Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2014., 17:28   #621
Danas sam za probu uzela u Lidlu ovaj grudnjak i oduševila se. Inače imam veće grudi i nosim 75-80 E i bila sam skeptična pogotovo zato jer nema žicu ispod ali i bez nje drži super jer ima ušiven neki umetak koji lijepo drži grudi. Uzela sam L (44/46) i taman mi je. Mislim da ću ići po još jedan
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 18:39   #622
Cure, a kako vi perete te grudnjake da vam se raspadnu ili ispadnu zice? Inace, ja sam staroj kupila u lisci grudnjak 95c prije godinu dana, bijeli jel crnog nije bilo. Perem ga u onoj vrecici od intimissimija, ali na 60 stupnjeva. Kao nov je. Toliko je zadovoljna da sam joj nedavno uzela i crni.
A inace su mi se znali raspast grudnjaci dok sam ih prala u perilici bez icega, pa sam muku mucila s pranjem na ruke. Otkad sam uzela vrecicu, preporodila sam se
chlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 19:26   #623
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Danas sam za probu uzela u Lidlu ovaj grudnjak i oduševila se. Inače imam veće grudi i nosim 75-80 E i bila sam skeptična pogotovo zato jer nema žicu ispod ali i bez nje drži super jer ima ušiven neki umetak koji lijepo drži grudi. Uzela sam L (44/46) i taman mi je. Mislim da ću ići po još jedan
ja sam isto uzela danas ovaj sivi, ali ono što mene muči u lidlu je to što je njihov S(bilo to haljine, trenirke...kaj god) uvijek malo veći i recimo mene ovaj grudnjak uopće ne stisne dovoljno (nisam jako mršava samo siromašna u prsima )

doduše uzela sam i one tajice za trčanje S i one su mi ok( inače sam čisti M bilo čega što se tiče hlača)
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:11   #624
Quote:
chlo kaže: Pogledaj post
Cure, a kako vi perete te grudnjake da vam se raspadnu ili ispadnu zice? Inace, ja sam staroj kupila u lisci grudnjak 95c prije godinu dana, bijeli jel crnog nije bilo. Perem ga u onoj vrecici od intimissimija, ali na 60 stupnjeva. Kao nov je. Toliko je zadovoljna da sam joj nedavno uzela i crni.
A inace su mi se znali raspast grudnjaci dok sam ih prala u perilici bez icega, pa sam muku mucila s pranjem na ruke. Otkad sam uzela vrecicu, preporodila sam se
Nekad ih stavim u tu mrežastu vrećicu, nekad ne ali do sad nisam imala problema sa raspadanjem i ispadanjem žice nakon pranja


Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
ja sam isto uzela danas ovaj sivi, ali ono što mene muči u lidlu je to što je njihov S(bilo to haljine, trenirke...kaj god) uvijek malo veći i recimo mene ovaj grudnjak uopće ne stisne dovoljno (nisam jako mršava samo siromašna u prsima )

doduše uzela sam i one tajice za trčanje S i one su mi ok( inače sam čisti M bilo čega što se tiče hlača)
Da, i ja sam primijetila da u Lidlu uglavnom uzmem broj manji od svog uobičajenog i da mi bude dobro, pogotovo te sportske stvari koje se dosta rastežu. Ali za ovo sam se ugodno iznenadila jer kad god bi bila ta akcija kod njih sa grudnjacima nisam ni pokušavala jer sam bila uvjerena da neću ugurati.

Inače, ja sam danas uzela i ovaj narančasti i čini mi se da ne stisne isto kao i crni Crni mi je baš kao oklop

Ali trebalo mi je nešto za bicikl da obuzda, za to mi je super
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 07:42   #625
crni grudnjak u lidlu je fenomenalan. uzela sam l i baš mi je taman.
sve grudnjake do sada koje sam tamo uzimala su mi bili prevelki i ne drže dobro niti za svakodnevne šetnje.
ovaj od jučer je danas ujutro isproban.....danas idem po još jedan!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 08:47   #626
Quote:
ana03931 kaže: Pogledaj post
Da vas pitam, vi forumašice koje imate veće grudi. Jel vam odgovaraju više oni mekani grudnjaci samo sa žicom ili oni sa onom spužvom i žicom? Imam taj jedan liscin mekani (ne znam kak ga drukčije objasniti) i super mi je dok na primjer imam jedan uz c&a taj sa spužvom i žicom (ne mislim na push up nego samo postavljen spužvom) e taj mi je veličinom dobar al ne stoji tako lijepo. Nekako se košarice pogužvaju kod onog mjesta gdje se završavaju i spajaju žice... Grozna sam u objašnjavanju ajme haha
meni su najbolji sa žicama i ne premekanim košaricama

u biti, najbolji mi je kroj koji ispod ima još malo platna jer se u tom slučaju grudnjak ne pomiče kad podignem ruke s time sam uvijek imala problema: kupim grudnjak (doduše, ne preveć skup), i sve štima, no kad podignem ruku gore grudnjak se automatski povuče tak da mi žice dođu na pola cice

ovako nešto http://www.playboy.hr/uploads/galler...zd-800x600.jpg

jedini koji mi je dobar po tom pitanju a da nema tog materijala još ispod je jedan iz yammamaya
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 16:13   #627
Je li netko probao super push-up iz H&Ma? Može i preporuka za neki drugi dobar push-up.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 11:33   #628
Da li je Lisca minimizer Ana ikad na kakvoj akciji ili vrijede za njega Story/Gloria kuponi? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 11:25   #629
Gdje kupim 70D grudnjak bez push upa, da se naramenice skidaju? Bilo u Triumphu, više nema, ne prave za naše tržište...
Li La Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 13:10   #630
Quote:
Li La Malina kaže: Pogledaj post
Gdje kupim 70D grudnjak bez push upa, da se naramenice skidaju? Bilo u Triumphu, više nema, ne prave za naše tržište...
U Lisci imaju dobar izbor svakakvih modela za velicinu 70 D. Ja imam jedan boje kože kojem se mogu skinuti naramenice, a dobijes i one prozirne naramenice. Koliko se sjecam, bio je nekih 220 kn
__________________
You take me in, no questions asked, you strip away the ugliness that surrounds me...
Sweet, sweet surrender...
RebelTouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 19:38   #631
Ja sam pronašla savršen sportski grudnjak koji ne drži na način da nenormalno pritišće sise uz tijelo - Panache Sport
Do sad sam nosila dva sportska grudnjaka odjednom jer niti jedan nije radio svoj posao kako treba. Užasno je skup, ali vrijedi jer je izuzetno kvalitetno napravljen, na sve su mislili - naramenice su debele i podstavljene, kopčanje iza je također podstavljeno i mekano,preko žica je isto nekakav debeli materijal, košarice razdvajaju pa nema neugodnog znojenja između jedino je pitanje koliko će izdržati, sudeći prema silnim recenzijama po blogovima ne bi trebalo biti problema.
Dakle, ukoliko nosite veće košarice, tipa E+, toplo preporučam!

Naručila sam dva odjednom, 32F(70F) i 34E(75E) jer nisam bila sigurna koji će mi opseg boje odgovarati, pa jedan sad šaljem nazad.

Savršeno izgleda i ispod majice, profil je vrlo zaobljen pa se ne kuži uopće da je sportski grudnjak ispod.



Uzela sam ga na http://www.largecuplingerie.com/ , jako brzo se rasproda jer imaju free shipping, na asosu se zna pojavit na sniženju, ali nestane u roku odmah
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 14:14   #632
Divno izgleda!
Hvala na info!
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 14:18   #633
potvrđujem da je panache najbolji sportski grudnjak, imam svoj već godinama i jako sam zadovoljna.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 14:50   #634
Kupovao tko u PARIS Lingerie u Zagrebu u Masarykovoj?
Na njihovoj fb stranici piše da će na proljeće dobiti i Chantelle sportske grudnjake
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:31   #635
Meni je Lisca najbolja - imaju sve - ako želiš nešta udobno i mekano, ako želiš nešta lijepo i ako želiš nešta samo za posebne prilike. Sviđa mi se što su im sve linije nosive, prilagođene većim brojevima grudi, super dizajn, nikad mi ništa ne smeta, mogu u njima biti cijeli dan. I da, uvijek kupim sve iz svih kolekcija - manijak sam za rublje.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:34   #636
Stigao mi danas ovaj grudnjak i oduševljena sam!

Full cup model, veličine su realne (inače nosim 80E i uzela sam 36E), lijepo "pobere", nigdje ne kipi, jako ugodan materijal.

Što se tiče čvrstoće, negdje je srednje čvsrtoće što se tiče podupiranja. Doduše, možda ja nisam mjerodavna jer ja volim da me sapne i da nikamo ništa ne mrda

U svakom slučaju, preporuka! Još za te novce..

http://www.clothingattesco.com/bras/.../invt/ca421598


p.s. Ja sam ga naručila preko jedne cure na fejsu koja naručuje grupno tako da me grudnjak skupa sa poštarinom do mene koštao 110 kn.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:08   #637
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Meni je Lisca najbolja - imaju sve - ako želiš nešta udobno i mekano, ako želiš nešta lijepo i ako želiš nešta samo za posebne prilike. Sviđa mi se što su im sve linije nosive, prilagođene većim brojevima grudi, super dizajn, nikad mi ništa ne smeta, mogu u njima biti cijeli dan. I da, uvijek kupim sve iz svih kolekcija - manijak sam za rublje.
Potpis! Samo Lisca i Triumph.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 01:31   #638
Gdje u Zagrebu kupiti kvalitetan grudnjak (wonderbra, push up) koji diže i povećava grudi?
As Of Tomorrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 19:57   #639
Ponavljam: gdje da naručim/kupim nekakav ovakav grudnjak, dakle naprijed "glatki", a treba mi 110c (48c) pa mora "držati" to moje prokletstvo? Lisca ima samo one kako ih je netko nazavo "madonna" špičaste u toj veličini, Trimph nema ništa....na netu se nađu, ali vrag bi znao jel to što vrijedi, pa mi treba preporuka nekog tko baš naručuje sa neke stranice da zna da valjaju itd.
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 20:18   #640
Quote:
Simpsonka kaže: Pogledaj post
Ponavljam: gdje da naručim/kupim nekakav ovakav grudnjak, dakle naprijed "glatki", a treba mi 110c (48c) pa mora "držati" to moje prokletstvo? Lisca ima samo one kako ih je netko nazavo "madonna" špičaste u toj veličini, Trimph nema ništa....na netu se nađu, ali vrag bi znao jel to što vrijedi, pa mi treba preporuka nekog tko baš naručuje sa neke stranice da zna da valjaju itd.
Jsi pogledala u ducanima Kik? Imaju iznenadjujuce dobre grudnjake. Ja sam kupila nekoliko njih a nosim 85D.

sent by moje čudo tehnike
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.