Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 13:12   #61
Da, istina. Snizenja nema. Ali sam ja opustosila H&M jer i bez snizenja su tamo super cijene, a nema cega nema. Svega sam kupila i prezadovoljna sam. Jos nam je i hotel bio u sklopu jednog trgovackog centra (Donauzentrum) tako da mi je kasika pala u med!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 21:06   #62
Ljetna snizenja???

Uskoro se planiram zaletiti do Beca (krajem ovog ili pocetkom iduceg mjeseca) pa lijepo molim, ako netko zna, kada pocinju ljetna snizenja tamo? Zanimaju me trgovine u centru. Da znam kad mi se vise isplati ici ?? Thnx
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 18:23   #63
Idem u Beč na božićni sajam. Pa me zanima koja je ulica sa jeftinijim dučanima, onak za studente... obleka, tehnika (stvari za comp)... ako mi možete napisati ime ulice ili objasniti lokaciju...
I gdje je u centru blizini dm- trebala bi neke stvari iz dm-a koje nema kod nas. ps. i ako tko zna di je kakav dučan sa gotičkim krpicama i asesoarom (platformke, emily the strange) ili majcama bendova (tražim žensku strukiranu)...

Hvala vam puno! E, neznate koliko budete mi pomogli ako mi odgovorite!
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 19:19   #64
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
i ako tko zna di je kakav dučan sa gotičkim krpicama i asesoarom (platformke, emily the strange) ili majcama bendova (tražim žensku strukiranu)...
tog sam ja vidjala u malim ducancicima duz mariahilferstrasse
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 21:10   #65
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
tog sam ja vidjala u malim ducancicima duz mariahilferstrasse
hvala!!!
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 18:57   #66
ejjj, jel itko zna koliko dodje i kojom agencijom se moze ici u shopping u beč na JEDAN dan!!!!
plzzzzz help :-)
ivonchh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:11   #67
Quote:
ivonchh kaže: Pogledaj post
ejjj, jel itko zna koliko dodje i kojom agencijom se moze ici u shopping u beč na JEDAN dan!!!!
plzzzzz help :-)
preporucujem da ides u SCS je veliki shoping tamo imas svega....
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:16   #68
gdje??? :S
ivonchh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:23   #69
dobro pitanje to ti je u mödling 8km od beca....
v4ga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:54   #70
hm...al ja bi trebala ici u beč, jer mi je tam najblizi ducan louis vuittona... a ne znam kak
ivonchh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:59   #71
imaš SVAKODNEVNO redovnu liniju do beča, kreće u 6 ujutro, tamo je oko 11 / pola 12, a za zg se vraća u 18h. samo kad dođeš na kolodvor potvrdiš na povratnu kartu za isti dan na šalteru. karta je cca 400kn, zavisi kad ju kupiš.
__________________
...And there's a man lying down with a blade somewhere
With the same tattoos as me
And I love him, I love him, I love him, I love him, I love him...
Sin skinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:31   #72
hvala Ti puno
ivonchh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 07:23   #73
shopping u beču

pomagajte!
Ovaj vikend idemo u Beč! Moja draga je čula za neki veliki outlet centar kod Beča al ne zna kak se zove!? Zna li netko možda o čemu je riječ? Znate li za još neki centar tipa West ili Seisberg, ali kod Beča(jednostavnije nam je ranije krenut, pa šopingirat gore, nego čekat da se otvore ovi u Grazu)?
spašavajte
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 11:19   #74
hvala sve sam saznao iz ovog threada gdje je admin premjestio pitanje!
hvala još jednom
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 13:23   #75
Quote:
danpoz kaže: Pogledaj post
pomagajte!
Ovaj vikend idemo u Beč! Moja draga je čula za neki veliki outlet centar kod Beča al ne zna kak se zove!? Zna li netko možda o čemu je riječ? Znate li za još neki centar tipa West ili Seisberg, ali kod Beča(jednostavnije nam je ranije krenut, pa šopingirat gore, nego čekat da se otvore ovi u Grazu)?
spašavajte
Parndorf je outlet. Ali ovaj vikend je neradan
Tournez is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 16:49   #76
u petak obavili šoping u SCS-u!
toplo preporučam
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 09:32   #77
pozdrav!!
kakve je situacija u Parndorfu u 12 mjesecu?
kolika su uopce snizenja tamo??
nadam se da su veca od ovih nasih tu po outlet centrima...
blue_angel_83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 13:33   #78
gdje je u beču najbolje šopingirat? više me zanima uži centar beča jer nećemo stić do shoping centara koji su ako sam dobro shvatila, izvan beča.
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 14:31   #79
mariahilferstraße, kärntnerstraße, imas jos i lugner city (U6 station burggasse - stadthalle), zatim favoritenstraße ... ali obzirom da kazes da nemas bas mnogo vremena i ove prve dvije ce ti biti dovoljno, ako ne i previse.


evo vam link gde mozete naci spisak prodavnica u tim ulicama, negdje ima i radno vrijeme:
http://www.lugner.at/html/05luci_ein...htm#bekleidung

http://www.einkaufsstrassen.at/inner...erstrasse.html

Zadnje uređivanje stigmata8 : 16.11.2010. at 14:36.
stigmata8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 15:03   #80
Parndorf

Pozz, za one koje zanima Parndorf - izgledom je tipa ovih naših outleta, kao mali gradić unutar kojeg su se smjestili razni dućani, od onih jeftinijih poput Hilfigera i Tom Tailora do skupljih - Burberry, Gucci, Zegna itd. Moj dragi je obavio priličan shopping U Polo Ralph Laurenu, Gantu, Baldininiju. Proveli smo tamo cijelo poslijepodne i ima se što obići. Ono što je moje oko izuzelo je ogroman Hilfiger outlet koji ima stvarno svega i svačega. RL je također odličan, raznolika ponuda i stvari su iz prethodne kolekcije. Burberry je imao krasnih stvari, naravno cijene će za neke i dalje biti paprene, ali za onog tko si želi priuštiti klasični i visokokvalitetni baloner, sigurno nek ode tamo jer će mu se isplatiti. Gucci outlet i nije nešto, a GANT dućan prilično je malen i ponuda je oskudna. Mi smo bili u ljeto, možda je sada druga situacija. Još neki brandovi koje sam gledala u prolazu su Escada (super), Calvin Klein (nije nešto), Strenesse, Lacoste (solidan), Falke (super ponuda) itd. Da skratim priču evo linka http://www.designer-outlet-parndorf.at/index.php pa pogledajte dućane koji se nude. Postoji i zatvoreni centar koji je pored outleta, ali ipak u njegovom sklopu tamo vidjeh par dućana s donjim rubljem (Triumph, Palmers) te ogroman sex shop outlet
Apropo cijena, po meni se čine jako dobra sniženja. Pa sada, tko voli, nek izvoli Za one koji su u Beču bez auta, od Opere petkom i subotom vozi bus za Parndorf, a povratna karta košta 7 eura. Oprezno samo s količinom Arapkinja i Kineskinja koje su također naumile autobusom otići do Parndorfa, jer će vjerojatno nastati pokolj za sjedeće mjesto
LucidDreams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.