Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 13:31   #3181
Moze mala pomoc, narucila bi ovaj kupaci, konkretno me zanima gornji dio? Od vas koje ste kupovale, kakve su kosarice, manje , vece u odnosu kod nas.. Inace nosim 75B, ili 80A, e sad ako mi netko moze pomoci https://www.victoriassecret.com/swim...alogueType=OLS
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:50   #3182
Smile bok

ja imam kupači ali je obični push up ,nosim 75b i veličina 34b mi je dobra
sada ne znam jer je ovo bombshell dali ima kakve razlike,grudnjak bombshell takođe nosim 34b super su mi .
usput da pitam ako je netko naručivao balconet bombshell jeli ista veličina kao i ovaj obični bombshell ili ?
hvala
p.s naručuje li itko da i za mene naruči jedan gornji dio kupaćeg ,znam da su bile one cure preko kojih se moglo naručivat iz Amerike.
tija54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:28   #3183
Hvala ti i samo mi reci kakva je postava u tim bombshell grudnjacima, mislim kolika debljina ? sto vise to bolje
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:52   #3184
Kao i svi - naručila bih, ali me muči veličina. Kod Lisce sam 85C, s kojim da probam kod VS?
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:01   #3185
...

Super su ti punjeni, povećaju 2 broja sigurno.
Meni do sada najbolji push up efekt
tija54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 19:06   #3186
Ja nosim od triumpha 75C a od VS 34D tako da ne znam, a bombshell sam uzela D i plitak mi je, ipak bi mi trebao DD

Sto se tiče broja 75 i 80 odnosno 34 i 36 sve ovisi na koju kopčicu zakopčavaš grudnjak..
Ja npr zakopčavam na prvu 75, znači ostanu mi jos 2-3 slobodne tako da bi meni vjerovatno odgovarao i 70 na zadnjoj pa kad se rastegne smanjujem..

Ja imam bandeau kupaci i on ima 3 rupice za kopču ne znam kako je kod ovog
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 19:07   #3187
Da..sad platite onaj neki porez nemam pojma koliko i to je to nema vise carine
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 20:53   #3188
Ne nesto novo je, ne placa se vise pdv postaru nego neki EU porez. Ja jos nisam od tada narucivala ali frendica je i jos je jedna cura pisala o tome.
Na mail ti posalju nesto i navodno sada paket dolazi s tisak paketom
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:34   #3189
Curke, da li ste šta kupile iz novih kolekcija? Meni se jako puno toga sviđa, ali me i dalje muči veličina ...
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 17:25   #3190
Bok curke,
sasvim sam nova na ovom forumu i s obzirom da bih htjela nešto naručiti od VS, zanima me koja je procedura naručivanja, da li taj moj paket tamo netko kupi za mene, prepakira, pošalje mi ga i ja mu platim za tu uslugu.
Ukoliko tako netko postoji, molila bih i adresu te kakva su iskustva, puno hvala. pozdrav
oleum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 13:37   #3191
Bok cure
Nisam ulazila na forum preko godinu dana, bila sam odsutna i u obavezama a vidim sada da ste me spominjale i slale poruke i rekoh da se barem ovako javim na temi.
Ko mi je slao email, mislim da sam odgovorila kako nisam vise u mogucnosti posredovati, a kojima nisam se ispricavam.

Super je ako nema vise carine, onda sada i nije potrebno posredstvo

Puno vas pozdravljam

Sofia
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:02   #3192
Kakve su cijene u VS u Beču ili Bratislavi, planiram ići tamo, prijateljica mi je luda za VS pa bih ju htjela iznenaditi.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 15:33   #3193
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Bok cure
Nisam ulazila na forum preko godinu dana, bila sam odsutna i u obavezama a vidim sada da ste me spominjale i slale poruke i rekoh da se barem ovako javim na temi.
Ko mi je slao email, mislim da sam odgovorila kako nisam vise u mogucnosti posredovati, a kojima nisam se ispricavam.

Super je ako nema vise carine, onda sada i nije potrebno posredstvo

Puno vas pozdravljam

Sofia
ej ženo, hvala što si se javila. Ali ja mislim da svakako ima carine za stvari izvan EU. Nadam se da će cure naći nekog za posredstvo, ja trenutno nisam pri novcu za ništa.

Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Kakve su cijene u VS u Beču ili Bratislavi, planiram ići tamo, prijateljica mi je luda za VS pa bih ju htjela iznenaditi.
Ma nema VS u Beču ni Bratislavi. U Europi samo London.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 16:03   #3194
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post



Ma nema VS u Beču ni Bratislavi. U Europi samo London.
Ma daj? Sad sam se baš rastužila, pa baš nikakvi ni outleti ni ništa
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 23:17   #3195
Bok cure,

nedavno sam napravila prvu narudzbu s VS stranice i nedugo nakon toga mi je stigao ovaj email pa me zanima ako je itko imao sličan slučaj i zašto ja zapravo moram platiti još tih 20 dolara

This email is to remind you that your Victoria's Secret order number xxxxx has been received, and is ready for delivery to you.

In our earlier email we informed you that your order incurred import charges and fees of €19,34.

These charges are in addition to any purchase or shipping cost you have already incurred and are the responsibility of you (the importer) to pay.
Gleegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 09:33   #3196
To sam i ja dobila,to placas carinu 20eur i vise ti nista nece naplatiti kad stigne u rh.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 08:37   #3197
znaci sad VS odmah izracuna carinu?
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 21:29   #3198
Ne, ne izračunava VS carinu nego e shop world, dobijes njihov email i VS šalje paket tek kada platis eshopu.
Mislim da sam Vam o tome vec pisala. Nema carine, nicega i nitko ne otvara paket i nitko se ne čudi besplatnim skupim poklonima

U glavnom ako vam nesto ne odgovara saljete paket nazad u eshop (Dublin, Irska) i onda vam oni refundiraju dio carine, a VS vam refundira cijenu koju ste platile za robu osim shipinga naravno.
Naravno i jeftinije je poslati u Dublibe nego u USA.
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 11:23   #3199
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Ma daj? Sad sam se baš rastužila, pa baš nikakvi ni outleti ni ništa
Navodno u Beču ima po nekim outletima, probaj malo izguglati, ali to nije baš njihova trgovina nego više kao dio kolekcija.
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
To sam i ja dobila,to placas carinu 20eur i vise ti nista nece naplatiti kad stigne u rh.
Nisam znala za ovo, jel carina uvijek oko 20e ili raste ovisno o količini i težini? Ovo bi bilo ok za grupne narudžbe?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 00:37   #3200
Carina raste ali meni nijr jasno npr na 150$ sam platila 38€ a na 200$ 40$

Da, za grupne narudžbe bi bilo ok, podjeliti troškove dostave i carine jer ovako je pljačka. Bankrotirala sam doslovno
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.