Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2008., 18:53   #21
Jučer sam baš bio na Šubićevcu na utakmici Zadar - Osjek. Funcuti zapivali " Puši Zadre, ko te hebe, Hrvatska se srami tebe, Zadar bežigrad, Zadar bežigrad", a ova ekipica Zadrana se usrala, muče svi, i još ih odma došla policija zaštitit.
__________________
Nikad se neću prodat splitskom smeću.
brbotko is offline  
Old 11.08.2008., 18:59   #22
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
ne zivio za hajduka već živija za utakmicu sa hajdukom, naj luđi, naj bolji, naj jebeniji, to je naj naj dan
Ove sezone sve utakmice padaju nediljon, bit će to festival , jedino ako je marva, ki dosad, nemakne na radni dan u tri ure
Taj dan je bio vrhunac lanjske sezone na Šubićevcu. Kad su towari došli a onda legenda Frane Vitaić izbaca onog Živkovića finticom i zavarija ga uz stativu Baliću i onda se bacio na koljena i prekrižio se, a onda Funcuti u trans "Frane, Frane, Frane"
__________________
Nikad se neću prodat splitskom smeću.
brbotko is offline  
Old 11.08.2008., 19:02   #23
Quote:
brbotko kaže: Pogledaj post
Jučer sam baš bio na Šubićevcu na utakmici Zadar - Osjek. Funcuti zapivali " Puši Zadre, ko te hebe, Hrvatska se srami tebe, Zadar bežigrad, Zadar bežigrad", a ova ekipica Zadrana se usrala, muče svi, i još ih odma došla policija zaštitit.
Možda su i zaplakali,neki su i jecali,zar ne ?
Mislim da su Funcuti jučer ipak trebali pjevati na utakmici protiv Cibalije,što ti misliš ?
Divan ti je potpis,uopće netipičan vama.
Kroatien is offline  
Old 11.08.2008., 19:30   #24
Quote:
Kroatien kaže: Pogledaj post
Divan ti je potpis,uopće netipičan vama.

pa i nije tipičan jer izreka ide prodat se neću splitskomu smeću, nema naglaska na nikad, jer nikad neznaš oće li ovi naši tulipanderi dogovorit potencirani dovoz splitskog smeća na bikarac ( inače šibenski deponij )
pitosporum is offline  
Old 11.08.2008., 20:00   #25
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
pa i nije tipičan jer izreka ide prodat se neću splitskomu smeću, nema naglaska na nikad, jer nikad neznaš oće li ovi naši tulipanderi dogovorit potencirani dovoz splitskog smeća na bikarac ( inače šibenski deponij )
A što bi drugo mogao biti
Inače,ako si se osjetio prozvanim da odgovoriš na ovo mogao si i prethodno sagledati.
Kroatien is offline  
Old 11.08.2008., 20:10   #26
Quote:
Kroatien kaže: Pogledaj post
A što bi drugo mogao biti
Inače,ako si se osjetio prozvanim da odgovoriš na ovo mogao si i prethodno sagledati.


za prethodno nemam komentara, a tvoj post mi je ukaza da bacin pogled na njegov netipičan potpis,

a zašto se ja to nebi trebao osjećati prozvanim da kao funcut odgovaram na trljezganja o funcutima
pitosporum is offline  
Old 11.08.2008., 22:08   #27
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
za prethodno nemam komentara, a tvoj post mi je ukaza da bacin pogled na njegov netipičan potpis,

a zašto se ja to nebi trebao osjećati prozvanim da kao funcut odgovaram na trljezganja o funcutima
Zanimao me tvoj komentar za one Funcute koji možda nisu bili u mogućnosti otići na utakmicu Šibenika,ali to ih nije spriječilo da odu na utakmicu Zadra i vrijeđaju simpatizere/navijače Zadra.
Međutim,skroz nevažno.Nije mi namjera iz tebe izvlačiti nekakve odgovore.

Neka se tema nastavi svojim tokom.Ima li izvještaja ili slika sa utakmice protiv Cibalije ?
Kroatien is offline  
Old 12.08.2008., 01:01   #28
a da Dinamo igra na Poljudu, a Hajduk taj dan u Maroku, ne bi se našlo ljudi koji bi došli vikat protiv Dinama? daj se ne pravite grbavi...
native is offline  
Old 12.08.2008., 02:18   #29
Quote:
native kaže:
a da Dinamo igra na Poljudu, a Hajduk taj dan u Maroku, ne bi se našlo ljudi koji bi došli vikat protiv Dinama? daj se ne pravite grbavi...
Gledaj, pitanje je to kak su oni našli vremena doći vrijeđat Zadrane, a svoje nisu otišli bodrit...
Plemeniti dabar is offline  
Old 12.08.2008., 08:39   #30
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Gledaj, pitanje je to kak su oni našli vremena doći vrijeđat Zadrane, a svoje nisu otišli bodrit...

osobno ni ja ni moja ekipa nismo išli na šubićevac, ko je bija neman pojma , biće neki mulci
šta se tiče vinkovaca tu neman opravdanja, jebiga čista triska našem vodstvu, lani maksimir ove godine vinkovci, ne ide nam to nikako na ponos, glupo bi bilo navodit kao lito je svi rade u sezoni i tralalala, čisti minus nema opravdanja
pitosporum is offline  
Old 12.08.2008., 10:39   #31
Bitno da odrađujete Osijek
supermirko is offline  
Old 12.08.2008., 13:49   #32
funcuti u nedjelju srušili rekord na 100 metara
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 12.08.2008., 13:58   #33
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
funcuti u nedjelju srušili rekord na 100 metara
Ispod 9,72?
__________________
Samo tebe volin ja i više nikoga!
Bus Glaukus is offline  
Old 12.08.2008., 14:23   #34
ma i ispod 9
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 12.08.2008., 14:31   #35
wobe glupost u vezi oduzimanja transparenata..ako nam je armada uzela više od 25 zahvaljujući kvarnerskim selima...roterdam,spinut,tvoj nick,i šta još aj napiši...još sam u jednom tekstu našao nešto kao makarska,boraja,livno..?

inače,funcuti

http://img295.imageshack.us/img295/6458/wabx0.th.jpg
http://img179.imageshack.us/img179/3...nds2hs2.th.jpg
Irriducibili is offline  
Old 12.08.2008., 14:51   #36
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
funcuti u nedjelju srušili rekord na 100 metara
Sam sam čeko da se kohorta javi
supermirko is offline  
Old 12.08.2008., 14:53   #37
javio sam se s razlogom
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 12.08.2008., 19:57   #38
vidin cibalija - šibenik.

jesu bili funcuti?
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 12.08.2008., 20:01   #39
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
wobe glupost u vezi oduzimanja transparenata..ako nam je armada uzela više od 25 zahvaljujući kvarnerskim selima...roterdam,spinut,tvoj nick,i šta još aj napiši...još sam u jednom tekstu našao nešto kao makarska,boraja,livno..?

inače,funcuti

http://img295.imageshack.us/img295/6458/wabx0.th.jpg
http://img179.imageshack.us/img179/3...nds2hs2.th.jpg
Pa eto..
Jel ti dosta to..
Armada sa svojim kvarnerskim selima i boysi.
Tko je jos uzeo torci preko 2 transa ?
Funcuti su uzimali..

I to ne nevazne transparente.
Pao je rotterdam u sibeniku kad je torca bila na vrhuncu !
Padale su sve krpe iz okol"ce grada..
Pao je spinut..

A koliko je ljudi dobilo po glavi u Sibeniku ?
I vise nego mozes zamislit..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Old 12.08.2008., 20:05   #40
a jel ono torcida `uncutima sredila onaj grafit na ulazu
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.