Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2009., 03:58   #21
kad je od prilike Vukovar, tamo u svibnju ?
Eightyeight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 11:46   #22
16. 5.
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 20:27   #23
Vukovar

http://www.vecernji.hr/newsroom/regi...75105/index.do
frendperi is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.04.2009., 23:34   #24
Valjda bu dogodine kakav turnir i koncert.....
majice sa logom, di se mogu nabaviti osim u VU !?
__________________
Executive crew...
falken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 23:56   #25
za koji je kurac ovaj dobio crveni karton??zato što je stavio informaciju vezanu uz Vukovar ili šta'?? ne kužim?
 
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 00:05   #26
Quote:
suspendiran kaže: Pogledaj post
za koji je kurac ovaj dobio crveni karton??zato što je stavio informaciju vezanu uz Vukovar ili šta'?? ne kužim?
zato jer je otvarao novu temu bezveze, a ti inače primjedbe piši u za to predviđenoj temi
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 00:05   #27
Quote:
suspendiran kaže: Pogledaj post
za koji je kurac ovaj dobio crveni karton??zato što je stavio informaciju vezanu uz Vukovar ili šta'?? ne kužim?
Evo bum i ja probao....
http://www.slobodnadalmacija.hr/Osta...1/Default.aspx
http://slobodanavijacima.org/2009/04...jaci-vukovaru/
http://slobodanavijacima.org/wp-cont...o-navijaci.jpg
__________________
Executive crew...
falken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 20:36   #28
Štovani,

Ovim putem želimo Vas izvijestiti da Koordinacija Hrvatskih navijačkih Udruga pokreće humanitarnu akciju "Hrvatski navijači Vukovaru 2009".

Radi se o humanitarnoj akciji u kojoj hrvatski navijači prikupljaju sredstva za ugrožene obitelji grada Vukovara.

Akcija se organizira na način da se prikupljena financijska sredstva hrvatskih navijača i njihovih prijatelja uplaćuju na račun otvoren isključivo za ovu akciju.

Za završetak akcije planiran je mimohod hrvatskih navijača u gradu Vukovaru prije kojega će se skupiti sredstva od navijača pristiglih u Vukovar.

Sav prikupljeni novac će se nakon završene humanitarne akcije "Hrvatski navijači Vukovaru" uplatiti direktno na račun Udruge Sv. Vinka Paulinskog, udruge koja brine za socijalno ugrožene obitelji, za gladne, bolesne, nepokretne, za obitelji s 5 i više djece.

Napominjemo, ovo nije samo jedna od humanitarnih akcija, ovo je humanitarna akcija koja će pomoći najugroženijim pojedincima i obiteljima u gradu heroju, u Vukovaru.

Shodno tome, obraćamo se svim tvrtkama, organizacijama, udrugama, pojedincima, za pomoć. Sjetimo se što je Vukovar napravio za Hrvatsku, napravimo i mi nešto za Vukovar!

I najmanji prilog je najveći, ako je od srca.

Vidimo se u Vukovaru,

Hrvatski navijači


ps...preuzeto sa www.badblueboys.com.hr
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 19:43   #29
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
16. 5.
Ne, do 6. lipnja se skupljaju novci i onda se ide u Vukovar, na dan tekme s Ukrajinom. To se u međuvremenu promijenilo, organizatori su se dogovorili sa svim grupama i tako svima više paše.

Nisam toliko u ovoj spiki ko u onoj sa Zakonom, ali možete me slobodno pitat što god vas zanima.

Uskoro će se po navijački udrugama moć kupit majice. Logo akcije super izgleda, a neće bit niti skupe, pa pomognite i tako, ali i donacijama.
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 19:48   #30
Dobra ideja da se to napravi na dan utakmice reprezentacije...Možda se pojedinci suzdrže taj dan od sukoba na utakmicama reprezentacije,ako ništa barem iz poštovanja prema Vukovaru...
cantona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 00:32   #31
Quote:
Spitka kaže:
Ne, do 6. lipnja se skupljaju novci i onda se ide u Vukovar, na dan tekme s Ukrajinom. To se u međuvremenu promijenilo, organizatori su se dogovorili sa svim grupama i tako svima više paše.

Nisam toliko u ovoj spiki ko u onoj sa Zakonom, ali možete me slobodno pitat što god vas zanima.

Uskoro će se po navijački udrugama moć kupit majice. Logo akcije super izgleda, a neće bit niti skupe, pa pomognite i tako, ali i donacijama.
A mi se danas dogovarali kak da uskladimo to i Vinkovce dan poslije
Oke, hvala na obavijesti
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 14:30   #32
Ljudi, se skuplja lova?

Jel na svim navijački web stranicama logo akcije?

Ajmo malo se aktivirat. Rade se trenutno majice s logom akcije, bit će po većini udruga za kupit.

http://img18.imageshack.us/img18/3760/logofto.jpg

Ajmo!
 
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 17:59   #33
Ja se samo nadam da će ta akcija biti bez medijske pompe i samopromocije navijača kao takvih.Uvijek sam smatro neukusne humanitarne akcije kojima je cilj staviti organizatora ispred inicijative i reklamirati istog kao dobročinitelja.Ljudi moji nismo mi Zdravko Mamić!

Zato se nadam da će akcija biti diskretna,nenametljiva i plemenita i time u startu začepiti gubicu novinarima i sličnim koji će ju promatrat u kontekstu politike,izbora i nacionalističkih huškanja

Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 18:53   #34
Quote:
Pljačkam Invalide kaže: Pogledaj post
Ja se samo nadam da će ta akcija biti bez medijske pompe i samopromocije navijača kao takvih.Uvijek sam smatro neukusne humanitarne akcije kojima je cilj staviti organizatora ispred inicijative i reklamirati istog kao dobročinitelja.Ljudi moji nismo mi Zdravko Mamić!

Zato se nadam da će akcija biti diskretna,nenametljiva i plemenita i time u startu začepiti gubicu novinarima i sličnim koji će ju promatrat u kontekstu politike,izbora i nacionalističkih huškanja

Akcija je već najavljena presicom u Vukovaru.

http://www.vecernji.hr/newsroom/regi...75105/index.do
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 19:56   #35
Samo kaj piše krivi datum u tekstu
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 20:11   #36
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
Samo kaj piše krivi datum u tekstu
Kad je tekst objavljen nakon presice 10.4. a onda se još nije znalo za promjenu datuma
Los Borrachos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 20:44   #37
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Akcija je već najavljena presicom u Vukovaru.

http://www.vecernji.hr/newsroom/regi...75105/index.do
Ma znam.kad sam mislio na medijsku pompu nisam mislio na obavještavanje građana putem medija nego da taj dan i okupljanje prođe bez prevelikih medijskih istupa navijača niti naglašavanje navijačkih skupina kao faktora u cijeloj priči nego da ta humanitarna akcija bude lijepa i samozatajna gesta bez patetike,kiča i politike u cijeloj priči.niti da se taj događaj provlači kroz kolumne raznih Dežulovića i sličnih jugo-zlobnika koji jedva čekaju posrat takvo nešto.zato bolje im ne dati povoda.To sam mislio reć
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 09:55   #38
Quote:
Pljačkam Invalide kaže: Pogledaj post
Ma znam.kad sam mislio na medijsku pompu nisam mislio na obavještavanje građana putem medija nego da taj dan i okupljanje prođe bez prevelikih medijskih istupa navijača niti naglašavanje navijačkih skupina kao faktora u cijeloj priči nego da ta humanitarna akcija bude lijepa i samozatajna gesta bez patetike,kiča i politike u cijeloj priči.niti da se taj događaj provlači kroz kolumne raznih Dežulovića i sličnih jugo-zlobnika koji jedva čekaju posrat takvo nešto.zato bolje im ne dati povoda.To sam mislio reć
Nadam se da ce se oko akcije dignuti sto veca pompa jer nije isto ako samozatajnost rezultira skupljenom svotom od recimo 50 soma kn a medijskim pracenjem skupimo 200 soma kn.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 11:44   #39
Ma dobro,nisi skužio kaj hoću reć,mislio sam medijski učinak u smislu-huligani se žele prikazati u pozitivnom svjetlu da se zaštite od novog zakona,huškaju protiv srba,izbori su u to vrijeme blablabla...znaš kak medijski zlobnici su u stanju sve preokrenut.pa im ne treba ni dat povoda
Pljačkam Invalide is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 13:17   #40
Quote:
Pljačkam Invalide kaže: Pogledaj post
Ma dobro,nisi skužio kaj hoću reć,mislio sam medijski učinak u smislu-huligani se žele prikazati u pozitivnom svjetlu da se zaštite od novog zakona,huškaju protiv srba,izbori su u to vrijeme blablabla...znaš kak medijski zlobnici su u stanju sve preokrenut.pa im ne treba ni dat povoda
Organizatori su rekli da misle napravit još jednu presicu u Zagrebu jer ova u Vukovaru nije dobila pozornost kakvu je trebala. Vjerojatno će ovaj put i mene angažirat kao medijski prepoznatljivu facu. Tako kažu.

Uzeli bi vjerojatno opet dvoranu u Europskom domu i tamo to odradili.

Ajde ljudi skupljajte pare!

Majice su ovih dana gotove i navodno izgledaju prejebeno! Najmanje što svatko može napravit je dat 100 kuna za majicu (preko 70 kn je profit po majici).
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.