Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2009., 16:42   #121
Quote:
Chu Mei kaže: Pogledaj post
eto
ej micha chu,imaš pošte.
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:43   #122
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
sta ti je?
ma,kak je svijet malen svaki put me to ponovo zacudi !
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:56   #123
Quote:
Mrs.Piggy kaže: Pogledaj post
ej micha chu,imaš pošte.
i ti

Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
ma,kak je svijet malen svaki put me to ponovo zacudi !
totalno par osoba koje znam iz rl sam tu skužila 2 njih sam skužila čak bez slike, samo po priči jedna od njih je moderator


__________________
one day i'm going to grow wings
Chu Mei is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 18:03   #124
Evo da i ja podilin s vama jednu svoju avanturicu

Bilo je to jednog lita ima već par godina od toga
Počelo je ka zajebancija između frendice i mene koja će prije zbarit jednog momka a mladost ludost bilo nam dosadno
Izbor je pa na momka koji je sezonski radija ka konobar u jednom kafiću na plaži bija je visok, crn, preplanija, lipe crte lica nazovimo ga Ivo i ne moran ni napomenit kako smo stalno visile tamo

Njena taktika je bila napad i slidila ga je ka psić di god je poša, dok san ja pokušavala na neku tajanstvenost, toplo-hladno ga zaintrigirat ali ni baš palilo, ni meni ni njoj, ona je ubrzo odustala od igre jer joj se ni dalo trošit vrime na njega a mladića na plaži koliko te volja, ali ja ne odustajen od ničeg tako lako pa ni od njega kako je već neko reka mi škorpioni dok ne dobijemo šta želimo ne odustajemo

Uz sva ta natezanja i stalne posjete dotičnom kafiću počeo se on meni stvarno i sviđat, počela san se pomalo i zaljubljivati u njega, on je prema meni bija uvik ljubazan, nasmiješen ali je...ga prema svima je bija taki
Onako pomalo davala san mu do znanja da mi je napet, ali momak ne reagira već san se zabrinila da je gay

Jednog dana kada je radija popodnevnu smjenu radija je do 11 i osta ja zadnji da zaključa i sve sredi ja san se vratila jer su mi slučajno ostale naočale i dođen ja tamo i kaže meni momak opet ti pa nikako da te se rješin
Kažem ja njemu da sam samo došla po svoje naočale neka si ne laska previše
Nasmija mi se i raka kako će mi ih vratit samo ako mu pomognem stavit stolice na stolove i pomognen ja njemu (teško mi palo) i tako pričali o svemu i svačemu ali uvik je bija nekako rezerviran i suzdržan, otpratija me i kući ali nikave naznake da mu se bar malo sviđan ali ajd počeli smo se bar intenzivnije družit čak i izvan njegova birca, bilo je i flertovanja ali sve onak nevino i nekonkretno a ja se sve više i više zaljubljivala

Stvarno san više počela gubit nadu da će išta bit i tako sva i jadna otišla san s frendovima na cugu naravno u the birc ali ovog puta mi se po prvi put nije išlo, on nas je posluživa i pita me šta mi je da inače nije moje da samo šutin samo san promrmljala da mi nije ništa, onda je u nas doša jedan momak šta me oduvik maltretira i gnjavija naručija mi je 15 pića stvarno naporan mladić.
Kad san se vraćala s wc-a zaustavija me Ivo i pita dal me gnjavi oni mali rekla san mu da me cili život gnjavi a ne samo danas i šta to njega uopće briga,

Reka mi je kako se on brine za prijatelje mrak mi ja pa na oči, stvarno mi te večeri nije više bilo ni do čega, otišla san na plažu, primatrala more i razmišljala zašto mu se ne sviđan
doša mi je iza leđa i pita jel slobodno za sist?
Rekla san mu da je da plaža nije ničije vlasništvo pa tako ni moje, sija je kraj mene i sidili smo tako u tišini neko vrime
Samo mi je izletilo zašto se ja tebi ne sviđan?
Pogleda me onako kako to misliš?
Pa lipo mislin već bi i sljepac vidija da mi se dopadaš a ti ništa

Onda mi je reka da se ja njemu sviđan i više nego šta bi tribala ali kako ne želi imati ništa s lokalnim curama jer kad sezona prođe on odlazi a veze na daljinu mu baš i ne idu, ali k vragu s tobon bi rado proba pa kud puklo da puklo
Cilu noć smo preobdili pod zvizdama uz šum mora pričajući o koje čemu topila san se u njegovin predivnim smeđin očima tila san da potraje zauvik, na kraju večeri me poljubija, trnci su me prošli ma predivan osjećaj

I od te večeri lito je postalo predivno, stalno smo bili zajedno, bija je divan, nježan, obziran ma savršen i svemu lipom dođe kraj pa tako i litu i nama, sljedeće lito san se nadala da će opet doć ali nije sve u svemu bija mi je najlipša ljetna ljubav i jedana od najlipši uspomena, evo opet lita tko zna možda dođe bilo bi zanimljivo opet ga sresti

Znan da nije neka romantika ali ja ga se uvik radi sitin i eto tila san to podilit s vama
__________________
... ja nosim čizme skitaljke, mene je teško voljeti...

...kako da te nađem sad, daljine su slijepe i krive karte za prste se lijepe...
Selene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 19:05   #125
davno, davno, na jednom od mnogobrojnih, tadašnjih tuluma kod frenda Ma...

mislim da je neko od ekipe reko, došla je (naravno nenajavljena, sa nekim glupim izgovorom zakaj je morala doć doma) Ma...va seka sa nekom frendicom... i ja, kao i još dva frenda otišli smo u hodnik pogledat to čudo od sestre, jer smo je, do tad, znali samo iz priča (bila je koju godinu mlađa, pa joj je bilo zabranjeno dolazit na naše tulume i družit se snama)...

stal sam na vrata između sobe u kojoj je pičila muzika i hodnika... i ...

u hodniku je stajala predivna plavuša kratke kose, onako sportski tip, visoka oko metar sedamdeset, na sebi je imala neku ležernu, skoro nemarno nabacanu odjeću i tenisice, a zračila je nekim nevjerovatnim seksipilom tolko jako da mi je zadrhtalo cijelo tijelo kad me je pogledala onim svojim prokleto preljepim, tamnim očima i drskim, samouvjerenim pogledom...

i u tom trenu, dok me je,tim pogledom, gledala direktno u oči, nasmijala se i krenula prema meni sa ispruženom rukom da se upoznamo, u meni se probudila strast, a sve oko mene, postalo je postojat...
izgovorila je samo, ja sam (ovdje treba bit njeno ime ), drago mi je, i ne mičući svoj pogled sa mojih očiju, prošla kraj mene, okrznula me s rukom po mojoj ruci, i mrtva hladna si natočila neku cugu, opet se okrenula prema meni (koji sam smrznut i dalje ko kreten stajal na vratima sobe) i opet me pogledala u oči...

istog trena sam ju želio više od ičeg, iako mi je u glavi bjesomučno zvonil alarm da je to frendova sestra i da baš nebi smio tak reagirat,a u isto vrijeme sam se se nadal da ni ona nije ravnodušna prema meni...

večer je prolazila, cugalo se dosta, pušilo se , a ona je i dalje stajala kraj onog stola sa cugom i pogledavala u mene, a ja ni trc, ni mrc (budala ), razmišljam, ono, ak dođem do nje, kaj da joj velim, kak sakrit uzbuđenje, dal ga uopće skrivat, ma hiljadu svakakvih misli mi je tutnjalo kroz glavu od straha da nekaj ne userem, kaj sa frendom, a obzirom da sam već dosta svega imal u sebi, to se sve pretvaralo u velku zbrku u glavi...

i dok sam ja, sve pijaniji, tak gruntal u glavi i pogledaval prema njoj, odjedanput skužim da ide prema meni... koljena su mi se odrezala (a do nedavno doživljenog, sam skoro zaboravil taj osjećaj odrezanih nogu )... dođe do mene i veli mi: “kaj ti ne plešeš? hoćeš plesat smenom?” (jebote, ko da je čula kaj mi se događa u glavi)...
srce mi je lupalo ko Big Ben u podne dok sam sa namještenim kulerskim smješkom odgovaral: “naravno da hoću”
primila me za ruku i povukla prema sredini sobe, di se još par parova lagano ljuljalo uz laganice... zagrlili smo se i lagano se počeli okretat... za 10 sekundi bili smo priljubljeni jedno uz drugo ko priljepci, ali i dalje me je gledala onim svojim jebenim očima...

plesali smo tak priljubljeni, neznam, valjda 45 minuta, a vjerovali ili ne, nismo progovorili ni riječ
i tak, dok su plesanje i šutnja trajali i trajali tak da su se meni već počela sušit usta od žeđi i kroz glavu mi je prolazilo da vjerojatno niš od svega, da sam usro motku ili krivo procjenil situaciju, ona se nasmješila i prislonila usne na moje, i svojim jezikom počela tražit moj... i po drugi put taj dan sve oko mene je nestalo...
poljubac uopće nije bil dug, ali meni je trajal ko vječnost, odmaknula je glavu, otvorila oči i rekla: “znači, ti si taj (tu bi trebalo stajat moje ime ), čuj ja više ne želim nikud od tebe”...

i nije nikud otišla... tri godine... i onda je isto kak je ko tornado, ušla, otišla iz mog života...

a tek puno kasnije (ne kad je otišla od mene, nego poslje tuluma ) mi je priznala da je već duže vrijeme znala za mene i obilazila mjesta di me mogla vidjet, i da kad je, kad je čula za taj tulum, odlučila doć i poduzet nekaj... i poduzela je...


toliko o muškarcima kao velikim “lovcima”...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 20:42   #126
Bivše; na netu.
Sadašnjeg; na netu.
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 20:43   #127
Tu na forumu
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 20:45   #128
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post
Tu na forumu
I ja isto.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 20:46   #129
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
I ja isto.
Ajmeeee
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 20:49   #130
Quote:
Wiki kaže: Pogledaj post
Tu na forumu
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
I ja isto.
Jednostavno rečeno,a pri tome i slatko.



On topik:
Ja svog muža upoznala na ulici kada me skoro pregazio sa autom,a ja ga poslala u materinu.
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 21:37   #131
Alo Space je živ!
Na primarnom je topicu!
gorsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 21:41   #132
najbolji frend mutio nesto sa njenom naj prijateljicom, a mi smo im bili pratnja.. na kraju smo nas dvoje zavrsili zajedno, dok njih dvoje i dalje pate jedno za drugim..
Hit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 21:54   #133
Quote:
div kaže: Pogledaj post
... i onda je isto kak je ko tornado, ušla, otišla iz mog života...
Prejebeno ali i pomalo tužno
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:00   #134
Quote:
div kaže: Pogledaj post
......
Aaaaw, prelijepa pričica Dive..
Lijepo vi muškarci to pamtite..
U detalje...
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:06   #135
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Prejebeno ali i pomalo tužno
čuj, do zadnjeg dana je bila ista i isto se ponašala ko od prvog trenutka kad sam ju videl... čvrsta, odlučna, drska i jebeno samouvjerena... i tak je otišla...
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Aaaaw, prelijepa pričica Dive..
Lijepo vi muškarci to pamtite..
U detalje...
ovo bi zapamtil bilo ko...

a i nju se ne zaboravlja...
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:09   #136
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
...
On topik:
Ja svog muža upoznala na ulici kada me skoro pregazio sa autom,a ja ga poslala u materinu.
Ma daj malo detalja, slobodno se raspiši, vidiš da ima tu puno vjernih čitatelja .
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:44   #137
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Ma daj malo detalja, slobodno se raspiši, vidiš da ima tu puno vjernih čitatelja .
Ajde dobro...

Bilo je ljeto. Vruće za popizditi. Ja sam na sebi imala vruće hlačice i neku sirotu majčicu. Prelazila sam cestu i vukla se k'o krepana mačka. U tom trenutku nailazi on u autu i skoro me pregazi. Ja ga pošaljem u pizdu materinu.Imao je otvoren prozor i to je čuo. E da, zaboravih reći da sam bila sa prijateljicom. To je jako važan detalj.
Nas dvije smo išle na kavu i on je vidio u koji kafić smo otišle i došao je za nama.
Došao je do nas, kulturno se predstavio i sjeo za naš stol.Ja sam šutjela cijelo vrijeme,a on i moja frednica su vodili neke teške debate o tome koje ljude oboje poznaju.
Nakon toga je par puta došao u taj kafić jer je znao da MI tu idemo na kavu.
Naravno...sjeo bi za naš stol i opet pričao sa mojom frendicom.
Ja sam stalno čkomila ( baš čudno za mene ).
I tako..jedan vikned se dogovorio sa mojom frendicom da se nađemo u disku kao društvo. I našli smo se.
Počastio me pivom. Nakon toga smo izašli van i malo se družili u mraku.
Ništa posebno. Ja opet većinom čkomila.
Pozvao me na kavu slijedeći dan. Međutim..nije me odveo na kavu nego kod sebe doma i pokušao me povaliti.
Treći dan sam opet otišla na 'kavu' i naravno...tu me večer izjebao ili kako se kaže po narodski...dala sam mu.
I tako je započela naša ljubav.

Nakon toga smo se upoznali jer sam tek onda zapamtila kako se zove.
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:49   #138
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Jednostavno rečeno,a pri tome i slatko.



On topik:
Ja svog muža upoznala na ulici kada me skoro pregazio sa autom,a ja ga poslala u materinu.
S pocetka pocnem citat Mrs.Piggy i Ruzu (fantasticne pricice) a vidio sam i par drugih da su nahvaljene ali drugi put valjda stignem...

i onda ti sa "skoro me pregazio, i u PM.... ovo je vrhunac romantike
aj' ti to nama lijepo obradi pa makar u dijelovima.

upsss vec jesi.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:51   #139
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
S pocetka pocnem citat Mrs.Piggy i Ruzu (fantasticne pricice) a vidio sam i par drugih da su nahvaljene ali drugi put valjda stignem...

i onda ti sa "skoro me pregazio, i u PM.... ovo je vrhunac romantike
aj' ti to nama lijepo obradi pa makar u dijelovima.

upsss vec jesi.
Romantika mi je oduvijek bila jača strana.
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:52   #140
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
...

Nakon toga smo se upoznali jer sam tek onda zapamtila kako se zove.
Ha ha ti nikako da nam daš malo romantike, šta si ti mislila o njemu i kako si ga doživjela tih prvih dana, prije, poslije seksa i tako to...jeli bilo leptirića, jebačkih pogleda...
Ma znam da je bilo ali...
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger