Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2014., 00:03   #3921
@Volim_glazbu 1-2 dana prije kupim..ali vidim uvik hrpu ljudi koji tek u busu kupe kartu

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 11:00   #3922
Quote:
Seppina kaže: Pogledaj post
@Volim_glazbu 1-2 dana prije kupim..ali vidim uvik hrpu ljudi koji tek u busu kupe kartu

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
Preko koga ideš? U Autoturistu to nije bilo moguće. Karte se moralo platiti i pokupiti ranije.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 20:50   #3923
Da li se u Grazu lako izgubiti? Isla bih sama s express , pa da znam
iwanamilinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 13:49   #3924
pozdrav!
Može preporuka od nekoga tko je u zadnje vrijeme isao u shopping u Graz s agencijama, s kojom agencijom da se ide? Guglala sam i neki se kunu u croatia express a neki ga pljuju, isto tako i za autoturist....ako je netko bio nedavno neka prenese iskustva..
Hvala
ninačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 16:13   #3925
Lijep pozz svima...jel ima neka pticica koja zivi mozda u Grazu ili ide cesto da dojavi kad pocinju snizenja.Zanima me najvise H&M i C&A baby odjel.

Unaprijed hvaaala.
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 11:54   #3926
Quote:
ninačica kaže: Pogledaj post
pozdrav!
Može preporuka od nekoga tko je u zadnje vrijeme isao u shopping u Graz s agencijama, s kojom agencijom da se ide? Guglala sam i neki se kunu u croatia express a neki ga pljuju, isto tako i za autoturist....ako je netko bio nedavno neka prenese iskustva..
Hvala
Ja s Autoturistom imam odlična iskustva i kad ne idem autom, obavezno idem s njima.

Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Lijep pozz svima...jel ima neka pticica koja zivi mozda u Grazu ili ide cesto da dojavi kad pocinju snizenja.Zanima me najvise H&M i C&A baby odjel.

Unaprijed hvaaala.
Za Seiersberg nešto imaš ovdje:
http://www.shoppingcityseiersberg.at...ionen/?lang=en
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 08:22   #3927
Bok svima
Zna li netko jesu li počela sniženja u Grazu i koliko se razlikuju od naših tu u Zagrebu? Isplati li se ići?
Hroštula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 08:33   #3928
ja idem sutra, jel bio tko ovih dana
babooshka00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 22:44   #3929
Quote:
babooshka00 kaže: Pogledaj post
ja idem sutra, jel bio tko ovih dana
Dojmovi?
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 09:04   #3930
I mene zanima kakvo je stanje sa sniženjima?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 18:42   #3931
i mene, konkretno Zara, da li ima više i bolje robe nego kod nas? h&m?
Sunčiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 21:00   #3932
Evo, mi bile danas. Sniženja nemate nikakvih, oni već imaju posloženu jesensku kolekciju. Ja godinama nisam bila u Seisbergu i sad kad to vidla-žali Bože vremena. Naši centri su tisuću puta bolji. U cijelom centru ja nisam našla ni jedan dućan koji bi držal ipanema japanke, dječje igračke... Drago mi je jedino što sam u gradu uspjela uloviti akciju u bodi shopu- 3 za 2 tako da se baš nisam vratila praznih ruku...
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 23:48   #3933
Ja sam bila u četvrtak u Seiersbergu. U h&m-u i zari ima snizenja, no 38 je većinom razgraban. (meni nema izbora, ali zato sto mi se ovogodisnja kolekcija ne sviđa) U promodu odličan izbor i cijene. Nakupovala se stvari dosta. Naravno da ima i jesenske kolekcije, no u većini dućana su još uvijek sniženja u punom planu. Je li bolji izbor i je li jeftinije- je. U peek&cloppenburgu muške hlace Hugo Boss 50 eura, danas viđene u zagrebu 799 kuna. Sve se može naći, ako se potrudi malo. Uglavnom, ja sam zadovoljna i vratit ću se sigurno sljedeće godine
matea3112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 15:50   #3934
Bila sam u subotu, u Seiersbergu i centru. I mogu reci da sam bas dobro bazarila!

Za ukupno 120 eur - 12 majica, suknju, 3 tajice, grudnjak, gacice, 2 para balerinki , 3 ogrlice i najbolji ulov - 2 sakoa (iz H&M po 5 eur). Sve sam uzela Zara, H&M, Pimkie (koji je tamo fantazija, za razliku od naseg), Bershka i jos par ducana njihovih.

I vise nego zadovoljna!


Istina, ove godine su ranije krenula snizenja, i ranije ce zavrsiti. Promjenili su shemu. Dosta toga je i probrano i prodano, ali da se moze posteno ustedjeti ako se kupujemo na njihovim snizenjima, moze. Jedino se ne isplati ici kupovati nove kolekcije, jer su cijenom tu negdje, ali je izbor veci i bolji.

Slijedeci val snizenja ide 2./3. tjedan u kolovozu, pa da znate. Tu ce biti snizen i dio ove kolekcije koja sada nije na snizenju.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 11:56   #3935
Ljudi, jel zna netko postoje li jednodnevni šoping izleti i za Beč kao što postoje za Graz i ako da, s kojom agencijom? Baš bih htjela u g3 i primark, a koliko vidim, nude se samo graz i trst
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 12:31   #3936
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
Ljudi, jel zna netko postoje li jednodnevni šoping izleti i za Beč kao što postoje za Graz i ako da, s kojom agencijom? Baš bih htjela u g3 i primark, a koliko vidim, nude se samo graz i trst
Nema.
molanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 10:21   #3937
Ima ko kakve friške informacije? Išla bi idući tjedan pa da znam što očekivati
MajaLeona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 21:49   #3938
Pomaknuta su sniženja svugdje gdje je recesija učinila svoje tako da npr u Moskvi su već od 1.7 bila sniženja i to sve na pola.
Graz je ugl. kao i kod slovenaca, nekad uloviš dobrih stvarčica a nekad nešto samo uzmeš da nisi praznih ruku došao nazad....ovisno u koje dućane ciljate.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 19:11   #3939
Ide li možda tko ovih dana u Graz da mi kupi nešto u Sports Directu... Plaćam kavu
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:09   #3940
S kojom agencijom iz osijeka se moze ici u shopping? Ne mogu naci nigdje koja ima to organizirano.
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.