Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2009., 12:27   #41
Quote:
miki71 kaže: Pogledaj post
Žalim, karte posložene, uramljene, čuvaju se za buduće naraštaje.
Nadam se da će moj klinac nastavit skupljat.

P.S.
Samo sam se htio pohvalit!!!
svaka čast za kolekciju!
koliko ih imaš?koja je najvrijednija?
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:20   #42
Ne znam, čuvao sam sve na kojima sam bio, a ove su mi posebno drage pa sam ih uramio.

1. Prva službena utakmica Hrvatske,
2. i 3. Ne moram objašnjavat,
4. Mislim da je to prva sa Hajdukom od kada je Dinamo vratio ime.
__________________
NAVIJAČ, generacija ´71
miris urina i pečenih kobasica DINAMOVOG istoka - NEPROCJENJIVO
miki71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 12:05   #43
Evo sinoć sam sjeo na vlak i otišao do ZG na tekmu,tak da imam i tu kartu...

http://img19.imageshack.us/img19/1498/img017epm.jpg
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 20:22   #44
bok, zamolio bi nekog ako ima kartu sa prijateljske utakmice Hajduk-Siroki Brijeg u Splitu da se javi??? utakmica je igrana u 2. misecu ove godine (1-0).. bio sam na utakmici al na jugu a za jug nije trebala karta.. hvala
free-servus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 16:29   #45
Pitanjce

hej, 19hnkblabla bla... Gdje čuvaš karte utakmica, jel postoji neki posebni album ili kaj.
Ja sam svoje Varteksove tekme lijepil u bilježnicu, al mi je to ispalo glupo. Jel postoji neki album ?
slučajni_prolaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 19:55   #46
Quote:
slučajni_prolaz kaže: Pogledaj post
hej, 19hnkblabla bla... Gdje čuvaš karte utakmica, jel postoji neki posebni album ili kaj.
Ja sam svoje Varteksove tekme lijepil u bilježnicu, al mi je to ispalo glupo. Jel postoji neki album ?
a najbolje bi bilo da pocmu radit samoljepljive ulaznice
free-servus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 10:59   #47
Quote:
slučajni_prolaz kaže: Pogledaj post
hej, 19hnkblabla bla... Gdje čuvaš karte utakmica, jel postoji neki posebni album ili kaj.
Ja sam svoje Varteksove tekme lijepil u bilježnicu, al mi je to ispalo glupo. Jel postoji neki album ?
pa ja drzim u registratorima...na papir A4 format isprintam izvještaj sa tekme,taj papir zajedno sa kartom stavim u onu "košuljicu"(onaj najlon),i sve to stavim u registrator jedan...

ali neki drže u foto-albumima...samo što je to malo nezgodno jer ima karata koje ne stanu...
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 11:01   #48
Quote:
free-servus kaže: Pogledaj post
bok, zamolio bi nekog ako ima kartu sa prijateljske utakmice Hajduk-Siroki Brijeg u Splitu da se javi??? utakmica je igrana u 2. misecu ove godine (1-0).. bio sam na utakmici al na jugu a za jug nije trebala karta.. hvala
vidi sa ovim deckom

[email protected]
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 20:34   #49
Kada smo već kod kolekcionarstva, tražim nekog da mi proda, ako mu ne trebaju Dinamove zastave sa peharima (kup i prvenstvo) iz juge, po nekim normalnim cijenama. Isto tako može i zamjena stare hajdukove zastavu sa petokrakom (kao nova) i peharima za te Dinamove.
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 21:00   #50
skupljam naljepnice navijačkih skupina pa molim ako ko ima i posla bi da mi se javi
zasad nemam nijednu naljepnicu boysa pa bi volio dobit jednu kako bi kolekcija bila bogatija
u obzir dolaze i strane navijačke skupine

zahvalio bi se onima koji su odgovorili na moje poruke i poslali mi naljepnice
Severus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 21:18   #51
Quote:
Severus kaže: Pogledaj post
skupljam naljepnice navijačkih skupina pa molim ako ko ima i posla bi da mi se javi
zasad nemam nijednu naljepnicu boysa pa bi volio dobit jednu kako bi kolekcija bila bogatija
u obzir dolaze i strane navijačke skupine

zahvalio bi se onima koji su odgovorili na moje poruke i poslali mi naljepnice
neznam odakle si tocno...da li imas hajdukove i torcidine?imam dvije...
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 21:28   #52
meni stigla karta shakhtar soligorsk(bjelorusija)-cibalia,intertoto kup 2003. godine...vjerojatno ni neznate da je cibalia igrala u intertotu...
e pa je...i ispala u polufinalu od wolfsburga...

evo slika na blogu
http://davor032.blog.hr
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:44   #53
Sta se tice albuma za karte-imate one di je priko cile stranice jedna ona ljepljiva-znaci nema ono odvojeno za 3-4 slike!
uglavnom meni stanu 4 hajdukove,a kad je sa nekog drugog onda npr.nekad 3!
do ulaznice stavin pokoji isjecak iz novine ako je sta zanimljivo vezanog uz utakmicu,uglavnom meni se cini da je to najbolje za skupljat!
kad san se pocea skupljat ima san jednog doma,a kad san bija pri kraju teta mi je kupila ovog za rodendan-tako da neznandi ga je uzela ali vjerovatno ima svugdi...
__________________
"sve vas triba obisit na vrh one palme na rivi da visite ka tići,vas i one lapane sta vas vode"
against u€fa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:46   #54
Quote:
free-servus kaže: Pogledaj post
bok, zamolio bi nekog ako ima kartu sa prijateljske utakmice Hajduk-Siroki Brijeg u Splitu da se javi??? utakmica je igrana u 2. misecu ove godine (1-0).. bio sam na utakmici al na jugu a za jug nije trebala karta.. hvala
Iman ti ja tu kartu ali se skupljan i nedajen ih nikome ali ako ti je stvarno toliko napeto je imat poslat cu ti je-meni i nije od nekog velikog znacaja...

p.s.ali potrudi se nac od nekog drugog ako je ne uspijes nabavit onda se javi
__________________
"sve vas triba obisit na vrh one palme na rivi da visite ka tići,vas i one lapane sta vas vode"
against u€fa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 23:55   #55
Besiktas i Stuttgart(88)
Auxeare(89)
Atalanta(90)
Steaua(93,LJubljana)
Partizan(89,90,91)
Zvezda(90,91)
Vukovar(prva nakon povratka imena)
Budimpešta,Zurich,Milano,London,Parma
Sa repke(prva sa SAD-sjever),od važnijih Jugoslavija,Slovenija 95(LJubljana),Francuska-Sp,polufinale...ima toga,npr. karta sa Hajduk-Partizan 89(Karačić je zabio 2komada,Đurovski crveni i "bosanski grb"prema zapadu tko se sjeća)...inače super je kolekcionirat stvari,sjetiš se detalja koja bi bez toga sigurno zaboravio!
marwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 00:16   #56
Quote:
against u€fa kaže: Pogledaj post
Iman ti ja tu kartu ali se skupljan i nedajen ih nikome ali ako ti je stvarno toliko napeto je imat poslat cu ti je-meni i nije od nekog velikog znacaja...

p.s.ali potrudi se nac od nekog drugog ako je ne uspijes nabavit onda se javi
Ej, u redu je, dobit cu kartu od jednog momka.. Sve u svemu ta mi je karta posebna jer na njoj stoji Hajduk-Siroki Brijeg prvenstvena utakmica HNL-a hehe.. hvala tebi na dobroj namjeri, sretno!!
free-servus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 09:06   #57
tko moze nabaviti duplu HRV-SAD?
i sa ovoga zadnjeg eura trebam samo tursku,a sa SP 2006 trebam samo japan...
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 13:29   #58
da li ima netko da ide na tekme NK Zagreba?
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 14:21   #59
Zanima me jedna stvar, koji vam je gušt skupljat karte sa utakmica na kojima niste bili?
Pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 14:24   #60
Quote:
R-ZCB kaže: Pogledaj post
Zanima me jedna stvar, koji vam je gušt skupljat karte sa utakmica na kojima niste bili?
ukrao si mi tipke s tipkovnice...
zgan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.