Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2012., 17:08   #661
Quote:
James Dens kaže: Pogledaj post
Neno Kliški


veliki naklon,istinski old skul navijac sa neprekidnin stazon kojeg bi se puno njih moglo posramiti
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 21:15   #662
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
onda se promijenio za nepovjerovat
rat,buksa,100 sranja,nis cudno
malo pomalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 14:38   #663
Odlična tema
Vidim da su ga neki BBB-i već spomenuli Branko Kuzele......
Šalim se, naravno jedan jedini Darko Zlodi

http://www.youtube.com/watch?v=ImLK0G4BhOY
__________________
My name is Troll, James Troll.
James Troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 00:42   #664
Samo jedan i jedinstveni ...

... Ante Dorić.


Niti jedna navijačka skupina na svitu nije imala
ovakvog navijača.


http://www.youtube.com/watch?v=DFfFU3Cm3Yk



Više nego lektira.


PS. Obratite pažnju vi današnji Spličani na taj stari splitski govor - na dikciju pogotovo.
__________________
"Mama je u Njemačkoj, a otac plovi, od rodbine mi je tako najbliži Hajduk." - Dubravko Linić, dječak sa Cresa.
Insider 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 15:04   #665
neko mi je ovdje svojevremeno odgovorio da talijan vise nije među zivima,sreo ga danas na izložbi pasa i lijepo se ispricali
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 15:11   #666
http://tribina.tportal.hr/topics/slu...u-miru-macore/
tovarvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 15:18   #667
RIP,nikad necu zaboraviti druzenje sa njim u podrumu milicijske stanice u petrovoj
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 12:26   #668
TEdY-KUTINA!!!
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 16:43   #669
danas je 22 godine,Magarac i Mitar RIP
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 16:35   #670
Quote:
James Dens kaže: Pogledaj post
Neno Kliški
bilo kuda neno svuda
pandorum999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 07:45   #671
Neno Kliški

Quote:
James Dens kaže: Pogledaj post
Neno Kliški
Već dosta umorni pozdravljamo se i na izlasku iz kluba nalećemo na poznato lice. Za ne virovat. Klis - Zagreb kombijem, Zagreb - Ljubljana vlakom, Ljubljana - Milano stopom, pa iz Milana u Madrid i Sao Paulo avionom. Sam samcat. Nema kartu za utakmicu, ali je doša. Dragi moji - Neno Kliški!

Za razliku od legendarnog Mate Zekana (prezime sve govori) Poštara koji je bija na svim prvenstvima osim ovoga, za Torcidu možda najemotivnijeg, jer znamo svi porijeklo tog imena... Ali, Zeko se pripa a molija sam ga dva miseca i Globa mu je plaća put - ali uzalud. Neno legendo, sritno ti bilo!


http://m.slobodnadalmacija.hr/sport/...a-ruku-maffiji

Poslije sam čuo da su desetak Boysa, plus Neno (legendarni Torcidaš s Klisa) ušli bez karata na tekmu. Navodno su na prvoj kontrolnoj točki pokazali karte za Kamerun koje su imali, jer tu je samo policija pregledavala da li uopće imaš kartu da bi produžio dalje prema stadionu.

http://punkufer.dnevnik.hr/clanak/pu...---342374.html
Vinko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 15:55   #672
Wink Neas blage

Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post
Prijo tili vi to priznat ili ne boro je redikul teski i pataloski lazov ! Neke stvari mu ne tribaju i bas zbog tih stvari ga gledam ka jadnika !

Evo i ova stvar s poljanom je kod vas postala skoro pa legendarna,a da niko od tih pustih ljudi tada na poljona to nije ni vidija ni cuja

Na tehnickom napravia pravi pravcati samurajski mac Neki brko od dva metra vadi pravi pravcati buzdovan na dite
Ne znam ja sta doticnog puca u zadnje vrime,ali nije dobro boro viruj mi,prati terapije !
Znan da je dosta dugo vrimena proslo od ovog tvog komentara, nekih 7 godina ali ako ti i dalje triba dokaz ovog Borinog cina, bez problema ti proslidin tadasnji novinski clanak o tom dogadaju. I bilo bi lipo da ljude starije od tebe i navijacke legende ne nazivas redikulima a nemas pojma o njima i nikad im to nebi reka u lice. Pozdrav.
GlavonjaVeliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 01:17   #673
Zahvaljujem ekipi iz ST-a (da ih ne navodim poimence ,sa ovoga pdf-a) ,koja mi je od pok. Iće -Purgera (R.I.P.) ka frenda s tekmi , slala njegove memoare oli izvještaje . Inače da,se samo nadovežem ,kako je pok. Ićo imao i s jednima i drugima takih gostovanja, da bi moga osobno i knjigu u nastavcima,napisati. Zadnji puta smo bili kao na Tekmi Dinamo -Newcastle, ali oboje poradi naravi i tuče završavamo u Bauerovoj garaži,za navijače.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 01:55   #674
Elem,zamolio bih postarije Torcidaše da mi odgovore na misteriozno pitanje, dakle tko ima po Vama više gostovanja, VEle,..ili Masslo V. (čujem da se radi o brojci preko 300 i nekaj....).
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 02:34   #675
Definitivno Vele, to je pravi nesvrstani, a Maslo k'o Maslo isto legenda
Jedina razlika između ta dva osebujna lika je ta, šta je Vele bija onako baš pravi navijač (kojem se nije nikada bija problem pošibat), a Maslo je je bija razina više pošto je baš bija oaj pravi ultras, uličar i prašinar sa prve crte
Nadopunjavali su se. Baš prave legende sa ovih područja, nešto poput vašeg pok. Dugoga i Bube
Šta se pok. Iće tiće, bija je veliki navijač, ali kao čovik se i nije baš pokaza...
Sama činjenica da je navija za dva kluba ne miriše na dobro. Poštivali ga jesmo, ali heroin je prisudija, na žalost...
Double Kill is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 07:43   #676
Moze pojašnjenje.Na kojeg Velu misliš?
borielo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 04:34   #677
Quote:
borielo kaže: Pogledaj post
Moze pojašnjenje.Na kojeg Velu misliš?
Pa na Velu jednog i jedinog, generacija Kule, Uše, Kele, itd...Ta ekipa je davno zagazila u kasne 50-te godine života, a nisam ni ja daleko
Double Kill is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:32   #678
Ako se radi o Veli B i Maslu........jedan i drugi daleko su od brojke 100 a kamoli od 300 gostovanja.Vele B ful aktivan je od 1980-85 i povremeno od 1985 do 1990 sa par gostovanja.Maslo je aktivan od 1980-1987.Od 1991 i HNL-a nijedan ni drugi neidu više na utakmice!
borielo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 01:50   #679
Quote:
borielo kaže: Pogledaj post
Ako se radi o Veli B i Maslu........jedan i drugi daleko su od brojke 100 a kamoli od 300 gostovanja.Vele B ful aktivan je od 1980-85 i povremeno od 1985 do 1990 sa par gostovanja.Maslo je aktivan od 1980-1987.Od 1991 i HNL-a nijedan ni drugi neidu više na utakmice!
Pa navedi di sam ja reka da imaju toliko gostovanja ? Ja samo čoviku odgovaram na pitanje ko je bija "luđi" ako takav termin uopće postoji za navijača. 100 gostovanja je luda brojka, a 300 gostovanja, to već graniči sa ludilom (mada i takvih ima)
Samo diskutiramo nas dva starija navijača, no hard feelings
BTW Vele je aktivan bija od Staroga Placa, a Maslo od Poljuda.
Double Kill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 13:06   #680
Pa ono, ima hrpa ljudi sa 100+ gostovanja, nije baš to tolika rijetkost
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.