Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2011., 22:42   #101
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Kad Toprak saznaje za Jusufa i Havu, odnosno kad saznaje za Havine igre?
Joj oprosti kasno sam vidjela tvoje pitanje,
Pa mislim da ona i neće baš saznati za njene igre, ipak je moje znanje turskog slabo da bi znala točno. Neke stvari koje će vidjeti od strane Have ona ih neće protumačiti baš kao loše, Hava će se za to pobrinuti. A oni od nje kriju sve što rade. Ona će nešto naslutiti kad shvati da se Hava zaljubila u Jusufa, ali neće tome dodati neku negativnu stranu. I još jedna situacija nakon zaruka Have i Jusufa one će imati prepirku, nisam sigurna ali mislim da je tada nešto povezala. I nakon tog razgovora, i da bi pobjegla od neuzvraćene ljubavi udaje se za Činara.

Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Toprak još uvijek ne mogu definirati, znamo da je mila i draga, al često naivna i pasivna..ali opet, kako si rekla,radnja se toliko ne vrti oko nje, nekad mi djeluje onako kao da vegetira, a onda u slučaju s mužem, tu vidimo reakciju, provjerava dobivene informacije i odlučuje se za razvod, valjda neće popustit em što je onaj njen Sitki/ Sitke, kako već, bezveze, em je brate nikakav..

Sinoć nisam stigla na vrijeme pred tv, taman dođoh na akciju zvanu Jusuf vs Betul, tj. ne akciju....počela se ona pravo uvaljivati, stigla je do kuće, neće valjda i do Jusufovog kreveta..ali izgleda meni da je njoj džaba to uvaljivanje, u kuću može, al u srce joj se zanedalo..Havva (kako gt prevodi..predvečerje) je bacila mamac, a Jusuf grize li grize.. ..počelo je...počelo...

Da ako se sjećaš i tetkica za nju kaže da je izuzetno poštena pravedna i da bi bez obzira na posljedice ona sve rekla (osobine koje je naslijedila od majke). Sitkija je trpila ja bih rekla zbog male, sad kad sve vidi odlučuje se za razvod.

Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
OK, bilo mi je logično da se je Sultan, nakon što je Hava otišla iz Jusufove kuće, upustila u plan spajanja Toprak i Jusufa...ali sada kada se pokazalo da ipak ima šanse za Havu, baš mi je zlobno što vodi dvostruku igru- ak ne upali s jednom, upalit će s drugom


Inače, Toprak i Jusuf

da i to će je dugo držat, uvjek nešto kuha

Glumac koji u seriji glumi Đžunejta nekima poznat iz serije Gumuš
osim što glumi dobro i piva pa evo njegovih par slićica





evo i pisme stvarno lipo piva, tema iz serije Asi prevedena na hrvatski
http://youtu.be/nRaFpZczWks

tema Gumuš
http://youtu.be/m8C-zg74Fe4

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 21.09.2011. at 14:05.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 23:48   #102
...Miss Istanbul..pa-pa..gilem, gilem..kako ono kažu..shvatila je ona kako nakon game over, nema play again, e, pa nije ti Jusuf tetris..vratit ću se malo na scenu iz 18. ep., večera u konaku, svi za stolom, čak i stric koji mnogo ne govori..miss istanbul priča o svojim kulinarskim umijećima, a nesuđena svekriva, klima glavom od dragosti, kako li samo svašat zna..i priča ona kako je pravi masterchef sad ne znam Istanbula, Kapadokije ili pak Francuske.., pošto je spominjla francusko jelo sa rrrrr...ne dovrši ona kad ubaci se striček, koji ne priča mnogo, al kad je tu da i on progovori; e, ja moj Jilmaze, kako nam je Hava neku večer napravila neko ukusno francusko jelo, .a, Jilmaz..za prste polizati..šta će njih dvojica ne kontaju svekrivine i miss metropola fazone..e, pa moja ti..sretno ti u velikom gradu, čuvaj nam se da te ne ukradu,..

...slučaj zvan Sultan..wtf ta žena hoće?!!!pare, moć, ili jednostavno ima potrebu utrpati nekog od svojih pošto-potom..da se ona slučajno nije pokušala utrpati pa ju je starka preduhitrila, pa sad vraća udarac..kad veće šteka s Havom, onda ćemo Toprak, čak je i onaj nesritnjak od babadžima imao više srca od nje kad joj je rekao da to tako ne id..al, ne potraja ni ta njegova srdačnost dugo vremena..ugledao dobro-namjerni otac priliku kod onog alkosa Sitkija, kad već hoćeš Toprak,da obavimo malu trampu..tebi Toprak, meni kuća..

...Munever i Jigit..žao mi njega jadnička, em se ova jadnica boji svega i svačega, čak i svoje sjene, em mu ona mater laže li ga, laže..

...Toprak..ja mislim da se njoj uopće Jusuf ne sviđa/svidjeti, ona osjeća zahvalnost, divljenje, a tetka dodaje sol na ranu..daje joj nekakve ideje, pa će ova pomisliti da se zaljubila..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 23:53   #103
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
da i to će je dugo držat, uvjek nešto kuha

Ma mislim, na razumijem zašto i dalje radi na tom spajanju Jusufa i Toprak kad je očito da je Jusuf zagrizao mamac kojeg su bacile ona i Hava. Tako će samo izazvati nevolje između sestara. A i žao mi je Toprak Rekla si da se ona pojavljuje do 27.ep kada odlazi pa se ponovno pojavljuje oko 40.i još neke ep. Dugo će biti odsutna, još ak uzmemo u obzir da ovi na OBNu prepolavljaju epizode. Kako su Turci uistinu nepredvidljivi ja se još uvijek nadam da će na kraju biti Toprak i Jusuf


Što se tiče Ugura Aslana koji glumi Džunejta evo još nekih pjesama koje je pjevao u Gumus, prelijepe su!

http://www.youtube.com/watch?v=-7QcV...eature=related

http://www.dailymotion.com/video/x2j...ur-aslan_music
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 23:55   #104
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Glumac koji u seriji glumi Đžunejta nekima poznat iz serije Gumuš
osim što glumi dobro i piva pa evo njegovih par slićica

http://files.myopera.com/Moabdul/blog/ugur%20aslan.jpg

http://vthumb.ak.fbcdn.net/vthumb-ak...29874_2772.jpg

evo i pisme stvarno lipo piva, tema iz serije Asi prevedena na hrvatski
..slike su super..a, ovo za Džunejeta..nisam ovo znala..čak je i za ASI pustio glas..odmah valja..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 08:21   #105
Sad kad je Betul otisla, Havi i Jusufu manje vise niko ne stoji na putu, osim njegove majke. Koliko sam skontala, ovo je sad neka 9 ili 10 prava epizoda. Sta ce se toliko desavati do zaruka u 27 s obzirom da je on vec uveliko pukao na nju

Inace, Jigit i Munever su meni toliko dva bzvzna lika, a pogotovo on Kako od nakve azdaje majke da ispadne onakav sin
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 08:30   #106
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Pa mislim da ona i neće baš saznati za njene igre...
Nakon povratka Have iz Istambula gdje će Hava pristati da se uda za Jusufa, seka Toprak (ne sjećam se tačno kako) saznaje za igre…i prije zaruka Jusufa i Have kategorično želi izdeklamovati sve Jusufu ukoliko to Hava sama ne učini…zbog toga se dvije sestre svađaju, Hava se objesi u pećini, ali je Toprak nalazi, spašava i obećava joj da će šutjeti jer prihvata da je ova sve igre igrala zbog ljubavi…međutim…da ne spojlam previše, mnogo kasnije iako je obećala, sve potvrdi Jusufu na njegovo insistiranje…

Ima i Toprak očevih crta koje se blago naziru, odlično je “skinula” ono da dok govori gleda “odozdo” kao i otac, mene je barem podsjetila na babadžima, nemojte me sad , ali pored njene dobrote (tetka za nju kaže poštena i dosadna) i iskrenosti ona je meni ipak pomalo kučić pušten s lanca...samo čekam

Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
...Toprak..ja mislim da se njoj uopće Jusuf ne sviđa/svidjeti, ona osjeća zahvalnost, divljenje, a tetka dodaje sol na ranu..daje joj nekakve ideje, pa će ova pomisliti da se zaljubila..
Ma nju tetka opasno “truje” samo … i dalje ne kontam tetkine motive šta je ovoj ženi TOLIKO potrebno da radi sve ovo što radi…ali valjda je do prijevoda, pa ćemo skontati između dešavanja šta joj je zaista cilj.
Ova žena jednostavno uništava sve čega se dohvati…šta kaže da će srediti – ode nizbrdo brzinom svjetlosti
Hava je već trebala da u silnim mudrolijama skonta da joj Sultan nije ni najmanje potrebna jer se Jusuf primio ko hepo – kockica

ELVEDA Jusuf reče gdjica nafrakana i sto u Jusufovim očima gori vatra koju nije ona zapalila ... i ode...i jedva sam čekala...

Dzunejt (Ugur) prelijepo pjeva...ova prevedena pjesma je iz Gumuš... ja sve nešto kao čekam kad će i ovdje da zapjeva...ali još uvijek ništa


odgledala 48. i mnogo sam …i dalje polažem sve nade u Mehmeta …a moglo bi, moglo bi…

Zadnje uređivanje garavaiplava : 20.09.2011. at 08:53.
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 15:10   #107
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
...Miss Istanbul..pa-pa..gilem, gilem..kako ono kažu..shvatila je ona kako nakon game over, nema play again, e, pa nije ti Jusuf tetris..vratit ću se malo na scenu iz 18. ep., večera u konaku, svi za stolom, čak i stric koji mnogo ne govori..miss istanbul priča o svojim kulinarskim umijećima, a nesuđena svekriva, klima glavom od dragosti, kako li samo svašat zna..i priča ona kako je pravi masterchef sad ne znam Istanbula, Kapadokije ili pak Francuske.., pošto je spominjla francusko jelo sa rrrrr...ne dovrši ona kad ubaci se striček, koji ne priča mnogo, al kad je tu da i on progovori; e, ja moj Jilmaze, kako nam je Hava neku večer napravila neko ukusno francusko jelo, .a, Jilmaz..za prste polizati..šta će njih dvojica ne kontaju svekrivine i miss metropola fazone..e, pa moja ti..sretno ti u velikom gradu, čuvaj nam se da te ne ukradu,..

...slučaj zvan Sultan..wtf ta žena hoće?!!!pare, moć, ili jednostavno ima potrebu utrpati nekog od svojih pošto-potom..da se ona slučajno nije pokušala utrpati pa ju je starka preduhitrila, pa sad vraća udarac..kad veće šteka s Havom, onda ćemo Toprak, čak je i onaj nesritnjak od babadžima imao više srca od nje kad joj je rekao da to tako ne id..al, ne potraja ni ta njegova srdačnost dugo vremena..ugledao dobro-namjerni otac priliku kod onog alkosa Sitkija, kad već hoćeš Toprak,da obavimo malu trampu..tebi Toprak, meni kuća..

...Munever i Jigit..žao mi njega jadnička, em se ova jadnica boji svega i svačega, čak i svoje sjene, em mu ona mater laže li ga, laže..

...Toprak..ja mislim da se njoj uopće Jusuf ne sviđa/svidjeti, ona osjeća zahvalnost, divljenje, a tetka dodaje sol na ranu..daje joj nekakve ideje, pa će ova pomisliti da se zaljubila..
E ovo mi nije palo napamet , a moglo bi bit, tila ona Jilmaza a na kraju čorak.

Što se tiće Jita pa on meni niti smrdi niti miriše, da je razgovara s Jusufom mislim da bi dobili dozvolu za brak. Ovako je ispao slabić.

Pa vjerojatno zahvalnost, divljenje, poštovanje su dovele do njene zaljubljenosti. Koja po meni nije išla dalje u neku pravu ljubav jer se makla. A i svjesno si je zabranila tu nemoguću ljubv. Kad shvati da je Jusuf zaljubljen u Havu ona od njega odustaje.

Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Ma mislim, na razumijem zašto i dalje radi na tom spajanju Jusufa i Toprak kad je očito da je Jusuf zagrizao mamac kojeg su bacile ona i Hava. Tako će samo izazvati nevolje između sestara. A i žao mi je Toprak Rekla si da se ona pojavljuje do 27.ep kada odlazi pa se ponovno pojavljuje oko 40.i još neke ep. Dugo će biti odsutna, još ak uzmemo u obzir da ovi na OBNu prepolavljaju epizode. Kako su Turci uistinu nepredvidljivi ja se još uvijek nadam da će na kraju biti Toprak i Jusuf:cerek:


Što se tiče Ugura Aslana koji glumi Džunejta evo još nekih pjesama koje je pjevao u Gumus, prelijepe su!

http://www.youtube.com/watch?v=-7QcV...eature=related

http://www.dailymotion.com/video/x2j...ur-aslan_music

da i bit će ih
a ima šanse da budu skupa, sve su karte još otvorene
da lipo piva ova druga je super

Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Sad kad je Betul otisla, Havi i Jusufu manje vise niko ne stoji na putu, osim njegove majke. Koliko sam skontala, ovo je sad neka 9 ili 10 prava epizoda. Sta ce se toliko desavati do zaruka u 27 s obzirom da je on vec uveliko pukao na nju

Inace, Jigit i Munever su meni toliko dva bzvzna lika, a pogotovo on Kako od nakve azdaje majke da ispadne onakav sin
pa još treba da se on zaljubi skroz
a onda će on nju provjeravat tipa da li ona stvarno voli njega ili...
igre igrice s njegove i njene strane
kad napokon dočeka da je zaprosi, shvati da je Toprak zaljubljena i odluči ga odbiti misleći da radi pravu stvar i odlazi za Istambul
raspetljavanje situacije
poslije pripreme za zaruke... ali cijelo vrime mora paziti da se ne oda tu je i Đunejt i Mehmet....

Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
Nakon povratka Have iz Istambula gdje će Hava pristati da se uda za Jusufa, seka Toprak (ne sjećam se tačno kako) saznaje za igre…i prije zaruka Jusufa i Have kategorično želi izdeklamovati sve Jusufu ukoliko to Hava sama ne učini…zbog toga se dvije sestre svađaju, Hava se objesi u pećini, ali je Toprak nalazi, spašava i obećava joj da će šutjeti jer prihvata da je ova sve igre igrala zbog ljubavi…međutim…da ne spojlam previše, mnogo kasnije iako je obećala, sve potvrdi Jusufu na njegovo insistiranje…

Ima i Toprak očevih crta koje se blago naziru, odlično je “skinula” ono da dok govori gleda “odozdo” kao i otac, mene je barem podsjetila na babadžima, nemojte me sad , ali pored njene dobrote (tetka za nju kaže poštena i dosadna) i iskrenosti ona je meni ipak pomalo kučić pušten s lanca...samo čekam



Ma nju tetka opasno “truje” samo … i dalje ne kontam tetkine motive šta je ovoj ženi TOLIKO potrebno da radi sve ovo što radi…ali valjda je do prijevoda, pa ćemo skontati između dešavanja šta joj je zaista cilj.
Ova žena jednostavno uništava sve čega se dohvati…šta kaže da će srediti – ode nizbrdo brzinom svjetlosti
Hava je već trebala da u silnim mudrolijama skonta da joj Sultan nije ni najmanje potrebna jer se Jusuf primio ko hepo – kockica

ELVEDA Jusuf reče gdjica nafrakana i sto u Jusufovim očima gori vatra koju nije ona zapalila ... i ode...i jedva sam čekala...

Dzunejt (Ugur) prelijepo pjeva...ova prevedena pjesma je iz Gumuš... ja sve nešto kao čekam kad će i ovdje da zapjeva...ali još uvijek ništa


odgledala 48. i mnogo sam …i dalje polažem sve nade u Mehmeta …a moglo bi, moglo bi…

Da kad on već prekine zaruke i ode u Istambul da sazna inf. Na njegovo inzistiranje reče mu istinu.

Što se tiče nje kasnije nakon što se udala za Činara Jusuf je zove čuju se na telefon ali ona je korektna.

Meni se jedino nije svidjela kad U Lale devri Yečim dođe do Sitkija i zaposli ga da je zavede, i počne je gnjaviti ne kaže Činaru za njega. Nije mi jasno zašto? Koji je njen motiv za to?


I meni je važan prevod zato častim pićem, kavom, kolačima Garava što voliš kaži

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 21.09.2011. at 14:05.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:56   #108
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Što se tiče nje kasnije nakon što se udala za Činara Jusuf je zove čuju se na telefon ali ona je korektna.

Meni se jedino nije svidjela kad U Lale devri Yečim dođe do Sitkija i zaposli ga da je zavede, i počne je gnjaviti ne kaže Činaru za njega. Nije mi jasno zašto? Koji je njen motiv za to?


I meni je važan prevod zato častim pićem, kavom, kolačima Garava što voliš kaži cerek cerek:
Počastiš ti nas sve sa info iz sestre-serije

Mnogo ti hvala što nam povremeno kažeš šta se tamo dešava...jer ...s ove tačke gledišta sve je moguće

Da je Toprak imalo odlučnija, čvršća osoba možda bih i ja navijala za nju po pitanju Jusufa, ovako mi se onaj lik (Činar) čini baš podobnim za nju...dakle i Sitki je u Lale? A što ne kaže da je gnjavi i ja se pitam? Pa upravo ta njena pasivnost mi se ne dopada ni ovdje...previše šuti...a kad progovori kao da je sav svijet ružičast i sve bi trebalo da savršeno funkcioniše...I upravo zato i mislim da joj Hava nije nikada ispričala sve, šta je njoj tetka govorila, kakav je otac ustvari, šta je činila, kada se zaljubila ...jer je nije smatrala dovoljno čvrstom da primi sve te informacije i poteze a da se ne pogubi, a čitav je život štiti na neki način. Ja koliko sam shvatila iz neke kasnije ep. da je Hava i starija sestra ustvari ali u ovoj seriji necu lupati glavu s datumima i godinama

imam blagi osjećaj da će se sve mnogo više zapetljati nego što sam mislila
no dobro... na to smo navikli

Bliži nam se čuveni potez svojstven nekim turskim serijama...iznenadno privlačenje

ah te farme i konji
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 18:26   #109
te turske serije i ta njihova suptilana romantika..ono njihovo gledanje napeto do bola..kako samo Jusuf skenira pogledima..čak nas pokušavaju navesti na pogrešan trag ubacivši Toprak u operaciju "pogledom me skini", ali neće oni nas zavarati..

..par pitanja..nisam gledala prvu ep.,

možda se meni čini ali ono dijete, Ruzgara nitko mnogo ne doživljava u kući, osim Toprak..(eto ga tebi Toprak ti se zabavljaj)eto ko fol se hanuma baba rastopi kad ga nekad iznese Toprak, svi su distancirani od djeteta ko da je nedaj bože atomska bomba u pitanju..na sigurnoj udaljenosti..

..e sad..to dijete, tko je mama, neka Jusufova treba, i gdje je ona? jeli ona umrla? i jel otac Jusuf, pošto su spominjali DNK-a test..

..hoće li se Hava uspjeti izvući iz ovog novonastalog problema, svjedok koji je vidio da si je sama naudila?

..Munever & Jigit..jel ostaje na piši propalo??

..Sultan..još je pokušavam skužit, čini mi se da ona jednostavno ima potrebu biti šefica, nije važno tko su pijuni u njenoj igri, već je važno da ona drži konce u rukama..očito jednostavno ima ogromnu potrebu biti big boss..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 08:20   #110
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
možda se meni čini ali ono dijete, Ruzgara nitko mnogo ne doživljava u kući, osim Toprak..(eto ga tebi Toprak ti se zabavljaj)eto ko fol se hanuma baba rastopi kad ga nekad iznese Toprak, svi su distancirani od djeteta ko da je nedaj bože atomska bomba u pitanju..na sigurnoj udaljenosti..

..e sad..to dijete, tko je mama, neka Jusufova treba, i gdje je ona? jeli ona umrla? i jel otac Jusuf, pošto su spominjali DNK-a test..
Jusuf se distancira od djeteta (mada je sad i dobar kakav je bio u pocetku) jer nije siguran da je njegovo. Ceka rezultate analize.
Majka od djeteta je bila neka rospija koja je Jusufa htjela uhvatiti na dijete, ali on nije ni pomisljao na to. Cak dok je ona boravila u konaku on je bio u ljetnikovcu. Umrla je na porodu.

Pitanje za spojlerasice, sta ce pokazati rezultati DNKa? Mali je stvarno Jusufov ili?

Btw, Jusuf sinoc konkretan
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:57   #111
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post

Da je Toprak imalo odlučnija, čvršća osoba možda bih i ja navijala za nju po pitanju Jusufa, ovako mi se onaj lik (Činar) čini baš podobnim za nju...dakle i Sitki je u Lale? A što ne kaže da je gnjavi i ja se pitam? a koliko sam shvatila iz neke kasnije ep. da je Hava i starija sestra ustvari ali u ovoj seriji necu lupati glavu s datumima i godinama

ah te farme i konji



Da i meni se sviđa ona s Činarom. Iako mi je Činar malo izgubljen ali prema zadnjoj ep. čini mi se da dolazi sebi i odlučan je ostati s Toprak.
Da Yečim pronalazi Sitkija kad sazna da je ona bila udata prije. Sitki se u međuvremenu preselio u Istambul, i sad tamo opet vegetira bez love. Gospođa ljubavnica je s njim i sad već imaju i bebu. Zadatak mu je da je zavede i odvoji od Činara. I za to je plaćen.
Hava djeluje starija ali na početku serije kad otac i mater razgovaraju, osvrću se na njihov gubitak djeteta, i kako se nisu smirili dok nisu dobili Toprak. Iz toga sam ja zaključila da je Toprak starija, jer da su imali dijete bili bi utjehu našli u njoj. Ali možda griješim što si rekla pa nije ni bitno.

Da i ja vjerujem da će se sve zakomplicirati.

Konji jahanje pa skoro sve serije

Garava nisam sad shvatila u 48 ep. kad Jusuf priča s Bade da je Hava bila trudna s Đžunejtom. Da li je to izmišljotina ili je meni nešto promaklo?
Quote:
možda se meni čini ali ono dijete, Ruzgara nitko mnogo ne doživljava u kući, osim Toprak..(eto ga tebi Toprak ti se zabavljaj)eto ko fol se hanuma baba rastopi kad ga nekad iznese Toprak, svi su distancirani od djeteta ko da je nedaj bože atomska bomba u pitanju..na sigurnoj udaljenosti..

..e sad..to dijete, tko je mama, neka Jusufova treba, i gdje je ona? jeli ona umrla? i jel otac Jusuf, pošto su spominjali DNK-a test..

..hoće li se Hava uspjeti izvući iz ovog novonastalog problema, svjedok koji je vidio da si je sama naudila?

..[B]Munever & Jigit..jel ostaje na piši propalo??
[/B
Dijete je plod jednog usputnog keksa, ženska se nakon što je bila 6 mj. Trudna pojavila na njegovim vratima tvrdeći da je njegovo i zahtijevajući da je oženi. On je sumnjao u očinstvo, a kako je nije doživljavao obećao je da će biti otac djetetu ali ne i njen muž. A očinstvo će dokazati DNK- a testom. Primili su je u kuću (konak) a on se iselio u kuću u vinogradu. Kad je dobila trudove odbijala je ići u rodilište dok je on ne oženi, porod se zakomplicirao i ona je pri porodu umrla.

Jusuf se ne želi vezivati za dijete dok ne sazna da li je njegovo. Zato DNK- a test.

Hava za sada uspijeva izvući ali ne skroz. Mehmet za to saznaje.

S Jitom i Munever će biti još svašta.

Quote:
Pitanje za spojlerasice, sta ce pokazati rezultati DNKa? Mali je stvarno Jusufov ili?
Mali nije Jusufov, ali ekipa iz snova će to promijeniti, lažirat će nalaz. Bojali su se da će radi toga Jusuf maknuti malog i Hava više neće imati priliku biti u konaku, jer bi oni otkazali Toprak. Ali to će izaći na vidjelo nakon zaruka od Have i Jusufa i tada će se klupko laži početi odmotavati.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 12:56   #112
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
[/B][/B]
Mali nije Jusufov, ali ekipa iz snova će to promijeniti, lažirat će nalaz. Bojali su se da će radi toga Jusuf maknuti malog i Hava više neće imati priliku biti u konaku, jer bi oni otkazali Toprak. Ali to će izaći na vidjelo nakon zaruka od Have i Jusufa i tada će se klupko laži početi odmotavati.
Auuu to Havi definitvno nije trebalo
Realno gledajuci, previse mi je tih lazi i petljavine sa njene strane da vjerujem da ce ljubav sa Jusufom uspjeti Mada je ovo turska serija pa...

Jbga, valjda su nas Latinosi godinama unazad razmazili sa virhensitama pa mi sad ovi "nebo-zemlja" likovi poput Have djeluju previse negativno
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 13:52   #113
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Auuu to Havi definitvno nije trebalo
Realno gledajuci, previse mi je tih lazi i petljavine sa njene strane da vjerujem da ce ljubav sa Jusufom uspjeti Mada je ovo turska serija pa...

Jbga, valjda su nas Latinosi godinama unazad razmazili sa virhensitama pa mi sad ovi "nebo-zemlja" likovi poput Have djeluju previse negativno
Dok se nisu pojavili turci ja serije nisam gledala

Sviđa mi se što se glavni likovi ne idealiziraju, ali i meni smeta ovo Havino pusto petljanje, na kraju imaš osjećaj da se on zaljubio u iluziju. Postavlja mi se pitanje tko je ona što voli, mrzi.... Da zaljubljena je ali ljubav ipak u braku sve ne trpi. Ovo je nama razbibriga ali ne mogu da se ne pitam da li to njemu paše jer po meni oni su razlika nebo zemlja. Kod nje je sve gluma tako ...
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 14:25   #114
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se što se glavni likovi ne idealiziraju, ali i meni smeta ovo Havino pusto petljanje, na kraju imaš osjećaj da se on zaljubio u iluziju. Postavlja mi se pitanje tko je ona što voli, mrzi.... Da zaljubljena je ali ljubav ipak u braku sve ne trpi. Ovo je nama razbibriga ali ne mogu da se ne pitam da li to njemu paše jer po meni oni su razlika nebo zemlja. Kod nje je sve gluma tako ...
I meni se to svidja. Turci stvarno realno prikazuju likove. Ali za jednog glavnog lika mislim da je too much lazi i spletkarenja

Za razliku od vas ja nisam gledala nista unaprijed, ali nakon ovih epizoda na OBNu koje sam odgledala i dalje vise navijama za Jusuf Toprak kombinaciju.
Na pocetku serije, kad je Toprak u bolnici i na groblju, moje misljenje je da je Jusuf samo nju primjecivao. Ista stvar i kad je dosla u konak. I onda stupa Hava sa Sultan na scenu i sve krece nekim namjestenim tokom.

Realno gledajuci i za jednu i za drugu, nakon Sitkija odnosno Djunejta, Jusuf je bingo. Naravno da ce se zaljubiti u njega, samo mislim da su na pocetku serije stavljene na crtu jedna pored druge da bi Jusuf izabrao Toprak
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:18   #115
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
I meni se to svidja. Turci stvarno realno prikazuju likove. Ali za jednog glavnog lika mislim da je too much lazi i spletkarenja

Za razliku od vas ja nisam gledala nista unaprijed, ali nakon ovih epizoda na OBNu koje sam odgledala i dalje vise navijama za Jusuf Toprak kombinaciju.
Na pocetku serije, kad je Toprak u bolnici i na groblju, moje misljenje je da je Jusuf samo nju primjecivao. Ista stvar i kad je dosla u konak. I onda stupa Hava sa Sultan na scenu i sve krece nekim namjestenim tokom.

Realno gledajuci i za jednu i za drugu, nakon Sitkija odnosno Djunejta, Jusuf je bingo. Naravno da ce se zaljubiti u njega, samo mislim da su na pocetku serije stavljene na crtu jedna pored druge da bi Jusuf izabrao Toprak :ne zna:
Da u potpunosti se slažem s tobom.
Da i ja mislim da je previše laži, spletki i uvaljivanja drugih u probleme koje je ona skrivila.
Da na početku se dalo vidjeti da je on primjećuje samo Toprak, da nije bilo Have mislim da bi oni sigurno završili skupa.
Da nisam gledala Lale devri i ja bi navijala za njih.
Pa ni meni nije jasan brak sa Sitkijem ali mislim da je za taj brak kriv babađim. Sitki je već bio oženjen, žena ga je ostavila jer ju je varao. Mora da je on bio taj koji je to sredio.
Đžunejt ,jasno je zašto je Hava s njim bila, novac.
E sad Jusuf ima ugled, čast, novac, izgled....... moglo bi se nabrajat do sutra mislim da se najmanji problem zaljubiti u njega.
Znamo što je prvo privuklo Havu.
Ali Toprak zanima samo kakav je on kao čovjek, dobar, plemenit, spreman pomoći i pružiti zaštitu, a pri tome skroman ne prepisujući tome neku veliku važnost, zahvalan....

A ako bi sad pisali o tome kakva je Toprak i Hava znamo čije bi karakterne crte bile bolje i koja bi se više uklopila u Jusufov tip žene. Jer on u biti želi ženu kao što je Toprak, a ne Hava.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:36   #116
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Pa ni meni nije jasan brak sa Sitkijem ali mislim da je za taj brak kriv babađim. Sitki je već bio oženjen, žena ga je ostavila jer ju je varao. Mora da je on bio taj koji je to sredio.
S obzirom da je Toprak tip konzervativne turske djevojke sa onakvim ocem (ne dao ga Bog nikom) plus to je po prirodi naivna i i nekako lakovjerna onda i ne cudi brak sa bilmezom Sitkijem.

Je li Lale devri pri kraju? Ima li sanse da se Cinar udomi sa bilo kim drugim osim sa Toprak?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:52   #117
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
[/B][/B]
Garava nisam sad shvatila u 48 ep. kad Jusuf priča s Bade da je Hava bila trudna s Đžunejtom. Da li je to izmišljotina ili je meni nešto promaklo?

Mali nije Jusufov, ali ekipa iz snova će to promijeniti, lažirat će nalaz. Bojali su se da će radi toga Jusuf maknuti malog i Hava više neće imati priliku biti u konaku, jer bi oni otkazali Toprak. Ali to će izaći na vidjelo nakon zaruka od Have i Jusufa i tada će se klupko laži početi odmotavati.
48. ep. - da, to je izmišljotina jer je majka (ne mogu trenutno da joj se sjetim imena) shvatila da će sin ostati sam, ostaviće zaista i Bade, pa je iskoristila loš momenat u kome Havin otac traži još novaca za njegu – ucijenila ga da potvrdi Jusufu da je Hava bila trudna sa Džunejtom prije nesreće – jer joj Jusuf to nije povjerovao i tražio je dokaz, a osim očeve potvrde obezbijedila je i crno-na-bijelo od doktora kojemu je takodje prijetila, a obojica su dobili naravno novac za ovo...

Laži …

Do DNK lažiranog papira su se Havine laži i mogle zaboraviti… hoću reći Jusuf ih je mogao zaboraviti, ali to je upravo prekretnica koja nju zapetljava zauvijek i odakle nju počinje hvatati očaj, pa čak i strah, shvata da se zaljubila i shvata da se ne može ispetljati iz spletki otac+tetka, ne opravdavam je ni u kom slučaju, ali mislim da je dalje šutjela i petljala se dublje iz straha da ga ne izgubi.

Ne mislim da je Havi prioritetno bio bitan novac kod Jusufa. Početak serije – tetka je ubjeđuje da je on momak kome treba žena, i šta ona kaže? Odbija. Ali kada dođe do “sudara” u hodniku i kada mu se svega nagovori, pa ga kasnije skenira sa terase, mijenja mišljenje? Zašto? Po meni fizika…ne novac.
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 22:41   #118
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
S obzirom da je Toprak tip konzervativne turske djevojke sa onakvim ocem (ne dao ga Bog nikom) plus to je po prirodi naivna i i nekako lakovjerna onda i ne cudi brak sa bilmezom Sitkijem.

Je li Lale devri pri kraju? Ima li sanse da se Cinar udomi sa bilo kim drugim osim sa Toprak?
Ne još se snima. Sada su u fazi da je Toprak zatražila razvod,ali on ne želi, jer se između njih rodila ljubav. U svemu tome ona je amile.
Da li ima šanse da bude s nekim drugim? Ima. Yečim
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 22:44   #119
Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
Da je Toprak imalo odlučnija, čvršća osoba možda bih i ja navijala za nju po pitanju Jusufa, ovako mi se onaj lik (Činar) čini baš podobnim za nju...ne kaže. Pa upravo ta njena pasivnost mi se ne dopada ni ovdje...previše šuti...a kad progovori kao da je sav svijet ružičast i sve bi trebalo da savršeno funkcioniše
I meni isto, previše je pasivna..rekla bi ponekad i njanjava..


Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Da u potpunosti se slažem s tobom.
Da i ja mislim da je previše laži, spletki i uvaljivanja drugih u probleme koje je ona skrivila.
Da na početku se dalo vidjeti da je on primjećuje samo Toprak, da nije bilo Have mislim da bi oni sigurno završili skupa.
E sad Jusuf ima ugled, čast, novac, izgled....... moglo bi se nabrajat do sutra mislim da se najmanji problem zaljubiti u njega.
Znamo što je prvo privuklo Havu. Ali Toprak zanima samo kakav je on kao čovjek, dobar, plemenit, spreman pomoći i pružiti zaštitu, a pri tome skroman ne prepisujući tome neku veliku važnost, zahvalan....

A ako bi sad pisali o tome kakva je Toprak i Hava znamo čije bi karakterne crte bile bolje i koja bi se više uklopila u Jusufov tip žene. Jer on u biti želi ženu kao što je Toprak, a ne Hava.
Bold..govoreći o vrlinama sve je jasno, Toprak ima idealnije karakterne crte, no ne mislim da bi odgovarala Jusufu, ne vidim ih u toj kombinaciji, iako zdrava logika uvijek ide na stranu pravednijih, u ovom slučaju zdrava logika se totalno poigrava.. Toprak kao Jusufov tip žene..možda na nekoj platonskoj razini, meni barem tako ne izgleda, ta ju pasivnost sputava,

Quote:
garavaiplava kaže: Pogledaj post
Ne mislim da je Havi prioritetno bio bitan novac kod Jusufa. Početak serije – tetka je ubjeđuje da je on momak kome treba žena, i šta ona kaže? Odbija. Ali kada dođe do “sudara” u hodniku i kada mu se svega nagovori, pa ga kasnije skenira sa terase, mijenja mišljenje? Zašto? Po meni fizika…ne novac.
Ma fizika je bitan faktor, davno je ona pukla na njega, samo se pravi luda..

mal1f2 & scorpios..hvala na pojašnjenju..


Saznali smo i večeras rezultate testa, ona tetka opet vrti gdje ne treba i Havi dodaje još jedan "grijeh"..

I da se vratim na kiss..mogli su to i malo bolje odraditi, previše se kamera vrtila okolo, pa mi je akcija bila poprilično "statična"..nadam se skorom drugom pokušaju..hoće li brzo?!
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 08:40   #120
Hava me je sinoc iznenadila. Ocekivala sam tetkinu inicijativu za laziranje rezultata, a ne onako mrtav, hladan, trenutni odgovor Have.

Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
..govoreći o vrlinama sve je jasno, Toprak ima idealnije karakterne crte, no ne mislim da bi odgovarala Jusufu, ne vidim ih u toj kombinaciji, iako zdrava logika uvijek ide na stranu pravednijih, u ovom slučaju zdrava logika se totalno poigrava.. Toprak kao Jusufov tip žene..možda na nekoj platonskoj razini, meni barem tako ne izgleda, ta ju pasivnost sputava,
Ne dirajte mi Toprak uz Jusufa bi se ona aktivirala, to je sigurno
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.