Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2012., 13:37   #1201
Pa da netko pogodi moje godine, makaršta, nisam ti ja s kruške pala.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 20.02.2012., 17:46   #1202



Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Hm..

Termin za porod je prvo bio 3.2., pa 7.2. s time da je od sijecnja u bolnici i ceka svaki dan porod.. a sad je vec 20.veljace i jos nista

Nebi me cudilo da prodaje Milancetu spiku oko datuma, a u biti ju je oplodio netko sasvim deseti na nekom sasvim drugom partiju

Mozda da Milance testira svoje plivace jesu li uopce u pogonu ili barem neka DNK analiza poslje....

A mozda samo "prenese" koji mjesec
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 20.02.2012., 19:28   #1203
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Pa da netko pogodi moje godine, makaršta, nisam ti ja s kruške pala.
55
Čive is offline  
Old 20.02.2012., 19:43   #1204
Quote:
Zagzagzagi kaže: Pogledaj post
jel postoji ovdje koja solo cura ....a da ima tatoo iznad guze


kako se lako jednom rečenicom može opisati karakter tražene cure
Hazel Silk is offline  
Old 20.02.2012., 21:33   #1205
https://www.forum.hr/showpost.php?p=38207993&postcount=5062

silikon guru iz bek

nije mi jasno samo zašto tim curama nije odgovorila na pm kad su je već i pitale na pm

i jel taj ostojić kojeg se toliko promovira tamo onaj mesar šta je nekim curama izmasakrira usne pustim čudesima,nedopuštenim silikonima,izvrtanjem?bilo je na latinici ima par godina.jedna iz dubrovnika je i umrla,koliko se sićam.il sam pobrkala
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 20.02.2012., 22:23   #1206
Jebemti ovo je zakon

Mislim si gdje su flundre nestale ( sanja, snjeska, isidora pa i herp) i sjetih se da bi mogle biti ovdje.

Svratim ja na neke teme, smijem se i onda uletim ovdje, a kad ono "nika is back"

Ona fkt ovu temu i " nije mi jasno" ima u bookmarksima

Nisam poznavatelj trasha ali imate dobre teme
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 20.02.2012., 22:31   #1207
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=38207993&postcount=5062

silikon guru iz bek

nije mi jasno samo zašto tim curama nije odgovorila na pm kad su je već i pitale na pm

i jel taj ostojić kojeg se toliko promovira tamo onaj mesar šta je nekim curama izmasakrira usne pustim čudesima,nedopuštenim silikonima,izvrtanjem?bilo je na latinici ima par godina.jedna iz dubrovnika je i umrla,koliko se sićam.il sam pobrkala

šta ti je sjećanje
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20...temedana01.asp
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Old 20.02.2012., 22:39   #1208
Quote:
anasib kaže: Pogledaj post
znaš mene

Radi se o tekućem silikonu koji se masovno koristi u industriji, dok je kao implantat iz plastične kirurgije u cijelom svijetu izbačen već više od deset godina! Naime, radi se o spoju koji izaziva teške nuspojave, a operirane osobe često imaju psihičkih problema, zbog kojih traže stručnu pomoć.

i o tom mesaru se tamo na topicu pišu hvalospjevi,zove ga se od milja dr.O,proziva čarobnjakom,čudotvorcem.katastrofa.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 20.02.2012., 22:52   #1209
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
znaš mene

Radi se o tekućem silikonu koji se masovno koristi u industriji, dok je kao implantat iz plastične kirurgije u cijelom svijetu izbačen već više od deset godina! Naime, radi se o spoju koji izaziva teške nuspojave, a operirane osobe često imaju psihičkih problema, zbog kojih traže stručnu pomoć.

i o tom mesaru se tamo na topicu pišu hvalospjevi,zove ga se od milja dr.O,proziva čarobnjakom,čudotvorcem.katastrofa.

Pa kad je on otorinac, a malo se prekvalificirao za plasticara
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 20.02.2012., 22:57   #1210
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
... a operirane osobe često imaju psihičkih problema, zbog kojih traže stručnu pomoć.
Evo ga! Sve je rečeno, a neki tu pomoć misle pronaći ovdje na forumu.
Doduše u krivim podforumima, ali ajde nećemo cjepidlačiti

Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Pokaži nam sise ili bar meni
A već je.
Sad se kao duri pa više ne bude, ali ima dobre sise. Jesu umjetne, ali začuđujuće dobro izgledaju onako preko slike jer većina umjetnih baš i ne izgleda najbolje.
** Tara ** is offline  
Old 21.02.2012., 08:23   #1211
Ni jedne polovne sise ne zaslužuju toliko offtopica; uzmite to na znanje.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Old 21.02.2012., 17:32   #1212
skratila sam malo, ali najvažnije je ostalo

Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
...

ono sto moras naucit moras sam isprobati. od citanja nema nista. hrvatice ne citaju knjige pa su im muskarci zanimljiviji. englezici ne treba muskarc ona vec iz knjiga ima sve vizije muskarca
...
Hazel Silk is offline  
Old 21.02.2012., 18:38   #1213
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
skratila sam malo, ali najvažnije je ostalo
Englizice, you say, ha?
dct4 is offline  
Old 21.02.2012., 18:51   #1214
MillionMan je neshvaćeni filozof, psiholog i poznavatelj žena. Njegovo srednje ime je ženska psihologija.
Chansomps is offline  
Old 21.02.2012., 19:03   #1215
Brutalnan odg od napustene big app...evo tema:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=706864
dct4 is offline  
Old 23.02.2012., 01:02   #1216
u biti za šampione gluposti, al mrsko mi tražit

dakle na temi Paket pouzećem - koliko je sigurno? došla Biserka i nije joj jasno

Quote:
Victoria88 kaže: Pogledaj post
zasto svi govore poduzecem a u biti je otkupnina??? pa niste vlasnik poduzeca pa da saljete poduzecem....
canex is offline  
Old 23.02.2012., 08:38   #1217
Djevica ili ne, pitanje je sad :

Quote:
*Paprika* kaže: Pogledaj post
kad si mi tako lijepo napisala rec cu ti a nakon toga se tema brise..

Ovako ja sam s tim deckom u ludoj mladosti pokusala imati spolni odnos,nakon toga niti ja niti on nismo znali sto je tadaa tocno bilo i na tome je ostalo kao da je bilo nesto.i kad sam nasla svog decka shvatila sam da mi je s njim bilo prvi put i da je tada davno to bio samo jedan glupi pokusaj,djecije gluposti i nista vise.i ok neko vrijeme me nije brigalo sto on misli ali kako vidim da moja veza postaje sve ozbiljnija,pocelo me je muciti to sto taj decko misli,jer stvarno ne treba mi da netko govorio da mi je bio prvi i da je spavao sa mnom kad se ipak nije dogodio taj cin. i eto zato sam ga zvala samo da napokon rijesim to a ne da se cijeli zivot mucim sta on misli sta je tada bilo ili da je uvjeren u nesto sto nije.zvala sam ga rekla sam mu tako i tako rekao je da znam i to sam tek nakon nekog vremena shvatio ni ja sam nisam znao tada dok je sve to svjeze bilo sto se tocno dogodilo jer nisam znao nista o tome kao ni ti i eto sad je rijeseno obodvoje znamo da je to bila glupost pubertetske stvari,nista vise nista ozbiljnije..meni je to bilo vazno za reci kao zeni.jer smeta mi to da netko misli da mi je bio prvi a ustvari nije.a isto tako zbog mog decka njemu nije potrrebno da je netko u zabludi i da misli da je imao nesto vise s njegovom curom ako nije.osjecala sam duznost i potrebu reci tom decku ,ako nije znao da mu ja govorim jer sam 100% tek sada kada sam se upustila u taj odnos sa svojim deckom.eto ukratko.
partyboy is offline  
Old 23.02.2012., 09:47   #1218
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Djevica ili ne, pitanje je sad :
Ajme, pa nisi ti ni pola priče pročitao. Ovo joj je valjda treći klon koji pili po tome tko joj je bio prvi, kada, koliko i zašto. I kako da ona zna jel bilo seksa ili nije i kako to pecka ili ne pecka i da li je ušao ili nije....
Sram me reći ali ja sam u zajebanciji rekla da najbolje da ga nazove i pita jel ušao ili nije... Nisam znala da će to stvarno napraviti.
rusha is offline  
Old 23.02.2012., 10:25   #1219
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Ajme, pa nisi ti ni pola priče pročitao. Ovo joj je valjda treći klon koji pili po tome tko joj je bio prvi, kada, koliko i zašto. I kako da ona zna jel bilo seksa ili nije i kako to pecka ili ne pecka i da li je ušao ili nije....
Sram me reći ali ja sam u zajebanciji rekla da najbolje da ga nazove i pita jel ušao ili nije... Nisam znala da će to stvarno napraviti.

Ma upoznat sam ja s cilom pričom, ovo sam samo izvadia ukratko najzanimljivije za one koji možda nisu upoznati s opusom dotične gospođice...
partyboy is offline  
Old 23.02.2012., 11:17   #1220
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ma upoznat sam ja s cilom pričom, ovo sam samo izvadia ukratko najzanimljivije za one koji možda nisu upoznati s opusom dotične gospođice...

A utjeha samoj sebi?
rusha is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.