Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2013., 10:26   #401
Quote:
sidewinder20 kaže: Pogledaj post
Cuo sam i ja za to, ne brini (u filmu Pritajena vatra sa Seagalom kad ga je stari gledao ).
Bio je neku večer.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 16:33   #402
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Bio je neku večer.
Nikakvo cudo, na Novoj je svaki drugi tjedan
__________________
Life's a bitch and then you die.
sidewinder20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 11:07   #403
sa zhivotinjom znash na chem si. kad vidish da su zubi iskezheni bjezhish. nema tu onog - mahat chu umilno repichem u ischekivanju da okrenesh ledja pa op za shiju
__________________
The following errors occurred with your submission:This forum requires that you wait 30 seconds between sending private messages. Please try again in 49 seconds.
wndrINaliceland is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 17:38   #404
ja volim ljudski rod (osim par pojedinaca koji su se sami doveli do toga da ih ne volim ) ali ima jedna pametna na tu temu - PAS KOJEG HRANIŠ CIJENI TE VIŠE NEGO LJUDI KOJIMA POMOGNEŠ
i vjerujem da u tome ima nešto istine
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 04:23   #405
Cijenit će te i ljudi koje nahraniš.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 16:21   #406
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
Gotovo svaki novi dan mi donosi vijesti, nove dokaze da su zivotinje kao bica bolja od ljudi, empaticnija, bica koja su sposobnija za ljubav i manje sklona destruktivnosti, nesposobna za zlocine koje cini ljudski rod. Sta vas jos drzi, sta vas jos uvijek navodi da osjecate ljubav i respekt prema ljudskom rodu?
"Strava u Engleskoj: Muškarac i žena sumnjiče se da su SILOVALI JEDNOMJESEČNU BEBU i polomili joj sva rebra! " http://www.jutarnji.hr/kent--englesk...lobodu/991325/
Životinje žive svoj život, i nikoga ne diraju, dok ljudi nisu takvi...
Rubi85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 20:17   #407
U kojem to paralelnom svemiru?
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 20:54   #408
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
Gotovo svaki novi dan mi donosi vijesti, nove dokaze da su zivotinje kao bica bolja od ljudi, empaticnija, bica koja su sposobnija za ljubav i manje sklona destruktivnosti, nesposobna za zlocine koje cini ljudski rod. Sta vas jos drzi, sta vas jos uvijek navodi da osjecate ljubav i respekt prema ljudskom rodu?
"Strava u Engleskoj: Muškarac i žena sumnjiče se da su SILOVALI JEDNOMJESEČNU BEBU i polomili joj sva rebra! " http://www.jutarnji.hr/kent--englesk...lobodu/991325/
Nemam pojma kaj me još drži za ljudski rod. Posao? Moram s njima komunicirati. A sa životinjama želim, jer je simple, iskrena i na nekakav način genijalna ta intuitivna komunikacija koje ne znam jel ima s ljudima. Mislim da nema.

Naravno, ovdje govorim o tzv. kućnim ljubimcima. U džungli sam plijen. Osim toga, u samoobrani ubijem komarca, krpelja, eventualno muhu i svakako bakterije i viruse.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 20:56   #409
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Cijenit će te i ljudi koje nahraniš.
Aha, kako ne

Neki hoće, istina.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.