Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2013., 19:20   #1
Kako do Brazila?

OTVARAM OVAJ FORUM,ILITI TOČNIJE ORGANIZACIJSKO-INFORMACIJSKU

STRANICU ZA KORISNIKE OVOG FORUMA ZA PRVENSTVENO ONE KOJI

NAMJERAVAJU NA BILO KOJI NAČIN ( PO MOGUČNOSTI NAJJEFTINIJE) SE

DOČEPATI BRAZILA ..POGOTOVO OTVORENJA I UTAKMICE SA BRAZILOM KAJ

JE ZA SVE NAVIJAČE MISLIM DOGAĐAJ ZA DOŽIVOTNO PAMČENJE..!!
zagi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 20:06   #2
sta ti znas sta je navijacu dozivljaj za pamcenje... meni je ono u nedilju bija dozivljaj za pamcenje, posalji upit na stranicu uvijek vjernih
__________________
HAJDUK SPLIT ULTRAS
SD369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 20:36   #3
stopom
celtic_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 20:47   #4
ja ću na vlak, imaju neki popust u HŽ-u na studente
Flumen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 21:00   #5
vlak je skup
__________________
lajna spida
Rex-Croatorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 21:45   #6
Ako sam dobro skužio najjeftinija ulaznica za Brazil-Hrvatska je 1600 kn... Uglavnom, prva tekma + kratki posjet Riu se da iskombinirat s nekih 15000 kn za 4 dana u Brazilu... Sve 3 tekme 30000...
__________________
TVOJA DJECA BODRE TE!
način_života is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 23:21   #7
Mister No je najeftiniji,ured mu je u Manausu.
renton99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 00:25   #8
Iznajmi jahtu od Mamića
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 00:26   #9
Nažalost ispod 3000 eura niti ne pomišljajte na grupnu fazu. Samo povratna karta za Rio iz Europe je cca 2000 eura, a tek sad kreće divljanje cijena.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 00:49   #10
-kratka analiza, povratni let do Sao Paola, povratni letovi do Manausa i Recifea, karte za tri tekme, spavanja, piće i nešto hrane, teško može ispod 27000 kn, bliže 30000 kn...
-vožnja busom do Manausa od Sao paola prema nekim forumima je čudo i traje skoro 3 dana, rent a car je za dva tjedna od 800 dolara pa na više (bez benzina naravno), o sigurnosti takvih putovanja se isto svašta piše...
-eventualno kupiti kartu za Brazil pa ju skupo prodati i isplatiti dio puta
-ali otići tako daleko i ne biti na toj tekmi
-osobno, pričekat ću SP u Rusiji (ako naši odu tamo naravno)...
__________________
"Da me bude sram navijat za Dinamo, do tog su me doveli." -prof. Ivanković
"Ukupno 265,6 milijuna kuna oštećen je nogometni klub Dinamo u tri dosadašnje Uskokove istrage. Uskok smatra Zdravka Mamića glavnim organizatorom izvlačenja novca."
marko_31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 01:08   #11
Quote:
marko_31 kaže: Pogledaj post
-kratka analiza, povratni let do Sao Paola, povratni letovi do Manausa i Recifea, karte za tri tekme, spavanja, piće i nešto hrane, teško može ispod 27000 kn, bliže 30000 kn...
-vožnja busom do Manausa od Sao paola prema nekim forumima je čudo i traje skoro 3 dana, rent a car je za dva tjedna od 800 dolara pa na više (bez benzina naravno), o sigurnosti takvih putovanja se isto svašta piše...
-eventualno kupiti kartu za Brazil pa ju skupo prodati i isplatiti dio puta
-ali otići tako daleko i ne biti na toj tekmi
-osobno, pričekat ću SP u Rusiji (ako naši odu tamo naravno)...
Letovi po Brazilu su cca 200 eura.

Po mojim računicama, prijevoz do brazila, po brazilu i nazad u hrvatsku se da srediti okvirno oko 20000kn... Sve preko toga odlazi na smještaj i preživljavanje, a tu ljudi moraju znati da ipak odlaze u jebeni brazil i da tamo nije sigurno pojesti niti perec na ulici.

Ja ću unutar mjesec dana odlučiti hoću li dizati kredit na 4000 eura ili ne. Za sada teško.

Boli me kurac i za sva europska prvenstva i za ostala svjetska prvenstva, Brazil je Brazil i to svjetsko prvenstvo u brazilu, i još sam relativno mlad, to mi se više nikada neće ponoviti u životu.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 01:11   #12
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post

Boli me kurac i za sva europska prvenstva i za ostala svjetska prvenstva, Brazil je Brazil i to svjetsko prvenstvo u brazilu, i još sam relativno mlad, to mi se više nikada neće ponoviti u životu.
Jel je to baš da budemo tamo : palac:
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 01:18   #13
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Ja ću unutar mjesec dana odlučiti hoću li dizati kredit na 4000 eura ili ne. Za sada teško.
-možda bih i ja tako razmišljao da sam mlađi i da nemam obitelj
-ovako za pola tih novaca mogu voditi cijelu obitelj na EP u Francusku (samo kao primjer navodim)
-opet kažem, da sam mlađi...
__________________
"Da me bude sram navijat za Dinamo, do tog su me doveli." -prof. Ivanković
"Ukupno 265,6 milijuna kuna oštećen je nogometni klub Dinamo u tri dosadašnje Uskokove istrage. Uskok smatra Zdravka Mamića glavnim organizatorom izvlačenja novca."
marko_31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 01:25   #14
Quote:
marko_31 kaže: Pogledaj post
-možda bih i ja tako razmišljao da sam mlađi i da nemam obitelj
-ovako za pola tih novaca mogu voditi cijelu obitelj na EP u Francusku (samo kao primjer navodim)
-opet kažem, da sam mlađi...
Da se Hrvatska 2010. plasirala u JAR, ne bih niti pomišljao otići na prvenstvo zbog troškova...

No Brazil... To je već, barem meni, jedna sasvim druga priča. Nogomet i Brazil su nerazdvojivi, mislim jebote svjetsko nogometno prvenstvo u brazilu i još hrvatska otvara prvenstvo s tekomom protiv brzaila... To će se ponoviti.... ZNAČI NIKAD.


Ako i odem, neću žaliti niti jedne lipe.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 01:33   #15
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
a?
http://tinypic.com/player.php?v=24oyonn&s=6


__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 02:15   #16
Prvi put vidim, al da, u potpunosti se slažem sa Palcem

balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 08:52   #17
na vrijeme se mogla dobiti/rezervirati avionska povratna za nekih 900-1000 eura(mozda jos uvijek moze) na 12 pa (ako imate go card ili neki ekvivalent nje) do 36 rata. avion od sao paula do manausa je bio neki dan 116 eura a brod od manausa do obale 50-ak. uz ulaznice te da niste ni gladni ni zedni, sve se moze rijesiti za dva soma eura a ako tamo imate kakav rijesen smjestaj cak i za manje.
sve ove cifre od 3, 4 soma ili jos vece su gluposti i pumpanje cijena da agencije uzmu pare.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 10:44   #18
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Nažalost ispod 3000 eura niti ne pomišljajte na grupnu fazu. Samo povratna karta za Rio iz Europe je cca 2000 eura, a tek sad kreće divljanje cijena.
Alitalia, povratna Budimpešta - Rio, 890 eura. U trenutku dok pišem navodno još uvijek ima jedna po toj cijeni.

EDIT: poskupilo na 950. Još uvijek sjajno i više nego upola manje od 2000.

Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Letovi po Brazilu su cca 200 eura.
To je točno za naše relacije. Na žalost, Hrvatska je, uz SAD, najviše najebala po tom pitanju.

Uzeo sam Rio - Manaus - Recife po 400 eura ukupno.

S obzirom kolike su to relacije, nije ni skupo.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 12:08   #19
po meni će najpovoljnije a zasigurno i najbolje putovanje biti BRODOM..!!

ne sumnjam da će u ponudi turističkih agencija biti i ta opcija ....

pošto smo lokacije utakmica saznali jasno je da bi se sa takvom udaljenošću jedino moglo ići na prvu i treču

(druga tekma u manausu je predaleko jer put tamo i natrag bi trebalo priječi 6000 km avionom , a ni protivnik nije nešto a ni utakmica vrlo vjerovatno neće o ničemu odlučivati)

tekmu kaj zapravo i nije loša opcija..!!

ovdje je problem da bi takva "avantura" trajala cijeli mjesec

(deset dana tamo,12 dana prvenstvo i 10 dana natrag)....

e sad trebala bi biti i opcija onih koji bi nakon prve tekme otišli kući avionom kaj bi za mene
(a vjerujem i za mnoge druge)bio najbolji izbor ..!!
zagi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 12:10   #20
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Da se Hrvatska 2010. plasirala u JAR, ne bih niti pomišljao otići na prvenstvo zbog troškova...

No Brazil... To je već, barem meni, jedna sasvim druga priča. Nogomet i Brazil su nerazdvojivi, mislim jebote svjetsko nogometno prvenstvo u brazilu i još hrvatska otvara prvenstvo s tekomom protiv brzaila... To će se ponoviti.... ZNAČI NIKAD.


Ako i odem, neću žaliti niti jedne lipe.
U POTPUNOSTI SE SLAŽEM...
zagi66 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.