Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2007., 10:33   #1
Smile Laser i lasersko uklanjanje

dali je netko bio na laserskom uklanjanju akni i ožiljaka ja se spremam otić pa me zanima jel to sve u jednom ili kak? oko kolko to košta???
loli25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 17:11   #2
I mene zanima koliko košta, kamo ići, kako izgleda....
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 18:12   #3
kod dermatologa 2 000 kn. nisam išla ali sam se raspitala za cijenu
_modesty_blaise_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 21:00   #4
a jel bio netko na odstranjivanju virusnih bradavica laserom?

znam koliko košta, zanima me da li boli i da li ostane ožiljak, koliko treba da zaraste...
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 21:14   #5
Quote:
_modesty_blaise_ kaže: Pogledaj post
kod dermatologa 2 000 kn. nisam išla ali sam se raspitala za cijenu
Ja imam jednu izraženu puknutu kapilaru...kako onda- radi se tretman čitavog lica pa naplate 2000 kn ili ??
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 01:15   #6
ne bih znala...to onda možeš i negdje drugdje kod privatnika, ne u bolnici.

raspitivala sam se za veće površine kože.
_modesty_blaise_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 20:37   #7
Laserski tretmani lica

Jel mi može netko tko ima iskustva s istim preporučiti gdje je najbolje u Zagrebu obaviti tretman laserom za uklanjanje mrlja od akni i kolike su cijene? Tnx....
__________________
Love like you've never been hurt!
PinkButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 03:26   #8
oko 1500 kn, al ne preporucam ti, znam dosta cura koje su isle na to i nije im bog zna kako pomoglo. a nekima uopce nije. plus koza ce ti se dugo oporavljat od toga i bit stvarno unakazena prvih tjedan dana.
s obzirom na veliku cijenu ne isplati se.
e da i trebas ic bar 3 puta na to, a cijena jednog tretmana je oko 1500 kn
eeennniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 22:40   #9
Razlog neuspjeha leži najvjerojatnije u činjenici da nije korišten pravi svijetlosni izvor kao npr KTP laser ili pak bolji IPL. CIjena je malo previsoka, najvise što bi trebalo koštati je 100eur po seansi, i uglavnom da skratim sve pigmentarne promjene trebaju nestati ako se koristi pravi izvor i ako operater jasno zna šta radi. Ukoliko se radi o rupama onda je priča malo drugačija i potrebna je laserska dermoabrazija. Iskreno poznajem puno doktora koji rade laserom,ali na žalost ne mogu preporučiti nijednog jer nemaju prave instrumente/iskustvo.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 09:04   #10
nemojte mi se rugat molim vas, ali ja imam tako averziju prema laseru, neki osjećej da će mi lice postat radioaktivno ili slično iako znam da nemam realni razlog. jesu uopće istražene/postoje li nuspojave lasera?

meni je kozm rekla da bi mi od toga lice izgledalo oko 20% čišće (odnosno da bi mi se ožiljci koje imam i pjege realno gledajući oko 20% smanjile) cijena 500 kN u splitu
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 12:17   #11
a da pribas prirodnim uljima?


ja skidala kapilarice ipl, nish od toga. iako koza izgleda lijepo kasnije.neko vrijeme.samo mi cini da bude suha. ali meni je uvijek suha
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 13:52   #12
Kao što sam rekao,potrebno je imati dobar instrument i dosta znanja. Ono što se kod nas nalazi po salonima i ordinacijama su više manje igračke ili ajmo reći aparatići za dlačice. Da bi se koagulirao kapilar promjera većeg od 0,1mm,IPL mora itekako biti jak i obično tretman završava blagom opekotinom. Ruku na srce , nijedan salon takav uređaj nema jer ih košta previše. No za nevjerne tome , osobno radim IPL i imam 100% rezultat,ali to je druga priča.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 14:10   #13
kako znas koji parat se koristio u dermatoloskoj ordinaciji u kojoj sam bila?

i 100% rezultat cuvaj se lijeka koji sve lijeci i covjeka koji sve zna.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 00:26   #14
Neznam ,ali posto rezultat nije bio zadovoljavajuc zakljucak dolazi sam od sebe. Covjek ne zna sve no taj isti covjek educira te lijecnike koji tretiraju poslje ljude pa recimo da zna vise od njih.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 00:28   #15
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Neznam ,ali posto rezultat nije bio zadovoljavajuc zakljucak dolazi sam od sebe. Covjek ne zna sve no taj isti covjek educira te lijecnike koji tretiraju poslje ljude pa recimo da zna vise od njih.
tko god u medicini kaze da ima 100% uspjeha s bilo cim laze


a covjek koji ne zna tko je prvodio terapiju, u kojoj drzavi, kojim aparatom, a smatra da zna/moze bolje je u najmanju ruku pretjerano samouvjeren
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 19:24   #16
Koliko sam shvatio rijeci je bilo o aplikaciji IPL-a u vaskularnim problemima nogu ili lica u jednoj dermatoloskoj ambulanti u RH. U svakom slucaju nisam ovdje da se sa nekim prepucavam nego da odgovaram na teme koje su mi dobro poznate. I to sa aspekta nekoga koji primjenjuje svijetlo u svojim razlicitim oblicima u medicini. Kada kazem 100%, mislim upravo na to. Jasno,radi se o kako je receno "kapilaricama".
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 19:45   #17
Quote:
PinkButterfly kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko tko ima iskustva s istim preporučiti gdje je najbolje u Zagrebu obaviti tretman laserom za uklanjanje mrlja od akni i kolike su cijene? Tnx....
Mislim da se to može obaviti kod dr. Ceković, ona ima polikliniku Pod Zidom
acraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 22:39   #18
Dermangio
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 11:33   #19
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Dermangio
E.
acraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 18:31   #20
joj, ja ne bih isla tamo na vasem mjestu.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.