Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 16:21   #1
Seks za vrijeme menge

Ovako cura i ja imali smo odnos dok joj je kapalo tj. drugi dan menge. E sad mene zanima dali se meni moze sto dogoditi jer nije bas ugodno viditi krvavu pišu . Znaci radili smo bez gumica

Nemojte nas krivo osuditi ali viđamo se 1-2 puta mjesecno po par dana i potrebno nam je da se istrosimo

p.s. sori ako je slicna tema vec bila
JoePoe is offline  
Old 04.08.2008., 16:23   #2
Nije slična tema NIKAD bila, a ja bih se na tvom mjestu odmah otišla pregledat' kod doktora jer postoji ogromna mogućnost da si dobio AIDS. Mislim, ipak je to krv po PIŠI, jel'.


Svima ispod 14 bih zakonom zabranila da stupaju u seksualne odnose.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 04.08.2008., 17:01   #3
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Svima ispod 14 bih zakonom zabranila da stupaju u seksualne odnose.
well, zakonom je seks ispod 14 god. zabranjen. ipak, to djecu ocito ne sprecava na "zabavu" od 3 minute.
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Old 18.08.2008., 02:13   #4
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nije slična tema NIKAD bila, a ja bih se na tvom mjestu odmah otišla pregledat' kod doktora jer postoji ogromna mogućnost da si dobio AIDS. Mislim, ipak je to krv po PIŠI, jel'.


Svima ispod 14 bih zakonom zabranila da stupaju u seksualne odnose.
Slažem se..samo ja bi stavio ispod 17
zeljko_ri is offline  
Old 29.10.2008., 21:32   #5
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nije slična tema NIKAD bila, a ja bih se na tvom mjestu odmah otišla pregledat' kod doktora jer postoji ogromna mogućnost da si dobio AIDS. Mislim, ipak je to krv po PIŠI, jel'.


Svima ispod 14 bih zakonom zabranila da stupaju u seksualne odnose.
ako mu je cura onda valjda zna da nema aids jer da ima valjda nebi bili tako neoprezni, u krajnjem slučaju, najvjerojatnije uopće nebi bio s njom .
 
Old 01.11.2008., 22:23   #6
Quote:
Lou kaže: Pogledaj post
ako mu je cura onda valjda zna da nema aids jer da ima valjda nebi bili tako neoprezni, u krajnjem slučaju, najvjerojatnije uopće nebi bio s njom .
u krajnjem slučaju, jesi li ikad čula za ironiju.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 28.12.2008., 20:47   #7
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Nije slična tema NIKAD bila, a ja bih se na tvom mjestu odmah otišla pregledat' kod doktora jer postoji ogromna mogućnost da si dobio AIDS. Mislim, ipak je to krv po PIŠI, jel'.


Svima ispod 14 bih zakonom zabranila da stupaju u seksualne odnose.
pregeeenijalna si
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 04.08.2008., 16:24   #8
Quote:
JoePoe kaže: Pogledaj post
E sad mene zanima dali se meni moze sto dogoditi jer nije bas ugodno viditi krvavu pišu .
A što to npr.?! Da ti otpadne pišo?
Ice Tea™ is offline  
Old 04.08.2008., 16:26   #9
Quote:
Ice Tea™ kaže: Pogledaj post
A što to npr.?! Da ti otpadne pišo?
Pa moja pretpostavka je da mi nemože biti ništa ali bolje pitat i osramotit se na 5 minuta nego ostat glup cijeli zivot jel
JoePoe is offline  
Old 04.08.2008., 16:29   #10
Imaš pravo. Al moj ti je savjet da se prvo educiraš ako se već upuštaš u spolne odnose, onda sigurno ne bi ni morao postavljati ovakva pitanja.
Ice Tea™ is offline  
Old 04.08.2008., 16:31   #11
Quote:
Ice Tea™ kaže: Pogledaj post
Imaš pravo. Al moj ti je savjet da se prvo educiraš ako se već upuštaš u spolne odnose, onda sigurno ne bi ni morao postavljati ovakva pitanja.
Pa došao se ovdje educirati i raspitati. Educiraj ga..
Deedy is offline  
Old 04.08.2008., 17:47   #12
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pa došao se ovdje educirati i raspitati.
Nisam baš mislila na forum (strašno ozbiljno štivo ), nego recimo malo slušati na satima biologije, i tamo se spominje menstruacija. Ovdje će se većina samo sprdati, a ne mu nešto ozbiljno odgovoriti.
Ice Tea™ is offline  
Old 04.08.2008., 16:33   #13
Quote:
Ice Tea™ kaže: Pogledaj post
Imaš pravo. Al moj ti je savjet da se prvo educiraš ako se već upuštaš u spolne odnose, onda sigurno ne bi ni morao postavljati ovakva pitanja.
Deedy tako je...

Ledeni caje... Moje pice priznajem da se nisam bas pretjerano educirao ali sto je ucinjeno ucinjeno je...
JoePoe is offline  
Old 04.08.2008., 17:52   #14
Quote:
JoePoe kaže: Pogledaj post
Ledeni caje... Moje pice priznajem da se nisam bas pretjerano educirao ali sto je ucinjeno ucinjeno je...
Sad bar znaš za ubuduće. Uglavnom, ako ste oboje zdravi tebi ništa ne može biti. Prije njoj jer je u te dane osjetljivija nego inače pa može dobit neku upalu.
Ice Tea™ is offline  
Old 04.08.2008., 18:03   #15
pa ja probala i sve ok. doduše, zadnji dan menge je bio tak da ni nisam krvarila. nije baš higijenski,al to ne znači da ne može bit dobro
ako ste oboje zdravi, nemate beda
summer_white is offline  
Old 04.08.2008., 16:34   #16
Koliko ja znam da ne može biti ništa ako su oboje zdravi. Iako mislim da nije baš preporučljivo tijekom menge, i to bez kondoma.
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Old 04.08.2008., 16:37   #17
Quote:
zekica21 kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam da ne može biti ništa ako su oboje zdravi. Iako mislim da nije baš preporučljivo tijekom menge, i to bez kondoma.
A to nam je bilo jasno i nismo to radili prije jer obicno je bilo da se nismo viđali u to vrijeme kad ju je imala ali eto sad se tako pogodilo i sad treba snest posljedice
JoePoe is offline  
Old 04.08.2008., 16:37   #18
Osim što nije baš higijenski, ne može biti ništa - tebi! Ona je nešto osjetljivija, pa može pokupit neku upalu ako ideš zmazanim kurcem u krvavu pičku - e sad, ak ti ova zadnja prispodoba nije dovoljno gadna, onda nastavi sa dosadašnjom praksom, ak ti se sad zgadilo, onda fino se malo strpi par dana, u međuvremenu nek ti ga popuši, izdrka, izdrka sisama ili joj ga ako baš moraš stavi u šupak. Jel ti sve jasno?
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Old 04.08.2008., 16:40   #19
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
Osim što nije baš higijenski, ne može biti ništa - tebi! Ona je nešto osjetljivija, pa može pokupit neku upalu ako ideš zmazanim kurcem u krvavu pičku - e sad, ak ti ova zadnja prispodoba nije dovoljno gadna, onda nastavi sa dosadašnjom praksom, ak ti se sad zgadilo, onda fino se malo strpi par dana, u međuvremenu nek ti ga popuši, izdrka, izdrka sisama ili joj ga ako baš moraš stavi u šupak. Jel ti sve jasno?
Pa prije zahvata smo se oprali i odma netom poslje smo se oprali... Nije mi se nista zgadilo ali drugi put cu ponest gumice... Hvala na odgovoru!
JoePoe is offline  
Old 04.08.2008., 23:49   #20
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
Osim što nije baš higijenski, ne može biti ništa - tebi! Ona je nešto osjetljivija, pa može pokupit neku upalu ako ideš zmazanim kurcem u krvavu pičku - e sad, ak ti ova zadnja prispodoba nije dovoljno gadna, onda nastavi sa dosadašnjom praksom, ak ti se sad zgadilo, onda fino se malo strpi par dana, u međuvremenu nek ti ga popuši, izdrka, izdrka sisama ili joj ga ako baš moraš stavi u šupak. Jel ti sve jasno?
Bolje posran nego krvav?
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger