Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2008., 17:54   #1
Forgetting Sarah Marshall(2008)

Jeste gledali ovu lijepu komediju?..Radi se o tome da muškarac mora prebolit Sarah i to mu je jako teško,i odlazi na havaje gdje će se dogodit splet događaja.....predobar je
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:50   #2
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
Jeste gledali ovu lijepu komediju?..Radi se o tome da muškarac mora prebolit Sarah i to mu je jako teško,i odlazi na havaje gdje će se dogodit splet događaja.....predobar je
Isklišejizirano, neuvjerljivo i povrh svega premalo komičnih situacija.
__________________
She grew on him like she was a colony of E. coli, and he was room temperature Canadian beef.

Trenutno čitam: A Spell For Chameleon - Anthony, Piers
Parva Efferus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:50   #3
obicno ne gledam ovakve ''limunade'' od filmova .. . i ako gledam stavim prije spavanja jer obicno zaspim uz ovakav film . .ali evo uz ovaj nisam zaspao . .. i bio mi je ono cak i dobar .. . i zabavan . . .

e da mila kunis izgleda stvarno jako jako lijepo . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 22:08   #4
zar ne postoji već tema o ovom filmu???

ugl meni je baš film super i simpatičan
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:17   #5
i meni je baš bio dobar film...jedan od boljih u tom žanru
pilsner07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 15:36   #6
Quote:
parva_efferus kaže: Pogledaj post
Isklišejizirano, neuvjerljivo i povrh svega premalo komičnih situacija.
Slazem se u potpunosti...
Nevjera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:05   #7
Meni je film bio solidan. Istina, očekivala sam puno više, ali me ipak nije toliko razočarao.
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 18:35   #8
evo...danas i ja pogledah to "čudo" od filma ... i mogu reći , da nakon prvih , skeptičnih pola sata filma , nisam slutio na ništa što bi dalo ikakvu naznaku o komicnom filmu ( naravno , osim legendarne naked break up scene ) ... ali ipak sam se prevario. Doduse film nema mnogo humoristicnih scena , te Jason Segel ( koji mi je posebno drag od uloge Marshala u legendarnoj seriji "How I Met Your Mother" ) dosta forsira na nude scenama ( koje nisu , osim prvo spomenute , niti malo humoristicne ) , ali zato film krase drugi atributi. Prvenstveno mislim na Milu Kunis , koja je ... uf ... predivna A zatim i cjeli Havaji i lokacije koje su lijepe. Prica je solidna , ima dosta "igrom slucaja" ovo , ono ... te je dosta stvari predvidljivo , ali pobogu ne ocekujemo od romanticne komedije neki visokoumni triler...tako da sam ja sve u svemu zadovoljan te dajem ovom filmeku 4/5
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 20:03   #9
meni se svidio. nisam ljubitelj romantičnih komedija, al ova mi je bila baš fora i okay da se malo opustim i pustim mozak na pašu... čak mi je pasala...
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 00:15   #10
pogledah neki dan..
čak mi je bio solidan.
alejandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 19:43   #11
Čak sam očekivala i više. Ali Mila je prekrasna.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 20:15   #12
solidan film
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 20:37   #13
američka komedija je stvarno pala na niske grane
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 21:15   #14
mozda ste malo prestrogi.... meni je film jako zabavan... jedna od boljih americkih komedija u posljednje vrijeme.... bilo je dosta komicnih situacija... likovi su super ( pogotovo aldous snow kojeg boli qrac za sve )... bas opusatjuci ljetni film... cak i prica nije tako losa... fimu bi dao 4/5 iako uopce ne volim filmove ovog zanra....
Hashish is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 00:58   #15
Ima nešto presmiješno u golim muškarcima.
Lipi_Macan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 12:56   #16
Opet sam se sokirao, Judd Apattow ide na sve sranjaste filmove
__________________
Can we pretend that airplanes In the night sky Are like shooting stars ...

.... I could really use a wish right now (wish right now, wish right now)
Bobi93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 13:14   #17
Mene je Fogretting Sarah Marshall i više nego ugodno iznenadio. Usudila bih se reći da je ovo jedna od boljih romantičnih komedija u zadnje vrijeme. Za razliku od ostalih (npr. Accidental Husband, Fool's Gold), koji su se pokazali ispraznim i neduhovitim filmovima, ovaj me zbilja oduševio. Imamo uobičajenu priču, cura prekida s dečkom, dečko nastoji preboliti curu uz malo uspjeha na početku, dečko pronalazi drugu curu, ali ta priča je obrađena bez previše pretjerivanja i uz gotovo realne likove. Ne znam, meni ocrtava životnu situaciju u kojoj se ljudi nađu nakon prekida, bivši partneri s novim partnerima, koji se ponašaju ljudski. Izbjegnuti su stereotipi, zle bivše, zlog novog dečka, komičnog osvetnički raspoloženog bivšeg dečka.

Film mi se svidio upravo zato što je prizemljen i zbilja sam uživala u činjenici da se ne oslanja na humor prđeža, sperme, napušavanja, ismijavanja homoseksualnosti i ostalih gluposti kojima znaju obilovati današnje "komedije" braće Farrelly i najnoviji Harold and Kumar.
__________________
Nabijam broj postova.
Cotton Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 15:14   #18
Neka se ne naljuti nitko,ali mislim da će ovaj film teže shvatiti oni koji nisu zainteresirani za britanski crni humor i šale na račun britanaca. Ja sam se prvi put trgala od smijeha, drugi put malo manje ali vjerujem da je u kinu bilo onih koji se nisu imali čemu smijati. Russell Brand je genijalan. Genijalno smiješan i prezgodan. A tek ostatak ekipe...
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 15:47   #19
Quote:
pikica_24 kaže: Pogledaj post
Neka se ne naljuti nitko,ali mislim da će ovaj film teže shvatiti oni koji nisu zainteresirani za britanski crni humor i šale na račun britanaca.
daj molim te. britanski crni humor u ovom filmu? ovaj film opće nema humora a onaj "englez" je personifikacija iritacije.
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 16:05   #20
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
Čak sam očekivala i više. Ali Mila je prekrasna.
Slažem se sa cijelim postom
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.