Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 21:25   #1
Magnetski remen

Bok ljudi, zanima me samo je li netko ima iskustva sa nošenjem magnetskom remena za koljeno koji se opet odnedavno reklamira na topshop prodaji.
Naime imao sam operaciju koljena prije 9 mjeseci i sve je dobro proslo, ali ne mogu više hodati tako dugo kao i prije, ne mogu voziti bicikl kao i prije (prije sam vozio i do 50 kilometara dnevno), a sad ne mogu niti po 10 km.

Dosadile su mi kreme i tablete koje nešto obećavaju a zapravo ništa ne koriste. Tako da bih zamolio bilo koga tko ima iskustva sa tim remenom da nešto napiše jer inače ne vjerujem tim reklamama ali ovo bi mi stvarno koristilo, hvala unaprijed!
Unkn is offline  
Old 15.04.2011., 23:05   #2
neznam za remen za koljeno, ali ja sma konkretno imala steznik za leđa s magnetom i nije ništa pomoglo.

Ja koristim steznik za koljeno s Celliantom, jer imam problema s obzirom da se svakodnevno bavim sportom( preponsko jahanje) i bolovi si se povukli.
alka1 is offline  
Old 10.05.2011., 17:43   #3
Quote:
Unkn kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, zanima me samo je li netko ima iskustva sa nošenjem magnetskom remena za koljeno koji se opet odnedavno reklamira na topshop prodaji.
Naime imao sam operaciju koljena prije 9 mjeseci i sve je dobro proslo, ali ne mogu više hodati tako dugo kao i prije, ne mogu voziti bicikl kao i prije (prije sam vozio i do 50 kilometara dnevno), a sad ne mogu niti po 10 km.

Dosadile su mi kreme i tablete koje nešto obećavaju a zapravo ništa ne koriste. Tako da bih zamolio bilo koga tko ima iskustva sa tim remenom da nešto napiše jer inače ne vjerujem tim reklamama ali ovo bi mi stvarno koristilo, hvala unaprijed!

ja treniram rukomet i imam problema s koljenom...ak ne stavim magnetski remen ne mugu niti hodati...meni jako pomaže a sad neznam dal će i tebi...al ja ti kažem iz vlastitog iskustva stvarno pomaže
karlo_1 is offline  
Old 11.05.2011., 08:08   #4
Da, općepoznato je da su topšop proizvodi kvalitetni, učinkoviti i nadasve efikasni.

Koljeno ojačavaš jačanjem mišića koji ga okružuju i daju mu stabilnost, a ne nekakvim kremicama i magnetićima. Naročito su efikasni magnetići-
Smotani2 is offline  
Old 11.05.2011., 14:51   #5
Quote:
karlo_1 kaže: Pogledaj post
ja treniram rukomet i imam problema s koljenom...ak ne stavim magnetski remen ne mugu niti hodati...meni jako pomaže a sad neznam dal će i tebi...al ja ti kažem iz vlastitog iskustva stvarno pomaže
A ti si se registrirao na forum specijalno da podijeliš svoje pozitivno iskustvo sa nama

Ljudi, ajde budite prisebni. Kakvi ludi magneti i poboljšanje motorike, uklanjanje bolova zbog mehaničkih oštećenja i td. Da je tako, odavno bi podobivali otkaze svi fizijatri i terapeuti, trivijalno gledajući.
A je ljude lako preveslat. Nije ni čudo da nam je država takva kakva je s ljudima na vlasti takvima kakvi jesu.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 11.05.2011., 14:59   #6
Meni je prejaka ona reklama o nekoj magnetnoj narukvici koja kao poboljšava ravnotežu. Ako neko stvarno nasjedne na to onda je glup i nije ni zaslužio ništa drugo nego da ga zavaljaju.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 11.05.2011., 15:05   #7
Koristnici magnetskih proizvoda moraju znati, da se je zbog djelovanja Nibiru planeta magnetski zemaljski pol premaknuo i top-shop proizvodi su izgbili svoju efikasnost.


Zadnje uređivanje hašismotko : 11.05.2011. at 15:14.
hašismotko is offline  
Old 11.05.2011., 21:54   #8
Quote:
hašismotko kaže: Pogledaj post
Koristnici magnetskih proizvoda moraju znati, da se je zbog djelovanja Nibiru planeta magnetski zemaljski pol premaknuo i top-shop proizvodi su izgbili svoju efikasnost.

Mislim da s ovom informacijom možemo i zatvoriti ovaj kutak topšopa.
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.