Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2006., 11:35   #1
Kupaći kostimi & badići - združeni topic

Dolazi nam ljeto, vjerojatno ce vas dosta ici po novi badic.

Ja bi si isto kupila novi, vrijeme je , ali nisam jos imala priliku prosetati gradom i vidjeti sta se nudi/nosi.

Kakve vi badice volite (mozete popratiti slikom), kaj ne volite?

Uglavnom..topic o badicima.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 12:24   #2
moj najnoviji



a fora su mi i oni kvazi jednodijelni kupaci na kojima se gornji i donji dio spajaju na boku ili trbuhu
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:06   #3
Quote:
katrin kaže:
a fora su mi i oni kvazi jednodijelni kupaci na kojima se gornji i donji dio spajaju na boku ili trbuhu
to se i meni svidja ali u tome pocrnis pa si ko kreten s crtama po sebi onda

no uglavnom imam kupaci od proslog, preptproslog i pretpretproslog ljeta dakle tri komada (slikice moram potrazit) i sva tri u odlicnom stanju (dva nancy i jedan nest drugo) i ove god ne kupujem novi i nemogu vam opisat koliko sam sretna sta nemoram u tu mukotrpnu potragu jedino sam razmisljala jedan od tih mojih malo podstavit gornji dio da mi sise budu vece

a predivni su mi i oni sta su gore ko samo traka ili samo traka ali na sredini (izmedju sisa) kopca neka ili krug ili nes ali mi to nekako nije za male sise jer te jos vise sravna
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:09   #4
Quote:
hana kaže:
to se i meni svidja ali u tome pocrnis pa si ko kreten s crtama po sebi onda
pa u takvom kupacem se ne ides suncati
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:14   #5
Quote:
katrin kaže:
pa u takvom kupacem se ne ides suncati
ne vidim se u situacijama kada bi nosila takav badic. ili sam na plazi (toples najcesce) ili navucem majcu i hlacice i setam okolo i sjedim u bircu.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:30   #6
Quote:
Billi kaže:
ne vidim se u situacijama kada bi nosila takav badic. ili sam na plazi (toples najcesce) ili navucem majcu i hlacice i setam okolo i sjedim u bircu.
ma naravno ovo su vise badici za editoriale i preserancije

@okatozlato-ovaj badic kaj ti se svida je idealan za male do srednje siske. ja imam srednje siske i bome su prpošne
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 12:31   #7
ja sam si ove godine kupila novi bikini, gornji dio na trokutiće a gaćice na vezanje, bordo-bijeli sa nekim perlicama na gornjem dijelu
ove tu bih htjela imat





teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:19   #8
Quote:
teichy kaže:
Prekrasan je.

Kakve badice predlazete za male do srednje sise? A da nije neki push up od kojeg ce mi sise otpast od boli.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:34   #9
Quote:
OkatoZlo kaže:
Kakve badice predlazete za male do srednje sise? A da nije neki push up od kojeg ce mi sise otpast od boli.
bikini trokutici?
ili podstavljenje kosarice?
u svakom slucaju ne jedobojni gornji dio nego nesto sareno, i volanici, cvjetici i svasta nasiveno je dobrodoslo pod pretpostavkom da ne zelis isticat velicinu grudi jel nego skrenut paznju na nes drugo, e da i donji dio koji ce vise privlacit pozornost nego gornji (boze, zvucim ko teen sama sebi )

btw frendicau bikini trokutice usila umetke koji su inace za grunjak, badic joj stoji predivno
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:12   #10
Quote:
OkatoZlo kaže:
Prekrasan je.

Kakve badice predlazete za male do srednje sise? A da nije neki push up od kojeg ce mi sise otpast od boli.

možda podstavljeni trokutići?
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:20   #11
Quote:
teichy kaže:
možda podstavljeni trokutići?

samo, kako rekoh, nikad ih osusiti...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 17:28   #12
Quote:
katrin kaže:

samo, kako rekoh, nikad ih osusiti...
istina, al to je idealno riješenje za male i srednje cike
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 13:46   #13
Quote:
pumpkin pie kaže:
Neki dan sam vidjela neki jako dobar u nekom skejterskom dućanu,ali je bio 400 kn
pa to nije puno za dat ako ces ga nosit. ne isplati se jedino ako ides na more na 5 dana

u Calzedoniji (king kross) sam nasla predivan kupaci dodouse, i dođe dosta, al jebiga.

jednostavan crn s par bijelih detalja..ne mogu nac sliku nigdje, al to je onaj s njihovih reklamnih panoa.

evo njihova dva jednostavna kupaća kostima

__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 00:03   #14
u Calzedoniji (king kross) sam nasla predivan kupaci dodouse, i dođe dosta, al jebiga.

jednostavan crn s par bijelih detalja..ne mogu nac sliku nigdje, al to je onaj s njihovih reklamnih panoa.

evo njihova dva jednostavna kupaća kostima

[/QUOTE]


ovaj crni badic mi je prekrasan....ah
papricica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:56   #15
Quote:
papricica1 kaže: Pogledaj post
ovaj crni badic mi je prekrasan....ah
Je. Super mi je šta se veže i visi, ali je loša strana što dok se sunčaš treba omotat te trake između cica da ti ne ostane toliko bijelog
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 14:18   #16
Quote:
papricica1 kaže: Pogledaj post
u Calzedoniji (king kross) sam nasla predivan kupaci dodouse, i dođe dosta, al jebiga.

jednostavan crn s par bijelih detalja..ne mogu nac sliku nigdje, al to je onaj s njihovih reklamnih panoa.

evo njihova dva jednostavna kupaća kostima


ovaj crni badic mi je prekrasan....ah[/QUOTE]

jooooj ja stvarno želim ovaj bijeli badić, znaš možda ima li ga u king crossu i koliko dođe...joooj divan je...

ja sam u king crossu vidjela u nekom dućanu novom kaj se otvorio blizu onih kafica, smeđi badić, gore su trokutići a dolje bokserice, bokse imaju zlatni remenčić, a trokutići su isto prošiveni zlatom...cute... mislim da ću ga kupiti... samo da dragog nagovorim da plati...
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 11:17   #17
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
pa to nije puno za dat ako ces ga nosit. ne isplati se jedino ako ides na more na 5 dana

u Calzedoniji (king kross) sam nasla predivan kupaci dodouse, i dođe dosta, al jebiga.

jednostavan crn s par bijelih detalja..ne mogu nac sliku nigdje, al to je onaj s njihovih reklamnih panoa.

evo njihova dva jednostavna kupaća kostima

Ovaj desni, bijeli, mi ima dobre gaćice!
Daj postajte još koju sliku ako nađete nekaj kaj se može nać u Zg sa takvim gaćkama!
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 11:34   #18
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Ovaj desni, bijeli, mi ima dobre gaćice!
Daj postajte još koju sliku ako nađete nekaj kaj se može nać u Zg sa takvim gaćkama!
ja bi isto htjela ovaj bijeli, pa stoga ako ga je netko vidio neka javi...
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 19:47   #19
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Ovaj desni, bijeli, mi ima dobre gaćice!
Daj postajte još koju sliku ako nađete nekaj kaj se može nać u Zg sa takvim gaćkama!
meni to kao obicne gacice-hipsterice
ne lici na badic
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 19:12   #20
Quote:
teichy kaže: Pogledaj post
ja sam si ove godine kupila novi bikini, gornji dio na trokutiće a gaćice na vezanje, bordo-bijeli sa nekim perlicama na gornjem dijelu
ove tu bih htjela imat





Prvi mi je prekrasan
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.