Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.05.2009., 14:02   #27
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Joooj, kak mene tvoji postovi uvijek navuku na komentiranje...



A nedavno si napisao: "Imam frendove koji kad nešto gledam od Prade stalno komentiraju gledaj ovo,tko bi to nosio,izgleda jeftino i kao s placa......a meni vecina tih stvari bude mrak i izgleda jebeno kvalitetno Al oni su đir Lacoste prugice i RL polo,obavezno neki natpis na majici ili veliki broj 8 na leđima"
Pa ja volim eksperimentirat s đirevima,iako će mi garderobna baza uvijek bit nešto klasično i jednobojno. Neću si kupiti pun ormar polo majica,ali jednu tog đira ću nabaviti čisto za promjenu Ne volim taj đir uopće, i ne sviđa mi se svaki dan oblačiti prugice i boje,volim sve jednobojno i što kvalitetnije,ali bih ubacio i kod sebe poneku boju,pa sam uzeo jednu Lacoste i još bih ovu RL,da malo eksperimentiram
A inače što se tiče Prade,gledam samo pederuše,remene i jakne. Pulovere i majice ću se prebaciti na Malo, jer je fit identičan,proizvode također sve klasično i jednobojno,nemaju nikakav logo,a k tome je kvalitetnije i bolje od Prade,cijena robe točno odražava kvalitetu,za razliku od Prade gdje dosta toga bude zbog potpisa precijenjeno,osobito sport linija od koje su kod nas prodavali uglavnom najlošije što su mogli izabarat.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.