Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2007., 09:54   #121
Quote:
mandi kaže: Pogledaj post
Može slika? Ja isto imam gadnih problema u traženju naočala. Dosad su mi svake koje sam probala bile preširoke.


teško je ovako po slici procijeniti jer izgledaju kao da su za široke glave , a nisu
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:00   #122
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post


teško je ovako po slici procijeniti jer izgledaju kao da su za široke glave , a nisu
krasne su baš mi se taj oblik sviđa. koliko si ih platila?
mandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:31   #123
1300kn
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 19:15   #124
Cool Sunčane naočale...

eo vak...kupio sam si pred tjedan dana Ray Bana u optici u OS, konkretno radi se o RB Aviator 3211 modelu...eo link:http://www.eyesave.com/styles/p8909/...1-2eb895b82623
I sad pretpostavljam da su orignal jel su kupljene u optici, točnije u Oculusu u Osijeku, dobio sam sve sto ide uz njih, dok ih nosim ne vidim nikakve "rupe" koje bi se pojavljivale kod jeftinih naočala...i sve je to ok...i super su naočale, moglo bi se reći da imaju lijepu sliku za sunčanog vremena...ali me bole oči od njih nakon nekog vremena i imam dojam da mi je "teško" gledat kroz njih...nije da imaju dioptriju ali jednostavno mi je neobično gledat kroz njih, kao da stalno naprežem oči dok ih nosim...tako da ih nemogu nešt pretjerano dugo nosit cca. ne duže od 1h bez prestanka....pošto nisu kupljene samo iz potrebe, nego malo i styling popravljaju pa to me živcira

Sad me zanima zbog čega je to? Dali se oči trebaju naviknut jel dosada nikad nisam nosio naočale...šta bi tek bilo s mojim očima da nosim neke od 30 kn kupljene na placu, mislim da bi mi glava explodirala...možda ima i to ga što je i samo staklo naočala zaobljeno...a i pričo sam s frendom kojim ima isto Ray Ban naočale( isto original, kupljene u zg) samo što njegove imaju ravna stakla i isto kaže da nakon nekog vremena bole oči...

Da napomenem da do sada nikad prije nisam nosio nikakve sunčane naočale, i uopće ne nosim nikakve dioptrijske naočale i mogu reći da mi je vid dosta dobar...

Pa bi molio one koje su probali kojekakve naočale od orginala do najlošijih kopija da mi nešto kažu o tome ...

Zadnje uređivanje Liquid : 24.04.2007. at 20:38.
Liquid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 19:58   #125
Ja sam kupovao prave suncane naocale,za 600kn,800kn,900kn...
S time sam trajno zavrsio i sada kupujem samo kopije Ray Bana i sl za 15kn(ne kod nas),nema bolova u ocima i bolova u grudima(kad iz izgubis)!
badejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 20:36   #126
Quote:
badejo kaže: Pogledaj post
Ja sam kupovao prave suncane naocale,za 600kn,800kn,900kn...
S time sam trajno zavrsio i sada kupujem samo kopije Ray Bana i sl za 15kn(ne kod nas),nema bolova u ocima i bolova u grudima(kad iz izgubis)!
Pa nisi mi baš od neke pomoći
Liquid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:31   #127
Mislim da nema veze s "rupama" i kvalitetom. Svatko tko prvi put počne nosit naočale vidi rupe ali to se brzo popravi. Sad ne znam jel ista priča sa sunčanima. Možda ti jednostavno treba vremena da se navikneš
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:34   #128
Quote:
badejo kaže: Pogledaj post
Ja sam kupovao prave suncane naocale,za 600kn,800kn,900kn...
S time sam trajno zavrsio i sada kupujem samo kopije Ray Bana i sl za 15kn(ne kod nas),nema bolova u ocima i bolova u grudima(kad iz izgubis)!
to ti je super za oči..
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 10:14   #129
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Mislim da nema veze s "rupama" i kvalitetom. Svatko tko prvi put počne nosit naočale vidi rupe ali to se brzo popravi. Sad ne znam jel ista priča sa sunčanima. Možda ti jednostavno treba vremena da se navikneš
Ma ne vidim ja nikakve rupe, slika je savrseno jasna s njima, da ne pričam koliko je lakše nego škiljit po sunjari ali kad ih nosim koda sam svjestan da ih nosim i stalno naprežem oči, kad se zapričam s nekim onda i zaboravim na to tako da ništa ne boli, očito mora proći faza navikavanja...
Liquid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 13:22   #130
ja sam nasla srednji put, kupujem srednju klasu cvikera, ono da su opticki ispravne, ali ne marka,
imam neke sa polaroid staklima ugodno smedjih stakala od mislim 150 kn jer su bile na snizenju prosle godine i presretna sam s njima

da mi cvike izazivaju glavobolju ili vidim neke rupe istog trena bi zavrsile u smecu pa bile one od 15 ili 500 kn
jos nisam cula da je tako nesto normalno

pa nisu to dioptrijske naocale na koje se treba navikavati (a ni one ne bi smjele izazivati glavobolju)
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:15   #131
Quote:
hooray kaže: Pogledaj post
ja sam nasla srednji put, kupujem srednju klasu cvikera, ono da su opticki ispravne, ali ne marka,
imam neke sa polaroid staklima ugodno smedjih stakala od mislim 150 kn jer su bile na snizenju prosle godine i presretna sam s njima

da mi cvike izazivaju glavobolju ili vidim neke rupe istog trena bi zavrsile u smecu pa bile one od 15 ili 500 kn
jos nisam cula da je tako nesto normalno

pa nisu to dioptrijske naocale na koje se treba navikavati (a ni one ne bi smjele izazivati glavobolju)
Sigurno bi bacila Ray Bana od preko 1000 kn...Nevjerujem nimalo!!!
Liquid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:20   #132
nije mislila doslovno bacila ali ih ne bi ni nosila - barem ja.
probaj vidjet u ducanu di si kupio jel su ispravna stakla ili nes, mozda imaju neku tvornicku gresku, objasni im problem pa vidi sta ce rec (oni tamo su kakti strucnjaci)
probaj posudit necije, neke druge pa ih nosit par sati i vidjet jel te s i stima boli glava ili ne
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:30   #133
Quote:
Liquid kaže: Pogledaj post
Ma ne vidim ja nikakve rupe, slika je savrseno jasna s njima, da ne pričam koliko je lakše nego škiljit po sunjari ali kad ih nosim koda sam svjestan da ih nosim i stalno naprežem oči, kad se zapričam s nekim onda i zaboravim na to tako da ništa ne boli, očito mora proći faza navikavanja...

Tako je, radi se samo o fazi navikavanja....
Za koji tjedan ćeš ih tražit okolo dok ti one budu na nosu!!!
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 18:18   #134
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Tako je, radi se samo o fazi navikavanja....
Za koji tjedan ćeš ih tražit okolo dok ti one budu na nosu!!!
A i čini mi se da će biti tako jel dosad nisam ništa nosio na nosu pa dok moje okice malo ne naviknu...ili dok nebudem zgledo vak heh
Liquid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 18:29   #135
Pa starci bi me skalpirali da im sad kažem da ih neću nosit i da sam bacio 1000kn, et tak malo iz sjebancije...kad sam ih išo kupovat prvo što mi je bilo na pameti je bilo to da ak već kupujem naočale da pljunem pošteno ali da onda i imam nešto pošteno od čega mi neće frknut oči, a ne da se zajeb. sa kojekakvim kopijama...mislim, naravno da ima onih koji si to ne mogu priuštit ali ja bi radije škiljio na suncu nego nosio neku kopiju Ray Bana od 30kn od kojih ću upropastit oči za par godina...
Liquid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 19:47   #136
Vjerojatno je samo faza navikavanja. Pogotovo zato sto prije nisi uopce nosio naocale. Ja obozavam moje Ray Ban naocalice, oci mi se bas odmaraju, polarizirane su i po suncu vise ni ne mogu gledati bez njih.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 21:46   #137
Quote:
Liquid kaže: Pogledaj post
Pa starci bi me skalpirali da im sad kažem da ih neću nosit i da sam bacio 1000kn, et tak malo iz sjebancije...kad sam ih išo kupovat prvo što mi je bilo na pameti je bilo to da ak već kupujem naočale da pljunem pošteno ali da onda i imam nešto pošteno od čega mi neće frknut oči, a ne da se zajeb. sa kojekakvim kopijama...mislim, naravno da ima onih koji si to ne mogu priuštit ali ja bi radije škiljio na suncu nego nosio neku kopiju Ray Bana od 30kn od kojih ću upropastit oči za par godina...
cuj od ovih od 1000 te boli glava znaci nisu bas naj naj
zasto ne probas neke druge cisto da vidis jel stvari u TIM naocalama ili SVIM naocalama? i skupi proizvodi mogu bit za k****
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 00:11   #138
Isprobavala sam jednom Ray Ban u dućanu i činilo se kao da imaju dioptriju. Prodavačica je objašnjavala da to ima neke veze s lomom stakla pri obradi, ali svejedno, to se naočalama koje su tako skupe i kao kvalitetne ne bi trebalo događati.
Izgleda da malo fulavaju

Koliko znam na naočale se nemaš što navikavati, ako su dobre, dobre su. Ako te boli glava ne štima nešto.

Probaj reklamirati, pa zamjeniti za neke druge, makar mislim da neće ići
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 04:29   #139
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
Isprobavala sam jednom Ray Ban u dućanu i činilo se kao da imaju dioptriju. Prodavačica je objašnjavala da to ima neke veze s lomom stakla pri obradi, ali svejedno, to se naočalama koje su tako skupe i kao kvalitetne ne bi trebalo događati.
Izgleda da malo fulavaju

Koliko znam na naočale se nemaš što navikavati, ako su dobre, dobre su. Ako te boli glava ne štima nešto.

Probaj reklamirati, pa zamjeniti za neke druge, makar mislim da neće ići
Ma i ja mislim da reklamacija nece proci, jel vjerujem da sve sto ce mi reci da je problem u meni a ne u naocalama...ali ako se stanje ne popravi za par tjedana sigurno cu otic u radnju i probat nest napravit potom pitanju...ali mislim da će prije bit da se ja trebam naviknut na naočale nego one na mene...jel kad pogledam da ljudi gledaju bez problema kroz jeftine neke i ne boli ih glava uopće...vjer. da je problem u meni...barem se moram tjesit da nisam dao uzalud 1000 kn...
Liquid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 10:15   #140
I ja imam ray banke, 900 kn. I škiljim kroz njih. I ide mi to na živce.
Inače, nisam za jeftine naočale jer smatram da nemaju adekvatnu zaštitu za oči.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.