Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 22:51   #161
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a neznam, to ti je iz promoda (zg, cc1 ako se ne varam) ali meni se cini da je malo ljetnije... ali haljinica je tako slatka da ju nemogu prestat gledat, onako fina je a mozes ju nosit i ko every day, meni je sooo cuteee ali neznam dal je to bas to sta trazis ali nesto u tom djiru sigurno ima po ducanima pa prije nego krenes sivat (sta nikad neznas kako ce ispast) napravi djir, proljetne stvari dolaze
da,stvarno je medena...u biti trebala bih ja dobro razmisliti kakvo će vrijeme biti krajem 3.mjeseca i da li je bolje kupit nešto malo toplije ili više proljetno...uh kad ne znam ni sama. Ma šivanje i je zadnja opcija jer meni dosta toga stoji od prve ako je mali broj.
anchy_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 22:59   #162
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ovako nesto, simple a cute
meni ovo lici na spavacicu
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 23:20   #163



ovo mi je lijepo iako uopće nije ono što tražim...hm..kako uklopiti tako nešto?
anchy_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 23:22   #164
anchy_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 23:39   #165
@anchy_ri to je vec puuuuno bolje... ali jerbo ides na vjencanje moras nekim zivljim nakitom otvorit crnu haljinu... znam za jedan primjer da se mlada uvrijedila kada joj je gosca dosla sva u crnom jer joj je vise slicilo da je doticna krenula na pogreb
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 00:05   #166
pa ljepe su ove crne haljine ali nisu ti bas da ih poslje mozes cesto nosit
i slazem se da crno treba dignut zivom bojom, iako frendica je imala usku crnu haljinu bez bretela bez rukava bez icega i samo nakit na to i crne cipele i super je izgledala i nije bilo ko za sprovod (nakit nije bio u boji)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 11:23   #167
Quote:
_In3s_ kaže: Pogledaj post
@anchy_ri to je vec puuuuno bolje... ali jerbo ides na vjencanje moras nekim zivljim nakitom otvorit crnu haljinu... znam za jedan primjer da se mlada uvrijedila kada joj je gosca dosla sva u crnom jer joj je vise slicilo da je doticna krenula na pogreb
Ma uopće ne mora bit crna.
Ovakvu istu ionako ne bih našla,a i ne mislim se zakopat sva u crno jer sam ipak mlada i volim boje.
anchy_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 11:25   #168
za vjenčanje golo tijelo

al postoje ljudski običaji koji nalažu odjeću
gnki2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 18:02   #169
pozdrav ovako, idem na vjencanje u 5.mjesecu
imam 16god pa sam mislila neku suknjicu,imam smeđe cipele na malu peticu, i neku majicu i mozda sako...
pa bih vas molila da mi rpreporucite neke ducane i to u zgu
falaa
 
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 20:08   #170
Vjenčanje i muške snadale...

Evo ljudi dajte savjet.
Dečko i ja pozvani smo na svadbu i sad njegova mama mu zvoca zbog obuće.
Naime kako je ljeto,temperature su visoke njemu se ne nose cipele već snadale.
Problem je sad jer su sandale skroz otvorene tj izgledaju kao japanke.
Hlače su lanene boja pijeska malo šire a košulja je kričavo zelena a sandale crne.
Ja nemam problema s tom kombinacijom ali izgleda da su starci malčice zatucani,može biti i da se mi varamo pa da su sandale stvarno preležerne za svadbu.Što vi mislite?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 09:53   #171
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Evo ljudi dajte savjet.
Dečko i ja pozvani smo na svadbu i sad njegova mama mu zvoca zbog obuće.
Naime kako je ljeto,temperature su visoke njemu se ne nose cipele već snadale.
Problem je sad jer su sandale skroz otvorene tj izgledaju kao japanke.
Hlače su lanene boja pijeska malo šire a košulja je kričavo zelena a sandale crne.
Ja nemam problema s tom kombinacijom ali izgleda da su starci malčice zatucani,može biti i da se mi varamo pa da su sandale stvarno preležerne za svadbu.Što vi mislite?
Ja i moj isto idemo na svadbu (sljedeću subotu) i on je kupio lijepe kožne jednostavne japanke u bagatt-a i baš su onako fine(nisu za na plažu i to) a opet jednostavne, i imat će također lanene hlače boje pjeska u kombinaciji sa crnom košuljom... Mislim da je to skroz u redu jer je vruće a o nije on brat mladenaca niti kum niti išta što stvarno zahtjeva neku ozbiljniju i svečaniju odjeću...
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 10:27   #172

meni su te 2 kombinacije kao za plažu.
u japankama se ne dolazi na vjenčanje ,a po mom mišljenju traperice bi izgledale čak bolje od lanenih hlača, koje se još kad dugo sjediš onako pogužvajune volim lan
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 11:37   #173
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Ja i moj isto idemo na svadbu (sljedeću subotu) i on je kupio lijepe kožne jednostavne japanke u bagatt-a i baš su onako fine(nisu za na plažu i to) a opet jednostavne, i imat će također lanene hlače boje pjeska u kombinaciji sa crnom košuljom... Mislim da je to skroz u redu jer je vruće a o nije on brat mladenaca niti kum niti išta što stvarno zahtjeva neku ozbiljniju i svečaniju odjeću...

Moj jke bratić mladome tako da ne vidim neku potrebu za uštogljenošću k tome je još toplo te baš ne vidim jakog razloga za kuhanje u čarapama i cipelama.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 11:42   #174
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post

meni su te 2 kombinacije kao za plažu.
u japankama se ne dolazi na vjenčanje ,a po mom mišljenju traperice bi izgledale čak bolje od lanenih hlača, koje se još kad dugo sjediš onako pogužvajune volim lan
U kojemu ti stoljeću živiš...Bez uvrede.Lanene hlače su ok jer imaju liniju klasike a zgužvanost je ionako dio lana.Košulja je također pomaknuta klasika a sandale su valjda još uvijek za našu srediinu prevulgarne.
Daj mi jedan dobar razlog protiv japanki na vjenačanju?Ne mislim na one morske plastičen kričave već na kožne japanke koje koštaju u rangu as cipelama?
Usput one priče o nepoštivanju i štz pusti na miru jer se to ne radi odjećom već jezikom.
A traperice u svečanim prilikama su mi dokaz seljačije jer su traperice ubiti radna odjeća.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 11:45   #175
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post

meni su te 2 kombinacije kao za plažu.
u japankama se ne dolazi na vjenčanje ,a po mom mišljenju traperice bi izgledale čak bolje od lanenih hlača, koje se još kad dugo sjediš onako pogužvajune volim lan
a što si tek rekla kad si (ako si) vidjela vjenčanje od Nine Badrić gdje je mladoženja bio kompletno u lanu...dakle i košulja je bila lanena, a bio je , jel-mladoženja

__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 16:12   #176
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
U kojemu ti stoljeću živiš...Bez uvrede.Lanene hlače su ok jer imaju liniju klasike a zgužvanost je ionako dio lana.Košulja je također pomaknuta klasika a sandale su valjda još uvijek za našu srediinu prevulgarne.
Daj mi jedan dobar razlog protiv japanki na vjenačanju?Ne mislim na one morske plastičen kričave već na kožne japanke koje koštaju u rangu as cipelama?
Usput one priče o nepoštivanju i štz pusti na miru jer se to ne radi odjećom već jezikom.
A traperice u svečanim prilikama su mi dokaz seljačije jer su traperice ubiti radna odjeća.
a u kojem ti stoljeću živiš da neznaš da to više nije radna/seljačka/siromašna odjeća nego da mogu izgledat itekako lijepo. po mom mišljenju japanke mi nisu za vjenčanje, kada sam na jednom vidjela curu u japankama(kao svečanijim, minici i topiću) rekoh ajme sramote. izgledala je grozno najviše radi tih japankia ako će lanene mora pazit da ne izgledaju sažvakano.
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 16:13   #177
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
U kojemu ti stoljeću živiš...Bez uvrede.Lanene hlače su ok jer imaju liniju klasike a zgužvanost je ionako dio lana.Košulja je također pomaknuta klasika a sandale su valjda još uvijek za našu srediinu prevulgarne.
Daj mi jedan dobar razlog protiv japanki na vjenačanju?Ne mislim na one morske plastičen kričave već na kožne japanke koje koštaju u rangu as cipelama?
Usput one priče o nepoštivanju i štz pusti na miru jer se to ne radi odjećom već jezikom.
A traperice u svečanim prilikama su mi dokaz seljačije jer su traperice ubiti radna odjeća.
tako meni izgledaju lanene, kao trenerka.i mogla bi bit obzirnija malo, znam da je u pitanju tvoj dečko pa zato reagiraš. nek ide kako želi to je moje mišljenje, a ti ga nećeš promjenit.
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 18:01   #178
Ne želim mijenjati tvoje mišljenje niti to pokušavam ,već pokušavam razogovarati.
I slažem se da na curi japanke u ozbiljnijim prilikama izgledaju smješno ali mi barem imamo mogućnost alternative(štikle s dva remenčića i slično) dok dečki baš nemaju.Zato mi baš nije jasno zbog čega bi se to muškarci trebali kuhati u soknama i cipelama.
Da je hladno ne ništa rekla ali uz ove temperature...
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 18:06   #179
moj je išao u zatvorenim po onim vrućinama usred 7 mj prošle god, ovo nisu ni približne temperature, a vjenčanje je bilo oko 5.bilo mu je vruće al je preživioal bilo je i meni jednako u sandalama
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 18:51   #180
Ma ne znam.Meni je dosta te muške klasike na vječannjima.Dobro ako su zimi ali ne bi li trebalo ljeto dopuštati više mogućnosti?Ne mislim na kratke hlače i majice bez rukava ali svakako mislim na ležerniji pristup odijevanju.Onako, kričave i šarene košulje japnke ,sandale(isključivo kožne), i tako.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.