Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2008., 22:40   #1
Grudnjaci - skupna tema

unaprijed molim kolegice-moderatorice da ne gase ovu temu jer mi trebaju bas ovi konkretni odgovori. nek ju puste dan-dva-tri dok ne obavim shopping.

vidjela sam da je gospa noris prije par godina imala slicnu temu i da je dobila puno korisnih odgovora

elem, istrosili mi se pomalo grudnjaci (a i prijateljice porasle zajedno s ostatkom tijela kak se debljam ) i moram u kupovinu a neuka sam po tom pitanju za poludit pa molim modno osvijestene dame da me savjetuju:

1) sto se nosi ispod majica s bretelicama? procitah na drugim ves-temama da su one plasticne kakti prozirne naramenice bljaki pa ne bih htjela ispast seljo. da uzmem neki bez grudnjak/boja koze s tankim bretelicama (nemrem si naime priustit grudnjake u boji svih topica koje kanim nosit)?

2) kako prikriti bradavice? moje su, tak, jako ocite i stvarno strce a meni neugodno da izgledam ko kakva napaljenka i kad je to prikladno, i kad nije. kupujem pojastucene grudnjake jer su mi oni od recimo duple tkanine pretanki za tu namjenu, ali pojastuceni mi daju dodatnu velicinu za kojom zapravo ne zudim. ima li neko trece rjesenje (citala da vani postoje neke "kapice" ).

3) ak nemate posebnih planova kroz tjedan (koji bi nalagali uskladjivanje grudnjaka s nekom posebnom oblekicom i u skladu s time promjenu), koliko dana zaredom nosite grudnjak prije nego leti u pranje? jel mijenjate svaki dan, recimo kao i gacurice u kompletu?

toliko za sada.

mislim da sam imala jos pitanja ali se sad ne mogu sjetit.

beskrajno zahvalna.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 01:49   #2
Mogu samo rec da su plastične naramenice bljak.
Ok mi je vidit neke skroz tanke jednostavne naramenice slične boje ko i majica, samo da nije ono crno-bijelo.
Drugi problem nemam,a za treći ne znam određeno jer ih stalno minjam, kako za koju majicu, po kući ih ne nosin a ako iden vjezbat imam posebni. Nekoliko puta, liti češće naravno.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 02:05   #3
1.nemam posebni grudnjak ni posebne tregere samo pazim da ne odudaraju boje previše i da tregeri od grudnjaka nisu deblji od majice

2.ne bih znala,sorry

3.pa mijenjam grudnjak ovisno o majici ili haljini koju nosim,ali perem ih često,jer teško pronalazim odgovarajući i onda kad neki dobar nađem svežem ga se dok mi baš ne dosadi ili ne propadne
tica tee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 02:20   #4
2) Imaš one, ne znam kako bi to rekla na hrvatskom, na engleskom su "moulded", ali ne "padded", košarica je napravljena od vrlo tankog umetka i presvučena tkaninom, pa malo proguglaj... Oni predobro prekrivaju a da ne dodaju težinu. Takvi su i dobri ispod tankih majci jer se ne ocrtavaju.

3) Zimi nema smisla svaki dan prati jer se ne znojiš, ali ljeti ga svaki dan navečer isperem na ruke samo sa vodom, ponekad i deterđentom, tak i tak se osuši za pol sata koliko je vruće...
bubu3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 10:02   #5
1) ako je tanka spalina od majice, ja nosim grudnjak bez naramenica. Jedino ako je malo sira spalina, onda ne. Ma ne volim vidit naramenicu grudnjaka + tanku naramenicu od majice. A one sa prozirnim naramenicama se brzo rastegnu i lijepe se - ma fuj.
2) Meni se isto dosta isticu bradavice. Al ja nikamo ne idem bez grudnjaka zato. I kupaci mi je podstavljen. Samo sta ja imam male sise, pa nije neki problem.
3) Grudnjaci se svi peru u masini. Prije sam ih prala na ruke, al tlaka je to. :lijena: A obicno ih nosim nekoliko puta, pa na pranje.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 11:27   #6
Ja sam si prije par dana kupila silikonski grudnjak koji se zaljepi na grudi i zakopca u sredini tako da i malo priblizi.
Super stvar za ljetne majice a uopce se nevidi.
Meni je grozno vidjeti bilo kakvu naramenicu koja viri ispod majice.
Grudnjake mjenjam po potrebi, ovisi od majica i godisnjem dobu.
Perem ih u masini, a ovaj silikonski svkai put kad ga skinem pod mlazom mlake vode i samo ga osusim na zraku.
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 12:18   #7
Quote:
HNB kaže: Pogledaj post
Ja sam si prije par dana kupila silikonski grudnjak koji se zaljepi na grudi i zakopca u sredini tako da i malo priblizi.
Super stvar za ljetne majice a uopce se nevidi.
Meni je grozno vidjeti bilo kakvu naramenicu koja viri ispod majice.
Grudnjake mjenjam po potrebi, ovisi od majica i godisnjem dobu.
Perem ih u masini, a ovaj silikonski svkai put kad ga skinem pod mlazom mlake vode i samo ga osusim na zraku.
di si to nasla?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 13:32   #8
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post
di si to nasla?
imam i ja takav. al ako je haljina malo otvorenija, izviruje mi malo, pa me nervira. a pogledaj po ducanima donjeg rublja. Nije to tesko za nac.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 14:11   #9
Kupila sam ga u King crossu ducan Leonardo
www.leonardo-intimo.hr/novosti.php
Kosta 190kn
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 15:28   #10
Quote:
HNB kaže: Pogledaj post
Kupila sam ga u King crossu ducan Leonardo
www.leonardo-intimo.hr/novosti.php
Kosta 190kn
a slican je mome ko jaje jajetu. samo sta je moj bio oko 90 kuna u jednom ducanu u Splitu.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 17:57   #11
Ocito da ima i jeftinijih samo malo treba potrazit, a ja nisam imala vremena.
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 19:29   #12
Super pitanja .

1. Ja nema šanse da bih više ikada stavila one providne naramenice od grudnjaka. Fuj, kada se sjetim kako se lijepe po vrucini i inace su mi grozne. Nekada davno sam ih malo nosila, dovoljno da vidim da više ne želim.

Meni ne smeta ako mi vire naramenice od grudnjaka, posebno ako su neke u boji i slatke. Ili ako ispod bijelog viri bijelo i ispod crnog crno, zaista mi ne smeta. Ima i onih grudnjaka na kojima se mogu premetati naramenice i vezati oko struka, tako da se ne vide na otovorenim leđima, ali meni se ne da s tim maltretirati. Bež grudnjak često nosim ispod bijelih majica jer se gotovo nikako ne vidi, manje nego bijelio grudnjak ispod bijele majice.

1. E, sad i ja imam problem s bradavicama. I zaista, zaista mrzim kada mi se naziru. Ali taj problem je riješen jer uvijek nosim postavljene grudnjake jer imam male grudi. Ali na aerobik nosim one sportske grudnjake i topove koji nisu uopće ili su vrlo malo postavljeni i naprosto me izluđivalo što mi se bradavice naziru. Onda sam jedno vrijeme kupovala u H&M-u te kao naljepnice za bradavice. One su svilene i njezne roza boje ili boje kože, u obliku cvijetića i nimalo ne nadražaju kožu. Super su. Međutim, od njih sam vrlo brzo odustala, jer nisu baš ono ludo jeftine da bih ih mogla toliko kupovati, a ne mogu se prati, naravno.

3. Ljeti na paklenim vručinama grudnjake perem nakon jednog nošenja, jer se mogu cijediti od znoja. A zimi ne tako često.
I dalje ih većinom perem na ruke, jer ne volim kada mi se od perilice izvuku one grudvice, ako je grudnjak potpuno gladak.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 19:39   #13
1. da, prozirne su bljak nisam opsjednuta uskladjivanjem grudnjaka i majica, jer nemam toliko grudnjaka, samo pazim da bas boje ne odudaraju. bijeli na bijelo, crni na tamno, ispod svijetlije majice bež ili bijeli grudnjak.

2. takodjer ne volim da mi se naziru bradavice pa nosim podstavljene, ali sto tanje, jer mi zadnjih godina ne treba dodatni volumen

3. zimi nosim isti par puta, ljeti ih cesce mijenjam. ovisno o aktivnosti, nekad ih znam proprati na ruke dok se tusiram pa onda nakon iduceg nosenja na pranje. ako se bas jako uznojim onda odmah u masinu.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 21:30   #14
1. Prozirne ni u ludilu. Ili bez naramenica ili u boji majice, po meni, to ne izgleda neukusno.

2. Imaš one kapice za bradavice (iako mi nije jasno zašto bi ih itko skrivao, pustite ih da dišu, pobogu ) u dućanima s donjim rubljem. Znam da sam ih sigurno vidjela u nekom ogromnom jeftinjara dućanu s donjim rubljem u King Crossu (na mjestu gdje je bio Extyn), cijene se ne sjećam, ali vjerujem da su bile povoljne. Isto tako, ako te zanima, u tom dućanu sam vidjela i kapice za bradavice s rozim perjem. Pretpostavljam da je to za posebne prilike, pa pokušaj, možda ti se svidi

3. Ljeti maksimalno dva dana, zimi tri. Perem ih na ruke, ostavim da se osuše preko noći i nikakav problem. Doduše, bijele i općenito svjetlije turnem u mašinu svakih tjedan dana.
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 23:09   #15
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
1. Prozirne ni u ludilu. Ili bez naramenica ili u boji majice, po meni, to ne izgleda neukusno.

2. Imaš one kapice za bradavice (iako mi nije jasno zašto bi ih itko skrivao, pustite ih da dišu, pobogu ) u dućanima s donjim rubljem. Znam da sam ih sigurno vidjela u nekom ogromnom jeftinjara dućanu s donjim rubljem u King Crossu (na mjestu gdje je bio Extyn), cijene se ne sjećam, ali vjerujem da su bile povoljne. Isto tako, ako te zanima, u tom dućanu sam vidjela i kapice za bradavice s rozim perjem. Pretpostavljam da je to za posebne prilike, pa pokušaj, možda ti se svidi

3. Ljeti maksimalno dva dana, zimi tri. Perem ih na ruke, ostavim da se osuše preko noći i nikakav problem. Doduše, bijele i općenito svjetlije turnem u mašinu svakih tjedan dana.
e ja isto pratin topic tu i sve mi nekako nije jasno zašto skrivat bradavice. to me nikad niko nije učio da je to vulgarno. doduše, sićan se jedne epizode seinfelda di je to bila tema...

ehh da ne buden offtopic - ja san protiv naramenica u boji kože. takve su mi jednako lažne kao i silikonske. sugeriraju da nisu tu a zapravo jesu i nisu lijepe. uglavnon to ne bi. pa danas bar ima super grudnjaka i nek se vidi kakav je, pa šta. meni se liti uvik više-manje vidi grudnjak, al onda pazin da je neki lijepi, ono konkretni, ili neki kvalitetni basic.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 00:07   #16
Kakav je to konkretni grudnjak
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 00:57   #17
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Kakav je to konkretni grudnjak
ostro oko za opazit detalj
__________________
Spicoke forever
Zenski petko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 03:37   #18
Quote:
tough_cookie kaže: Pogledaj post

1) sto se nosi ispod majica s bretelicama? procitah na drugim ves-temama da su one plasticne kakti prozirne naramenice bljaki pa ne bih htjela ispast seljo. da uzmem neki bez grudnjak/boja koze s tankim bretelicama (nemrem si naime priustit grudnjake u boji svih topica koje kanim nosit)?

2) kako prikriti bradavice? moje su, tak, jako ocite i stvarno strce a meni neugodno da izgledam ko kakva napaljenka i kad je to prikladno, i kad nije. kupujem pojastucene grudnjake jer su mi oni od recimo duple tkanine pretanki za tu namjenu, ali pojastuceni mi daju dodatnu velicinu za kojom zapravo ne zudim. ima li neko trece rjesenje (citala da vani postoje neke "kapice" ).

3) ak nemate posebnih planova kroz tjedan (koji bi nalagali uskladjivanje grudnjaka s nekom posebnom oblekicom i u skladu s time promjenu), koliko dana zaredom nosite grudnjak prije nego leti u pranje? jel mijenjate svaki dan, recimo kao i gacurice u kompletu?
.
1) Ja sam si kupila grudnjake boje natural (koze) na koje se mogu promijenit bretelice, i dala sam izradit bretelice od vrpci u sve boje(priblizno) za koje imam majice na bretelice. Sad da bih imala zakacke za te "custom made" bretelice morala sam si kupit vise prozirnih bretelica, bacit ih i koristit zakacke.

2)taj problem nemam, ali znam da ima "kapice" koje je moja prijateljica koristila za vrijeme trudnoce. ok su, nis se ne da vidjet.

3)grudnjak koristim 3-4 puta prije poslat u pranje(sa iznimka od onih za vjezbu, to 1 put), ali promijenim ovisno od sto cu obuc svaki dan.
iva_cf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 09:40   #19
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Kakav je to konkretni grudnjak
da je reprezentativan.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 12:49   #20
Prozirne naramenice su koma. Grudnjak, sam po sebi, ne mora biti nekaj što treba sakriti. Pogledaj samo Sarah J. Parker iz Seksa i grada, kaj god nosi vidi se foran grudnjak kao modni dodatak ispod. Ako ga već želiš sakriti kupi onaj bez naramenica, a kaj se bradavica tiče, kupi silikonski koji daje super oblik, a nigdje mu ni traga. Ja obožavam kvalitetne grudnjake u bojama, bijeli i bež su mi bapski i priprosti.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.