Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 23:17   #4061
Kakva je situacija u Primarku u Seiersbergu, i općenito kakav je Primark tamo ako netko može prokomentirati
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 23:39   #4062
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija u Primarku u Seiersbergu, i općenito kakav je Primark tamo ako netko može prokomentirati
Upravo sam se vratila iz Graza
Primark nema bas puno robe na posebnom snizenju, tj snizeno je ono cega je ostalo par komada, Bozicno i ono sto je ostalo u tipa samo L i XL velicni. Kad sam bila prvi put prije par mjeseci, puno vise sam toga kupila - ili zbog uzbudenja jer je novo ili je stvarno bila bolja ponuda. Ima super stvari za po kuci i sitnica, obicnoh majica po 3€, pletenih po 8, ali ponuda npr haljina i kosuljica mi se ne svida zbog materijala. Super su im veste jer za slicne po ostalim ducanima trebas dat duplo love i imaju odlican izbor ponca. Torbe se nadu od 5-15€ koje izgledaju super, sad kolko ce izdrzat.. Nakita se nade brdo, vesa i pidzama isto. Sve ovisi o tome kaj volis i kaj trebas
Nadam se da sam pomogla
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 14:07   #4063
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Upravo sam se vratila iz Graza
Primark nema bas puno robe na posebnom snizenju, tj snizeno je ono cega je ostalo par komada, Bozicno i ono sto je ostalo u tipa samo L i XL velicni. Kad sam bila prvi put prije par mjeseci, puno vise sam toga kupila - ili zbog uzbudenja jer je novo ili je stvarno bila bolja ponuda. Ima super stvari za po kuci i sitnica, obicnoh majica po 3€, pletenih po 8, ali ponuda npr haljina i kosuljica mi se ne svida zbog materijala. Super su im veste jer za slicne po ostalim ducanima trebas dat duplo love i imaju odlican izbor ponca. Torbe se nadu od 5-15€ koje izgledaju super, sad kolko ce izdrzat.. Nakita se nade brdo, vesa i pidzama isto. Sve ovisi o tome kaj volis i kaj trebas
Nadam se da sam pomogla
heeej, mozes li mi reci kakva je situaciju u ostalim ducanima, tipa Zara, H&M, mango itd. hvaaaaala
tj da li se isplati ici ?
Cold Cold Heart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 18:02   #4064
Bila Sam u cetvrtak u Grazu u Seiersbergu, samo u Primarku her nista drugo nisam stigla.
Ponuda razocaravajuca, uzela Sam 3 veste koje nisu na saleu, pidzamu na saleu, bratu onih donjih majica za 2,5€, jedan sljokicasti novcanik za 2 EUR I par basic majica za 4eur. I Sal za 9eur
Slabo ima velicina,. Sve je rasprodano ugl.

I onda Sam otisla u centar grada do h&m, tamo tako tako.. U zari ima cak robe, Ali ovisno za velicine.. Ja Sam upikla jednu navy suede midi suknju koji nisam vidjela ni u zg..mozda su je izvukli odnekuda
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 21:32   #4065
J abi svima preporučila da u Primark idete NA KRAJU, a ne na početku. Kad sam ja bila u shoppingu, imali smo dva sata....većina ljudi je ta dva sata provela u Primarku i to većinu vremena čekajući na red za garderobu i za blagajnu. Vjerovali ili ne, za to vrijeme ja sam obavila kupovinu i u H&M-u i u Peek-u i u C&A, i još par dućana. S tim da ja ništa nisam probavala što je rezultiralo jednom premalom vestom, ali to je sitnica .
I još nešto - nije jeftinije od H&M-a recimo, samo je jednostavno sad to sve "prenapuhano".
thursday is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 23:19   #4066
Jeftinije je.
Nismo imali priliku ici u Seiersberg na kraju, osim ostati tamo cijeli dan do povratka kuci, bez odlaska bill kamo drugdje.
Nisan gubila vrijeme na garderobu, majice Sam probala vani ispred ogledala, a blagajne su brze I nema duljeg cekanja. NPR u Becu su radile 24 blagajne I sve je islo kao na traci.
Sad u Grazu nije bill potrebe da otvaraju tolike blagajne, Ali cim se red pocne stvarati, otvaraju nove,.
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 20:31   #4067
Quote:
trolo1 kaže: Pogledaj post
heeej, mozes li mi reci kakva je situaciju u ostalim ducanima, tipa Zara, H&M, mango itd. hvaaaaala
tj da li se isplati ici ?
A ne znam, nisam se bas nakupovala. U Zari ima dosta toga snizenog, H&M tamo je jedan od najlosijih, bolji je u Westu, u Mangu je los izbor. Pimkie me iznenadio, tamo sam dosta toga nasla, od majici i haljina do sakoa, sve do 20€.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 20:44   #4068
Ja sam bila ovaj vikend. Guzva nevidena. Na cestama pri dolasku/odlasku kolaps

Toliko sam se veselila i na kraju otisla doma s par krpica, jednostavno mi se nije dalo kopat, grabat se, cekat u redu za svlacione, pa onda na blagajnama. Kroz bershku kao da je tornado prosao, ali doslovno. Jedva smo uhvatile 2 ormarica u cijelom centru. Tk maxx polu prazan. Neznam, bas sam ostala sokirana

Planiram ici opet.. cim mi se malo slegnu dojmovi, def nejdem vise dok traju "sale' vikendi. Samo preko tjedna.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 23:31   #4069
Imam ponudu da idem u Bec 16. ovog mjeseca ili u Graz 6.2. Procitao sam par zadnjih stranica i iskreno ne znam da li da idem ako je tako losa ponuda. Prije svega sam planirao kompletirati i malo zanoviti zimsku opremu (kaciga, brile, rukavice, maska i protektori).

U temi o sopingu u Becu tako da ne znam da li uopste uzimam u obzir da tamo idem.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 16:59   #4070
prijevoz Graz

Pozdrav !
U subotu 16.01. planiramo ja i supruga poci iz Zg u Graz u shopping .
Kako imamo dva slobodna mjesta u autu , ako je netko zaiteresiran podjeliti troskove sa nama ( cca 130 kn po osobi ) , slobodno se javi za detalje .
nighthawwk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 10:53   #4071
Ljudi, se isplati sad uopće ić u Graz, jel ostalo kaj u dućanima? Mislio sam idući vikend ić..
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 18:54   #4072
Pozdrav, evo ja se bas vratila iz Graza pa ako netko treba vinjete za Sloveniju i Austriju prodajem ih obje za 100 kn... Vrijede do nedjelje
Maja140 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 19:04   #4073
Pa mozes li bar podijeliti utiske o ponudi kakva je tamo trenutno?
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 19:46   #4074
Iskreno, nisam bas oduševljena... Roba i cijene uglavnom ko kod nas... Nije to vise ko nekad... Primark ima ok cijene, jaknice za 15, 20 €...
Maja140 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 21:07   #4075
Zaboravih javiti dojmove, ali niste nista propustili..ponuda bez veze, potrosila sam cca 70 eura i to u Primarku..ima fora jeftinih vestica po 7,8 eura, pidzama, torbi, gace, carape i sl sam kupovala.. Bila sam cijeli dan u Siersbergu, u Mangu nema nista, zara isto krpice i snizenja 20%...Prije bi se za 150eura vratila s hrpom robe..Mozda sam isla prerano, ako je netko bio ovaj tjedan nek napise vise...
laaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 21:08   #4076
Kakva je ponuda ski opreme? Rukavice, brile, kacige, pancerice...
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 10:10   #4077
Da se javim.....

bio jučer u Grazu.... Seisberg i centar na kobasama....

Prije nego sam otišao sam obišao oba CCO ZG. Uglavnom se ne isplati ići, roba je ista, cijene također....jedino ne znam da li je ona koja se prodaje u Austriji kvalitetnija nego kod nas ? Moguće....
P&C i Humanic sve isto kao kod nas, s time da kod nas ima veći izbor :-)

Primark je super, ali nisam baš ja za šopinge (išao sam ciljano po zimsku jaknu i cipele tako da sam samo to gledao).
Cijene jeftine, i roba mi izgleda super.
To treba povest ženu/sestru/punicu/mamu i pustit ih unutra neka poharaju dućan jedno 2-3 sata.
Ja sam kupio samo po jednu majičicu/bodić klincima ali ima more toga po 2-3 eura.

Taman sam mislio da ćemo imati samo izlet po gradu kad sam naišao na jaknu (sa 240E na 160E ) u Jack Wolfskinu. Tako da sam ipak uspio u svom cilju.:klap:


Humanic & Giga sport u centru grada, odlični. Ali nema bas nekih popusta.

Malo se pogostili po gradu slasticama i nazad u lepi Zagreb grad !

Sve u svemu, tak-tak

Pozzzz
Hrvoje11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 23:35   #4078
DAROJKOVIĆ D.O.O.

Bila sam s Darojkovic d.o.o u Grazu.Super je što se staje u shopping centru i kasnije tko želi može u razgled grada s vodičem,a tko ne ostaje i dalje u shoppingu.Cijena samo 80kn, polasci garantirani svake subote čak i u 2.mj.
Sniženja odlčna!
inana_000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 11:34   #4079
Bok ljudi,
da li koji HM u Grazu ima home dio?
Pozz
kyra_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 23:41   #4080
Zanima me jel bio tko od vas u Primarku ili će ići skoro ,da mi kažete kakva je ponuda i ima li kakvih sniženja?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.