Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2014., 13:01   #61
Dubrava/Klaka, kabelski BT-Net. Već preko godinu dana (od početka korištenja) jako loše radi. Brzina koja je plaćena je 8mbit a navečer i vikendima (kad i meni najviše treba) se zna spustiti i ispod 1mbit sa velikom latencijom.

Optika je vjerovatno bolja. Ali kabel u Dubravi ne valja.
timedoctor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 11:58   #62
bt net banana

JA NISAM VIDIO GOREG DAVATELJA USLUGA...INTERNET PUCA BAR CETIRI DO PET PUTA TJEDNO...KAD DOBIJES OPERATERA NAKON DVA SATA NEKAD I CAK VISE ZVANJA,ONI POJMA NEMAJU U CEMU JE PROBLEM. VIKENDOM NE RADE TAKO AKO PUKNE INTERNET ILI NEKE OD OSTALIH USLUGA CEKATE PONEDJELJAK..MENE JE ISKRENO PRIVUKLA CIJENA ALI SU KATASTROFA BOLJE JE PLATITI 50 KN VISE AL BAR ZNAS STA IMAS...FILMSKI PAKET JE LOY JAKO,PREVOD IMA NA TRI PROGRAMA,SPORTSKI ISTO ONAKO ....SVE U SVEMU BT NET JE KATASTROFA BOLJE NISTA NEGO BT NET...I AKO NEKO GA UZME A VALJDA NECE NEKA MU USLUGA POCINJE SA RADOM PRVOG U MJESECU JER AKO VAM U RAD USLUGU PUSTE 30 U MJESECU NAPLATIT CE VAM ZBOG JEDNOG DANA PUNI IZNOS
sarajlija30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 01:36   #63
U zadnjih 3 tjedna(od onog snijega) je internet postao katastrofa. Vikendom ga nema po cijeli dan evo sad je poćeo nestajat i u tjednu, zovem operatera nitko se ne javlja, za te pare kod konkurenata ista cijena za optiku! Meni je istekao ugovor sa njima i bježim glavom bez obzira! Nekad su radili dobro nemogu reći internet je radio savršeno 3 3 godine ali ovo sada je previše....
srco1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:00   #64
stvarno su katastrofa, čak i preko optike...internet više ne radi nego što radi, nitko ništa nezna...

i čuo sam od nekoliko poznanika da im se isto to događa.

ukratko: NE UZIMAJTE BT NET
frajer1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 14:22   #65
Svi ga pljuju, ja ga hvalim.

Što se njihove optike tiče nema apsolutno nikakvih problema od 2011 sam na njihovoj optici, internet nikad ne puca i ja sam prezadovoljan. 24/24 paket, isporučuju ovo.

http://www.speedtest.net/result/4215585162.png
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 14:27   #66
Nako raskida ugovora imam toliko problema jer mi nece doci i napraviti antenski signal zajednicku kablovsku antenu u zgradi kao sto je bila prije njihovih usluga...Odgovor je da su sa mnom raskinuli ugovor i da nemaju sta vise dolazit do mene...a kablovsku antdnu nek mi napravi ili predstavnik stanara ili grad zagreb,kao da su oni koristili usluge bt neta....Bezobrazluk, sramota...IZBJEGAVAJTE BT NET...PUCA INTERNET SVAKODNEVNO TELEVIZIJA KATASTROFA PROGRAMI JER PRDVODA NEMA NA NA VECINI PROGRAMA...sve vam to govori kad je niihova poslovnica u garszi privatne kuce u zagrebu i jedna jedina je u gradu zagrebu...Ako vas zanima jos informacija pitajte me na [email protected]
sarajlija30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 19:14   #67
Thumbs down BT net je katastrofa!

BT net je užas!!! Internet više ne radi nego što radi (sada već tjedan dana) Sa telefonom također imam probleme. Tv slika je loša, a izbor programa nije neki.

Na pozive i reklamacije se ne odazivaju, korisničku službu je nemoguće dobiti. Ako se dogodi da se slučajno jave, nemaju pojma o ničemu. Jedini savjet im je da se sve isključi i ponovo uključi.... što naravno nema efekta
Reformator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 12:58   #68
BT net je katastrofa

BT net je katastrofa. 20 dana sam bez interneta i telefona. Nitko ništa ne una i ne izlaze na teren. Treba ih tužiti!!!
Jopip is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 17:28   #69
Jako sam nezadovoljna BT-netom. Internet spor. Slika loša. Iznajmljeni digitalni prijemnik se kvari na mjesečnom nivou.
Ima li tko preporuku za Dubravu-Studentski grad da ima uslugu tel+kabelska+internet odjednom ili bez telefona?
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 19:16   #70
Ja super zadovoljan, koristim bnet cca 1 i pol mjesec.. nikad nisam doživio prekid neta...

http://www.speedtest.net/my-result/5013950299
Yippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 19:25   #71
Quote:
Yippy kaže: Pogledaj post
Ja super zadovoljan, koristim bnet cca 1 i pol mjesec.. nikad nisam doživio prekid neta...

http://www.speedtest.net/my-result/5013950299
b-net je prilicno stabilan, to je istina

no, ovo je tema o bt-netu
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 20:43   #72
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
b-net je prilicno stabilan, to je istina

no, ovo je tema o bt-netu
Uff... isprike... neka mod pobriše post... još se čudim, kojeg vraga se svi žale na bnet
Yippy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 16:20   #73
usluga

ja btnet imam već dosta dugo, godinama fakat, i kaj ja znam, pa nije mi loša usluga...zna se desiti tu i tamo nekaj, ali net mi nikad ne šteka.....znaju mi se programi zalediti...ali to je kod svih tako.... niš posebno
pprriinncceess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 18:49   #74
BTnet

NIKOME NE PREPORUČAM OVOG OPERATERA

Internet ne radi ako ne resetirate ruter 5x dnevno

Telefon veza puca svakodnevno

Televizija smrzavanje non stop, kvaliteta slike analogna


Korisničja podrška je katastrofa, nemaju pojma a i ne interesira ih ako imate problema.

Zato što dalje od BTNET-a i biti ćete sretniji :klap:
funky19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 18:52   #75
Quote:
Jopip kaže: Pogledaj post
BT net je katastrofa. 20 dana sam bez interneta i telefona. Nitko ništa ne una i ne izlaze na teren. Treba ih tužiti!!!
isto kao i kod mene, dolaze 2x tjedno ali nemaju pojma u cemu je problem.

katastrofa su.
funky19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 09:04   #76
Dosta sam ih hvalio....

Imam njihovu optiku cca 5 god, nikad većih problema, ali negdje početkom ove godine net stalno puca svakih par minuta, ping skače u nebesa i tako iz dana u dan, bili su par puta mijenjali ONT (Optical Network Terminal) ali i dalje ista stvar. Problem je negdje kod njih ali su oni krajnje nesposobni naći i ukloniti kvar. Sva sreća uskoro se selim i sa guštom im raskidam ugovor.

ZBOGOM BTNET!!!!
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 14:24   #77
Kakva su vam sada iskustva sa btnetom? je li sada ista bolje?
trolaslavonska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 22:06   #78
i mene zanima optika
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 14:43   #79
Quote:
trolaslavonska kaže: Pogledaj post
Kakva su vam sada iskustva sa btnetom? je li sada ista bolje?
Pa sad su se popravili u odnosu na prije.Prije im je internetska veza često pucala i bilo je problema sa internetom,ali sad je sve ok (ne sjećam se kad je zadnji put bilo problema sa netom).Za telefon ne mogu ništa reći jer ga nemam (imam mobitel),a TV ne gledam previše.Jedino me Nova Tv malo zeza tj. slika im je lošija od ostalih programa (nisam siguran ima li to kakve veze s BTnetom).Jedino što kod njih ne volim je što mi stalno šalju opomene za račun koji sam već platio,a nekad mi znaju dva puta poslati račun za isti mjesec.Tako da tu moram paziti.
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 18:00   #80
Ovo je tema za btnet, a ne za bnet.

Jel ti novi prijemnik spojen preko hdmi-a? Ako je onda je vjerojatno do toga da se na tvu razlikuju postavke slike za digitalnu tv koju ste prije gledali na par programa i sad postavke za sliku od hdmi ulaza
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.