Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2013., 11:18   #281
moram priznati da je meni Gareth, nakon par relativnih flopova, ovaj put pre-di-van
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 15:54   #282
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
moram priznati da je meni Gareth, nakon par relativnih flopova, ovaj put pre-di-van
x

ajme
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:41   #283
Balenciaga FW 13/14

debitirao wang! interneti su puni hvale!


da, kolekciju je napravio pomno proučavajući arhive i cristobalov rad. da, uspio je interpretirati "tradicionalne" krojeve na način da budu zanimljivi modernoj ženi. da, napravio je smislenu kolekciju sa divnim materijalima i zanimljivim uzorcima. komercijalno, okuugodno i sigurno će biti veliki hit. zadovoljni svi- od hamisha bowlesa do cathy horyn

meni osobno kolekcija je isto jako lijepa, oni cracked modeli su fantastični. aliiiiiii, ipak, nedostajao mi je onaj wohoo, waiit-- wtf momenat kojeg bi uvijek imala kad bi gledala nicolasove kolekcije. u početku sve nešto nejasno, nelogično, ponekad i malo iritira, čudno izgleda, ništa ne kužiš--- ali vjeruješ da nicolas zna šta radi i da će ti poslije nekog vremena biti jasno i genijalno. i tako je obično i bivalo. ah, nicolas

al dobro, wangu je prva, jasno mi je da je igrao na sigurno. kao i hedi pa eto, nadajmo se da će malo hrabrije u budućnosti.




__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:42   #284


__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:45   #285
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
meni osobno kolekcija je isto jako lijepa...aliiiiiii, ipak, nedostajao mi je onaj wohoo, waiit-- wtf momenat kojeg bi uvijek imala kad bi gledala nicolasove kolekcije.
baš sam sad gledala slike, i osjećala sam se baš ovako; ono, lijepo je sve skupa, stylinzi su super, haljine su mu divne, one 'izrezane'...ali bolje mi je bilo dok me se s Balenciagine piste 'šamaralo', makar na prvu (3, 7, 12...) ništa ne razumjela.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:49   #286
Balenciaga je bio dobar. Kao i kod Diora ponovio se odmak prema klasičnom, finom i rafiniranom. Balenciaga ima vrlo jaki studio sa sjajnom ekipom dizajnera. Ne zaboravimo da su odnedavno dva šefa Balenciagina studia postavljeni kao glavni dizajneri ženskog Muglera i MCQ, tako da je Alexander Wang došao u sigurne ruke. U svakom slučaju možemo očekivati veliki uspjeh ove Balenciagine kolekcije i prepune editoriale ovih odličnih komada odjeće. Svi spominju povratak u arhive i to je dobro. Neke završne kreacije kod Balenciage podsjetile su me i na prošlogodišnji Chanel.



lijevo i desno: Balenciaga jesen 2013, u sredini Chanel jesen 2012


Kad već svi spominju povratak arhivima, orginalnom Dioru ili Balenciagi, to me podsjetilo na jednu Diorovu Couture kreaciju iz 2000 godine. Zaista se može govoriti o stanovitim promjenama dolaskom novih dizajnera. Vremenom će se sigurno i Raf Simons opustiti, ali što ćemo kad se i A. Wang opusti i prepusti inspiraciji?



Dior HC, jesen 2000


Mugler je na TFS-u dobio loše kritike, što znači da je bio dobar. Revije su sada prepune lakiranog materijala kojeg je Mugler radio prije dvije godine. Evo samo jednog zanimljivog izgleda.



Mugler, jesen 2013



Balmain. Dugo se na jednom mjestu nije vidjela tolika količina couture kiča. Victoria's Secret se može sakriti. Bilo je tu povratka Zvjezdanih staza iz 80-ih, MC Hammer hlača, nečega što slični na napredne fashion pelene, ili možda kupaćeg kostima kakvog bi nosila Kleopatra u lošim danima. Je li mladi dizajner bio u nekoj posebnoj euforiji? On kaže da to couture. Hoće li bogate Ruskinje biti oduševljene? Ili možda najezda novih bogatašica iz Kine? Vidjet ćemo.



Balmain, jesen 2013
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:59   #287
Rick Owens ne popušta. Uvijek zanimljiv. Odlične jakne. No, da ne stavljamo ovdje samo fotografije odjeće, spomenimo frizera. Luigi Murenu godinama radi s Owensom. Nakon muških opuštenih frizura sad je to ponovio i na ženskoj reviji. Sigurno će i naše malo konzervativnije forumašice biti razdragane.







bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:37   #288
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Vremenom će se sigurno i Raf Simons opustiti, ali što ćemo kad se i A. Wang opusti i prepusti inspiraciji?




Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Mugler je na TFS-u dobio loše kritike, što znači da je bio dobar.



Quote:
bbc kaže: Pogledaj post

Balmain. Je li mladi dizajner bio u nekoj posebnoj euforiji?
... vjerojatno uzrokovanoj nekim dobrim drogama

meni je balmain hororističan zadnjih ne znam koliko sezona. one klaunovske crnobijele odore od prošle sezone (i think) su bile prosto ridikjulus. više izlaze i bogu i svijetu na uši sa tim rock šikom, skinny hlačama i oversized ramenima i još kad se sjetim da su, u danima najvećeg hajpa, prodavali one military pamučne iskidane majice za 1300 dolara wtf :FFF
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 17:41   #289
ann demeulemeester- oduševila me ova kolekcija. doslovno vrišti patti smith (a ja sam veliki štovatelj-- i copycat - pattinog stila) ne samo odjeća nego i frizura, stajlinzi, decentni makeup... ma cjelokupni vibe!



__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 17:43   #290


__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 09:56   #291
GIVENCHY
http://www.youtube.com/watch?v=uf5NY...ature=youtu.be
prepredivna i vrlo dirljiva prezentacija. malo mi se i pogled zamaglio, eto priznajem
ne mogu zamisliti bolji soundtrack uz divote koje je tisci poslao niz runway, baš sam pod dojmom ogromnim.
što se kolekcije tiče, tisci se prometnuo u majstora sweatshirta, tu je i dalje neprikosnoven. no, cijela kolekcija je puna dragulja, od jakni, preko suknji do dodataka.
svakako pogledati video, same slike ne daju potpuni doživljaj .
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:22   #292
dakle hedi slimane
fakat me zanima je li ovo šta on radi stvarno bila željena promjena u ysl-u, jer meni je teško vjerovati u to.
zašto se od snažne i uvijek prepoznatljive ysl žene sad žele obući tinejdžerice koje se još uvijek furaju na grunge i koje tu robu ionako mogu nać u svakom drugom hajstrit dućanu :/
ne mogu ni pljuvat pošteno koliko sam tužna i šokirana
ne razumijem, ako su htjeli radit robu za mlađu klijentelu, zašto nisu napravili neku diffusion liniju ili nešto slično :/
hedi, crni sine, šta uradi od yvesovog imena :'(
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:27   #293
da barem koji svijetli trenutak izdvojim
divni kožnjaci, ali ono, ništa šta do sad nije viđeno xy puta

__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:28   #294
al kažu da se prošla kolekcija mnogo dobro prodala. a to je ono što im je bitno, šta ne? tako da, što se tog aspekta tiče, sigurno su dobili to što su htjeli.


al evo, i ja, koja volim slimane-a, mislim da ovo nije ysl niti može biti. :/ diffusion linija apsolutno ali glavna linija nikako.
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:31   #295
lookovi koje ja najlajkam i koje bi nosila. ali ovo si fakat mogu iskombinirati od robe koju već imam kurt cobain džemperi



__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:38   #296
moram usporedit par lookova, jače je od mene :F
dakle hedi slimane 2013. vs stefano pilati 2012.


__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:41   #297
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
ne mogu zamisliti bolji soundtrack uz divote koje je tisci poslao niz runway, baš sam pod dojmom ogromnim.
antony i to sa you are my sister i hope theres someone. pa kome se oko ne zamagli na to nema srca riccardo vraže stari



mih, sve si "moje" lookove odabrala
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:42   #298
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
ali ovo si fakat mogu iskombinirati od robe koju već imam
to je to
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:43   #299
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
antony i to sa you are my sister i hope theres someone. pa kome se oko ne zamagli na to nema srca riccardo vraže stari



mih, sve si "moje" lookove odabrala
daaaaaaa

sori kolegice, nije mi bila namjera, kunem se
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 21:49   #300
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post

sori kolegice, nije mi bila namjera, kunem se

pffhmm,
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.