Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2013., 23:51   #41
Što više nije Internet S za 10 kn 100 mb, a sad je 10 kn - 30 mb?

A na njihovoj stranici i dalje stoji 10 kn - 100 mb https://www.hrvatskitelekom.hr/mobil...ije/internet-s
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.

Zadnje uređivanje Nella5 : 10.03.2013. at 23:57.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 23:53   #42
evo naručila priko web shopa mob u t-mobilea,na kraju nisan sony xperia z nego samsunga i sad me zanima koliko se dugo čeka dostava i to....jel i to funkcionira ka i sve drugo kod njih,tj. nikako?
iva1700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 09:09   #43
Quote:
iva1700 kaže: Pogledaj post
evo naručila priko web shopa mob u t-mobilea,na kraju nisan sony xperia z nego samsunga i sad me zanima koliko se dugo čeka dostava i to....jel i to funkcionira ka i sve drugo kod njih,tj. nikako?
Zašto kupuješ mobitel od firme kojoj ne vjeruješ? I o kojoj imaš negativno mišljenje?

Sent from my HD2 using Tapatalk 2
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 10:49   #44
Zato jer san njihov korisnik zadnjih 12 godina i tako mi je mob jeftiniji....pitan jer obično muljaju s rokovima... jel se mora dobiti još kakva potvrda poslije potvrde prethodne obavijesti?
iva1700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 13:57   #45
webshop tmobile....

evo svima koji imaju namjeru nesto naruciti putem web shopa tmobile da na vrime odustanu...
Naime vec duze vrijeme cekam iphone4 od 8 gb u tmobile i kad sam napokon 14.02.2013 dobio mail krenuo da narucim putem web shopa uz prijenos broja...sve ljepo poklikao i cekam da me kontaktiraju...prvi kontakt navecer u 9 sati zove mene neka zenska da joj dam broj tekuceg oib jmbg....pa reko pa imate li vi pristojniji sat za to zvat al dobro dao joj sve sto je potrebno...zatim za 4 dana stizu mi ugovori i zahtijev za prijenos broja...potpisem vratim i cekam, cekam nitko ne zove...zovem ja njih javi se neka zenskica kaze da odobren vam je prijenos i vi ste u nasoj mrezi od 28.02.2013...i pohone vam dode na adresu u rokou od 4 dana....dobro...05.03.2013..zovem kaze da nemaju pojma di je iphone i pita ona mene dali mi radi sim kartica pa reko kako ce mi radit kad nista nisam dobio....i pokrece ona neki postupak da vidi di je zapelo kao to traje 3 dana maksimalno....evo danas 11.03.2013. nitko nema pojma di je iphone i moja sim kartica....i jos za nefalit uredno oni meni posalju racun za 2 mjesec za jedan dan koristena....pa to je katastrofa to samo moze covjek da dozivi s tcom....budem javio kad mi stigne i phone ako stigne....
topus14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 14:33   #46
ne znam jesam li pogriješio temu ili ne,ali zanimam me kako raskinuti ugovor u t-mobileu? Naime od ostalo mi je još 16 mjeseci pretplate,ali pri zaključivanju pretplate nisam kupio novi uređaj uz ugovor nego sam zadržao svoj jer mi je bio dobar. Zanima me ima li to kakvog utjecaja ili ću morati platiti neke penale tipa: iznos mjesečne naknade x preostali mjeseci?
iuridica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 17:06   #47
Oprosti na proptupitanju, ali jesi li ti siguran da imas ugovornu obvezu s njima, a da nije samo pretplatnicki odnos (posto nisi uzimao uredjaj)?!
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 17:46   #48
Quote:
Nella5 kaže: Pogledaj post
Što više nije Internet S za 10 kn 100 mb, a sad je 10 kn - 30 mb?

A na njihovoj stranici i dalje stoji 10 kn - 100 mb https://www.hrvatskitelekom.hr/mobil...ije/internet-s
i dalje je 10 kn-100 mb
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 18:53   #49
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
i dalje je 10 kn-100 mb
hm...

a meni je došla poruka da će mi se aktivirati opcija Internet S za 10 kn sa kojom dobivam 30 mb.
Deaktivirala sam ju jer sam dobila onih 1000 mb, kad sam nadoplatila bon od 50 kn.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 20:29   #50
može biti da imam pretplatnički odnos...
u čemu je razlika?

Zadnje uređivanje iuridica : 11.03.2013. at 20:38.
iuridica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 22:28   #51
u tome da ako nisi uzimala mob nemas obvezu ostajanja i mozes besplatno raskinut kad hoces
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 23:35   #52
osim, ako nije neki popust na mjesecnu naknadu bio ako se potpise na 24 mjeseca
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 15:11   #53
da ih malo i pohvalin...uglavnom mobitel naručen u subotu, stigao danas. zasad sve super..nisan se nadala ovako brzoj dostavi
iva1700 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 18:58   #54
Ispostavilo se da imam uređaj koji nije ispravan. Naime, vratašca koja prekrvaju USB izlaz ne dihtaju dobro.

Ugovor sam potpisao prije 5 dana.

U T-mobile centru su mi rekli (i na sluzbi za korisnike) potvrdili da oni moraju slat urađaj u servis, te da ce oni tamo odluciti dali cu dobiti novi uređaj ili će ovaj moj popraviti.

Također, mogu sam odnjeti uređaj u servis, samo bi skratio postupak.

Šta mi je činiti, di da nosim? Ja ne bi da oni to popravljaju, jer kad se jednom taj telefon otvori, nije isti.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 21:08   #55
krivo su ti rekli, procitaj cl.5 zakona o zastiti potrosaca. Ako uredjaj nije ispravan na tvoj zahtjev trgovac ti je duzan: zamijeniti, popust, povrat novaca. Servis ti nije potreban za to, samo ce ti se oduzit
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 13:45   #56
Quote:
cickova kaže: Pogledaj post
krivo su ti rekli, procitaj cl.5 zakona o zastiti potrosaca. Ako uredjaj nije ispravan na tvoj zahtjev trgovac ti je duzan: zamijeniti, popust, povrat novaca. Servis ti nije potreban za to, samo ce ti se oduzit
Ili popraviti isti uredjaj u razumnome roku. Tako da ce ti prije poslati na servis nego dati novi...
hrvatska1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 15:19   #57
zanima me dali ću izgubiti broj ako nisam nadoplatila bon godinu dana i obavještena sam porukom ako ne nadoplatim do 14.03 da ću izgubiti broj..pa sad ako ga uplatim hoću li aktivirati ili ga baš baš više neću imati,hvala!
natalishau is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 16:54   #58
Quote:
hrvatska1991 kaže: Pogledaj post
Ili popraviti isti uredjaj u razumnome roku. Tako da ce ti prije poslati na servis nego dati novi...
s takvim pristupom sigurno hoce, ja znam kaj pricam, jer sam to dozivio na vlastitoj kozi, samo se treba postavit i procitat malo zakon
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 01:34   #59
Predstavljene nove PLAN tarife. http://www.racunalo.com/wp-content/u...-tarife-03.jpg
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 10:17   #60
I na službenoj stranici: Plan tarife.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.