Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 13:16   #401
jel su ovi kaputići, što je @Andrijana1312 stavila link više za početak jeseni ili može i kasnije:
crveno
bijelo

uopće mi je teško procijeniti jel' to više kao mantil ili baš kaput? @Ani2306, što veli tvoja frendica, jel' true to size ili ima fore ispod za deblju majicu?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 17:49   #402
Menni, ja ga planiram nositi početkom jeseni, odn. dok god su pristojne temperature, jer ova duljina rukava mi nije baš za niske temperature... mozda sutra odem do centra grada pogledati ga ako stignem (pa javim)... ako ne, naručit ću ovako, lako ga vratim ako ne budem zadovoljna...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 17:54   #403
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
jel su ovi kaputići, što je @Andrijana1312 stavila link više za početak jeseni ili može i kasnije:
crveno
bijelo

uopće mi je teško procijeniti jel' to više kao mantil ili baš kaput? @Ani2306, što veli tvoja frendica, jel' true to size ili ima fore ispod za deblju majicu?
deblji je od mantila
tanji kaputić
jesen/proljeće
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 18:06   #404
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Menni, ja ga planiram nositi početkom jeseni, odn. dok god su pristojne temperature, jer ova duljina rukava mi nije baš za niske temperature... mozda sutra odem do centra grada pogledati ga ako stignem (pa javim)... ako ne, naručit ću ovako, lako ga vratim ako ne budem zadovoljna...
ako slučajno odeš do grada i ako se sjetiš - natipkaj riječ dvije, true to size i to

Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
deblji je od mantila
tanji kaputić
jesen/proljeće
točno za period za kad mi i treba
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:05   #405
menni, to ti je kao malo deblji sako.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:30   #406
bome danas sam dobila obavijest da su mi poslali narudzbu od 24.6.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:34   #407
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
menni, to ti je kao malo deblji sako.
Hm..ako je tako, onda bolje da preskočim jer debljih sakoa imam na pretek, iako je prekrasna i crvena i bijela.


Jesam li ja to upravo donijela odluku na adulthood razini??
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:53   #408
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Hm..ako je tako, onda bolje da preskočim jer debljih sakoa imam na pretek, iako je prekrasna i crvena i bijela.


Jesam li ja to upravo donijela odluku na adulthood razini??

uz to, ne znam jesi li probavala neke stvari s tim volanima na rukavima, meni to divno izgleda na lutki ili modelu, ali sam probavala par majica, tunika i haljina i stoje mi ubi boze, izgledam kao princ valiant
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:05   #409
Meni je užasan taj trend i jedva čekam da prođe.. lao i cold sholders, ribbed materijal, crope topovi, hlače 3/4 i sve to od prije 25 godina kada sam uspješno izbjegla
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:09   #410
^^ imam jednu košulju i jednu majicu, ali vrlo su blagi, zapravo više su zvonoliki nego volani. mislim da ću radije probati kad ću namjenski ići u zaru, ciljano samo ovo isprobati. baš me zanima. no, ovo tanko poput debljeg sakoa mi nije potrebno.

inače izgleda vrlo romantično, gledala sam na instagramu objave curki s ovim kaputom i rukavi izgledaju gotovo normalno dugački. previše mi je zbunj pitanja se otvorilo dok sam još i fotke pogledala. umjesto da zadovoljim znatiželju, tek su mi se pitanja otvorila.

za sad preskačem kupnju.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:18   #411
Ja sam upravo dobila mail da mi je narudzba poslana. Subota predvecer. Cudno.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 05:07   #412
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

uz to, ne znam jesi li probavala neke stvari s tim volanima na rukavima, meni to divno izgleda na lutki ili modelu, ali sam probavala par majica, tunika i haljina i stoje mi ubi boze, izgledam kao princ valiant



Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Hm..ako je tako, onda bolje da preskočim jer debljih sakoa imam na pretek, iako je prekrasna i crvena i bijela.


Jesam li ja to upravo donijela odluku na adulthood razini??
moraš ga probati
glasam za crvenu, samo radi praktičnosti
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 07:00   #413
Ako sam narucila na kucnu adresu, moram li na adresu izvrsiti povrat ili mogu i u prodavaonicu vratiti?
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 08:16   #414
Zara #2

@menni kaput je jako tanak, i stvarno je kao sako, tts je i rukavi jesu kraci kao sto i modelu stoje...ali je divan
...ok vidim da si odustala od njega, ali prostojno je odgovoriti
__________________
...try walking in my shoes

Zadnje uređivanje Ani2306 : 02.07.2017. at 09:15.
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:27   #415
Cure, kad će biti veći popusti i jel netko znaa kada će nova kolekcija biti snižena? Jel se isplati čekati
milaa54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 12:28   #416
Quote:
Han@ kaže: Pogledaj post
Ako sam narucila na kucnu adresu, moram li na adresu izvrsiti povrat ili mogu i u prodavaonicu vratiti?
možeš u prodavaonicu vratiti!
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:56   #417
Quote:
milaa54 kaže: Pogledaj post
Cure, kad će biti veći popusti i jel netko znaa kada će nova kolekcija biti snižena? Jel se isplati čekati


nova kolekcija ce vjerojatno biti snizena u toku zimskog snizenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 14:35   #418
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
@menni kaput je jako tanak, i stvarno je kao sako, tts je i rukavi jesu kraci kao sto i modelu stoje...ali je divan
...ok vidim da si odustala od njega, ali prostojno je odgovoriti
hvala ti na odgovoru možda svejedno odem škicnut samo da probam. čisto da zadovoljim znatiželju.

za taj iznos povećala sam shopping na asosu i sinu kupila dugo željeni komplet adidas trenirke
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 16:40   #419
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ako slučajno odeš do grada i ako se sjetiš - natipkaj riječ dvije, true to size i to



točno za period za kad mi i treba
Bila danas i jako mi se sviđa, naručujem ga definitivno. Drago mi je da sam išla probat, jer bez probanja bi naručila M, a S mi puno bolje stoji.. materijal je ugodan, boja prekrasno intenzivna, kroj odlican, kvalitetno šivan. Znači, nije kaput za zimu, al deblji je od klasicnog sakoa, taman mi je za prelazno razdoblje. Rukavi mi stoje kao modeluši (to je jedan od razloga zašto nije za niže temperature), nekoj nižoj curi bi vjerojatno bili malo duži. Uglavnom, ja mu se veselim...

Ps. Bijeli mi se ne sviđa, nekako je bezličan...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 19:23   #420
Litanije po povratu!!! Ne radi mi link koji bi trebala isprintati i valjda nalijepiti na kutiju njihovu adresu-koju adresu staviti na kutiju? Malo mi je hitno, cure koje ste vraćale moze please samo kratko sto treba staviti na kutiju ili ako netko ima ispravan link adrese
lenica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.