Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2008., 18:49   #1
Jel me netko tražio/Nad lipom 35

Ja nemrem vjerovat da još niko nije otvorio temu o toj seriji. Jebiga, vi ste većinom svi mladi al ja sam odrastao u devedesetima kad je to bila jedina domaća humoristička serija na telki dok danas imamo....



...


Zaboravite.


Uglavnom, sjećam se kak su me klinci iz mog razreda uvjeravali da je serija fora. Al okej, išli smo u osnovnu školu pa smo svi bili glupi ko noć. Sjećam se kak su dofurali Pervana u tu seriju i svejedno nije bila smiješna. Sjećam se Sanje Doležal i Ivice Zadre koji pokočeno književnim hrvatskim dižu iz mrtvih pola stoljeća stare viceve o Bobiju i Rudiju.

Ne znam jel to i danas rade u "Nad lipom 35" ali tada je bila praksa da gost pjevači(ce) usput otpjevaju i vickastu parodiju nekog svog hita. Tipa, gostovao bi Džazmin Stavros i onda bi umjesto "Umoran sam ko da mi je 300 godina" pjevao - Pazite ovo! "Odmoran sam ko da mi je 30 godina." Jel kužite? Ha? Umoran- odmoran! Ahahahahahahaha-nda.

Ko i danas, i tada se za svaku šalu koristio jedna jedina snimka smijeha. Nakon kaj sam u Novoj (TV) inkranaciji Jel me netko tražio čuo taj isti smijeh došlo mi je da ko Andy Kauffman u "Čovjeku sa mjeseca" krenem vikati "TA SE SNIMKA KORISTI VEĆ PEDESET GODINA! TO JE SMIJEH MRTVIH LJUDI!"

Još jedna fascinantna stvar su mi bile novine koje su likovi stalno čitali. Uzeli su dva velka papira i na njih naljepili izrezane slike i članke iz novina i iznad sveg tog napisali "Zvijezdani trač". I majke mi ak u pet ili sedam godina serije likovi nisu stalno čitali jedan te isti broj tih novina.

Ama, ta serija nije ni bila treš nego čista nekromancija!
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 18:54   #2
Nažalost, ta serija ima svoju publiku. Npr. tetka sa obitelji ne propušta niti jednu epizodu, na moj užas. I da, stvarno si to dobro opisao - Bobi i Rudi vicevi koje se čak nisu ni trudili izmijeniti. Jadno, jezivo i bolno neduhovito!
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 18:59   #3
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Nažalost, ta serija ima svoju publiku.
Da, znam! A kaj je najbolje, ulovim ja prošli tjedan na Novoj onu seriju "Susjedi" di ima Ljubomir Kerekeš i neke tri dobre ženske i šta ti ja znam kaj... I taman je isto ko "Jel me netko tražio". Isti bolno izvještačeni hrvatski sa onom "JEziv-o PRAvilNOM diKcijOM" i ista snimka smijeha u pozadini. Brrr.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 19:04   #4
Ta serija "Susjedi" je bazirana na nekakvoj rumunjskoj seriji (pisalo je negdje u novinama). Ne daj bože da Nov@tv otkrije Bugarsku jer nas onda čeka ovakvo nešto
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 19:06   #5
Tek sad kad se prikazuje Nad (ili Pod ) lipom 35 shvaćam koja je to debilana od emisije. I ja sam voljela gledati Jel me netko tražio (valjda zato što sam bila vrtićkog uzrasta)

E da, da li je u Jel me netko tražio bio neki tip kojemu se od kose uopće nije vidjelo lice? ili sam ja nešto pomiješala...
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 19:08   #6
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Ta serija "Susjedi" je bazirana na nekakvoj rumunjskoj seriji (pisalo je negdje u novinama). Ne daj bože da Nov@tv otkrije Bugarsku jer nas onda čeka ovakvo nešto
Prekasno.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:33   #7
Oni su trash i zato ih volimo!
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 20:50   #8
pišti bi netko rekao 'kaj', na što bi on odgovorio 'kaj kaj'.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:43   #9
još mogu prežvakati onaj truli humor,al mi one trebe kaj plešu nisu jasne.
kao da su nadrogsane najgorim heroinom i još im je taj tren izvršena lobotomija.
nije bitan izvođač.bio to narodnjak ili nekakav rock one uvijek imaju isti rad bokova i ruku.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:45   #10
meni je prejadno. humor je nikakav. glumci nikakvi. pjesme nikakve , pjevaci nikakve. plesacice nikakve. ma smece zivo
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:55   #11
Quote:
Sex-machine kaže: Pogledaj post
meni je prejadno. humor je nikakav. glumci nikakvi. pjesme nikakve , pjevaci nikakve. plesacice nikakve. ma smece zivo
pa u tome i je čar trasha.
što jadnije to bolje
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 09:39   #12
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
pa u tome i je čar trasha.
što jadnije to bolje
Skoro bi se složila, ali... Trash je nekaj kaj je tolko loše da je ustvari dobro... i u tome je čar trasha...

Nad lipom... to je samo loše.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 10:07   #13
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
E da, da li je u Jel me netko tražio bio neki tip kojemu se od kose uopće nije vidjelo lice? ili sam ja nešto pomiješala...
je, pista bubnjar.
Mondo Gecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 10:27   #14
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Skoro bi se složila, ali... Trash je nekaj kaj je tolko loše da je ustvari dobro... i u tome je čar trasha...

Nad lipom... to je samo loše.
Točno to. Ovo je čisti šit koji ova nacija obožava gutati.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 11:12   #15
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
pa u tome i je čar trasha.
što jadnije to bolje
Da parafraziram cure iz odličnog filma "Ghost World" :

Rebecca: "This is so bad it's almost good."
Enid: "This is so bad it's gone past good and back to bad again."

"Jel me netko tražio?" je totalno i apsoštrumfno u u ovoj drugoj kategoriji.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 12:23   #16
[QUOTE=Glupinickname;13707511]Ja nemrem vjerovat da još niko nije otvorio temu o toj seriji. Jebiga, vi ste većinom svi mladi al ja sam odrastao u devedesetima kad je to bila jedina domaća humoristička serija na telki dok danas imamo....


Ja sam spomenula po film i televizija tu vrhunsku seriju, ali definitivno zaslužuje svoj topic!
Jer stvarno sve vezano za to je trash!!
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 12:25   #17
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Tek sad kad se prikazuje Nad (ili Pod ) lipom 35 shvaćam koja je to debilana od emisije. I ja sam voljela gledati Jel me netko tražio (valjda zato što sam bila vrtićkog uzrasta)
E da, da li je u Jel me netko tražio bio neki tip kojemu se od kose uopće nije vidjelo lice? ili sam ja nešto pomiješala...
Oooo pa i ja sam to gledala!!
Sa treninga me tata luđački morao vozit doma da slučajno ne propustim nešto!
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 13:17   #18
A sjećate li se one emisije (ili serije ) Drž'te lopova. To je bilo tako blesavo da mi je bilo zabavno gledati
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 13:28   #19
Jel me netko tražio/Nad lipom 35



sad i prije 15 godina..same old shit.Ne možeš vjerovati da postoje ljudi koji to gledaju,i ekšli se smiju na "skečeve"(neka mi Pajtonovci oproste što skrnavim njihov omiljeni tv izričaj )
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:02   #20
Mene frendovi uvjereavaju da je to super serija da im je bas smisna pa se neki zajebavaju sa onom glupom forom "iz Punkovca velis" ne znam sta znaci i iz kojeg je konteksta izvuceno ali je sranje i serija je
Ipak moram priznat ona Nives Ivankovic ima dobre sise
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.