Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2019., 22:37   #9041
S obzirom da ste sve zle i niste mi htjele reći kakav je Delsey, logično, ipak sam ga kupila.
Iuuuuuuiiiii, divan je. Čini mi se i kvalitetan, valjda ne daju 5 godina garancije bezveze.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2019., 23:27   #9042
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
S obzirom da ste sve zle i niste mi htjele reći kakav je Delsey, logično, ipak sam ga kupila.
Iuuuuuuiiiii, divan je. Čini mi se i kvalitetan, valjda ne daju 5 godina garancije bezveze.
Sorry, pogled na kvalitetu je relativan. Meni je "navika" kupiti rimowu jos iz vremena kada mi je trebala jer sam radila kao stjuardesa i 90% pilota i stjuardesa imaju rimowu i to zbog razloga kvalitete. Koja je za obicne osobe koje koriste kofer 10 dana u godinu nepotrebno visoka.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2019., 23:35   #9043
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
S obzirom da ste sve zle i niste mi htjele reći kakav je Delsey, logično, ipak sam ga kupila.
Iuuuuuuiiiii, divan je. Čini mi se i kvalitetan, valjda ne daju 5 godina garancije bezveze.
Daj sliku!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2019., 00:16   #9044
Kukuriku, bit ćeš super zadovoljna.

Kupila sam Delsey prije nešto više od dvadeset godina, izdržao je nebrojeno mnogo letova, potucao se po cijeloj Europi i još nekoliko kontinenata, ne želim ni misliti na to što su mu radili po aerodromima i tek prije jedno dvije godine mu je lagano popustio jedan šav. Sad mi više nije za avion, ali i dalje ga uredno koristim za putovanja autom, kad pazim(o) kako postupam(o) s njim.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2019., 17:02   #9045
Evo update.

Stigla je marama. 100% svila, divne boje, a kad je stavim izgledam kao da idem na jahtu, a ne kao Cehinja u Tatrama! Super kupnja!

Takodjer, cini se da vrli Zapad jako konmarira, jer sam na buvljaku ubola dvije Villeroy Boch trinket podude za mizernih 5 eura. Bila je gomila toga, ali ovo je stalo u kofer.

Sad idem po Lumeu
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2019., 19:24   #9046
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Sorry, pogled na kvalitetu je relativan. Meni je "navika" kupiti rimowu jos iz vremena kada mi je trebala jer sam radila kao stjuardesa i 90% pilota i stjuardesa imaju rimowu i to zbog razloga kvalitete. Koja je za obicne osobe koje koriste kofer 10 dana u godinu nepotrebno visoka.
rimowa mi je na popisu stvari koje mi trebaju za neki drugi život. mrak
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.