Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2017., 09:23   #41
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
tocno, ima i takvih cudnih zena koje ne vole kad im se pridje ispod tusa i pocne prat ledja, uvijek krenu s glupim pitanjima - tko ste vi, kako ste usli ovdje?!?
Volim da mi se peru ledja, al ne volim da mi se prilazi.
A i takva glupa pitanja ne dolaze u obzir.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 11:23   #42
eleme naravno da je kasnio kao vipovka, promrzla sam sve do mojih malih kostiju cekajuci ga. imala sam cetnicku shubaru ali sam je skinula jer sam mislila mrak je i jos je pomalo chorav, nece me skuziti. uf kad je isao na wc rekao je nemoj ici sa mnom mora netko paziti na kompjuter. a ja bas mislila ici s njim da mu kazem da spusti dasku. imao je tako ozbiljan izraz lica da sam na trenutak cak pomislila da pricam nesto ozbiljno. poslije je kao one kurve tipkacice slao cvijece s moba. sto ti iz svoje muske perspektive mislim o tome, je li kul?

tisi, pohani sladoled, mislila sam da je to kineski specijalitet https://www.coolinarika.com/recept/k...hani-sladoled/
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 11:44   #43
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Na svemu se moze raditi pa tako i na tome.
Kemijske supstance?
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 11:45   #44
Pomaze i ako imas cool ime. Na primjer, Kara del Toro. Doduse njoj pamaze i Instagram. Ja ti fino govorim, ali ti ne slusas. (ovo je hottur - za one koji se pitaju)
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 12:34   #45
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post

probaj to u nas uvest i odma si rasist, fasist, sovinist i heteroseksualac. al mi smo ionako u povojima jos kao drzava, jos nismo ni u buntovnoj fazi.
nije drzava losa samo na ljudima treba raditi

Quote:
sotona69 kaže: Pogledaj post
Pomaze i ako imas cool ime. Na primjer, Kara del Toro. Doduse njoj pamaze i Instagram. Ja ti fino govorim, ali ti ne slusas. (ovo je hottur - za one koji se pitaju)
sotona: mia kara sta mi to govoris..i 69puta sam ti rekao da me ne tuces pred ljudima

pjegava: rjesavaj se ti tog..kako cili majka kaze..cuvaj se kana(ri)naca i kad darove donose..a opet mozda se ljudi mogu mijenjati..japanska filozofija kaizen kaze da se svaki dan covjek treba mijenjati malo (ne puno) i to primjenjuju u ekonomiji poduzeca..(to je naski receno infinitezimalni racun, na cijem principu rade i kompici koji ne idu u wc).. i to su i kinezi radili (nas i kineza milijardu i pol) za pravljenje neceg najboljeg od najboljeg..krem dela krem..onda su dosli istocni prusi i kopirali kineze..i danas njemacka funkcionira na principu najbolji od najboljih..vrh piramide..ostalo raja..ameri naravno kopirali i napravili film top gunj (gunj ti je dio srpske odjece ide uz subaru) u kojem je glumio tomislav kruz koji je glumio i u misn imposibl..to ti je ono ..nebo je granica..to je mislio i napoleon (ne onaj iz zivotinjske farme) u svojih 100 dana..mislim da je 100 dana premalo za promjenu..uh misli mi danas vrludaju
evo jedan fin ritam..(ak mi kazes sto si danas obukla)...tamo negdje od 22 sec.. pa nadalje..
https://www.youtube.com/watch?v=7hrCrjkkdEs

oh evo vrag me zove..ne sotona..ili je li to isto? rimuje se sa risto
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 13:10   #46
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
nije drzava losa samo na ljudima treba raditi
e. na nekima bejsbol palicom, na zemskama... a isto palicom.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 13:41   #47
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sotona: mia kara sta mi to govoris..
Nu ti.
http://www.elitemodel.com/div/losang.../-1/#img786881

Zinula ko pes.
Ali prihvatam da se neki spustaju nisko, radi drugih aduta.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 14:08   #48
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
tisi, pohani sladoled, mislila sam da je to kineski specijalitet https://www.coolinarika.com/recept/k...hani-sladoled/
aha, sad mi je jasnije
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Kemijske supstance?
one više skuliraju čovjeka nego što učine da bude kul
ali nisam na to mislila, već više ovo što elem kaže
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
pjegava: rjesavaj se ti tog..kako cili majka kaze..cuvaj se kana(ri)naca i kad darove donose..a opet mozda se ljudi mogu mijenjati..japanska filozofija kaizen kaze da se svaki dan covjek treba mijenjati malo (ne puno) i to primjenjuju u ekonomiji poduzeca..(to je naski receno infinitezimalni racun, na cijem principu rade i kompici koji ne idu u wc).. i to su i kinezi radili (nas i kineza milijardu i pol) za pravljenje neceg najboljeg od najboljeg..krem dela krem..onda su dosli istocni prusi i kopirali kineze..i danas njemacka funkcionira na principu najbolji od najboljih..vrh piramide..ostalo raja..ameri naravno kopirali i napravili film top gunj (gunj ti je dio srpske odjece ide uz subaru) u kojem je glumio tomislav kruz koji je glumio i u misn imposibl..to ti je ono ..nebo je granica..to je mislio i napoleon (ne onaj iz zivotinjske farme) u svojih 100 dana..mislim da je 100 dana premalo za promjenu..uh misli mi danas vrludaju
plačem
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 15:39   #49
sotona: sjecas se one tvoje slike? spusteno albansko dupe to samo meni moze pasti na pamet..i to je bilo prije 15 godina..pretpostavljam da je kod tebe u medjuvremenu gravitacija spustila jos dvije stvari

tisi: imas srece sto si naletjela na experta za film..to sam ja..tomislav kruz je tomislav jer je glumio Srbina u jednom filmu..ajde sada trazi koji..reci cu ti da je igrao bilijar u tom filmu a nije boja novca..
jao sto volim ja biti ja..khh..khh.. cilka ponesi nesto ljuto
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 15:51   #50
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sotona: sjecas se one tvoje slike? spusteno albansko dupe to samo meni moze pasti na pamet..i to je bilo prije 15 godina..pretpostavljam da je kod tebe u medjuvremenu gravitacija spustila jos dvije stvari
Sjecas se ti svoje slike iz parka od prije 15 godina?
Hoces da kazes da se i tebi nakon 15 godina spustio? Ne brini, kazu plave tabletice pomazu.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 16:02   #51
uf..vidi stvarno nema te na slikama forumasha...naravno da se sjecam tvog dupeta..parka se ne sjecam
15g? kosmos je star 13,2 milijarde godina..15 godina tamo vamo..jel zbilja pomazu tabletice ..ne pitam za sebe za jednog prijatelja..i nemoj o tom pricati..zelim biti cool

k vragu..neki su vec umrli koji su bili na slikama... sotona vraze jedan
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 16:36   #52
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
uf..vidi stvarno nema te na slikama forumasha...naravno da se sjecam tvog dupeta..parka se ne sjecam
15g? kosmos je star 13,2 milijarde godina..15 godina tamo vamo..jel zbilja pomazu tabletice ..ne pitam za sebe za jednog prijatelja..i nemoj o tom pricati..zelim biti cool

k vragu..neki su vec umrli koji su bili na slikama... sotona vraze jedan
Jesi vidio, ciribu-ciriba i nesta slike.
Ma nek se ti sjecas mog dupeta.

Nego, da budemo on topic. Jesi li bio cool prije 15 godina? Pitam druge, tebe ne pitam, ti suti.

http://www.monitor.hr/imfovci_online...l_mariachi.htm


Evo ja cu prva. El je bio cooler prije 15 godina nego danas.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 18:21   #53


Eleme, nisi si ruku ofarbao
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 19:28   #54
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post


Eleme, nisi si ruku ofarbao
nije bilo dovoljno..bojao sam neke druge dijelove pa nije ostalo
inace onaj sizorhend je spanjolac..a pipi cija je glava u visini tj. u nizini je velsanin..to vecer sam izasao s jednom koja je bila obucena kao tv
a crnci su isli okolo i gledali jesam li njihov : rasisti:
sljedece godine su bile slike na forumu kad smo bili škoti pa je bila rasprava o mojim nogama..al necu vise da se hvalim

sotona: nego je li ti dupe i danas poslije toliko godina cool?
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 20:15   #55
sto ja radim ovdje? a jos nisma ni bila na froumu
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 21:20   #56
El: U kakvim sam samo problemima bila zbog tvog postera.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 21:32   #57
pjegava: to smo te mi podsvjesno prizivali..Zidana smo poslali..ostalo znas
vrazina: znas pjesmu kad je ekrem izgubio posao..kuca kuca kuca kuca,,,a sad njegova zena pjeva kuca groblje groblje kuca
nekako sam romantica veceras
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 07:26   #58
uf eleme al sto ja radim na ovoj fotki forumasha dok me josh nije bilo na forumu vidim ovdje ima paparaca ili mi je netko montirao
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 08:36   #59
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
vrazina: znas pjesmu kad je ekrem izgubio posao..kuca kuca kuca kuca,,,a sad njegova zena pjeva kuca groblje groblje kuca
Ne znam, ali znam ovu.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 20:56   #60
A ja znam ovu.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.