Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2022., 12:40   #261
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Moj puno priča na obični telefon, zove me par puta dnevno
Ima A1 spikalicu za 49kn/mj trenutno je tu 2000 min/sms (prije je bilo 300) + 2GB prometa plus prebacivanje u idući mjesec i još ako kupim preko webshopa bon MC karticom dobije još 300Mb koliko se sjećam
Uglavnom preko mjeseca ima i puno više nego mu treba.

Kad ide negdje na cijeli dan bez wifi interneta kupim net namjenski paket za taj dan (npr za 9kn 9gb ili neograničeno preko vikenda za 20kn)

I ono što mi je super je da ako nema novaca na računu i ugasi se tarifa ako unutar mjesec dana nadoplatim i pošaljem da hoću produljenje vrate mu nazad tarifu i sve minute i gige koje je imao na njoj. A ne može potrošiti više nego je novaca na prepaid računu (obično ima max 20kn viška)
Ovo zvuči super. Tomato je od A1, jelda? Valjda onda mogu samo prebaciti tarifu?I
Previše je sve to komplicirano i puno opcija za pratiti. A prodavači većinom studenti koji ništa ne kuže, pa kada sam prvi put išla kupiti i raspitati se što je najjeftinije, dali mi tomato, ali bez dodatnih nekih uputa.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 12:46   #262
Da Tomato je od A1. Mislim da možeš sve preko weba odraditi ili u nekom A1 dućanu ako ne ide preko weba. Prebaciš broj na A1 prepaid i onda uplatiš bon na prepaid račun i aktiviraš tarifu. Ima instaliranu onu moj A1 aplikaciju tako da može provjeriti potrošnju
Ne znam što s novcem koji eventualno imaš na tomato računu, nisam sigurna da se ti prenose, to moraš provjeriti s njima. Bolje pitati u dućanu, agenta u call centru je mislim dosta teško dobiti...

Možda ima negdje i povoljnije no mojem je ovo dovoljno a za 10 ili 20kn manje mjesečno mi se ne da strepiti hoće li biti dosta, hoće li u zadnji tren ostati bez minuta itd.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 14:29   #263
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Da Tomato je od A1. Mislim da možeš sve preko weba odraditi ili u nekom A1 dućanu ako ne ide preko weba. Prebaciš broj na A1 prepaid i onda uplatiš bon na prepaid račun i aktiviraš tarifu. Ima instaliranu onu moj A1 aplikaciju tako da može provjeriti potrošnju
Ne znam što s novcem koji eventualno imaš na tomato računu, nisam sigurna da se ti prenose, to moraš provjeriti s njima. Bolje pitati u dućanu, agenta u call centru je mislim dosta teško dobiti...

Možda ima negdje i povoljnije no mojem je ovo dovoljno a za 10 ili 20kn manje mjesečno mi se ne da strepiti hoće li biti dosta, hoće li u zadnji tren ostati bez minuta itd.
Super. Svakako ću ići u A1 poslovnicu. Za početak ću mlađem kupiti broj, pa ću vremenom vidjeti da i starijem prebacim.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 15:45   #264
Quote:
Monstera kaže: Pogledaj post
ja imam simpu i dijete isto, koja je sad jos 49kn, al ide na 59, ima nesto vise jedinica al isto dijete ne potrosi i cesto imaju neke akcije da imas flat internet na dan ili tri dana
i prebacuju se nepotrosene jedinice u iduci mjesec i mozes prebacit drugima ako ne potrosis.
prebacuju se jedino ako imaš novca na računu da se tarifa aktivira ponovno sama, u protivnom gubiš sve.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2022., 17:20   #265
Prednost ipak dajem pametnom telefonu.
__________________
Can't touch this
Latriviata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2022., 09:35   #266
Mogu valjda pitati ovdje
Ja sam se odlucila za sat
Mali je 1.razred, od sljedece godine ce biti sam
Znaci trebam nesto gdje ce on mene moci nazvati, ja njega, i da ga vidim po gps gdje je
I naravno sa je prilagoden djeci i da ne kosta 2.000kn
Vecina djece u razredu ima one obicne satove, meni svakako treba da ga mogu nazvati
Dajte neki savjet jer sam totalni laik pa da me ne ozene
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2022., 11:31   #267
Ja sam preko neta narucila myki obican za 30ak eura. S njihove službene stranice. Basic model za zvanje, lokaciju, ja njemu mogu poslati poruku do 20 znakova, a međusobno si saljemo glasovne.
Stavila a1 karticu.
Radi kako treba,ako shvacas zasto nekad pokaze malo krivu lokaciju (ovisno gdje se nalaze i jel dobar gps signal)

Namjerno nisam htjela modele s igricama, touch screenom i sl. Jer znam da bi se on s time zabavljao
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2022., 16:42   #268
Kod nas je dosta djece 1-4r imalo taj myki sat. Od 5r to više ne prolazi.
Moja nije imala, krajem 3r je dobila moj stari huawei, wifi samo doma i u školi, znači bez podatkovnih prometa.
Sad za Uskrs je tek dobila pretplatu i par giga. 7r. Je.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.