Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 14:00   #1
Volontiranje u azilima

Pozdrav ljupci! Nisam uspjela pronaći informaciju pa ću priupitati ovdje, a i ako postoji adekvatnije mjesto prosim upute.

Mogu li se psi iz azila (ili udruga u Zagrebu) šetati? Tj. postoji li opcija da se najaviš, dopeljaš i sat se vremena družiš s njuškalicom?

Vidjela sam da primjerice Udruga iz Osijeka ima takvu mogućnost, pa me zanima kakva je situacija u Zg.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 20.01.2017. at 17:04.
Candy Factory is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:50   #2
Postoji ta mogućnost.

Udruga Indigo ima svoj teren (mislim da je u Rakitju) sa par kaveza gdje su psi. Pogledaj na njihovoj web i facebook stranici kako to kod njih izgleda. Piše i kontakt pa im se javi ako se odlučiš ići k njima.

Gradski azil Dumovec isto ima mogućnost volontiranja tj. šetanja pasa, ali odmah ću ti napomenuti da oni imaju dosta volontera koji šeću pse.

Udruga Noina Arka ima prihvatilište u Dumovcu, odmah pored gradskog azila Dumovec, tamo isto možeš šetati pse. Moraš na web stranici Noine Arke ispuniti prijavnicu za volontiranje. I tu se moraš odlučiti hoćeš li šetati peseke koji su u Dumovcu ili one koji se nalaze u stacionaru na veterini u Heinzelovoj. Tamo je oko 10-20 pasa, tu se nalaze ranjeni i bolesni psi, ali sve ti se objasni i pokaže koji se smiju šetati, koji ne. Raspored volontera se unaprijed piše i nema mogućnosti da dolaziš kada hoćeš, već isključivo po rasporedu, dok u Dumovcu u principu dođeš kada hoćeš, naravno u sklopu radnog vremena.

Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 09:15   #3
Napokon konkretne informacije. Razmišljala o Indigu, kontam manje udruge trebaju više pomoći no najčešće ni nemaju stacionare ali očito sam u krivu.

Vic puno puno hvala!
Candy Factory is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.