Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2016., 08:15   #1
Lovran

Pozdrav, pitao bi vas znalce ima li koji put za auto od Rijeke do Lovrana brži, da nemoram se voziti kroz Opatiju Ičiče itd?
yoby is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 17:33   #2
Mozes gornjom cestom prema tunelu Ucka pa se spustiti kod Icica, ali ti je i to zavojita cestica.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 22:03   #3
Hm, neznam što je bolje, idem za Rabac, pa istražujem najbolji pravac.
yoby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 16:54   #4
Quote:
yoby kaže: Pogledaj post
Hm, neznam što je bolje, idem za Rabac, pa istražujem najbolji pravac.
Da i kada stigneš, signal za mob je katastrofa, ako trebaš dobar internet to je žica ili neki od boljih hotela:
__________________
women own sex, men own commitment
Jura Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:12   #5
Koji restoran (rucak ili vecera) bi mi preporucili u Lovranu? Nista basnoslavno ali dobro "value for money"?
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 08:50   #6
Sto preporucate vidjeti i obici u Lovranu i okolnim mjestima? Opatija naravno.
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:46   #7
Quote:
crni_sam kaže: Pogledaj post
Sto preporucate vidjeti i obici u Lovranu i okolnim mjestima? Opatija naravno.
Pozdrav!

Ne znam jesam li zakasnila ili si već obišao Lovran i okolicu, ali napisat ću ti par redaka

Inače, ja sam studirala u Lovranu/ Opatiji pa sam na taj način imala priliku upoznati i istražiti taj dio Hr.

Ako imaš dovoljno vremena, nezaobilazan dio je šetnja od Lovrana do Opatije šetnicom Lungomare. Lijepo je, opuštajuće, uživaš u prirodi, moru, arhitekturi...

Druga stvar koja mi se sviđa je Hotel Draga di Lovrana, koji se nalazi u Lovranskoj Dragi...odozgora puca prekrasan pogled na cijeli Kvarner, evo linka pa pogledaj http://www.dragadilovrana.hr/

Kad si već gore i ako ti se šeće, niže hotela u šumi postoji jedan slap- meni uvijek drago otići- priroda, žubor vode...

Lovran- stari grad, lijepo za pogledati, mislim da ima neki info pult- turistički ured baš u centru u Kuli...

Moščenićka Draga- par minuta vožnje od Lovrana, meni osobno prekrasna, duga šljunčana plaža, puno restorana uz samu obalu, ima i malo "divljih" plaža, isto posebna arhitektura...

Evo nadam se da sam pomogla i da ćete uživati
lepttirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:57   #8
Ja bi ti isto preporučila svakako Lungomare, to mi je najbolji dio kod Lovrana i Opatije. Obožavam ga.Jako lijepa šetnja.
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.