Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 13:37   #841
HTV4

Quote:
Vijesti na engleskome jeziku na HRT4 od danas se emitiraju u novome ruhu. Na rasporedu će biti svakodnevno u 21 sat, trajat će između šest i osam minuta, a vodit će ih četvero voditelja.
Ne znam kako pricaju, no vidim kako izgledaju - i definitivno su bolji od Farkasa i ostatka ekipe iz sredisnjeg Dnevnika, a oni ih stave u Vijesti na engleskom

I jos to u 21 sat. Pa valjda je logicnije staviti na engleskom u 20 sati, a mozda u 21-22h napraviti dulje vijesti na hrvatskom. Ipak Dnevnik zavrsi u 20, i do Treceg Dnevnika (22-23h) nemaju nikakve vijesti.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:56   #842
HTV4



I uzivo i snimka i vrijeme 10 ujutro, a ovo je prikazano sada u 13:55. Vise ne mogu snimiti ni razgovor bez grafike
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:44   #843
op, kaj mijenjaju voditelje Studija 4 ili je netko na godišnjem?

Danas koliko vidim Tomislava Gudelj (poznata po javljanjima u DJH)
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:09   #844
Gudelj je odnedavno, ali mi se ne sviđa, na trenutke je kao da ju je netko navio
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 13:34   #845
HTV4

Jucer kad su mogli cijeli dan prenositi prosvjede i razgovarati s kandidatima koji su skupljali potpise, emisija Studio 4 je bila na odmoru.

Danas kaze Tomislava Gudelj "imamo malo vremena pozurimo se s razgovorom", pa dragi urednici emisije, kud joj se zuri!? Zasto joj ne date 20 minuta ako gost zeli toliko razgovarati, a tema fala Bogu ima i previse.

O temi lokalni izbori ne treba ni raspravljati. Umjesto da pozovu svaki dan nekoliko grupa kandidata za gradonacelnike/zupane nekoliko malih gradova, oni nista. Bolje u prime timeu pustiti rerize. Sramotno upravljanje Cetvrtim, standardno.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 15:16   #846
Žao mi je, ali mnogi od ovih mladih ljudi nisu zadovoljili..Ne znam preko koga su došli, ali ovo je postao uhljebnički hospicij na Prisavlju.

Dosadno i tromo..Ti mladi novinari su vrlo slabo pripremljeni, vidi im se cenzura na ustima, slabo koriste svoj mozak i već su se prilagodili većini; šuti i ne pitaj ako te se ne pita...

Kancirogena tv koja još uvije zapošljava Jozu Barišića, Čeljusku, Katarinu Perišu-Čakarun, Peru Vlaha ili smrtnodosadnog nedeklariranog gay-desničara Farkaša ne može uspjeti...

Nova krv, novi ljudi, nova ideja..
Uzalud ulagati novac u ove bitange !
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 15:45   #847
Gledam razgovor s Antom Batinovićem. I umirem od smijeha. Lik nabraja fakat velika imena na In musicu, sav je u tome, ponosan na nešto urbano u Zagrebu. A voditeljica stalno vuče na "domaće izvođače". Ne kužim, što je očekivala Thompsona i Rozgu? Ivana Zaka? I tako nevješto postavljana pitanja, ono što ima smisla, vidi se da čitaju, ono što sami osmisle je ajme meni.
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:21   #848
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Gledam razgovor s Antom Batinovićem. I umirem od smijeha. Lik nabraja fakat velika imena na In musicu, sav je u tome, ponosan na nešto urbano u Zagrebu. A voditeljica stalno vuče na "domaće izvođače". Ne kužim, što je očekivala Thompsona i Rozgu? Ivana Zaka? I tako nevješto postavljana pitanja, ono što ima smisla, vidi se da čitaju, ono što sami osmisle je ajme meni.
Ova je odgovorna za traljav i iznimno loš posao.
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:18   #849
Gostovanje g.Scheeksa u Studiu 4..Ako ne znate tko je taj, to vam je onaj koji je sudjelovao pripremi atentata na policijskog načelnika J.Reichl-Kira..
Naime, novinarka se toliko opustila da sam mislio da će mu sjesti u krilo..Njen kolega blento nešto je složio i sve zajedno jebena tragedija od tih novinara..
Kao da si na sajmu...na pazaru.
Kvaliteta javne tv pada brzinom jabuke sa stabla...
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 13:38   #850
Ovaj Studio 4 je smijurija..
Tu se neki novinari mladi koji pojma nemaju...Zbunjuje ili trema ili kamera ili su oni tako zbunjeni, ne znam..

Gostovanje g.Klisovića i g.Tabaka sa portala Obris..
Pitanje je ona vala Piranska...I sada novinarka-voditeljka ,čije ime ne znam, a nije ni važno, kaže da je ribar vidio ratni brod da prolazi, al da to nije ništa strašno, da on često vidi ratni brod da prolazi..

Tabak odgovara da mu je drago što ribar vidi ratni brod da prolazi, ali da je ipak vojni sustav taj koji analizira kretanje stranog ratnog plovila u blizini teritorijalnih voda suprotne strane..

Koja hrpa kmečavaca..To ih je sve dopremila Katarina Periša-Čakarun-Seljača i onaj kreten umobolni Jozo Barišić...Sramota za HRT koji tamo polupismeni ljudi rade !
Bem ti politiku !
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:33   #851
HTV4

"Jebote ovi s Cetvrtog traze pola sata streama s pozarista" A covjek u prijenosu, mogao se bar odmaknuti od kamere.

Iako mi nema bas smisla prikazivati pola sata kako gori bez da itko ista kaze, nisu to sad neki kadrovi.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:38   #852
Bravo HRT,sad se dokazujete da ste news kanal NO.1
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 01:03   #853
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
Bravo HRT,sad se dokazujete da ste news kanal NO.1
Sramota od televizije. Novinar se javio telefonom s pozara. Gledatelje ukljucuju...
Pa sve druge televizije imaju sve reportere na terenu. Cak i aljazeera. Naravno osim uhljeba.
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:23   #854
Kad sam ga vidio, pomislio sam da gledam onaj video "umro je drug Tito". Kad radiš od 7 i to na televiziji, trebalo bi ranije ici spavati

mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:05   #855
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Kad sam ga vidio, pomislio sam da gledam onaj video "umro je drug Tito". Kad radiš od 7 i to na televiziji, trebalo bi ranije ici spavati

Užas..
Ali, nije samo to.
Oni su inteligentno zakinuti. Mrtvi su. Dosadni. Nepokrenti. Neka vrsta mentalnih invalida..
Znam da su mladi i da su preko veze, i preko Periše -Čakarun, ali to nema smisla.
HRT se valja po blatu kao svinja i veseli se.
Volio bih samo da to ne moram plaćati.
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:02   #856
HTV4

Nije to sve E-Kasija Hereja.
Prenosim HRT-ovu objavu s weba 13.6.2017. oko ljetne sheme na Cetvrtom:

Quote:
Četvrti program Hrvatske televizije (HRT – HTV 4) donijet će pregršt vrijednih informacija i zanimljivih tema i u ljetnim mjesecima. Najvažnije događaje u Republici Hrvatskoj i svijetu uz analizu relevantnih gostiju nastavit će pratiti informativna emisija uživo Studio 4, a tijekom cijeloga ljeta emitirat će se i informativna emisija Regionalni dnevnik te Vijesti na engleskome jeziku.
Znaci prema tekstu moze se shvatiti da ce nastaviti u ljetnoj shemi sa Studio 4. No eto, od 21.7. Studio 4 je na pauzi, moglo bi se to shvatiti kao i cijeli program jer iovako nista pametno ne nude osim Studoo 4.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:18   #857
Jel se to meni čini ili se to vratila nakon 2-3 godine , Ana Glavan Budja?
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 17:33   #858
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Nije to sve E-Kasija Hereja.
Prenosim HRT-ovu objavu s weba 13.6.2017. oko ljetne sheme na Cetvrtom:



Znaci prema tekstu moze se shvatiti da ce nastaviti u ljetnoj shemi sa Studio 4. No eto, od 21.7. Studio 4 je na pauzi, moglo bi se to shvatiti kao i cijeli program jer iovako nista pametno ne nude osim Studoo 4.
Ne čudim se g.Mezzzzzo.

Jednostavno mi govorimo o kući koja zapošljava Jozu Barišića ili koja je zapošljavala Dijanu Čuljak..Mi govorimo o mentalnom okviru u kojem je srasla Hloverka, a sada ga pionirka K.Periša-Čakarun, suptilna rođakinja po vlaškom rodu Karamarka nastavlja..
Da ne duljim dalje.

HRT je nisko pao..Kvaliteta ljudskog resursa grabi po dnu. Nema tu protoka novih ljudi..Tko dođe, ostaje.. Ne gleda se vrijednost i kvaliteta osobe.
Sve je podređeno masi,bubanju.
Vrlo podsjeća na isključive režime.
Ipak, moram priznati da dikcija i sam nastup naratora odgojenih ili započetih na TVZ nemjerljivo odskače od ovih snobova koji se poput Petra Vlahova skidaju do gola u vlaškim jazbinama ne bi li se osunčali ego.
To je jadno. Nisko.
To je neprobavljivo.
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:19   #859
Pitao sam HRT kada opet kreće Studio 4, koji je trebao krenuti 22. kolovoza, kako je bilo najavljeno na kraju zadnje emisije, prije ljetne stanke i lijepo su mi odgovorili .

Quote:
Poštovani,

zahvaljujemo na Vašemu javljanju i povjerenju.

Prema informaciji dobivenoj iz uredništva emisije, emisija Studio 4 počinje s emitiranjem 4. rujna.

Želimo Vam uspjeh i svako dobro.

S poštovanjem


Hrvatska radiotelevizija
Služba za korisnike
Prisavlje 3
10 000 Zagreb
telefon: 01 634 2634
telefaks: 01 634 3712
e-adresa: [email protected]
www.hrt.hr
Šteta što emisija ne ide i tih mjesec i pol dana, kao studijski program na N1 jer sigurno dobar dio gledatelja, koje zanima informativni program, a gledali su Studio 4, u ovih mjesec i pol dana gleda N1. Meni je Studio 4 odlična emisija, u zadnje vrijeme je bilo dosta uključenja na gotovo sve važne konferencije za novinare i važne događaje. Mislim da informativnom programu nije potrebna ljetna stanka jer se gotovo svaki dan nešto događa i u zemlji, ali i Europi i svijetu. Terorističke napade u Barceloni i ove požare zadnjih dana su katastrofalno popratili, osim što su dobili prostor u Vijestima svakih sat vremena, nikakve posebne emisije (barem Izvanrednih vijesti) o tome nije bilo, a prije ljetne stanke su Studio 4 po potrebi znali produžiti i do 16 h.

Zadnje uređivanje teletubiess : 18.08.2017. at 16:45.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 17:02   #860
Prije neki dan u rasporedu je pisalo da Studio 4 počinje od 21.08., izgleda da su od toga odustali.
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.