Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 14:18   #3581
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
različiti model si napisao naspram slike...
Uzeo sam ovaj sa slike. Ali,sa drugcijom narukvicom. Sat je odlican, znam to po tome sto me ljudi gledaju s ljutnjom a nitko da pohvali novi sat hhee
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 13:28   #3582
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
moj novi ''prijatelj'' :



kupljen preko watchshop.com, dhl express dostava u cijeni
cijena u HR je preko 100 % veća...

prethodni sat je izdržao 17 godina...
Jel ta stranica sigurna (original) i koliko im treba za dostavu?

Imaju zanimljivih stvarcica...
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 19:29   #3583
Satovi

Ljudi s ljutnjom gledaju na osobu sa Festina satom...svasta

@vknez Bulova je
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 17:51   #3584
Pozdrav, i ja se zanimam za taj webshop, ako ima itko iskustva. Tražim poklon za budućeg pilota, pa bih voljela ikakve preporuke. Na internetu sam našla srpski forum o satovima, gdje su pohvalili Citizen nighthawk satove, ali jih ne mogu pronaći na Citizen stranici. Još je veći problem, što kod nas u Sloveniji nema dobre ponude, bar koliko sam vidjela po webshopovima. Budget je skroman, oko 300€.
Ivancka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 11:52   #3585
Nighthawk je oodlican sat i ulazi i budzet od 300 eura. Ne znam gdje ga kod nas ima, ja sam kupovao ovdje

http://www.dutyfreeislandshop.com/ci...-leather-watch (trenutno je raspoloziva samo ova boja).

Mada ako je za buduceg pilota, ubrzo ce ga kolege zaraziti sa Breitling satovima.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 13:18   #3586
Meni se sviđaju Citizen modeli BJ7000-52E, JY8059-57E, JY8058-50L, AT8060-09E, BJ7010-59E. I taj nije loš, šteta što je te boje, radije bi crnu ili plavu, možda i crvenu kombinaciju. Gledala sam tu stranicu, kako je sa carinom? Da li se isplati opcija Express shipping, piše da je garantirano no tax?

I ja bi radije Breitlinga, samo mi se cijena ne dopada. Gledala sam čak i polovne, ali svejedno mislim da je bolje kupiti nov Citizen sa garancijom nego polovan Breitling. Još se ja ne razumijem u satove pa da naletim na repliku. Ako mu se svidi Breitling, nek si ga kupi sam.
Ivancka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 08:53   #3587
Pogledas koliko kosta tax free shipping, pa dodas na cijenu sata 25% + 60ak kn i vidis kaj je jeftinije, jer prije nije bilo tax free, to je unazad par mjeseci. Sad gledam i vidim da nema tax free opcije za Hrvatsku, ako budes kupovala, posalji im mail, mozda nas stave na listu.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:10   #3588
Pošto sam u Sloveniji, mislim da ima opcija za 100% tax free uz nadoplatu 20€ što i nije tako puno jer su satovi dosta jeftiniji. Isto sam gledala na stranici Watchshop iz UK, recimo ovaj. Ako je iz UK mislim da je tax free, a i cijena mi se čini povoljna. Piše i da ima garanciju ali se bojim, jer ima puno negativnih reviewa za tu stranicu.
Ivancka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 13:21   #3589
Quote:
Ivancka kaže: Pogledaj post
Pošto sam u Sloveniji, mislim da ima opcija za 100% tax free uz nadoplatu 20€ što i nije tako puno jer su satovi dosta jeftiniji. Isto sam gledala na stranici Watchshop iz UK, recimo ovaj. Ako je iz UK mislim da je tax free, a i cijena mi se čini povoljna. Piše i da ima garanciju ali se bojim, jer ima puno negativnih reviewa za tu stranicu.
Ja sam uzeo od njih Casio; naručio u četvrtak, stiglo u ponedjeljak. Iz UK, nema dodatnih troškova.
iscjelitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 14:06   #3590
Super, a kako je sa garancijom? Čitala sam, da Watchshop i Duty free shop samo napišu da je garancija, ali nisu official selleri i ta garancija ne važi nigdje. Još uvijek mi je najveća želja BJ 7000-52E i drugi slični satovi, a njih nema na tim stranicama, tako da još tražim. Našla sam u nekim US shopovima ali treba platiti i carinu i PDV. Mogu li se nadati, da se pojave ti stariji modeli, koji su trenutno rasprodani?
Ivancka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 19:35   #3591
Quote:
Ivancka kaže: Pogledaj post
Super, a kako je sa garancijom? Čitala sam, da Watchshop i Duty free shop samo napišu da je garancija, ali nisu official selleri i ta garancija ne važi nigdje. Još uvijek mi je najveća želja BJ 7000-52E i drugi slični satovi, a njih nema na tim stranicama, tako da još tražim. Našla sam u nekim US shopovima ali treba platiti i carinu i PDV. Mogu li se nadati, da se pojave ti stariji modeli, koji su trenutno rasprodani?

Za garanciju ne znam, u warranty card koji sam dobio za područje Europe tj. za Hrvatsku je naveden CASA trgovina satovima d.o.o. . Trebalo bi s njima vidjeti da li popravljaju Casio satove kupljene preko interneta,a za Citizen ne znam. Za rasprodane modele je možda najbolje poslati upit stranici na kojoj si našla sat.
iscjelitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 20:11   #3592
Quote:
iscjelitelj kaže: Pogledaj post
Za garanciju ne znam, u warranty card koji sam dobio za područje Europe tj. za Hrvatsku je naveden CASA trgovina satovima d.o.o. . Trebalo bi s njima vidjeti da li popravljaju Casio satove kupljene preko interneta,a za Citizen ne znam. Za rasprodane modele je možda najbolje poslati upit stranici na kojoj si našla sat.
Odlično, onda mora važiti i za Citizen. A je li taj warranty card ovjeren, da li ima žig? Čitala sam da neke web trgovine daju uz sat neovjerene warranty carde.

Citat sa Citizenove stranice:
Quote:
When submitting your timepiece for warranty consideration, be sure to include the completed warranty certificate found at the back of your warranty booklet with your repair. Please note that blank or incomplete warranty certificates cannot be accepted as documentation of your purchase.
Vidjela sam danas da imaju 45% snižen Citizen Red Arrows AT 8060-50E sat, mislim da ću iskoristiti priliku.
Ivancka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:05   #3593
Quote:
Ivancka kaže: Pogledaj post
Super, a kako je sa garancijom? Čitala sam, da Watchshop i Duty free shop samo napišu da je garancija, ali nisu official selleri i ta garancija ne važi nigdje. Još uvijek mi je najveća želja BJ 7000-52E i drugi slični satovi, a njih nema na tim stranicama, tako da još tražim. Našla sam u nekim US shopovima ali treba platiti i carinu i PDV. Mogu li se nadati, da se pojave ti stariji modeli, koji su trenutno rasprodani?
''Watch Shop is an official stockist for all watch brands listed on this website. Established in 1991 on the high street, Watch Shop is a leading retailer of brand name designer watches and is also the UK's most popular watch website*. Watch Shop was the first independent watch retailer to advertise on national television, and we pride ourselves on having one of the most efficient shopping systems available with communication at every stage to inform you of your order status, as well as excellent 7-days sales, customer service and support team who are glad to assist you with any enquiry.''

ja sam svoj sat kupio preko watchshopa, e evo i frendu stigao Tissot prije par dana, sve uredno tako da su to obične gluposti...inače naspram cijena u HR, ja sam mogao kupiti dva za cijenu jednog u HR, a njegov je cca 2500 kuna jeftiniji nego u Vlaškoj. Jamstvo daje proizvođač a ne prodavač. nažalost postoji dosta dućana koji pišu manje jamstvo nego što stvarno je. Naprimjer kod DIcte piše da Bulova ima 2 godine a proizvođač daje 3, ili još bolje Citizen 2 godine a kod proizvođača 5
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:24   #3594
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
ja sam svoj sat kupio preko watchshopa, e evo i frendu stigao Tissot prije par dana, sve uredno tako da su to obične gluposti...inače naspram cijena u HR, ja sam mogao kupiti dva za cijenu jednog u HR, a njegov je cca 2500 kuna jeftiniji nego u Vlaškoj. Jamstvo daje proizvođač a ne prodavač. nažalost postoji dosta dućana koji pišu manje jamstvo nego što stvarno je. Naprimjer kod DIcte piše da Bulova ima 2 godine a proizvođač daje 3, ili još bolje Citizen 2 godine a kod proizvođača 5
Pošto ne kupujem za sebe hoću da stvarno bude to to, ali ako vas je toliko sa dobrim iskustvima sigurno je dobra stranica. A kod nas je isto tako, i sa cijenom i garancijom zato mi se i svidjela ponuda stranice. Još imaju Red Arrows satove, šteta što je akcija brzo prošla i nisam uspjela kupiti sat. Sad moram pričekati na sljedeću akciju, možda bude opet.
Ivancka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:55   #3595
Quote:
Ivancka kaže: Pogledaj post
Pošto ne kupujem za sebe hoću da stvarno bude to to, ali ako vas je toliko sa dobrim iskustvima sigurno je dobra stranica. A kod nas je isto tako, i sa cijenom i garancijom zato mi se i svidjela ponuda stranice. Još imaju Red Arrows satove, šteta što je akcija brzo prošla i nisam uspjela kupiti sat. Sad moram pričekati na sljedeću akciju, možda bude opet.
to misliš na Red arrow od Citizena?
ima par modela sniženih na watchshopu

tko misli kupovati kod za 6 % popusta --> wsaug6
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 00:21   #3596
Jel valjaju kaj satovi 'GC'?
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 10:31   #3597
ja osobno ne bi nikada kupovao modne satove...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 23:05   #3598
zašto Seiko?

Dakle Seiko je firma koja ima tradiciju i kvalitetu, među prvima(neznam točno pa neću tvrditi) je naravio mehchrono, prvi je napravio quartzni sat i time uzdrmao cijelu moćnu švicarsku industriju satova, pomeo je i izbrisao jako veliki dio švicarskih brendova. Znači jedna firma pojela cijelu industriju, mislim da to ipak nešto znači. Da ne pričamo o spring drive mahnizmima koji su trenutno vrh inovacije, točnosti bla bla..

Definitivno su među najboljim omjerom uloženo dobiveno. Imaju doslovno stotine ako ne i tisuće modela i svatko si može naći ono što mu se sviđa. Dijelova(u većini slučajeva) ima u bauhausu, ako ne, onda na tisak kioscima. Imaju raspon cijena satova od par sto kuna, do desetke iljada evra(i stotina tisuća eura čitaj Seiko Credor Minute Repeater)

c/p sa portal satova.
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:20   #3599
E ovako, na duty free island shopu sam primjetila Citizen BJ7010-59E i kupila sam ga odmah bez razmišljanja. Uz to sam za 20$ uzela još 100% tax free opciju i kutijicu za sat. Ukupno sam platila 212€, sat je bio naručen 26.8. na subotu i maloprije je stigao. Izgleda odlično. Ovo je sat, koji sam kupila: http://www.dutyfreeislandshop.com/ci...s-pilots-watch
Ivancka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 08:14   #3600
Ljudi jedno pitanje , kako se zove mahanizam ili sta vec na satu..ono kad ga nosis radi ali kad ga ne nosis par dana on stane , pa ga se mora naviti ponovo..taj stil rada , ne znam kako da bolje objasnim
U pitanju je elegantni sat
Stigma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.