Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 17:52   #421
Pozdrav,
Koliko tocno vremenski traje taj PPDMI? Pise godinu dana, je li to uistinu tako?Konkretno ako netko ima info za Katolicko sveuciliste?
Hvala
TinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:05   #422
Quote:
pharma55 kaže: Pogledaj post
Opa. Ja nadrkan. He he , čini mi se upravo suprotno. Da sad je vrijeme da stanem jer ova količina frustracije koja je sad ovde istresena ne zaslužuje da je se čita.
ajme koje društvo, čovjek napravi ispravnu stvar i dobije etiketu izdajnika domovine i nadrkanog tipa. nemaonogsmajlijakojibljuje
zato nam i je državna služba takva, zato jer je društvo takvo. uhljebljivačko. bljak. normalan čovjek ispada lud i nadrkan.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:25   #423
Je li netko upisivao na filozofskom u Zagrebu prošle ili ove godine? Kolika je razlika u kvaliteti između Osijeka i Zagreba?
Lili Artan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 20:49   #424
Upis u Osijek

Molim da mi se javi netko tko je polozio ovo u Osijeku. Kako zivim u inozemstvu, tesko da mogu na ispite, pa me zanima kakva su iskustva. Molim da se netko javi na privatne poruke. hvala
iphoneutrka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 09:27   #425
Venera, zbog ovakvih poput tebe i tvojih razmišljanja društvo i je korumpirano, ucjenjivačko i uhljebljivačko.
Čovjek napravi ispravnu stvar, prijavi nepravilnosti i ti navališ na njega bez ikakve osnove.
Ali takvi danas najbolje prolaze. Gazi, pljuj, omalovažavaj, ma samo raspali... to je danas postalo prihvatljivo i nadasve poželjno ponašanje.
BlackStone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:20   #426
Ne bori se on za drustvo radi ideala, vec tuzaka her nije dobio ono sto je htio. To je bila sitna osveta.
Osobno ne bih ni htjela raditi u organizaciji za koju smatram da je toliko losa da joj treba poslati inspekciju.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:49   #427
Pa naravno, čovjek se bori za svoja prava. U čemu je problem?
Ti to percipiraš kao osvetu. To je u našem društvu uvriježeno.
Po svim organizacijama i u svim školama rade ljudi koji nemaju kvalifikacije, koji su došli preko veze i i niti jedna od tih organizacija nije bajna. Nitko zato ne bi tamo trebao raditi?
Nitko se ne bi smio pobuniti protiv nepravilnosti? Štititi korupciju, laži podmetanja to je ok?
Sreća tvoja što radiš u organizaciji za koju smatraš da je dobra! Misliš li da to smatraju i stotine tisuća obespravljenih radnika koji rade za sitne pare od jutra do mraka?
Daj spusti se na zemlju i pametuj u svojoj dobroj organizaciji.
BlackStone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:12   #428
Nisi shvatio poantu, vec projiciras svoje frustracije.
Nema smisla raspravljati s takvima.
Pozz
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 15:17   #429
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nisi shvatio poantu, vec projiciras svoje frustracije.
Nema smisla raspravljati s takvima.
Pozz
Najlakše je mlatiti praznu slamu bez argumenata.
Ali shvaćam tebe i takve, ne brini. I klonim vas se.
Takvi su i zatrovali ovo društvo.
BlackStone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 22:54   #430
Samo da upozorim one koji misle upisati DPPO u Rijeci na filozofskom da će vas zajebavati raznim piskaranjem eseja i nepotrebnim glupostima i tretirati kao redovnog studenta, a ne kao DPPO polaznika. Jedan čovjek koji je sjedio sa mnom je na vrijeme odustao i upisao mislim da u Zaboku i tamo je završio, a ja sam zbog tvrdoglavosti tamo ostao i na kraju nisam završio, sve nekakvo zajebavanje pisanjem analiza izvještaja i gluposti kakve nitko ne traži na ostalim studijima.

Mene jedino zanima postoji li mogućnost da izvučem lovu od školarine jer to je bačeni novac? Uopće mi nije jasno da nitko od inspekcije ne kontrolira što ti profesori tamo rade i što si sve zamišljaju, uglavnom totalno bezvlađe.

Da sad moram ponovno upisati, išao bih u Osijek, ali nemam više živaca niti vremena.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:49   #431
Pozdrav svima,

završila sam upravno pravo, a radim u školi kao asistent u nastavi.

Da li ima kakvog smisla upisivati pedagoško psihološku izobrazbu, voljela bih nastaviti raditi u školi kao asistentica, a onda eventualno ako bi se moglo predavati upravne predmete i/ili biti tajnica u školi (završila sam srednju upravnu za tajnicu).

Dakle, da li to ima smisla upisivati?
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:32   #432
Pozz,

kad kreću prijave za upis u Osijeku?
Da li je teško? koji su najteži kolegiji itd.?
SabotaGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 23:42   #433
Quote:
SabotaGee kaže: Pogledaj post
Pozz,

kad kreću prijave za upis u Osijeku?
Da li je teško? koji su najteži kolegiji itd.?
Hej, i mene zanima ista stvar, samo kaj bi se ja odlucila za verziju slusanja tih predmeta kod kuce (online), posto imam vise od 200km od kuce do Osijeka. Nasla sam na njihovim sluzbenim stranicama da je to moguce.
 
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 03:12   #434
Pozdrav! Ima li netko kakve konkretne info o ovome u Osijeku? Ja bih u principu htjela online, jer često nisam slobodna za vikende, a i čini mi se da malo pretjeruju u Zg s petkom i subotom.. Inače sam radila 2 godine u školi i stvarno mi ne treba da me netko tlači s glupostima...
Isto tako me zanima, plaćanje u samo 2 obroka, mislim to je malo puno za iskeširati, se to može nekak u više rata :S ...
Također upisi u osijeku su drito datum kad nisam u Hrv vjerojatno ..

Gdje još ima osim Katoličkog, učiteljskog, ffz i osijek... Jel neki od njih blaži s dolascima, jer eto stvarno su mi vikendi u 50% slučajeva nemoguća misija....
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:09   #435
Pula?
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:56   #436
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Gdje još ima osim Katoličkog, učiteljskog, ffz i osijek... Jel neki od njih blaži s dolascima, jer eto stvarno su mi vikendi u 50% slučajeva nemoguća misija....
Slavonski Brod, čini mi se i Zabok. Ja sam završio u SB, dolasci uglavnom nisu obavezni, ako te nešto zanima slobodno se javi u box, uglavnom, uopće te ne tlače puno s nekim obvezama, koliko sam čuo ostala iskustva, dosta lakše nego u Zagrebu.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 22:19   #437
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Slavonski Brod, čini mi se i Zabok. Ja sam završio u SB, dolasci uglavnom nisu obavezni, ako te nešto zanima slobodno se javi u box, uglavnom, uopće te ne tlače puno s nekim obvezama, koliko sam čuo ostala iskustva, dosta lakše nego u Zagrebu.
potpis
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 22:38   #438
Završila sam u Zaboku i to mi je bila najbolja odluka u životu. Nastavu izvodi UFOS Osijek, današnji Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti Osijek.
LaCroa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 20:42   #439
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Slavonski Brod, čini mi se i Zabok. Ja sam završio u SB, dolasci uglavnom nisu obavezni, ako te nešto zanima slobodno se javi u box, uglavnom, uopće te ne tlače puno s nekim obvezama, koliko sam čuo ostala iskustva, dosta lakše nego u Zagrebu.
koliko ste platili u sb? I koliko traje izobrazba?
slabsignal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:06   #440
Zanima me koja je razlika između edukacije od 55 ects bodova i 60 ects bodova? Može netko objasniti
SabotaGee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.