Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 19:13   #1
elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka HZZMO?

Gledam jedan natječaj za posao i traže:

- elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Šta je to, jel to u mirovinskom bilježe staž pa oni to koriste kao dokaz da sam stvarno radio tamo di kažem da sam radio?

Kako mogu dobiti to?
Laki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:23   #2
Tako je. Odeš u HZMO, zatražiš elektronički zapis o radnom stažu i gotov si za pola minute. Ako kojim slučajno imaš račun za e-građane, brže i jednostavnije ćeš do tog zapisa.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:29   #3
Trenutno radim jednu kvazi praksu u jednoj tvrtci i nisam nigdje prijavljen. Mogu li to stavit u CV, iako to, naravno, neće bit u toj potvrdi iz HZZMO, ili će oni na to gledati kao rad na crno (prijavljujem se u državnu firmu, ne znam bi li me oni mogli i prijaviti zbog nečeg takvog
Laki001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 19:33   #4
Možeš to navesti u CV, zašto ne, ali obavezno navedi da se radilo o praksi. No ako te već traže zapis o radnom stažu, onda je jedan od uvjeta natječaja i radno iskustvo? S obzirom na to da nemaš radnog iskustva, nema ti ni smisla javljati se na javni natječaj jer ne zadovoljavaš formalne uvjete. Odbit će ti prijavu ko pijanac cedevitu.
Grimble Gromble is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:27   #5
Svakako si odi na e gradjane, imas ispis u sekundi... trebat ce ti dosta cesto, ne samo za natjecaje vec i za prijave,pa da ne ides stalno na hzmo, bezvezan gubitak vremena.
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.