Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ocjena Vlade RH nakon 365 dana
odličan (5) 6 4.35%
Vrlo dobar (4) 4 2.90%
Dobar (3) 5 3.62%
Dovoljan (2) 8 5.80%
Nedovoljan (1) 31 22.46%
Nema tako niske ocjene 84 60.87%
Glasovatelji: 138. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 09:55   #6901
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Iz konteksta rečenoga dalo se zaključiti da se ne očekuje uspjeh tužbi.
.

Onda je sve ok, nema nikih problema.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Old 16.08.2017., 12:19   #6902
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Iz konteksta rečenoga dalo se zaključiti da se ne očekuje uspjeh tužbi.
Ne znam u kojem svemiru ti živiš ali vjerovnici su dobili te tužbe protiv RH onog trenutka kad je Vlada odlučila da će upravljati Agrokorom.
Blinko Black is offline  
Old 16.08.2017., 14:41   #6903
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Na ovaj debilni upis moram odgovoriti.
Znači, sve ono što je zasrao prethodni premijer i vlada s njime (iako su i oni članovi zločinačke) ne vrijedi, pujpuj, mi počinjemo isponova?
Evo, doveli su slinavog Štromara u vladu, i sve ono što se prije (ni)je radilo se ne broji, jer vlada nije u istom sastavu?

Ako su ti to argumenti kojima ih braniš...
Upravo tako - premijer nije isti. Ne provodi ekonomsku politiku svojih predhodnika, nego svoju.
Kod donošenja strategije i odluka, premjerova je zadnja.
Dakle - ovo je jedna nova vlada, bez obzira što je stranački ista ili djelomično stranački ista kao predhodne dvije.
Debilno je to ne vidjeti i razumjeti.

To što se neki hrane mržnjom, vlastitom fašistoidnošću prema političkoj opciji koju ne podnose i ne slažu se sa njezinim provođenjem ekonomske, pa i vanjske politike - njihov je problem i zgražavajuće je.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is online now  
Received Infraction
Old 16.08.2017., 14:44   #6904
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
Paaa promijenili su se

I tako svaki puta ispočetka


Osim ako onaj prije nije bio Milanovic, taj je kriv za sve.
AndrejX is offline  
Old 16.08.2017., 14:48   #6905
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Ne znam u kojem svemiru ti živiš ali vjerovnici su dobili te tužbe protiv RH onog trenutka kad je Vlada odlučila da će upravljati Agrokorom.
Možda jesu.
Možda nisu.
Ovisi kako je sročen Lex Agrokor.
A kako je sročen znaju oni koji su ga radili.
Ti i ja to nismo, kao niti bilo tko sa ove teme, no to nam ne smeta da izigravamo cijenjene pravnike i babe vračare sa staklenom kuglom istodobno.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is online now  
Old 16.08.2017., 14:54   #6906
I retardirana vjeverica koja gleda u križ je veći ravni stručnjak od rvackih pravn'ka zaposlenih u vladi.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 16.08.2017., 16:39   #6907
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Možda jesu.
Možda nisu.
Ovisi kako je sročen Lex Agrokor.
A kako je sročen znaju oni koji su ga radili.
Ti i ja to nismo, kao niti bilo tko sa ove teme, no to nam ne smeta da izigravamo cijenjene pravnike i babe vračare sa staklenom kuglom istodobno.
Ne treba biti prorok i pravnik da bi se znalo kako je Vlada preuzimanjem vodstva privatne firme prebacila odgovornost na državu za sve gubitke stranih vjerovnika.
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
I retardirana vjeverica koja gleda u križ je veći ravni stručnjak od rvackih pravn'ka zaposlenih u vladi.
Blinko Black is offline  
Old 16.08.2017., 17:29   #6908
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Upravo tako - premijer nije isti. Ne provodi ekonomsku politiku svojih predhodnika, nego svoju.
Kod donošenja strategije i odluka, premjerova je zadnja.
Dakle - ovo je jedna nova vlada, bez obzira što je stranački ista ili djelomično stranački ista kao predhodne dvije.
Debilno je to ne vidjeti i razumjeti.

To što se neki hrane mržnjom, vlastitom fašistoidnošću prema političkoj opciji koju ne podnose i ne slažu se sa njezinim provođenjem ekonomske, pa i vanjske politike - njihov je problem i zgražavajuće je.
Debilno je pored zdrave pameti ponuditi spasonosno rješenje koje zločinačka nudi već nekoliko godina: nakon svih sranja koje zločinačka napravi dovoljno je promijeniti vožda i onda sve svaliti na njega:

Nismo mi, majke mi, kriv je onaj kriminalac Sanader - Nismo mi majke mi, kriva je kučka Kosorica - Nismo mi, majke mi, kriv je mutavi Karamarko - Nismo mi majke mi, kriv je Građevina Orešković....

Sutra će zločinačka nastaviti - Nismo mi tako loši, glasajte za nas, a sve te greške je napravio onaj eurobirokrata Plenković, ovaj novi HDZ je novi HDZ i nema u njemu kriminala, nepotizma, nepsosobnosti, koaliranja s četnicima, kupovanja glasova, ucjene, ...to su oni koje smo izostavili staviti u našu povijest....koju zapravo nismo ni napisali...

A ne mogu je napisati jer ovo što sam ja gore rekao ne možeš napisati u smisleni tekst koji će netko zdrave pameti prihvatiti....

Dakle, nije debilno, kako ti kažeš, "ne vidjeti i razumjeti" kako Zločinačka nije zapravo zločinačka, po meni je debilno braniti neobranjivo.
komutator is offline  
Old 16.08.2017., 17:37   #6909
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post

Ali vidim da ni ti nisi sposoban za čitanje s razumijevanjem...

Već sam najmanje 3 puta napisao kako se TOlušić sa svojom ekipom trebao organizirati i na čemu inzistirati...
Ne, nisi.

Morao je Pravilnik i visinu naknade dati na Vladu i Saborski odbor, te da o visini naknade raspravlja Sabor?

Morao je poslati Molbu regionu da podrži visinu naknade?

Morao je zabraniti uvoz voća i povrća iz regiona jer nije sukladno sa zakonima i pravilnicima EU i Hrvatske?

Morao je osluškivati bilo naroda i narodnosti regiona i pričekati još 20 godina da Pravilnik stupi na snagu?
Zbegecani is offline  
Old 16.08.2017., 17:41   #6910
Quote:
Zbegecani kaže: Pogledaj post
Ne, nisi.

Morao je Pravilnik i visinu naknade dati na Vladu i Saborski odbor, te da o visini naknade raspravlja Sabor?

Morao je poslati Molbu regionu da podrži visinu naknade?

Morao je zabraniti uvoz voća i povrća iz regiona jer nije sukladno sa zakonima i pravilnicima EU i Hrvatske?

Morao je osluškivati bilo naroda i narodnosti regiona i pričekati još 20 godina da Pravilnik stupi na snagu?
Ako je Vlada sve dobro napravila prilikom donošenja ove odluke, ako su sve napravili u najboljem interesu Hrvatske, zašto su promijenili mišljenje za 180 stupnjeva čim je netko rekao "Buuu!"??

Kako je Mc rekao, ako su odluku pripremili kako bog zapovijeda i ako su bili sto posto sigurni u njenu ispravnost, onda su trebali ostati uz to, makar ne znam što bilo.

Ovako su pokazali da su zapravo obični diletanti i politikanti, i da iza naizgled kompetentne fasade stoji jedno veliko ništa.
komutator is offline  
Old 16.08.2017., 17:59   #6911
PLENKOVIĆEVA vlada početkom godine najavila je veliko rasterećenje poduzetnika, a sada vraća obavezno članstvo u poljoprivrednoj komori koje je Milanovićeva vlada ukinula 2012. godine.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...re/988664.aspx

dok čekamo porez na nekretnine...
svjpromatrac is offline  
Old 16.08.2017., 18:01   #6912
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Ako je Vlada sve dobro napravila prilikom donošenja ove odluke, ako su sve napravili u najboljem interesu Hrvatske, zašto su promijenili mišljenje za 180 stupnjeva čim je netko rekao "Buuu!"??

Kako je Mc rekao, ako su odluku pripremili kako bog zapovijeda i ako su bili sto posto sigurni u njenu ispravnost, onda su trebali ostati uz to, makar ne znam što bilo.

Ovako su pokazali da su zapravo obični diletanti i politikanti, i da iza naizgled kompetentne fasade stoji jedno veliko ništa.
Izostao je jedino telefonski razgovor Plenkovića sa Vučićem ili Brnabić...znaš, isto onako kako su nas zvali prije .Barem u tome imamo iskustva.
Zbegecani is offline  
Old 16.08.2017., 18:03   #6913
Quote:
Zbegecani kaže: Pogledaj post
Ne, nisi.

Morao je Pravilnik i visinu naknade dati na Vladu i Saborski odbor, te da o visini naknade raspravlja Sabor?

Morao je poslati Molbu regionu da podrži visinu naknade?

Morao je zabraniti uvoz voća i povrća iz regiona jer nije sukladno sa zakonima i pravilnicima EU i Hrvatske?

Morao je osluškivati bilo naroda i narodnosti regiona i pričekati još 20 godina da Pravilnik stupi na snagu?
Jesam dečko...to što nisi kadar čitati i shvatiti nikako nije moj problem...a ja ti to neću ponavljati...

Evo, lopovska partija i najbolji ministar poljoprivrede do sada vraća namet koji su zli Kmeri ukinuli - obavezno članstvo u PK...

Kao što rekoh,a ovo je potvrda - pokušaj uvođenja povećanog harača je bilo samo u funkciji punjenja proračuna...to nije prošlo,najbolji ministar je našao novi način kako puniti proračun...

Toliko o tome da smradovi rade za ikoga osim za sebe...

Legitimno pitanje je sljedeće - koji je tvoj interes da braniš takve?
McAucliffe is offline  
Old 16.08.2017., 18:04   #6914
Quote:
Zbegecani kaže: Pogledaj post
Izostao je jedino telefonski razgovor Plenkovića sa Vučićem ili Brnabić...znaš, isto onako kako su nas zvali prije .Barem u tome imamo iskustva.
Laprdanje...

Tolušić se sam,već skoro sljedeći dan,počeo povlačiti i slati disonantne tonove...

Onda je do kraja sve odigrao Plenković...

Možete savijati prostor do sutra,nisu ljudi budale...
McAucliffe is offline  
Old 16.08.2017., 18:06   #6915
Quote:
Zbegecani kaže: Pogledaj post
Izostao je jedino telefonski razgovor Plenkovića sa Vučićem ili Brnabić...znaš, isto onako kako su nas zvali prije .Barem u tome imamo iskustva.
Nema problema, ne treba Plenković telefonirati u Beograd.

Razgovore sa Srbijom obavlja Kolinda tijekom brojnih Brdo Brijuni regionalnih susreta, a poruke se u Beograd mogu prenijeti i preko HDZ-ovog koalicijskog partnera SDSS-a. Pupovac valjda tamo putuje ovih dana na tjednoj bazi.
komutator is offline  
Old 16.08.2017., 19:28   #6916
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Laprdanje...

Tolušić se sam,već skoro sljedeći dan,počeo povlačiti i slati disonantne tonove...

Onda je do kraja sve odigrao Plenković...

Možete savijati prostor do sutra,nisu ljudi budale...
Po čemu si zaključio da se Tolušić sam povukao, a da prije toga nije razgovarao s Plenkijem pa se zbog toga odlučio povući. Možda je tako kako ti pišeš, ali postoji i druga mogućnost. A to je da se povukao po naredbi Plenkija.
Tomo1972 is online now  
Old 16.08.2017., 19:45   #6917
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Možda jesu.

Možda nisu.

Ovisi kako je sročen Lex Agrokor.

A kako je sročen znaju oni koji su ga radili.

Ti i ja to nismo, kao niti bilo tko sa ove teme, no to nam ne smeta da izigravamo cijenjene pravnike i babe vračare sa staklenom kuglom istodobno.


Nisi primjetila kako je Toda krenuo igrati na kartu kako je taman bio u pregovorima kada ga je vlada nasanjkala ?
AndrejX is offline  
Old 16.08.2017., 20:03   #6918
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Po čemu si zaključio da se Tolušić sam povukao, a da prije toga nije razgovarao s Plenkijem pa se zbog toga odlučio povući. Možda je tako kako ti pišeš, ali postoji i druga mogućnost. A to je da se povukao po naredbi Plenkija.
Da se povukao sam po naredbi briselskog ćate nebi onda briselski ćato kroz dan-dva nakon tog povlačenja zašamarao jednostrano Tolušića kada je sam,bez svog ministra,najavio odustajanje od pravilnika...

Logika ti ne ide u prilog...

Kao ni naknadni igrokaz s čelnicima udruga,koji od ćate traže da podrži Tolušića,ali,pazi sada,tek nakon što je ćato zašamarao Tolušića,ne nakon što se Tolušić sam povukao...

Dakle,nemaš nijedan argument u korist svoje teze...
McAucliffe is offline  
Old 16.08.2017., 20:04   #6919
Kaj,HDZ PR nestao s teme nakon kaj se borac za seljaka,vrli Roks,pokazao u pravom svjetlu i uvalio novi harač seljaku?

Koji jebeni šok...buahahahaha...
McAucliffe is offline  
Old 16.08.2017., 20:39   #6920
Računi dolaze na naplatu: Hrvatska je najzaostalija zemlja Europske unije!

http://www.slobodnadalmacija.hr/novo...europske-unije

majko mila koja katastrofa od države
svjpromatrac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.