Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2017., 00:55   #1
Kako spasiti Manolo Blahnik sandale

Ljudi pomozite!

U putovanju mi se otvorio gel za tusiranjem koji sadzi jojoba ulje...I napravio je mrlju na sandalama od brusene koze.Idiot stavila sam ih u orginal platnenu vrecicu umjesto u plasticnu.I sada moje divne pink Manolice imaju odvratnu mrlju koju sam bezuspjesno pokusava na sve nacine maknuti.

Molim ako netko ima savjet s cime pokusati (pokusala sam obicnom vodom,baby puderom,iscetkavanjem).Nista ne pomaze a ja sam ocajna jer sam godinama stedjela da si ih priustim.

Postoji li negdje netko u Zagrebu tko bi ih barem djelomicno doveo u red nekako?!

HELP!! Cijeli dan mi je muka i doslovno placem od jada i cinjenice da sam bila toliko glupa da ih ne zastitim kako treba

Hvala na savjetima
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 06:53   #2
Quote:
Noirin kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite!

U putovanju mi se otvorio gel za tusiranjem koji sadzi jojoba ulje...I napravio je mrlju na sandalama od brusene koze.Idiot stavila sam ih u orginal platnenu vrecicu umjesto u plasticnu.I sada moje divne pink Manolice imaju odvratnu mrlju koju sam bezuspjesno pokusava na sve nacine maknuti.

Molim ako netko ima savjet s cime pokusati (pokusala sam obicnom vodom,baby puderom,iscetkavanjem).Nista ne pomaze a ja sam ocajna jer sam godinama stedjela da si ih priustim.

Postoji li negdje netko u Zagrebu tko bi ih barem djelomicno doveo u red nekako?!

HELP!! Cijeli dan mi je muka i doslovno placem od jada i cinjenice da sam bila toliko glupa da ih ne zastitim kako treba

Hvala na savjetima
nisam mala takvo iskustvo ali jesi li tražila savjet postolara? on imaju svakakve trikove....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 10:01   #3
A da probas u kemijskoj cistioni?
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 06:30   #4
Tako je.
U kemijskoj.
Ja sam vidjela da primaju Ugg čizmice na čišćenje pa možda mogu i sandale očistit.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:24   #5
Quote:
Noirin kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite!

U putovanju mi se otvorio gel za tusiranjem koji sadzi jojoba ulje...I napravio je mrlju na sandalama od brusene koze.Idiot stavila sam ih u orginal platnenu vrecicu umjesto u plasticnu.I sada moje divne pink Manolice imaju odvratnu mrlju koju sam bezuspjesno pokusava na sve nacine maknuti.

Molim ako netko ima savjet s cime pokusati (pokusala sam obicnom vodom,baby puderom,iscetkavanjem).Nista ne pomaze a ja sam ocajna jer sam godinama stedjela da si ih priustim.

Postoji li negdje netko u Zagrebu tko bi ih barem djelomicno doveo u red nekako?!

HELP!! Cijeli dan mi je muka i doslovno placem od jada i cinjenice da sam bila toliko glupa da ih ne zastitim kako treba

Hvala na savjetima

Ne znam jesi iz Zagreba, ali u Berislavićevoj imaš kemijsku čistionu baš za kožne predmete pa ih odnesi tamo. Meni su hrpu komada doveli u besprijekorno stanje.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:47   #6
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Ne znam jesi iz Zagreba, ali u Berislavićevoj imaš kemijsku čistionu baš za kožne predmete pa ih odnesi tamo. Meni su hrpu komada doveli u besprijekorno stanje.
Hvala puno.Nisam iz zagreba ali donijet cu svejedno.ako uspiju spasiti super.Hvala
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:31   #7
Quote:
Noirin kaže: Pogledaj post
Hvala puno.Nisam iz zagreba ali donijet cu svejedno.ako uspiju spasiti super.Hvala
Nema na čemu, držim fige
Evo ti link pa ih nazovi
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:15   #8
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, držim fige
Evo ti link pa ih nazovi


Aahh dodjem tamo danas a oni su zatvorili!!ugh...imas li mozda neku drugu preporuku?
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:23   #9
Quote:
Noirin kaže: Pogledaj post
Aahh dodjem tamo danas a oni su zatvorili!!ugh...imas li mozda neku drugu preporuku?
ova čistionica čisti i cipele od brušene kože - ima više lokacija...
pa možda da probaš tamo

http://lemia.hr/portfolios/ciscenje-...-brusene-koze/
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 21:01   #10
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Ne znam jesi iz Zagreba, ali u Berislavićevoj imaš kemijsku čistionu baš za kožne predmete pa ih odnesi tamo. Meni su hrpu komada doveli u besprijekorno stanje.
Kad si zadnji put bila kod njih, zar nisu oni već dosta dugo zatvoreni?

Ja sam imala problem sa furla torbom od brušene kože koja mi je pala sa stolca nasred birca i uletila u kombinaciju alkohola+opušaka i nitko u Zg mi je nije htio uzeti na kemijsko, a ovi u Berislavićevoj su bili zatvoreni.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.