Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2017., 19:00   #61
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
Nigdje veze sa mojim postom! Otkud to da je želim živjeti u 11 stoljeću? Samo sam htio reći da ono što se čini da neće doći ne znači da neće doći. Jer i ovo što se događa prošle generacije nisu ni pojmile.

Ne shvaćaju svi napredak na isti način, i ono što jedno napredak, drugome nije, što ne znači da taj drugi želi živjeti u 11 stoljeću.
Stekao sam dojam da ti se ne sviđa činjenica što će napredak još više napredovati, možda sam u krivu.

Ja ti kažem da je napredak dobra stvar, tko ne vjeruje neka prouči kako su ljudi prije par stoljeća živjeli pa neka donese sud
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:02   #62
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Stekao sam dojam da ti se ne sviđa činjenica što će napredak još više napredovati, možda sam u krivu.

Ja ti kažem da je napredak dobra stvar, tko ne vjeruje neka prouči kako su ljudi prije par stoljeća živjeli pa neka donese sud
Zašto bi homoseksualni brak bio napredak?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:18   #63
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Zašto bi homoseksualni brak bio napredak?
Jer se ne smije ogranicavati ljubav !

Slijedeci korak jest ukidanje ogranicenja na brak izmedju samo dvije osobe, mislim kakvo je to bezvezno ogranicenje da se samo dvije osobe smiju vjencati jedno za drugo... to isto treba maknut, doci ce vrijeme i za to.
John_Wayne is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:24   #64
Kao i uvijek kod ovakvih odluka iskamčena je pritiscima i vjerojatno ne održava pravu volju građana već je rezultat igara političke elite. Kao npr gay premijerka u Srbiji...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:24   #65
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
"u ime obitelji" kao obrana incesta


Pa ne vidim gdje je problem. Obitelj je temelj društva. Što se ne bi tamo npr neka b. vlašić i j. vlašić prokreirali i pridonijeli opstanku nacije.
Globinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 19:42   #66
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Obojica*

Što ćeš, ja sam bečka škola pa mislim da je brak muško-žensko.
Kakvi su to radikalno desni trendovi?
Smeta vam Thompson, ili Bujanec?
Kad bi mene samo smetali Thompson ili Bujanec...

Ali nemoj previše obijati svoju glavu s mojim problemima. Ti ipak možeš svoju ženu/curu/ljubavnicu/simpatiju držati za ruku u nekom manjem gradiću bez straha da će te netko odvaliti šakom ili ti reći neku pogrdnu riječ.

Quote:
Novi233;64501103[B kaže:
]Kao i uvijek kod ovakvih odluka iskamčena je pritiscima i vjerojatno ne održava pravu volju građana [/B]već je rezultat igara političke elite. Kao npr gay premijerka u Srbiji...
Postoji nešto što se u stručnoj literaturi zove konsocijacijska demokracija.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:03   #67
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Kad bi mene samo smetali Thompson ili Bujanec...

Ali nemoj previše obijati svoju glavu s mojim problemima. Ti ipak možeš svoju ženu/curu/ljubavnicu/simpatiju držati za ruku u nekom manjem gradiću bez straha da će te netko odvaliti šakom ili ti reći neku pogrdnu riječ.
Nešto ne znam da su učestali nekakvi fizički napadi?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 20:52   #68
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Nešto ne znam da su učestali nekakvi fizički napadi?
Nedavno smo proglašeni jednom od tolerantnijih zemalja u EU prema gay populaciji...Sve novine objavile.
arizin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 21:17   #69
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Kao i uvijek kod ovakvih odluka iskamčena je pritiscima i vjerojatno ne održava pravu volju građana već je rezultat igara političke elite. Kao npr gay premijerka u Srbiji...
Pa kaj ak je lezba, u čemu je problem?

Meni bi bilo daleko draže da se dokazalo da je Sanader peder, umjesto što se dokazalo da je teška lopina...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 21:19   #70
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Pa kaj ak je lezba, u čemu je problem?
Nije to tako jednostavno, to je čitav sklop mišljenja.
Jednostavno je čovjek manjkav ako nema ženu i obratno.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 22:47   #71
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Stekao sam dojam da ti se ne sviđa činjenica što će napredak još više napredovati, možda sam u krivu.

Ja ti kažem da je napredak dobra stvar, tko ne vjeruje neka prouči kako su ljudi prije par stoljeća živjeli pa neka donese sud
U tome smislu će napredovati stvari da ne možemo znati da li će se ljudi ženiti sa jogurte. Isto kao što prije 100 godina nisu znali da će se homoseksualni ženiti.

Što se tiče boldanog. Ništa ne može napredovati ili "napredovati" samo od sebe. Sve mora imati neku vrstu pokretača.

Imamo raznih apekata, vrsta napretka. Mi tu govorimo o istospolnim vezama. A ne o tome da li sada imamo više hrane, bolje uvjete.

I nije za svakog napredak isto. Ono što je za nekog napredak, za drugog nije i obrnuto to. Da je za svakog napredak isto, onda ovih rasprava na ovu temu ovdje ne bi bilo.
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:36   #72
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da smo moj momak i ja nenormalni?

Oboje smo ostali još uvijek u Hrvatskoj jer ju volimo i smatramo prekrasnom zemljom s toliko potencijala. Međutim, ako se nastave ovi radikalno-desni trendovi, nećemo još dugo ostajati tu. Klima je definitivno radikalnija nego prije 4-5 godina.
A jesi li se zapitao zašto je situacija postala radikalnija? Ovakva izjava te izjednačava s razumijevanjem problema jednog Hansa koji se uhljebio u npr. u administrativnom kompleksu nekog logora, gdje je lupao štambilje za recimo dnevni ulaz namirnica u logor i nije sudjelovao u nikakvim smaknućima. Čovjek smatra da je sve ok. jer je samo radio svoj posao da bi mogao recimo prehraniti svoju obitelj i nikome nije naudio - i uopće ne razumije dublja moralna pitanja koja njegova borba za egzistenciju nosi sa sobom i zapravo ga ne zanima, jer kakve on veze ima s tim. E pa takav je i tvoj komentar.

Da se razumijemo - teror koji su homoseksualci preživljavali u više povijesnih perioda nema nikakvog opravdanja. Nadalje smatram da je životno partnerstvo izvrstan potez (kamo sreće da ga se donijelo prije 50 godina - sada bi bilo manje municije za punokrvne sociopate i ne bi na tom valu mogli jahati), jer donosi temeljna ljudska prava koja ti kao bilo kojem drugom čovjeku pripadaju, omogućava rješavanje imovinsko-pravnih odnosa, itd... Nadalje ovaj zakon omogućava da se homoseksualci kao i drugi ljudi mogu lakše vezati u monogamne zajednice - tu želim reći da je homo zajednica zbog toga što je morala biti u podzemlju bila više izložena promiskuitetu odnosno puno većoj promjeni seksualnih partnera i svim problemima koje to nosi sa sobom. Pojedinci smatraju da je to karakteristično za homo zajednicu, dok osobno mislim da je to čista glupost i da je izričito povezano sa socijalnim aspektima. Stavi čovjeka da odraste u šumi i vrlo je izgledno da ćeš dobiti Tarzana. Karikiram, ali poanta je da represija sigurno utječe na ponašanje ljudi, a to se može vidjeti kroz cijeli niz situacija u povijesti koje nisu vezane za ovo pitanje.

E sada u čemu je problem - problem je vrlo jasan i odnosi se na usvajanje djece, a ne na to je li ti kao čovjek zaslužuješ svoja ljudska prava - tu za mene nema dileme. Nadalje, problem je i što se homo zajednica točnije gay lobi spaja s drugim platformama - koje koriste homo zajednicu kao čistu kartu za guranje drugih agendi - kao npr. rodne ideologije (što nema nikakve veze s time da jedna osoba muškog RODA voli drugu takvu osobu) - koja u sebi nosi relativizaciju svega, a ne toleranciju, a uz to teži potpunome brisanju različitosti i stvaranju rodnog melting pota pod krinkom branjenja različitosti, a da ne spominjem ODGOJNU agendu kojoj je cilj seksualizacija djece i usko se povezuje s pedofilskom platformom koja se npr. u SAD-u od 1950-ih usko šlepa uz gay lobi. U odgojnoj agendi ima još jedan problem, a to je forsiranje djece da razmatraju hetero i homoseksualne odnose u ranoj dobi. Zašto je to problematično?

Odgovor se krije u priči o Tarzanu - ako potičeš neko ponašanje povećava se šansa da će se to ponašanje i ostvariti - tu su ključni socijalni aspekti. U prirodi će velika većina jedinki biti heteroseksualna, a mala homoseksualna. Ako socijalno stisneš npr. inkvizicijom svesti ćeš homoseksualnost na 0,1 % - mnogi ljudi bi proživjeli život, a da nisu ni bili svjesni svoje homoseksualnosti. A ako socijalno potičeš dignuti ćeš taj broj na 10% ili više što se NWO sociopati i nadaju - objasnit ću ubrzo. Seks u prirodi je nagonski i on u pravilu donosi bar 95% heteroseksualnih odnosa jer je opstanak vrste drukčije ugrožen, a seks u civilizaciji je dosta drukčiji i na njega utječu mnogi socijalni aspekti - ukratko odgoj i uvjeti igraju veliku ulogu. Npr. spartanci koji su gradili izrazito patrijahalan duh i protežirali čim više koheziju i druženje (skoro na razini zatvora) svojih jedinica je za posljedicu imalo i puno veću pojavu homoseksualnih odnosa - ista stvar je s janjičarima ili jači postotak homoseksualizma u bliskoistočnim civilizacijama koji je bio kulturološki uvjetovan.

Nego sociopati - u čemu je problem - zašto im potencijalna eksplozija homo populacije odgovara - zato što nisu reproduktivni (ne mislim prirodno naravno - sposobni ste raditi djecu kao bilo tko drugi) i reprodukcija ovisi o labaratoriju te se može imati potpuni nadzor nad reprodukcijom takve populacije - što veći broj to bolje. Tu i jesu ključevi problema i sada se vraćamo na problem edukacije i problem usvajanja djece. Kakve veze imaju ova pitanja s tvojim temeljnim ljudskim pravima? Ja ću braniti tvoja ljudska prava do kraja, a isto ću se boriti i protiv agresivne edukacijsko gay ubermensch agende do kraja.

Sva prava imaš, i da svjestan sam da te netko može napasti samo zato što si homo što nikako ne mogu opravdati (osim toga niste jedini ljudi koji mogu doživjeti napad iz raznih razloga - nacionalnih, vjerskih, ideoloških itd.), ali to je do jučer bilo sve rijeđe i rijeđe - dok nije došlo do radikalizacije zbog problema koje sam ti gore naveo. Zapravo je gay ideologija ta koja je postala izrazito agresivna u zadnjih 8 godina što je posljedično dovelo i do hetero radikalizacije - ne opravdavam - samo ukazujem na uzročno posljedičnu vezu. Osim toga imate još jedan problem, a to je neosjetljivost na puno kompleksnije probleme u društvu za ljude koji su u puno većim gov... nego što su danas homo zajednice - smatram li da je to zato što ste homo? Ne to je zato što ste ljudi kao i svi drugi i gledate prije svega svoju guz... - ok., ali me onda poštedi kmečanja na moralnim osnovama.

Da skratim jer bi mogao do preksutra pisati o ovom problemu koji je jako kompleksan, a ne jednostavan kao što se prikazuje kroz parolu ljubav je ljubav - ja s ničijom punoljetnom ljubavlju nemam problema.

Ako će mi djeca biti homo - ok. prihvatit ću to, ali će biti homo zato što su se takvi rodili, a ne zato što su im u školi, a neki frikovi žele početi i od vrtića, punili glavu s tim iz nekih potpuno drugih ciljeva. Dakle imate moje veliko NE za guranje ove problematike u školski sustav.

Želite imati djecu - ok. imate reproduktivne organe, stisnite zube i napravite djecu. Nije da ste invalidi ili neplodni - žao mi je ali ne smatram da je reprodukcija pitanje nečijih seksualnih preferenci.

Želite imati prava i da možete živjeti kao i drugi ljudi - apsolutno podržavam, samo ne vidim argumente za ovakvu agresivnu propagandu. I dugotrajne progone ne možeš koristiti kao alibi za agresiju koja se događa, kao što ni Izraelce holokaust ne opravdava kad sprže palestinsko selo bez razmišljanja je li tu hamas ili su u selu obični civili.

Vidiš, ljudi poput mene će biti ped... novog doba, ako NWO agenda dobije i slijedi mi brutalno gaženje zbog mojih stavova - hoće li u tvom svjetonazoru u tom momentu biti mjesta za empatiju za ljude poput mene ili ćeš reći da me treba zgaziti kao relikt prošlosti i neophodnu žrtvu za utiranje puta prema "napretku"???

Vjerojatno se pitaš zašto ti ovo sve govorim?? kad si ti čovjek koji samo hoće svoja temeljna prava. Vrati se gore na priču o Hansu pa će ti biti jasnije. Ti si taj koji udara štambilje iako ti se čini da nikome ne želiš zlo.

Napredak u temeljnim ljudskim pravima za sve ljude? Apsolutno sam za, ali ovo nije način, ovo je agresija, čisti nacizam i ništa ne opravdava ovakvo rješenje pa čak ni višestoljetno gaženje homoseksualaca. To se mora ostvariti na drugi humaniji i razumniji način, a ne na guranje NWO kola smrti samo da bi se napokon netko namirio - koliko god čekao svoja prava. Potrebno se malo izmaknuti od pogleda temeljenog na interesu za svoju guz.. i sagledati procese kroz drugu prizmu. Jest, to je najteže pa i meni, i ja sam samo čovjek, ali se neću pitati sutra kad me krenu gaziti zašto se to događa, a nisam želio ništa loše - točno ću znati tko i zašto.

Tako da umjesto da se žališ kako si progonjen probaj malo dublje sagledati problem pa će ti i ovi procesi biti jasniji.
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:23   #73
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
U tome smislu će napredovati stvari da ne možemo znati da li će se ljudi ženiti sa jogurte. Isto kao što prije 100 godina nisu znali da će se homoseksualni ženiti.

Što se tiče boldanog. Ništa ne može napredovati ili "napredovati" samo od sebe. Sve mora imati neku vrstu pokretača.

Imamo raznih apekata, vrsta napretka. Mi tu govorimo o istospolnim vezama. A ne o tome da li sada imamo više hrane, bolje uvjete.

I nije za svakog napredak isto. Ono što je za nekog napredak, za drugog nije i obrnuto to. Da je za svakog napredak isto, onda ovih rasprava na ovu temu ovdje ne bi bilo.
Napretkom ekonomije nastupa i napredak svijesti.

Što čovjek ima veću odgovornost, to zahtijeva i više prava
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:24   #74
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Zašto bi homoseksualni brak bio napredak?
Jer donosi sreću tim ljudima
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:34   #75
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Jer donosi sreću tim ljudima
Znači od sretne stare Grčke samo nazadujemo....zanimljivo
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 11:22   #76
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Napretkom ekonomije nastupa i napredak svijesti.

Što čovjek ima veću odgovornost, to zahtijeva i više prava
Pa ne znam baš, napredak ekonomije je moguć manjak svijesti upravo zbog veće materijalne sigurnosti. Ali ovo ovdje nije tema.

Ono što ćeš ti gledati kao napredak, ja ću gledati kao nazadak i obrnuto. Nisam ni ja protiv promjena, ali unutar nekih zadanih okvira.

Tebi je istospolni "brak" napredak civilizacije meni je nazadak, i ti se možeš čuditi "mojoj slijepoći" koliko god želiš.
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:30   #77
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
...
Znaci ti mislis da je moguce da bi danas bio homoseksualan da su te ucili da je to okej?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 13:32   #78
ne možeš učenjem postati gay. jer bi tako onda svi ostali učenjem trebali postati straight
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 15:52   #79
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ne možeš učenjem postati gay. jer bi tako onda svi ostali učenjem trebali postati straight
Možeš - ja ne pripadam u ljude koji smatraju da se homoseksualnost može liječiti, baš iz razloga koji ljudi koriste kad kažu da je to pitanje mozga i da treba ispraviti mozak i sve je ok. Seksualnost u civilizacijskim okvirima je definirana s puno aspekata, a ne samo nagonom, a mnogi aspekti su sociološki i kulturološki, a možda čak i prehrambeni koji remete hormonalnu osnovu. Da bi "lječio" homoseksualnost potrebno je slomiti ljudski karakter i ubiti sve ono što čovjek jest, a ne ispraviti hormonalnu osnovu i sve je ok. To završava ili psihičkim uništenjem osobe ili ubojstvom te osobe. Dakle apsurdno je tvrditi da se to može liječiti, niti smatram da je to potrebno niti humano niti ima razloga za to, jer su ljudi kao i svi ostali i svojim načinom života ne ugrožavaju nikoga....

ALI, učenjem od najranije dobi možeš postići sve - izgraditi malog nacista, komunista, homofoba, pedofila, ubojicu, dobrog čovjeka, homoseksualca, Tarzana pa i majmuna ako hoćeš.... što god hoćeš. Zato države i toliko ulažu u kontrolu obrazovanja. Sve ovo je potvrđeno u nizu povijesnih situacija (npr. druga polovica 19. stoljeća, boljševički sistem, treći reich, pa sve do modernih neoliberalnih sistema ili prije u povijesti - Sparta, protureformacija...) a može se sagledati i niz specifičnih socioloških situacija koji generiraju pojavu raznih ljudskih načina života ili pogleda na svijet. Jedna od najvećih neistina koja se gurala kroz gay propagandu jest da su svi homoseksualci takvi rođenjem - to je jednostavno neistina. Samo mali broj jedinki može biti takav rođenjem oko 1% kao prirodni otklon, a u civilizacijskim kretanjima postotak je 5% - nekad više, a nekad manje - što zorno ukazuje da sociološki aspekti igraju nekakvu ulogu. To možeš i vidjeti i u ekstremnim uvjetima gdje npr. u zatvoru imaš puno veći postotak homoseksualizma nego u civilizacijskim okvirima ili u prirodi. Očito je da su tu u igri i sociološki faktori povezani sa samim prirodnim nagonom - inače bismo došli do zaključka da su gay ljudi često i kriminalci pa ih je zato puno u zatvoru. Na to još možemo dodati ljude koji u životu jednostavno promjene seksualnu orijentaciju i to onda šibaju ostatak života - a takvih slučajeva ima u obje orjentacije. Tu isto možemo pričati o milijun razloga koji su uvijek individualni i ne može ih se uklopiti u jednostavne okvire.

Je li ovo sve što sam napisao znači da je homoseksualnost loša? Apsolutno ne, to jednostavno nema veze s odnosima dobar - loš.

U čemu je problem - problem je u onome što sam naveo u prethodnom postu - genetski inženjering i kontrola populacije. Radi se isto ono što se nekada pokušavalo napraviti s homo osobama, a tj. "izlječiti" ih, odnosno promijeniti - samo što se ovaj put to radi na jedini mogući način, a to je formiranjem od najmlađe dobi. I tu je esencija problema, a ne u pitanju tko koga voli. Tako da ta propaganda može komodno odj... što se mene tiče, a ja zaista nisam homofob.

Uz to, gay platforma se koristi i za guranje drugih platformi od kojih su neke zaista problematične najblaže rečeno - pedofilija, incest, sodomija (u modernom smislu) itd. Samo se dodavaju slova bez ikakvih segregacija, a sve pod krinkom tolerancije - jer su svi skupa ugroženi pa u isti koš upadaju homoseksualci, transrodne osobe, pedofili , ljubitelji incesta ili seksa s životinjama. Tko je tu lud - zar je to isto - pa tu je dijapazon od obične seksualne orijentacije pa do potpunih boleština i najgorih zločina. I ovo je fakta - ako nisi upoznat samo baci oko na razvoj LGTB piokreta od 50-ih u americi ili još bolje njemačkoj gdje se lijepo vidi kakvi se sve ljudi i agende šlepaju pod zajedničkom platformom - pa tu ima hrpa punokrvnih monstruma koji nemaju veze s pitanjima seksualne orijentacije. A koji su ciljevi? Ciljevi su isti - apsolutna kontrola populacije i prije svega razbijanje klasičnih obitelji i kontrola pomlatka kroz državu, odnosno politika koja kaže da su djeca vlasništvo države, a s time i ljudi - nešto što na idejno razini sve češće i češće ispada u javnost zadnjih 10 godina.

Tu je još jedan problem, a to je što se dio homoseksualaca zbog progona kojima su bili izloženi jednostavno danas deklarira kao građanin svijeta - puno su im bliži nekakvi liberali iz japana nego njihovi susjedi - zato i jesam jako za životno partnerstvo (osim humanog aspekta objasniti ću i politički) - jer se tako omogućava napokon potpuno uklapanje homo osoba u njihov prirodni kulturni okoliš i tako se smanjuje armija koja fanatično gleda u NWO i novi svijet koji će im donijeti prosperitet, te postaje njihovo topovsko meso za provedbu ciljeva. Neće NWO nikome donijeti prosperitet nego šačici ljudi, a ostali idu pod pojam potrošne robe.

I zato sam izrazito protiv bilo kakve propagande u najmlađim uzrastima - jer ona donosi crnu budućnost i na to ne mogu pristati. Niti mogu pristati na floskule da se čovjek ne može usmjeriti na nešto. Odrasli čovjek ili mlada osoba ne, ali djeca itekako da. Zato i jest ovakvo forsiranje na što mlađe uzraste. A ja bih volio vidjeti od homo zajednice da se odjeli od svih ovih sranj... i da jednostavno živi normalan život koji im je po prvi put u modernom vremenu omogućen i da odj... propagandu jer ih to čini istim eugeničkim nacistima poput onih ljudi koji su ih progonili, modificirali i na njima eksperimentirali - isti k... drugo pakovanje.
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 16:01   #80
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
ALI, učenjem od najranije dobi možeš postići sve - izgraditi malog nacista, komunista, homofoba, pedofila, ubojicu, dobrog čovjeka, homoseksualca, Tarzana pa i majmuna ako hoćeš.... što god hoćeš.
Zelis reci da su zagovornici gender teorije zapravo u pravu i da je rod proizvoljna stvar nametnuta odgojem?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.