Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 21:00   #1
Uopće nije ljubomoran, ali ni malo! Kako je to moguće...

Tip i ja smo u vezi nešto više od godinu dana. Prošli mj. nam je bila godišnjica.

Dobro nam je, zabavljamo se, fino je sve... ali mene muči to šta on nikada ne pokaziva ni malo ljubomore. Ali nikad. Meni to nije normalno, i kažem mu to, on samo odmahne rukom, kaže on je takav, nije ljubomoran i gotova priča.

Meni to smeta. Ne bih htjela da je onako bolesno ljubomoran, da me stalno kontrolira, da hoće znati svaki moj sekund šta radim. Ali onako malo neke ljubomore, to mora bit. Ja se sad čak pitam da li je njemu stvarno stalo do mene ako ni malo nije ljubomoran?

Eto sad par primjera:

1. Kažem ja njemu neki dan da ću se naći s jednim kolegom s faksa. On je sad položio jedan ispit, ima neke odlične skripte, pa sam ga zamolila da mi posudi. Kažem ja momku da ćemo sjest na kavu da mi još kaže sve o ispitu i tako... A ovaj moj kaže samo "OK". Meni ne bi baš bilo svejedno da on ide sam s kolegicom na kavu, a on meni kaže samo "OK"...

2. Neku večer bila ja kod prijateljice. Zapričale se mi, bilo je već oko 1 sat u noći. I sad trebam ja poći kući, a strah me sama ići tako kasno, još da me neki manijak ne ne napadne. I kako ta prijateljica živi s momkom, ponudili mi oni da me njezin momak odveze autom kući. Pričam ja momku drugi dan kako me ovaj vozio, opet on nije ljubomoran. Ali ni malo. I kažem ja njemu, pa šta tebi ni malo ne smeta da mene drugi muški vozi kasno u noć autom? Kaže on da ne, da je to momak od najboljemi prijateljice, nema tu ništa čudno... I opet ništa od ljubomore.

3. Jučer sam otišla na put iz Zagreba, otišla kući kod roditelja na 3 tjedna. I opet ovaj nije ljubomoran. Čak i zna da tu živi moj prvi momak i da ću ga vidjeti, imamo zajedničku ekipu, a njemu to ne smeta. Meni to pak nije normalno. On će za to vrijeme ići sa svoja 2 prijatelja na more. Ja sam ljubomorna, svašta sam mu rekla, da slučajno nije koketirao s nekim ženskama, nabaciva im se i tako, rekla sam mu da pazi šta radi....

Ma ima još tih situacija, tako neke sitnice di bi svatko bio onako malo ljubomoran. Ali ovaj moj tip - ništa.

Kakva su vaša iskustva? Da li ja pretjerujem što mislim da njegovo ponašanje nije normalno? Može li to značit a mu nije dovoljno stalo do mene?

Ma ne znam više ni sama šta da mislim.
Miss Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:05   #2
Naravno da je moguće.
Nisu svi toliko ljubomorni i opsesivni poput tebe.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:06   #3
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
Ali onako malo neke ljubomore, to mora bit. Ja se sad čak pitam da li je njemu stvarno stalo do mene ako ni malo nije ljubomoran?
Ne mora bit, bez uvrede, al to je glupost.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:14   #4
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Naravno da je moguće.
Nisu svi toliko ljubomorni i opsesivni poput tebe.
Ma kako sam jato opsesivna, šta pričaš, alooooooooo?

Pa normalno da mi nije svejedno ako mi momak ide sam sa ekipom na more i da sam mu rekla da pazi šta radi.

Isto bi bilo normalno da i on meni kaže, ali ne. Njemu ne smeta šta ću ja viđat svog bivšeg momka, tip živi tri kuće od mojih, imamo istu ekipu... I moj momak sve to zna i uopće nije ljubomoran. Ne možeš reći da je to normalno.



Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne mora bit, bez uvrede, al to je glupost.
Ali kako? Bar malo neke ljubomore da ima...
Miss Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:17   #5
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post



Ali kako? Bar malo neke ljubomore da ima...
Ako ima povjerenja, ljubomore nema. Tip ima povjerenja jer nema razloga sumnjati. To sto ti mislis da on mora biti ljubomoran je tvoj problem.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:24   #6
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
Ma kako sam jato opsesivna, šta pričaš, alooooooooo?

Pa normalno da mi nije svejedno ako mi momak ide sam sa ekipom na more i da sam mu rekla da pazi šta radi.

Isto bi bilo normalno da i on meni kaže, ali ne. Njemu ne smeta šta ću ja viđat svog bivšeg momka, tip živi tri kuće od mojih, imamo istu ekipu... I moj momak sve to zna i uopće nije ljubomoran. Ne možeš reći da je to normalno.
Nisi opsesivna oko toga kakvu će on reakciju imati kad mu spomeneš nekog drugog muškarca, ne mozgaš često o tome, ne razmišljaš puno o tome s kim se on viđa, što radi, itd.?
Onda dobro

Da ti odeš s ekipom na more bez njega, prevarila bi ga?

Nisi u stanju držati ruke dalje od bivšeg, pa očekuješ da ti on to zabrani?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:26   #7
A šta ti ne bi bio ljubomoran da znaš da ti cura ide na put bez tebe i da će tamo viđati bivšeg momka i to još onog koji joj je bio prvi u svemu.

Neću ja s njim ništa imati, neću sigurno prevarit momka jer ga volim. I zna on da ga volim i stvarno nema razloga sumnjati u mene, ali opet bilo bi mi prirodno da ipak pokaže malo ljubomre. Ne može ti baš biti svejedno u takvoj situaciji
Miss Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:27   #8
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
A šta ti ne bi bio ljubomoran da znaš da ti cura ide na put bez tebe i da će tamo viđati bivšeg momka i to još onog koji joj je bio prvi u svemu.
Kad god supruga ode vidjeti obitelj, u tom kvartu joj zivi bivsi s kojim je bila dugo. Ne pada mi napamet joj rec 'pazi kaj radis.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:28   #9
Gle jednostavno iz par razloga. Prvi je da ima toliko povjerenja u tebe, to bi ti trebala znati najbolje? Drugo jednostavno nije toliko zagrijan za tebe i nisi mu fizicki toliko privlacna, tako da te i izgubi nije veliki problem.
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:30   #10
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Da ti odeš s ekipom na more bez njega, prevarila bi ga?

Nisi u stanju držati ruke dalje od bivšeg, pa očekuješ da ti on to zabrani?
Neću ga prevariti, to sigurno. I neću imati ništa s bivšim jer volim sadašnjeg. Bivšeg ću viđati jer imamo tamo istu ekipu, kuće su nam u istoj ulici. Ali neću s njim ništa imati kao s muškarcem.

Ali svejedno bi mi bilo normalno da mi sadašnji momak ipak pokaže malo ljubomore u toj situaciji, da ima neki komentar... A njemu to ni malo ne smeta, ni malo...
Miss Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:32   #11
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
....

Ma ne znam više ni sama šta da mislim.
Mozda da imas daleko prljavije misli od njega. Mozda da vlastita sranja projiciras na njega. Jadna ta prijateljica, da samo zna gdje si joj u glavi decka svrstala, samo zato sto te isao prebaciti autom po noci.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:34   #12
Isto sam tako potpuno cijepljena od ljubomore, nikad mi se nitko s kim sam bila nije zalio na to. Zarucnik je u kontaktu s par bivsih, prijatelji su, poznajem ih i ja, nikakav problem.
Meni se, bez uvrede, cini da si ti ta kojoj je u toj vezi dosadno, pa talasas i kreiras situacije ne bi li stvorila dramu i time sebi dokazala kako si u strastvenoj vezi u kojoj frcaju iskre. Covjek je ocito drugacijeg temperamenta, a to ces ili prihvatiti ili ne, drugog nema. Ovakvo mrcvarenje je smijesno.
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:35   #13
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Gle jednostavno iz par razloga. Prvi je da ima toliko povjerenja u tebe, to bi ti trebala znati najbolje? Drugo jednostavno nije toliko zagrijan za tebe i nisi mu fizicki toliko privlacna, tako da te i izgubi nije veliki problem.
Ma to je i meni palo na pamet da njemu možda i nije toliko stalo do naše veze. Ali onda si mislim, da mu nije stalo, ne bi se trudio da napravi neku romantiku kako zna napravit, ne bi me upoznao s roditeljima, a napravio je to.

Zato me to i zbunjuje, taj totalni nedostatak ljubomore.
Miss Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:37   #14
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mozda da imas daleko prljavije misli od njega. Mozda da vlastita sranja projiciras na njega. Jadna ta prijateljica, da samo zna gdje si joj u glavi decka svrstala, samo zato sto te isao prebaciti autom po noci.
Upravo to.

A čuj, čim je vozi mora da je želi jebat. Još i zaštitnička komponenta. To je nekima u glavi normalno, da je svatko suprotnog spola potencijalan osim valjda ćaće i rodbine, valjda. Dečko od prijateljice, potato potejto, muž od sestrične, hu kerz.
Da nekom kažem da me od prijateljice dečko vozio i da taj pokaže ljubomoru, smatrala bih da me smatra odvratnom osobom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:39   #15
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mozda da imas daleko prljavije misli od njega. Mozda da vlastita sranja projiciras na njega. Jadna ta prijateljica, da samo zna gdje si joj u glavi decka svrstala, samo zato sto te isao prebaciti autom po noci.
Ma kakve prljave misli? I što je jadna mi prijateljica, nisam ništa imala s njenim momkom, niti sam ga negdje svrstala. Samo sam dala za primjer što moj momak nije ni malo ljubomoran šta me ovaj vozio kasno u noć kući.

Ne mislim ja da on treba radit neke drame, ali malo neke zdrave ljubomre pokazat.
Miss Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:40   #16
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Upravo to.

A čuj, čim je vozi mora da je želi jebat.
.. .
Ai zamisli samo, kakva joj je to prijateljica, kad je jos i pristala sjesti s njenim muskarcem u auto! Ja bi dobro tu pripazila, ccc.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:41   #17
Quote:
Miss Mermaid kaže: Pogledaj post
Ma kakve prljave misli? I što je jadna mi prijateljica, nisam ništa imala s njenim momkom, niti sam ga negdje svrstala. Samo sam dala za primjer što moj momak nije ni malo ljubomoran šta me ovaj vozio kasno u noć kući.

Ne mislim ja da on treba radit neke drame, ali malo neke zdrave ljubomre pokazat.
A zašto bi bio ljubomoran jer te prijateljičin dečko vozio? Ne bi li to trebalo biti kao da te brat/rođak vozi situacija? Ili nisi od tih žena.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:49   #18
Zamišljam autoricu kako se upušta progresivno u sve opasnije situacije da bi dečka učinila ljubomornim.
Od otvaranja vrata poštaru u spavaćici do pokazivanja gaćica konobarima.

Miss Mermaid, nisi objasnila što ti zapravo želiš postići? Kakvu reakciju tražiš od njega?
Jer ovako ispada da samo tražiš drame. Misliš da je to izraz ljubavi ili nešto. Ako je to slučaj onda možda imaš problem sa nezdravim obrascima ponašanja u vezi.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:53   #19
Ma to je čovjek. Nije ljubomoran jer ni ne treba biti, ako ga i prevariš, nać će čovjek drugu, nema šta ljubomoran biti. Već neku ima na nišanu sigurno, odnosno ima bolju opciju već, a ako vam seks nije redovan, vrlo vjerojatno ima 'picu' sa strane. A i mogla bi koju svoju sliku staviti da vidimo kako izgledaš, to je sigurno jedan od faktora.
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:56   #20
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Zamišljam autoricu kako se upušta progresivno u sve opasnije situacije da bi dečka učinila ljubomornim.
Od otvaranja vrata poštaru u spavaćici do pokazivanja gaćica konobarima.

Miss Mermaid, nisi objasnila što ti zapravo želiš postići? Kakvu reakciju tražiš od njega?
Jer ovako ispada da samo tražiš drame. Misliš da je to izraz ljubavi ili nešto. Ako je to slučaj onda možda imaš problem sa nezdravim obrascima ponašanja u vezi.
baš to
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger