Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2017., 17:46   #61
Quote:
DK-RH kaže: Pogledaj post
Za vremenom ne zalim jer je, barem meni, doista bilo lijepo.
Zalim za time sto smo se rastali na takav nacin...i zalim sto takav ogavan rastanak i zvijerski cin ima potencijala da baci sjenu na svo to lijepo vrijeme
bilo bi ti lakse da ste imali fini sladunjavi filmski prekid?
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 20:54   #62
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
otkada je prekid bolest od koje se boluje
pa više-manje ljudi poslije prekida prolaze kroz iste stvari, gotovo pa simptomatično isto, samo neki dulje - neki kraće. u svakom slučaju vrijeme je lijek, bar bi trebao bit

Quote:
DK-RH kaže: Pogledaj post
O sunce vam j***.

I tako...da, ego ima svoje epizode vristanja kada me zeli preuzeti negativnim emocijama. Trenutno ne osijecam ni tugu, ni zalost, ni sjetu....vec cistu mrznju!
e sad mogu reći da te razumijem, al ipak mi je zanimljiva jedna stvar. ti si znao da ćete prekinut i da ćeš odselit i da je gotovo. dobro, ne znam kaj je ona u tom periodu napravila, al ipak mislim da je slično ovome kroz kaj sam ja prolazio kad sam saznao da je već ušla u drugu vezu.

al ono kaj mi je palo na pamet poslije da je to isključivo moj problem. ona se ohladila već prije i taj je drugi tip naletio slučajno (ako vjerujete u slučajnosti, jel ). kaj hoću reći, realno me može bit briga jer je realan prekid veze započeo puno prije nego smo mi to "dogovorom razriješili" i ona realno, može radit kaj god hoće. naravno da sam prvo bio ljut i razočaran i očajan, al sam se sjetio nekih prije odnosa i shvatio da sam i ja nekad prije napravio sličnu stvar.

i ja sam mogao u tom periodu raditi kaj hoću. mogu i sad, ali ne želim. mislim da je dobro da budem sad sam neko vrijeme.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:31   #63
Quote:
DK-RH kaže: Pogledaj post

Cinio sam joj grozne i ogavne stvari tokom nase veze i ne-jednom joj slomio srce. Ono sto je ona izvela par tjedana nego li sam se trebao odselit me je ostavilo toliko u soku da jos uvijek ne mogu doci k sebi. Kazem, nezamislive sam gadosti cinio, no ona je digla ljestvicu na novu razinu, nepojmljivo cak i gadu poput mene.
Reka bi narod, sta si sio to ce ces i zeti...
Kaj? Kaj ste si radili?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:35   #64
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj? Kaj ste si radili?
pak ti bokca josuha, nije ovo sapunica
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:46   #65
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
pak ti bokca josuha, nije ovo sapunica
Pa nego kaj je? Tak je lepo napisal gadosti da su si radili ali sad ne znam koje. Jel mu spavala sa bratom? Jel mu spavala sa tatom? Sestrom?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:46   #66
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
pak ti bokca josuha, nije ovo sapunica
E sad prika, jedi g..na!
Kako si posijao tako si i požeo!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:56   #67
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa nego kaj je? Tak je lepo napisal gadosti da su si radili ali sad ne znam koje. Jel mu spavala sa bratom? Jel mu spavala sa tatom? Sestrom?
samo bitni detalji, manje bude patil ak ti veli

Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
E sad prika, jedi g..na!
Kako si posijao tako si i požeo!
kaj tebe muči, kakve žetve
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2017., 21:57   #68
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
samo bitni detalji, manje bude patil ak ti veli :
Pa da. Čim meni to veli patnja bu mu prošla. Pa zato ja i pitam. Zbog njega.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 09:10   #69
Quote:
DK-RH kaže: Pogledaj post
Za vremenom ne zalim jer je, barem meni, doista bilo lijepo.
Zalim za time sto smo se rastali na takav nacin...i zalim sto takav ogavan rastanak i zvijerski cin ima potencijala da baci sjenu na svo to lijepo vrijeme
nisam mislila da je to izgubljeno vrijeme, nego, prebolila sam osobu, više nebi bila s njim, ne volim ga jer se pretvorio u nešto neprepoznatljivo...ali tih 8-9godina je bilo prekrasno, puno divnih iskustava, prvih iskustava, sjećanja, onog nekog lipog osjećaja zdrave pripadnosti i tako dalje...

pitam se dali će ikad opet s nekim biti tako? jeli to bilo jednom i nikad više? dali je sve to iovako ionako farsa? ako smo mi uživali skupa, i bili zaista dobar par kao što smo mislili, i kao što se sjećam kako smo se uspili toliko različito promjeniti i rasuti u 1000 komadica?

nakon prekida smo ostali kao "dobri", to je trajalo jedno 6mjeseci onda je on napravio niz ružnih stvari koje su dovele do toga da mi se ni na ulici više ne javi... moram se pitati, što se dogodilo? kako je do toga došlo da s nekim dijeliš život, krevet, kredit 9 godina i onda se više ni na ulici ne javiš toj drugoj osobi?

to su stvari koje ne mogu preboliti.. jednostavno ne znam kako da na tom području budem bezosjecajna i ono "boli me kurac za tebe" jer to nije pitanje "njega" nego svog tog vremena koje smo proveli skupa.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 09:27   #70
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post

nakon prekida smo ostali kao "dobri", to je trajalo jedno 6mjeseci onda je on napravio niz ružnih stvari koje su dovele do toga da mi se ni na ulici više ne javi... moram se pitati, što se dogodilo? kako je do toga došlo da s nekim dijeliš život, krevet, kredit 9 godina i onda se više ni na ulici ne javiš toj drugoj osobi?
Niz ružnih stvari? Koliki je to niz bio? O čemu se radilo? Možda je to razlog zakaj ti se više ne želi javiti. Neugodno mu je ili ima novu djevojku koja ne želi da komunicira sa bivšom svojom ljubavi. NIkaj neobičnoga. U pravilu ti se te velke ljubavi završe tak da se ljudi odmaknu u potpunosti. Doduše ja uvijek recimo svoju bivšu uvijek pristojno pozdravim. Srećom nesrećem je prečesto. A mi nismo jedno drugom nikakve gadosti radili. Zato mi je najfascinantnije kad čujem da su ljudi u dugim vezama jedno drugom gadosti radili. Ono ? WTF?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 09:57   #71
ah... dakle ja sam prekinula vezu jer nakon godine dana forsiranja razgovora da nešto nije u redu i da ne štima od njega bi samo dobila odgovor da nisam normalna pa sam na kraju pregrmila to, zaključila da me ne voli više, stisla zube i prekinula vezu... plakao je i kumio 2 dana da se vratim, a onda nakon niti mjesec dana od prekida, na jednom koncertu, zabrijao sa ženskom namjerno meni ispred očiju... ok, i preko toga sam prešla, kontam da mi se na neki način želi osvecivati, jer očito misli da sam SAMO JA NJEGA povrijedila... i nakon toga smo ostali dobri i znali popiti kavu skupa, a s tom curom. je ubrzo ušao u vezu... i onda nakon 6mjeseci kad sam spomenula da bi trebali materijalno i financijski se nekako podijeliti je odlučio prekinuti svaki kontakt sa mnom uz naravno priče o tome, kako ja ionako nisam sudjelovala u zajednickim ulaganjima, tipa renovacije stana, kupnja auta.... bla bla

a imali smo veliko društvo, zajedničko društvo, naravno da su svi znali da sam uvijek imala veću plaću od njega, i nije postojala moja ili njegova lova, sve što smo imali je bilo "naše".... on je na kraju ostao sa novim autom i renoviranim stanom i još ni na ulici ne kaže bok. gnjida. znam. ali kako je do toga došlo?

da sam ja na njegivom mjestu, tukla bi se nogom u guzicu i zahvaljivala drugoj strani koja je skupila snage za prekid kad ja već pičkica nisam.

eto. grozno. 9godina?wtf?

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:01   #72
Prezakon! Bila si u vezi sa sponzorušom! Lijepo bogami. I kaj sad? Puštaš to i odlaziš sama u suton ili ćeš se pokušati pravno boriti za lovu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:08   #73
kaj sad? hahha ništa, rekoh to su stvari koje ne mogu preboliti. kakva pravna borba, pa sva para ovog svita nebi mi ništa značila kraj takvog "kraja"...

btw. to se sve izdogađalo prije 3 godine... nije to friska rana, samo otvorena rana.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 10:12   #74
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
kaj sad? hahha ništa, rekoh to su stvari koje ne mogu preboliti. kakva pravna borba, pa sva para ovog svita nebi mi ništa značila kraj takvog "kraja"...

btw. to se sve izdogađalo prije 3 godine... nije to friska rana, samo otvorena rana.
A to. To je druga stvar. Definitivno je najteže provariti razočarenje kad skužiš da ta osoba s kojom si bil toliki niz godina možda i nije ono kaj si smatrao da ona je. Jebat ga. S vremenom si čovjek valjda oprosti.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 15:27   #75
i evo , ne placem 2 dana, sad se rasplacem, javim mu se, on me fino odjebe, i nastavim plakati..
sad mi trebaju suncane naocale koje toliko mrzim, na ovaj suncan dan.
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:01   #76
Ajde da se i ja ubacim.
Veza trajala 4,5 godina. Prve 3 godine veze pamtim kao vjerojatno 3 najbolje godine u mom životu. Uzajamno poštovanje, ljubav, razumijevanje, uživancija. Nažalost, u te tri godine borila se sa teškom bolešću za koju su joj čak i liječnici davali samo nekoliko mjeseci života. Na iznenađenje svih liječnika, bolest se povukla i netragom nestala. Što bi čovjek mogao više poželjeti. Počinje razmišljanje o braku, djeci. U jednom trenutku ostaje bez posla, ali nekako se krpamo iz moje plaće i mog dodatnog posla. Iako skromno živimo, neke stvari si možemo priuštiti i veza nam je i dalje jaka.
Otprilike u ovo vrijeme lani dolazi do prvih stvari kod kojega je očito nerazumijevanje. Pri planiranju zajedničkog GO vidim kako nije baš zainteresirana, ali nekako izorganiziramo par zajedničkih dana u Dalmaciji. Godišnji je bio predivan, oboje u njemu uživamo i često ga se sjetimo.
Sada kreće ona negativnija faza. Faza se nekako poklopila sa povratkom njezine sestre s kojem su jedno vrijeme imale dosta hladan odnos. Nekako sa zagrijavanjem njezinog odnosa sa sestrom, hladi se prema meni. O njezinoj sestri nemam pozitivno mišljenje. Kako bi mogao i imati pozitivno mišljenje o osobi koja nije nijednom nazvala njezinu sestru koja je bila smrtno bolesna, a uz to je napustila svoje dvoje djece kako bi mogla biti s mlađim ljubavnikom u drugom (našem) gradu.
Sve su češći njezini odlasci na kavu sa sestrom kojima se zaista nisam protivio jer smatram kako mora i ona imati nekog svog. Malo po malo dolazi do situacije gdje joj se uopće ne ide na neka naša zajednička putovanja. Dane radije provodi spavajući, slušajući cajke i sl. gluposti. Dok je prije bila vrhunska kuharica i domaćica, sada je vrhunac ručka podgrijavanje u mikrovalnoj, a stan najčešće čistim ja.
Sve to još nekako "gutam" dok mi jednom na proljeće ne kaže rečenicu:"Reci mi kojim putem ideš u šetnju kako ne bi ja išla istim putem kao i ti". Prvo je pitam nek mi ponovi jer ne mogu vjerovati što me pita. Nakon toga jednostavno ušutim, izlazim van i doslovce na kiši gutam suze. Nakon 4 godine veze to čuti od osobe za koju živiš bila mi je tragedija.
Ta rečenica mi je bila okidač. Nakon nje više nisam bio isti. Sljedećih nekoliko mjeseci živimo zajedno, komuniciramo, ali nema nikakve strasti. Krajem travnja inicirao sam prekid. Trajalo je desetak dana dok se nije iselila. Stekao sam dojam kako je očekivala kako ću se ohladiti, ali sam ostao pri svome. Dok sam bio na putu, po dogovoru se iselila. Povratak s puta i prvi ulaz u poluprazan stan bio mi je baš težak. Teško ostajem u stanu, sve me nekako podsjeća na nju. Vidljivo sam tužan i patim. Vidim kako to nikamo ne vodi. Radim zaokret. Novac koji sam štedio za zaručnički prsten ulažem u kupovinu novog bicikla . Odlazim na godišnji kod svojih roditelja u drugi grad gdje sam bivšu zamijenio motorkom hahah..Preko dana se ubijam fizičkim poslom u šumi, navečer sjedam na bicikl i opuštam se u prirodi. Odlazim na pića s ekipom s posla.
Još uvijek je se ponekad sjetim. U te 4,5 godine bilo je puno lijepih stvari. Jedno vrijeme nakon prekida se čujemo porukama, ponekad sam imao osjećaj kako nije ni došlo do prekida već kao da je otišla u neki drugi grad, državu. Iako bi možda trebao biti zadovoljan što smo bili ostali u nekom korektnom odnosu, to nije bilo ono što sam želio. Jednostavno sam izgubio povjerenje u nju. Kada je spomenula susret na kavi, jednostavno sam joj napisao kako ne želim imati više neke odnose s njom jer me iznevjerila i jednostavno ne želim vrijeme provoditi s osobom s kojom nemam neke budućnosti. Iako se više ne čujemo nekako se osjećam bolje..Imao sam dvije varijante. Prva: imati curu s kojom bi ljeto proveo na plaži, dobivao boju i bio nezadovoljan. Druga varijanta je bila ta da prekinem sve s njom, budem jedno vrijeme sam, ali psihički miran...I u bauštelac bojama hahah...Ima težih dana, al se nedam...A i izgubio sam 6 kg, što od stresa, što od rada
sibica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:13   #77
o kakvim godinama vi pricate, ja sinoc dobio nogu i to na dan punih 6 mjeseci slatke ljubavi

oplakao sam je kad sam dosao kuci, mozda sat-dva... puknem turn on na ps4, i okrenem rokat po Far Cry-u (daleki plac) brate mili zaboravio sam je isti minut, sutra narucujem novu recenziju... jebes curu pleyka je zakon
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 08:45   #78
Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
o kakvim godinama vi pricate, ja sinoc dobio nogu i to na dan punih 6 mjeseci slatke ljubavi

oplakao sam je kad sam dosao kuci, mozda sat-dva... puknem turn on na ps4, i okrenem rokat po Far Cry-u (daleki plac) brate mili zaboravio sam je isti minut, sutra narucujem novu recenziju... jebes curu pleyka je zakon
aha, sad kad ego pokuca na vrata.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 09:05   #79
Quote:
sibica78 kaže: Pogledaj post
Još uvijek je se ponekad sjetim. U te 4,5 godine bilo je puno lijepih stvari. Jedno vrijeme nakon prekida se čujemo porukama, ponekad sam imao

Iako bi možda trebao biti zadovoljan što smo bili ostali u nekom korektnom odnosu, to nije bilo ono što sam želio. Jednostavno sam izgubio povjerenje u nju. Kada je spomenula susret na kavi, jednostavno sam joj napisao kako ne želim imati više neke odnose s njom jer me iznevjerila i jednostavno ne želim vrijeme provoditi s osobom s kojom nemam neke budućnosti.
tnx na podjeli svoje priče vjerujem da smo svi u tim nesretnim vezama nesretni na svoj način, al mislim da je nekako univerzalan osjećaj kroz koji se prolazi poslije. od očaja, osjećaja iznevjerenosti, a o povrijeđenosti da ne pričam.

Po meni treba mislit o svemu tome kaj je bilo uglavnom pozitivno, uzet samo one lijepe stvari. one negativne obrasce ponašanja, što svoje, što tuđe prepoznat i ubuduće ih identificirat na vrijeme.

Ja si razmišljam da je vrijeme predragocjeno da bi se trošilo na patnju. Zato i gledam kako izaći iz toga što prije

Quote:
mauzer kaže: Pogledaj post
oplakao sam je kad sam dosao kuci, mozda sat-dva... puknem turn on na ps4, i okrenem rokat po Far Cry-u (daleki plac) brate mili zaboravio sam je isti minut, sutra narucujem novu recenziju... jebes curu pleyka je zakon
kaj da ti velim osim blago tebi kaj bi tek bilo da si zapalio joint
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:08   #80
2ipol godine veze na daljinu. Dvije od toga su bile savršene, ali stvarno jesu.. a onda kad je krenulo pucat, puklo je vrhunski. Ostali smo u kontaktu, uglavnom puno previše za ljude koji su krenuli svatko svojim putem i sad, 8 mjeseci kasnije, gadnije je nego ikad. Zato mi se čini da je najpametnije krenuti prebolijevati odmah, svatko na svoj način, i naravno, nekako se suzdržati od tih varki o ponovnim pokušajima i mirenjima. Ali, jedno je reći.. a drugo učiniti
__________________
Posle detinjstva, to je kao sutra posle praznika.
Agii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger