Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 14:22   #21
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Onda ne želiš pričati s njom, nego se samo jebati
lol. a jel vi osjecate seksualnu privlacnost svakodnevno prema ljudima? prema suradnicima na poslu, ljudima u ducanu koje sretnete, itd.? polugolim zenama u casopisu?
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:28   #22
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
lol. a jel vi osjecate seksualnu privlacnost svakodnevno prema ljudima? prema suradnicima na poslu, ljudima u ducanu koje sretnete, itd.? polugolim zenama u casopisu?
a koliko ti imaš godina?


da, barem njih par vidim putem do joba s kojima bi se

anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:30   #23
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
lol. a jel vi osjecate seksualnu privlacnost svakodnevno prema ljudima? prema suradnicima na poslu, ljudima u ducanu koje sretnete, itd.? polugolim zenama u casopisu?
Pa možeš i prema njima osjetiti privlačnost.

Kaj tebe točno zanima?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:33   #24
Ma to je neki teen, dosla nas trolati ovdje

Da anovi ne pise trenutno pomislio bi da je njen klon
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:34   #25
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
a koliko ti imaš godina?
28

Quote:
da, barem njih par vidim putem do joba s kojima bi se

jel to sarkasticno il fakat?

Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pa možeš i prema njima osjetiti privlačnost.

Kaj tebe točno zanima?
nemam ja takvih osjecaja, tj malo sam aseksualna. pa koristim temu da saznam vise o tome. kad nemas takvih osjecaja ne znas kak funkcionira

znaci u biti da vi svaki dan imate seksualne osjecaje za ljude oko sebe???? jel vam to utjece na razmisljanje/odluke??
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:35   #26
ček imaš 28 god. i takva pitanja postavljaš

i da za ono gore se nisam šalila
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:37   #27
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
ček imaš 28 god. i takva pitanja postavljaš
napisala sam gore da nemam takvih osjecaja. ak ih nemam otkud bi mogla znati kak je to bez obzira na to kolko godina imam?
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:38   #28
je vidjeh sad , sorkač
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:39   #29
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ozbiljan sam. To bi trebala biti polazisna tocka.

~via tapatalk
Hmm, i šta misliš, da takva veza nebi funkcionirala onda? Jer i ja tako razmišljam, pogotovo kad pomislim što bi bilo za 10 godina npr. S time da mi je na početku sav bio odbojan, onda se to malo promijenilo ipak. Možda je moguće da se još promijeni? Ili mora biti od početka tako?

Quote:
sarkomirkof kaže: Pogledaj post
Jel dlakav puno? Npr. Moguće je da neko pristojno izgleda, al ako je i dlakav, može izazvati gađenje.
Kažem jer i sam smatram dlake ružnima dok s druge strane osjećam privlačnost prema nekim malo dlakavijim curama.
Je, to je jedna od tih malo odbojnih stvari bljak, sama sebi se gadim zbog takve površnosti

Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
e, kak vi znate da vam je netko fizicki privlacan? jel kao pomislite "ova osoba je ugodna za oci" prema tome kao sto se trazi u svijetu ili je bas seksualno seksualno, kao, spolovilo vam pulsira il tak nesto? xD
Ja to određujem nekako ovako - znam da mi je netko fizički privlačan ako bi ga htjela ljubit, lizat, to mi je možda čak vrhunac intime, bilošta njegovo što diram ustima zapravo
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:48   #30
Meni je vrhunac intime kad vidim neku jebezljivu pa hodam okolo sa napetim hlacama slijedecih pola ure
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 14:59   #31
A u čemu je problem ako je tebi privlačan i želiš ga skinuti?
Ne želiš se i u javnosti pokazivati s njim?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:06   #32
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A u čemu je problem ako je tebi privlačan i želiš ga skinuti?
Ne želiš se i u javnosti pokazivati s njim?
Lako za sex, muči me ovaj dio sa ljubljenjem, tu vidim da nešto ne štima
A ima i još pokoja stvar koja me smeta kod njega i mislim da tu nema neke budućnosti, ali svejedno se ne mogu maknut od njega
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:11   #33
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Ma to je neki teen, dosla nas trolati ovdje

Da anovi ne pise trenutno pomislio bi da je njen klon
ovo tek sad vidim

Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Meni je vrhunac intime kad vidim neku jebezljivu pa hodam okolo sa napetim hlacama slijedecih pola ure
i jel ti bude onda neugodno? ti gledaju u međunožje?



OT: krozna a koliko se dugo družite vi? ste u vezi , nezz jesam upratila
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:19   #34
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
OT: krozna a koliko se dugo družite vi? ste u vezi , nezz jesam upratila
Družimo se samo, nije se ništa dogodilo. Ja si razmišljam da mi je on možda samo utjeha zbog toga što sam trenutno loše, bivši i neke loše stvari u životu. Ali nemam takvog iskustva, pa ne znam prepoznat da li se radi o tome ili mi se stvarno sviđa. A ako se vežem, onda je gotovo. Zato i pitam koliko je bitna ta fizička privlačnost za vezu, da ne napravim glupost
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:23   #35
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Družimo se samo, nije se ništa dogodilo. Ja si razmišljam da mi je on možda samo utjeha zbog toga što sam trenutno loše, bivši i neke loše stvari u životu. Ali nemam takvog iskustva, pa ne znam prepoznat da li se radi o tome ili mi se stvarno sviđa. A ako se vežem, onda je gotovo. Zato i pitam koliko je bitna ta fizička privlačnost za vezu, da ne napravim glupost
Ma malo si zabrijala samo
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:27   #36
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
.....

Ja to određujem nekako ovako - znam da mi je netko fizički privlačan ako bi ga htjela ljubit, lizat, to mi je možda čak vrhunac intime, bilošta njegovo što diram ustima zapravo
Ovo je i meni.

Može biti debeljuškast, imati veliki nos, rijetke zube, ali ako je bio klik, neću se skidati s njega
Cranesbill is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:37   #37
Quote:
Wogy kaže: Pogledaj post
Ma malo si zabrijala samo
Na šta točno misliš?

Quote:
Cranesbill kaže: Pogledaj post
Ovo je i meni.

Može biti debeljuškast, imati veliki nos, rijetke zube, ali ako je bio klik, neću se skidati s njega
Ahahaha, mislim da ja nebi mogla prijeći preko rijetkih zubi
A s ovime nije bilo klika, ne znam sad da li je već kasno za klik. Ali da ponovim, za mene je sex nešto sasvim odvojeno od ljubljenja
krozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:42   #38
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
28



jel to sarkasticno il fakat?



nemam ja takvih osjecaja, tj malo sam aseksualna. pa koristim temu da saznam vise o tome. kad nemas takvih osjecaja ne znas kak funkcionira

znaci u biti da vi svaki dan imate seksualne osjecaje za ljude oko sebe???? jel vam to utjece na razmisljanje/odluke??
Zna li tip da si aseksualna?

Edit: sad vidim da nisi autorica.
Sori
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:48   #39
Quote:
krozna kaže: Pogledaj post
Na šta točno misliš?



Ahahaha, mislim da ja nebi mogla prijeći preko rijetkih zubi
A s ovime nije bilo klika, ne znam sad da li je već kasno za klik. Ali da ponovim, za mene je sex nešto sasvim odvojeno od ljubljenja
Mislim da ti godi njegovo drustvo jer si ranjiva a on je pazljiv, slusa te, podrzava i jednostavno tu je za tebe u teskim trenucima. Naravno, u stanju u kakvom jesi ne zelis to izgubiti i to je u sasvim u redu. Samo to nije seksualna privlacnost. Zato osjecas neku odbojnost dok se ljubite.
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:00   #40
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
i onda zelis pojebat tu osobu?
ne bih to tako postavio. cisto ti se izdefinira da je oku ugodna i da ti je privukla paznju.

Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
a sta ako je osoba glupa? ono, sporo razmislja, nije duhovita i ne kuzi humor, mutava, itd. ali je "fizicki privlacna". jel utjece na vasu seksualnu zelju za tom osobom?
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ozbiljan sam. To bi trebala biti polazisna tocka.
kako rekoh. polazisna tocka. ostalo utjece na daljnji razvoj situacije.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger