Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 13:59   #41
Poznato hrvatsko ćudoređe gdje se ljudi sablažnjavaju gole sise a ne tangira ih kad raspala država crkvi pokloni vilu od 20 mil. kuna
Policajci po običaju potvrđuju istinitost viceva, valjda neće krenuti u racije po plažama
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 14:05   #42
Ja sam za strogo kaznjavanje svih susjeda koje se ne skidaju u toples u svojm dvoristima.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:56   #43
#freethenipple
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 16:51   #44
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
imam neki poslovni prostor u centru grada, mogu organizirat orgije u izlogu, šta koga boli kurac?
nijemci to imaju,i nitko ne zove policiju...
cak stavise...
turisticka atrakcija...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 19:41   #45
Koliko sam ja upratila nikakvog tu bazena nema nego se žena išla rashladit sa šlaufom.

A ograde prema cesti nema.

Mislim ja ju ne bi prijavila, ali ispalo po tekstu da je žena u ograđenom dvorištu plivala u toplesu u bazenu.


A koliko vidim susjedi imaju i drugih primjedbi.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:14   #46
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
prisiljeni su kao što si ti prisiljen gledati vjerske simbole, a možeš jednostavno skrenuti pogled
Pa nek skrenu pogled oni kojima smetaju sise.

Quote:
u video reportaži su susjedi lijepo i jasno izjavili kako se žena kupa odmah uz cestu i skakuće po njoj (??), kao i to da ih usred noći terorizira glasnom glazbom, samo što se to naravno ne može naći u clickbait člancima na najretardiranijem portalu koji postoji.

preporuka autoru teme - ubuduće čitaj dalje od naslova i po mogućnosti ne na hebenom indexu.
E jebiga, prva vijest je izgleda potpuna dezinformacija.
Takvo ponašanje ne toleriram.

Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
To se može jednostavno riješiti. Samo treba pogledati u - susjedno dvorište.

Odnosno u susjede države, preciznije muslimanske države. Oni su problem riješili tako da im je dvorište u sredini kuće, naime kuća je oko dvorišta.

Tako je njihova gradnja u skladu sa njihovim moralom, žene im sa ulice ne može vidjeti nitko.

Hrvati su, što se toga tiče, izgubljeni, moral šumom, arhitektura drumom.
Naprosto genijalno...:klap:

Ajmo sad JEDNOSTAVNO porušat kuće pa izgradit nove po muslimanskom sistemu...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:32   #47
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post

u video reportaži su susjedi lijepo i jasno izjavili kako se žena kupa odmah uz cestu i skakuće po njoj (??), kao i to da ih usred noći terorizira glasnom glazbom, samo što se to naravno ne može naći u clickbait člancima na najretardiranijem portalu koji postoji.

preporuka autoru teme - ubuduće čitaj dalje od naslova i po mogućnosti ne na hebenom indexu.
E pa nije prijavljena zbog glasne glazbe ili skakutanja po cesti(!) već zbog golih sisa, vrlo vjerojatno od ljudi koji u životu nisi bili u kampu ili na moru.
Mene sad zanima, a s obzirom na revno postupanje policije, mogu li ja onda tužiti susjeda jer nema zamagljeno kupaonsko staklo pa ga mogu vidjeti kako navečer drka ili sere?
I jedno hipotetičko: šećem po tuškancu i naiđem da sestra bernardica nije skroz spustila rolete pa je uhvatim kako zadovoljava onog bogatog starca, mogu li ih tužiti?
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:05   #48
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
E pa nije prijavljena zbog glasne glazbe ili skakutanja po cesti(!) već zbog golih sisa, vrlo vjerojatno od ljudi koji u životu nisi bili u kampu ili na moru.
točnije, nije ovaj put prijavljena zbog glasne glazbe i dernjave usred noći - inače su je ranije već prijavljivali zbog navedenog i u reportaži su to jasno naglasili, ali to ne bi bila vijest kad je to nešto sa čime bismo se svi složili.

ovako je index izolirao i zabilježio samo ovaj slučaj pa ispada da je cijelu hajku uzrokovalo isključivo to jedno kupanje usred ulice, a zapravo se radi o nastavku njezina dugogodišnjeg sukoba s ostatkom susjedstva zbog njene opće socijalne neprilagođenosti koje, sudeći po reportaži, podjednako smeta i starijima i mlađima, muškarcima i ženama.

idući put će je prijaviti zbog neke sasvim desete stvari i ponovno će index izaći sa sličnim clickbait naslovom i člankom u kojem nema ni slova o cijeloj toj situaciji, a mi ćemo ponovno raspravljati o tome zašto susjedima smeta žena koja sere ili urinira na ulici, a ne smetaju im Kolinda i Plenković (???)

vrh.

Zadnje uređivanje seskal : 13.08.2017. at 21:17.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:15   #49
Ne shvaćaš ili se praviš? Policija ne izlazi zbog akumuliranih prekršaja, dužni su izaći prvi ili stoti put, a ovog puta su izašli isključivo zbog prijavljene gole ženske sise (radi frajerove primjerice nebi)
Može žena prakticirati voodoo, sodomizirati životinje ili glasati za hdz, šugavi drotovi nisu došli zbog toga već zbog sise, radi čega su je i prekršajno prijavili(!) i pritom je potpuno nebitna njezina anamneza, izgled ili povijest sukoba sa susjedima.
Pratiš?
Dakle, ovdje se možemo fokusirati na tri stvari: na puritanske susjede koji bi par stoljeća ranije prikupljali grančice za Husa, dvoličnu okolinu u kojoj je gola ženska sisa blasfemija (bit će da su svi oni u djetinjstvu sisali nešto drugo) i drotove koji neosnovano izlaze i pišu prijave. U nekom idealnom scenariju žena bi ih tužila zbog javnog sramoćenja i duševne boli i onda dobivenom lovom izgradila bazen pa susjedima pokazivala sise čitavo ljeto. Si se shvatio?
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:42   #50
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Kod TV programa imaš izbor, možeš promijeniti kanal, unaprijed možeš znati kad je što na programu pa izabiraš što hoćeš a što nećeš gledati, plus imaš izbor isključiti TV.
Pa i nemam, jer je program isprekidan najavama, reklamama i sl., i nigdje ne piše kad će izletit guza Maje Šuput npr. Il sise one neke, ne znam kako se zove, što se baš sad odlučila razodjenut i misli da je to ok. I eto, vidim, zakolutam očima i idemo dalje.


Quote:
S druge strane, ako hodaš po cesti a netko se eksponira golotinjom, ne možeš baš zatvoriti oči a nekad ni okrenuti glavu. A opet zašto bi ti trebao/trabala zatvarati oči ili okretati glavu???
Ne moram, skrenut ću pogled samo ako mi čini neugodu i nekog razloga, ali to nije jedina situacija koja će izazvat takvu moju reakciju.




Quote:
Ova glupača se mogla otići rashladiti unutra u kući, pod tušem, kad joj je već vruće. Ili otići na more (rijeku, jezero... gdje je već dozvoljeno biti gol), na nudističku plažu. Ali ne, ona se odlučila gola polijevati uz glasnu mjuzu a u vidokrugu javnosti. Ovo je čisti egzibicionizam i postupljeno je ispravno.
Nije bila gola, samo bez gornjeg dijela badića.
I bez muzike ovog puta, čini mi se.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 01:03   #51
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Ne shvaćaš ili se praviš? Policija ne izlazi zbog akumuliranih prekršaja, dužni su izaći prvi ili stoti put, a ovog puta su izašli isključivo zbog prijavljene gole ženske sise (radi frajerove primjerice nebi)
meni se čini da si ti taj koji se pogubio među postovima. prijavljena je isključivo zbog sise jer se isključivo sisa i dogodila tog dana. za što drugo da je prijave i na što drugo da policija reagira u toj konkretnoj situaciji?

Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Može žena prakticirati voodoo, sodomizirati životinje ili glasati za hdz, šugavi drotovi nisu došli zbog toga već zbog sise, radi čega su je i prekršajno prijavili(!) i pritom je potpuno nebitna njezina anamneza, izgled ili povijest sukoba sa susjedima.
što se same policije u tom trenutku tiče - apsolutno, ali post kojeg si citirao se nije ni doticao njihovog posla već navodnog licemjerja i puritanizma mještana koji se ovdje navodi kao razlog zbog kojeg im smeta dotična žena. u tom slučaju je kontekst bitan. sisa kao sisa je tu nebitna pošto susjedu mještani zovu susjedom iz pakla i vjerojatno će ju prijavljivati i za svako naredno sranje, što uostalom i čine, i svaka od tih pizdarija koju dotična napravi izgledat će nebitno izdvojena iz šireg konteksta, kao što je i sada slučaj.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 01:24   #52
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Ne moram, skrenut ću pogled samo ako mi čini neugodu i nekog razloga, ali to nije jedina situacija koja će izazvat takvu moju reakciju.
eto, neki ljudi ne okreću pogled u tim situacijama, niti stavljaju slušalice na glavu ako birc u blizini pretjeruje s glasnom mjuzom, niti ____ (umetni treću hipotetsku situaciju). naravno, ti nisi prisiljena koristiti opcije koje imaš na raspolaganju, ali imaš ljude koji su itekako voljni. ne vidim zbog čega ih to čini nekakvima, kakvima god ih smatraš.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 02:40   #53
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
meni se čini da si ti taj koji se pogubio među postovima. prijavljena je isključivo zbog sise jer se isključivo sisa i dogodila tog dana. za što drugo da je prijave i na što drugo da policija reagira u toj konkretnoj situaciji?



što se same policije u tom trenutku tiče - apsolutno, ali post kojeg si citirao se nije ni doticao njihovog posla već navodnog licemjerja i puritanizma mještana koji se ovdje navodi kao razlog zbog kojeg im smeta dotična žena. u tom slučaju je kontekst bitan. sisa kao sisa je tu nebitna pošto susjedu mještani zovu susjedom iz pakla i vjerojatno će ju prijavljivati i za svako naredno sranje, što uostalom i čine, i svaka od tih pizdarija koju dotična napravi izgledat će nebitno izdvojena iz šireg konteksta, kao što je i sada slučaj.
to je nesto kao, al capone je pao na porezu...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 03:06   #54
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Poznato hrvatsko ćudoređe gdje se ljudi sablažnjavaju gole sise a ne tangira ih kad raspala država crkvi pokloni vilu od 20 mil. kuna
Policajci po običaju potvrđuju istinitost viceva, valjda neće krenuti u racije po plažama
politicko pitanje...
zenina LIJEVA sisa je veca od DESNE...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 15:15   #55
Žena koja se skinula u toples liči mi na psihijatrijski slučaj...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:04   #56
evo i jedan noviji slučaj - http://100posto.hr/news/sok-u-slavon...u-centru-grada
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 17:54   #57
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
meni se čini da si ti taj koji se pogubio među postovima. prijavljena je isključivo zbog sise jer se isključivo sisa i dogodila tog dana. za što drugo da je prijave i na što drugo da policija reagira u toj konkretnoj situaciji?



što se same policije u tom trenutku tiče - apsolutno, ali post kojeg si citirao se nije ni doticao njihovog posla već navodnog licemjerja i puritanizma mještana koji se ovdje navodi kao razlog zbog kojeg im smeta dotična žena. u tom slučaju je kontekst bitan. sisa kao sisa je tu nebitna pošto susjedu mještani zovu susjedom iz pakla i vjerojatno će ju prijavljivati i za svako naredno sranje, što uostalom i čine, i svaka od tih pizdarija koju dotična napravi izgledat će nebitno izdvojena iz šireg konteksta, kao što je i sada slučaj.
I dalje dereš istu kozu. Čovječe pa jel tebi jasno da si ti taj koji je prozvao novinare što nisu bili informativniji o stvarima za koje onda naknadno kažeš da su nebitne za konkretan slučaj
Da smo na sudu samo bih rekao nek se ostale stvari brišu iz zapisnika.
Jedino pitanje ovdje je što je u glavi ljudima koji zovu policiju jer je netko u toplesu u vlastitom dvorištu i otkuda osnove drotovima da se odazivaju i za to kažnjavaju ljude, i o tome jedino ovdje možemo raspravljati!? Mogu ti debili od susjeda zvati i jer dotična ima istetovirane tri šestice na čelu ili ima kratku kosu, i slobodno onda dodaj da je prije toga bila prijavljena 666 puta zbog glasne glazbe ali nemaju se ovi besposleni mutavci šta na to odazivati i pisati prekršajne prijave!
Ne znam, možda sam prespavao da je hrvatska i službeno postala katolička džamahirija pa se sad jedino pitam zašto se onda ne lovi žene po plažama (javna mjesta za razliku od privatnog dvorišta)? Pa daj odgovori ti, zašto policija ne izlazi na plaže i treba li?
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:02   #58
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
I dalje dereš istu kozu. Čovječe pa jel tebi jasno da si ti taj koji je prozvao novinare što nisu bili informativniji o stvarima za koje onda naknadno kažeš da su nebitne za konkretan slučaj
ne. ja sam se konkretno složio s tvrdnjom da policiju u ovoj izdvojenom incidentu ne trebaju zanimati prethodno prijavljeni incidenti već samo onaj zbog kojeg su pozvani (opravdano, što je glasnogovornica i potvrdila), ali ti si izvorno citirao post upućen sasvim drugom forumašu koji je pisan u drugačijem tonu, a koji je bio odgovor na potezanje nekakvog licemjerja i puritanizma kao osnovnih uzroka ove situacije. s time se pak nisam složio i u tom kontekstu je šira slika itekako bitna, jer je sisa zapravo najmanje bitna u tom dugogodišnjem sukobu ludače s ostatkom mještana.

index je u izvornom članku izostavio sve te detalje pa i ne čudi što su mnogi na temi zaključili da je kupanje uz cestu zaista jedini razlog zbog kojeg mještani dotičnu ludaču smatraju susjedom iz pakla.

sve što ovdje imamo je nastavak potpuno uobičajenog sukoba socijalno neprilagođene žene i ostatka susjedstva kojima ide na jetru, a u zadnjem incidentu se umjesto u novoj kapi koja je prelila čašu (i sasvim sigurno ne zadnjoj) očajnički traži povod za debatiranje o puritanizmu, domaćim političarima, poklanjanju imovine crkvi i sličnim pizdarijama
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 15:17   #59
Zašto se onda ne kažnjavaju žene na plažama,kada se sunčaju u toplesu?Ne na plažama za golače,nego na plažama za sav ostali svijet.Toga ima i na Jarunu,Bundeku,Mrežnici,Korani,Jadranu,.....
pravaš21st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 15:56   #60
Quote:
pravaš21st kaže: Pogledaj post
Zašto se onda ne kažnjavaju žene na plažama,kada se sunčaju u toplesu?Ne na plažama za golače,nego na plažama za sav ostali svijet.Toga ima i na Jarunu,Bundeku,Mrežnici,Korani,Jadranu,.....
Sise, guzice, pimpeci... sve su to tek ogavne izrasline na deformiranim i degeneričnim tjelesima pa je neophodno zaštititi ćudoređe svekolike populacije, posebno njen najmlađi segment, od ukazanja istih.

Kako je, svojedobno, rekao jedan moj profesor.... da Crkva gole ruke proglasi nećudorednima, svi bi nosili rukavice.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.