Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2017., 01:32   #1
Imam li šanse za drugu priliku?

Dakle,prva veza u zivotu....ja 22 ona 20 god....skupa smo.bili 10 mjeseci ....sve je bilo ok...mada sam ja bio puno neozbiljan u vezi...ostajao bi do kasno s društvom u lokalnom pubu,pušio zelenjavu pio pivo i sve ostal klošarije.Ta cura je bila ok,neiskvarena.Ne bi je prevario nikada,mada koliko ja god bio loš i neodgovoran u vezi ona je mene nakon 8 mjeseci veze prevarila uz obrazlozenje da je to zbog toga.sto sam bio neodgovoran i nisam se trudio u vezi...kazala mi je da mi ma drugi nacin nije mogla dati do znanja ...prešao sam preko toga jer je bila u pravu-bio sam neodgovorni debil koji je nije cjenio ...Sve se izgladilo.do.prekjucer kad je saznala da sam s prijateljima u bircu pricao da sam imao trojac s njom i.njenom prijom.Naravno to nije bila istina i pijan i napusen sam pricao gluposti( mada nije izlika) ispao sa totalni kreten...cura koju sam iskreno volioe ostavila i ne javlja mi se...Kako da pokušam donekle srediti stvar ? I da,ženski dio-bili Vi na njenom mjestu meni dali novu priliku?
AnotherDay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 01:37   #2
Quote:
AnotherDay kaže: Pogledaj post
Dakle,prva veza u zivotu....ja 22 ona 20 god....skupa smo.bili 10 mjeseci ....sve je bilo ok...mada sam ja bio puno neozbiljan u vezi...ostajao bi do kasno s društvom u lokalnom pubu,pušio zelenjavu pio pivo i sve ostal klošarije.Ta cura je bila ok,neiskvarena.Ne bi je prevario nikada,mada koliko ja god bio loš i neodgovoran u vezi ona je mene nakon 8 mjeseci veze prevarila uz obrazlozenje da je to zbog toga.sto sam bio neodgovoran i nisam se trudio u vezi...kazala mi je da mi ma drugi nacin nije mogla dati do znanja ...prešao sam preko toga jer je bila u pravu-bio sam neodgovorni debil koji je nije cjenio ...Sve se izgladilo.do.prekjucer kad je saznala da sam s prijateljima u bircu pricao da sam imao trojac s njom i.njenom prijom.Naravno to nije bila istina i pijan i napusen sam pricao gluposti( mada nije izlika) ispao sa totalni kreten...cura koju sam iskreno volioe ostavila i ne javlja mi se...Kako da pokušam donekle srediti stvar ? I da,ženski dio-bili Vi na njenom mjestu meni dali novu priliku?
Pa ona je tebe prevarila A sad je veci problem sto ti pricas gluposti po birtiji Daj si opali samar
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 01:56   #3
To da li bih ti ja ili neka druga forumasica dala sansu, nema veze s time da li bi ti bivsa dala sansu.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 03:46   #4
Quote:
AnotherDay kaže: Pogledaj post
Dakle,prva veza u zivotu....ja 22 ona 20 god....skupa smo.bili 10 mjeseci ....sve je bilo ok...mada sam ja bio puno neozbiljan u vezi...ostajao bi do kasno s društvom u lokalnom pubu,pušio zelenjavu pio pivo i sve ostal klošarije.Ta cura je bila ok,neiskvarena.Ne bi je prevario nikada,mada koliko ja god bio loš i neodgovoran u vezi ona je mene nakon 8 mjeseci veze prevarila uz obrazlozenje da je to zbog toga.sto sam bio neodgovoran i nisam se trudio u vezi...kazala mi je da mi ma drugi nacin nije mogla dati do znanja ...prešao sam preko toga jer je bila u pravu-bio sam neodgovorni debil koji je nije cjenio ...Sve se izgladilo.do.prekjucer kad je saznala da sam s prijateljima u bircu pricao da sam imao trojac s njom i.njenom prijom.Naravno to nije bila istina i pijan i napusen sam pricao gluposti( mada nije izlika) ispao sa totalni kreten...cura koju sam iskreno volioe ostavila i ne javlja mi se...Kako da pokušam donekle srediti stvar ? I da,ženski dio-bili Vi na njenom mjestu meni dali novu priliku?
Znam da ste mladi ali se oboje ponašate kao djeca. Najbolje je za oboje da se raziđete a za tebe da se okaneš trave i pića jer si na odličnom putu da si uništiš život. Ako praviš sranja pijan i napušen onda to izbjegavaj kao i društvo i kome se pije i puši. Vjeruj mi ima puno boljih načina da provedeš mladost.
Vi se u stvari i ne volite. Kad nekoga voliš ne možeš ni napušen pričati o njemu takve gluposti. Probaj, kad si napušen pričati tako o sestri ili majci pa ćeš vidjeti da ne ide, jer ih voliš. To što te je prevarila jer te voli sveži mačku o rep. Hoće li te tako do kraja života varati jer te voli?
Raziđite se ko ljudi kad ste već uništili vezu. Bit će još žena ako se okaneš pića i trave, ako ne ovo će ti se stalno ponavljati i na kraju ćeš završiti karijeru kao narkoman ili alkoholičar.
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 07:38   #5
Ja ti ne bi dala novu priliku jer si šonjo.

Cura te prevari jer ti nije mogla dat drugacije do znanja da si neodgovoran. i jos radi nepotrebne scene zbog gluposti.
Ona tebe uopce ne voli, ocito joj fali drame u zivotu pa se ponasa tako djetinjasto. A i vidi da te moze jebat u zdrav mozak.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 07:59   #6
Vas dvoje kao da se natječete tko će kome bolje zabit cviku ..
Ljubav ? Ljubav nema ništa s tim ..
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 09:43   #7
Da priliku...pomirdbeni sex skupa sa frendicom. Ti da duvaš a ja i frendica se oralno zadovoljavamo pred tobom i pripremamo za tebe.

Mlad si, pusti veze i ispuni si neke želje.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 10:00   #8
Ljudi se ne varaju da bi pokazali kakva je druga strana. No možda to tebi paše, te drame i osjećaj krivnje?

Ja bih odustao od takve veze.

I preporuka je da uopće ne pričaš o svom privatnom životu pred drugima, bila to istina ili laž. To nikad ne završi dobro
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 10:52   #9
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa ona je tebe prevarila A sad je veci problem sto ti pricas gluposti po birtiji Daj si opali samar
Ja sam mislio samom sebi opalit šamar, nevjerovatno kakvi likovi i frikuše postoje.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 11:49   #10
Nećeš se tako lako izvući, jedino ako je posrijedi bio otac ili najbolji prijatelj!? Kao odlično palijativno sredstvo za početak joj moraš dati svu ušteđevinu, ili još bolje odi posuditi kod lokalnog kamatara, i daj joj sve za odlazak na more s prijom, tamo bi trebala namaknuti dovoljan broj stranih jebača da izravnate račun
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:29   #11
Kako ne prijatelju... Imaš šanse za drugu priliku... s nekom drugom curom
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:08   #12
I sad ispada da je ok što me ostavila zbog te moje retatdirano glupe priče i kao da nema ništa gore od toga
AnotherDay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 13:12   #13
Quote:
AnotherDay kaže: Pogledaj post
I sad ispada da je ok što me ostavila zbog te moje retatdirano glupe priče i kao da nema ništa gore od toga
Žene ne razmišljaju kao muškarci majstore moj. Više sreće sa sljedećom.
__________________
Muškarac je onoliko vjeran koliko ima opcija.
Oraško is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 15:45   #14
Pa ako je ovo temelj da me ostavi onda bi se svi tako olako ostavljali
AnotherDay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 15:50   #15
Quote:
AnotherDay kaže: Pogledaj post
Pa ako je ovo temelj da me ostavi onda bi se svi tako olako ostavljali
Pa i trebali bi. Ja ne znam zakaj ljudi ostaju u vezi s takvima poput tebe.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 16:48   #16
Ok...sarkastičan si
AnotherDay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 16:49   #17
Molim racionalna i ozbiljna mišljenja i kako da joj pokušam objasnit da je to bila ishitrena priča.
AnotherDay is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:16   #18
Zapravo, skroz sam ozbiljan i racionalan. Realno, kaj ti imaš njoj za ponuditi? Zašto bi ti se vratila? Ako se postavim u njenu poziciju, ne vidim nijedan razlog za to.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 20:15   #19
Tvoj jedini problem je da ne cijeniš sebe...


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:28   #20
Quote:
AnotherDay kaže: Pogledaj post
Dakle,prva veza u zivotu....ja 22 ona 20 god....skupa smo.bili 10 mjeseci ....sve je bilo ok...mada sam ja bio puno neozbiljan u vezi...ostajao bi do kasno s društvom u lokalnom pubu,pušio zelenjavu pio pivo i sve ostal klošarije.Ta cura je bila ok,neiskvarena.Ne bi je prevario nikada,mada koliko ja god bio loš i neodgovoran u vezi ona je mene nakon 8 mjeseci veze prevarila uz obrazlozenje da je to zbog toga.sto sam bio neodgovoran i nisam se trudio u vezi...kazala mi je da mi ma drugi nacin nije mogla dati do znanja ...prešao sam preko toga jer je bila u pravu-bio sam neodgovorni debil koji je nije cjenio ...Sve se izgladilo.do.prekjucer kad je saznala da sam s prijateljima u bircu pricao da sam imao trojac s njom i.njenom prijom.Naravno to nije bila istina i pijan i napusen sam pricao gluposti( mada nije izlika) ispao sa totalni kreten...cura koju sam iskreno volioe ostavila i ne javlja mi se...Kako da pokušam donekle srediti stvar ? I da,ženski dio-bili Vi na njenom mjestu meni dali novu priliku?
wtf, buraz, ona je tebe prevarila, ti si trebao nju nogirat
gigra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger