Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2012., 18:54   #81
Molim ekipu koja dobro pozna Novalju da preporuči neku turboosamljenu (dakle ne Zrće ) plažu za noćno kupanje, a da nije preprepredaleko od grada.Help
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 19:55   #82
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Molim ekipu koja dobro pozna Novalju da preporuči neku turboosamljenu (dakle ne Zrće ) plažu za noćno kupanje, a da nije preprepredaleko od grada.Help

kod kampa Tomi (Kolanjsko blato) - jedino je cesta prošlih godina bila makadamska i jako uska pa je to problem..
za tu znam sigurno da je osamljena,
ali mislim također da su i one prema Lunu bez ikakvih putokaza (dakle, samo je skretanje na glavnoj cesti) jako jako puste = ovce ti prave društvo, ako ne smetaju
__________________
🦁
flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 13:24   #83
bok, jel zna netko jel u konzumu u novalji ima ona gotova hrana za kupiti (mislim da se to zove topla linija ili tako nekako)? ak nema u konzumu jel ima neki tako veći trgovački centar tipa bila, interspar ili slična pa da to ima.
ptica_trkachica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 13:25   #84
Može neke preporuke plaža u okolici Novalje do kojih se može autom, i kraći dio pješice...a da su usamljene????
achit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 17:21   #85
Probaj uz obalu, od centra sjeverno, imaš kupalište Babe, a u nastavku prema Lunu par malih uvalica za dvoje-troje..

Malo novalje ;-) http://youtu.be/spFpdqpEX4E
FRANC-JOSEF is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 20:26   #86
Pozdrav Novaljci! Uređujem apartman koji je pun stare krame, pa me zanima kako Novalja rješava pitanje glomaznog otpada? Mogu ga i sama odvesti ali ne znam gdje...plaća li se i kako to hoda? hvala!
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 12:33   #87
Ljudi trebam jednu informaciju (može na p p ako vam je problem)
Doselio sam se prije par godina u Novalju u potrazi za poslom. Kako sam bio očajan i pristajao na svaki posao, preveslao me jedan tip kojemu u Novalji više nema ni traga ni glasa (čujem da on živi u Zagrebu ali nitko ne zna kako se čovjek zove ni gdje živi). Navodno je prevario više ljudi i dužan je na sve strane.
Pogodili smo posao, ja svoje napravio, on nije platio i nestao u vidu magle.
Ja sam glup, vjerovao sam. Ne znam mu ni pravo ime, jer se predstavio nadimkom. Bio mi je malo čudan, ali trebala mi je para pa sam radio bez pitanja. Živio je u Novalji par godina, nizak ali ima sigurno preko sto kila, čudan, čudno priča,gega se i sporo hoda, teško ga se razumije, uvijek s fotoaparatom.Da li netko zna bilo šta o toj osobi?Hvala. Dosta je specifičan, Novalja je malo mjesto, svi sve znaju, možda netko i meni pomogne
nougat bite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 16:53   #88
joj kad sam ovo vidila odmah sam znala o kom se radi...vidila sam na facebooku od zajedničke poznanice da čovik ima izložbu u zagrebu sad u petom...u kući ljudskih prava ako sam dobro upamtila...neću pisat imena, sve imaš tamo haha baš ironija, "ljudska prava" ... sritno ti!
novaljka1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 00:15   #89
Znao sam ja, Novalja je fakat mala!! Da on je kao neki "fotograf", a u biti perverznjak koji na taj nacin lovi mlade cure. Sta moze s njima onakav kljakav pitajboga! Grozan tip. Najzalosnije je to da laze cim zine, ljudi to popuse, on izmuze paru i nestane. Pa ti dokazi.Valjda ce mu nekad netko stat na kraj, kak se veli od ludog ima ludji...
nougat bite is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:42   #90
Ekipa oprez, jučer bili kod susjeda tip i cura (ciganka) navodno iz Gunje, u crvenom autu Zg tablica, pravili su se da su zainteresirani za kupnju kuće tih susjeda koji su iz Zg i trenutno nisu bili u Novalji, fotkali su kuću i kružili oko nje dok druga susjeda nije izašla pitati šta žele. Pa su govorili kako su se "čuli s vlasnicima" i da su im "vlasnici rekli da mogu pogledat kuću". Drugi dan smo javili vlasnicima, a žena u šoku, nije nikakvu prodaju kuće dogovarala niti je ikog poslala u razgled kuće. Tako da budite oprezni, pogotovo vi koji prodajete ili boravite sezonski, izgleda da se radi tu o nekoj muljaži. Ima svega, oprez!
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 00:25   #91
https://www.youtube.com/watch?v=QBKcuPZDlnI

Hoće li ovako izgledati naš turizam?

Hoće li se dalmatinski galebovi morat transformirat u toy boyse srednjovječnih masnih Britanki?
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 01:04   #92
Da li sluuucajno ima netko tko zna kako stupiti u kontakt s pauk sluzbom u Novalji? Na sve brojeve koje nadjem na netu se nikad nitko ne javlja, a mogla bi im slati musterija ko u prici imam oko kuce neogradjen teren i naparkiravaju mi se bez pardona, cak micu bahate neodgojene budale provizorno stavljeno kamenje i lance i stupice..imam i natpis "privatni parking" ali svejedno...
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 09:42   #93
Quote:
achit kaže: Pogledaj post
Može neke preporuke plaža u okolici Novalje do kojih se može autom, i kraći dio pješice...a da su usamljene????
za drugo ljeto - plaža jadra iza stare novalje
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:43   #94
O plažama u Novalji i ostalim pitanjima

Plaža u samoj Novalji je katastrofalno prljava, tamo nije za ići.

Straško je ok van sezone, jer je manja gužva, a za 15 kuna te puste i na bazen u sklopu kampa koji je super čist. Tuševi, wc-i isto tako, a može se tamo i pristojno jesti. Plaža čista, jedino ponesite šlape jer je puna kamenja i to vrlo oštrog. Na plaži su one ležaljke sa suncobranima, fino si naručiš kavicu i uživaš.

Caska-iako lijepa plaža, prljava je i puna smeća, nažalost. Ako zapuše vjetar u krivom smjeru jao si ga tebi, smrdi ko na smetlištu. Preporuka -dobar restoran Žal na plaži, to mi je jedino pristojno tamo. Ona stara kula koja je nekad davno bila baš lijepa kamenita, sad je prestrašno prebetonirana i izgleda kao dimnjak toplane

Zrće, čak i manje prljavo od Caske, van sezone se može otići na kupanac. Dobro zbrinjavaju otpad, ali dosta bude čikova u šljunku, doma smo iste sekunde pobacali sve ručnike na pranje. U sezoni nismo išli, ne volim gužvu i buku.

Čista-najbolja plaža na kojoj smo bili ove godine, većinu boravka dole smo bez auta pa nismo puno landrali. Da smo mogli, išli bi češće, ovako povremeno.

Uglavnom smo visili na Straškom.

Za pauka nisam ziher da li dižu aute kad se naparkiraju u dvorište (znam da u Zg to ne rade). Nama je frendica pričala doduše da je zaustavila pauka u vožnji, došao je i fakat je digao auto iz privat dvorišta, ali broj telefona nismo uspjeli nigdje iskopat, na što god da zoveš se nitko živ ne javlja.

Za glomazni, ako imate većih stvari, nazovete Arburožu, pa vam za neki 200-300 kn dovezu kontejner veliki, ostave ga, vi ga napunite i drugi dan dođu po njega. Jedino znaju cigići doći pa sve raskopaju i razbucaju, a ti opet slaži Tak da na to treba pripaziti.

Ako imate sitnijeg otpada, koji stane u auto, u Novalji ima veliko reciklažno dvorište s kontejnerima, iznad Hipera. Otfurate, razvrstate i đada.
Oh well is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 19:40   #95
čista je jako lijepa plaža. sviđa mi se što zadnjih par godina tamo više nije gužva ko što je nekad bila.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 12:37   #96
Zna li netko gdje i kako se mogu saznati informacije oko iznajmljivanja poslovnih lokala u Novalji, bilo kakvi oglasi?

Traži se lokal oko 80 kvadrata, ali i manja kvadratura je dobrodošla.

Na njuškalu i centru nekretnina nema baš pomoći...
topli snijeg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 08:32   #97
Malo kasnim, ali probaj u turističkoj zajednici grada Novalje, direktorica je Marina Šćiran Rizner, odmah drito do nje.
Oh well is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 13:59   #98
Jel netko zna da li se može pješke doći od kampa Straško do grada? Postoji li šetnica ili samo neki poljski put?

Thx
goga_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 14:02   #99
postoji setnica
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 15:42   #100
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
postoji setnica
goga_25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.