Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2008., 01:07   #81
Imam, ali neznam koliko to mogu nazvati fuck-frend, mozda ja njemu... ali ja osjecam nesto prema njemu... prije tog faking frendovanja bili smo u vezi godinu dana, i isto kao on mene voli... ja sam mu sve, a sad kao da se nista nije dogodilo, al doslovno!!!! A sto je najgore ja se jos uvijek s njim MORAM družit jer mi je prijatelj, dobro, možda ne meni, ali mojoj prijateljici, sto mi jos više komplicira stvari. Ali nakon 3 jebene godine sveukupnog kupljenja, jos mi nejde u glavu- kako može samnom sjedit za istim stolom i pravit se kao da se nista nije dogodilo, a da ne spomenem da ponekad zna govoriti i o curama koje bi rado pojebo... Pa jel se iko nalazi u goroj poziciji?????????!!!!!!!!!!!!!!! HELP!!!!!!!!!!!!!!

Zadnje uređivanje Alavanja : 03.12.2008. at 01:14.
Alavanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:08   #82
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
To je čak najvjerojatnije... jer sam je jednom uhvatio na foru i rekla nešto u stilu da je zaljubljena u mene, ali brzo se ispravila i skrenula temu...
e, to sam te upravo pitala. Znam da si joj rekao da nisi za vezu ali time si samo ispunio prvu razinu korektnog ponašanja. Situacija bi bila kristalno čista da si ju posjeo i rekao-čuj, ja o tebi mislim sve najbolje ali pouzdano znam da se nikada neću moći zaljubiti tako da, ako tebi ovakav odnos i dalje odgovara meni će biti jako drago ali ako su kod tebe stvari drugačije, želio bih da ovo znaš prije nego se tvoje emocije još više razmašu.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:10   #83
meni se čini da je lush dobro prošla jer joj f.frend olakšava ovo što je onaj drugi "stavio na čekanje"
a to mi je veća glupost od f.f.

samo šta za razliku od svih vas ne virujem da se trebamo predavati emocijama
a slažem se s poštivanjem morala
pa ok je s lush, kad su oboje slobodni, onda su tu, kad su u vezi ne viđaju se...relativno ok
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:11   #84
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Kucni ljubimci imaju instinkt. Danas ga ti hranih i privrzen ti je, sutra ce to biti neko drugi. To je razlika. Osim toga muskarce stavljati na nivo kucnih ljubimaca je uzas! Kako mozes tako bez postovanja da razmisljas o njima? Za mene je muskarac predivno bice ravno meni, a ne neka stoka koja me, da izvines, jebe.

Pa ne bih se složila s tobom. Moje mačke su tri tjedna drugi hranili pa nisu nikam otišle, a ja ju nekad znam i nalemat i za kaznu ju izbacim van (kad mi kopa po cvijeću npr) pa mi se onda još i više umiljava... I zbog posla ju zapravo jako jako rijetko ja hranim, hrane ju drugi... Al me ona i dalje obožava, jer ja sam njena ljubav.
Vidi se da pojma nemaš...

A di sam ja to usporedila muškarce sa kućnim ljubimcima ? To si ti tamo povukla paralelu sa onim majmunima (btw. super ti paše avatar)

Pa i ovaj moj fuck frend je predivan di sam rekla da nije ...zhgodan, uspješan, mnoge bi dale svašta da ga se dočepaju, i nije da samo on mene jebe, jebem i ja njega...
lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:12   #85
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
a slažem se s poštivanjem morala
preciziraj. tko je ovdje nemoralan?
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:14   #86
Quote:
lush kaže: Pogledaj post
A di sam ja to usporedila muškarce sa kućnim ljubimcima ?
Nije prvi put da stavlja nekome riječi u usta.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:21   #87
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Nije prvi put da stavlja nekome riječi u usta.
sad sam si opet pročitala...ma valjda ona to misli na ovaj dio di sam šuškanje uz ljubavni tepih svog f.f. usporedila da se osjećam kao uz velikog mačka

ma, to emre skužit netko tko nije mačkoljubac, njima je takva usporedba uvreda...meni pak kad netko veli da sam prava mačka ili maaaaco.... odma mi se rep digne
lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:22   #88
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
preciziraj. tko je ovdje nemoralan?
nemoral je ako nekome lažeš i varaš
sve ostalo je stvar dogovora
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:24   #89
Quote:
lush kaže: Pogledaj post
sad sam si opet pročitala...ma valjda ona to misli na ovaj dio di sam šuškanje uz ljubavni tepih svog f.f. usporedila da se osjećam kao uz velikog mačka

ma, to emre skužit netko tko nije mačkoljubac, njima je takva usporedba uvreda...meni pak kad netko veli da sam prava mačka ili maaaaco.... odma mi se rep digne
i ja mojem kažem da je mače moje malo
a Glas Razuma je baš neka prgava
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:24   #90
Quote:
lush kaže: Pogledaj post
ma, to emre skužit netko tko nije mačkoljubac, njima je takva usporedba uvreda...meni pak kad netko veli da sam prava mačka ili maaaaco.... odma mi se rep digne
pozdravlja te moj crno-bijeli koji je upravo u klupku

ali ja ga ne volim, ne osjećam ama baš ništa za njega iako je tako divan, ipak sam ja emocionalni defekt nesposoban za ljubav, kojim caruju samo i jedino nagoni
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:25   #91
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
nemoral je ako nekome lažeš i varaš
sve ostalo je stvar dogovora
to je nepoštenje ali slažem se da je samo to nedopustivo a sve ostalo stvar dogovora.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:27   #92
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
to je nepoštenje ali slažem se da je samo to nedopustivo a sve ostalo stvar dogovora.
ajde onda ti meni reci što je nemoral?
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:28   #93
e kad smo već mrvu skrenuli s teme, samo jedan mali offić - ja sam do sada otkrila da dosta dobro mogu detektirat frajere pomoću pitanja da li vole mačke ? Pa slušam kad pričaju o njima... To puuuuno govori kakav je, puno više nego bi mogli i zamisliti
Uglavnom, od onih koji ih ne vole bježim čim dalje
lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:28   #94
Dapače, ja sam svom sad rekla da se viđam s jednim likom koji mi je napet al ništa od akcije i da nešto ni ne mislim da će je bit jer me frajer nešto u zadnje vrijeme stavio na led... I to sam mu pričala dok smo se skidali... i poslije tog smo se frendovski posexali


Ja nikako ne mogu da zamislim ovu situaciju...
Izgleda da sam pomalo zaostao i primitivan
zekoslavmrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:33   #95
Quote:
lush kaže: Pogledaj post
e kad smo već mrvu skrenuli s teme, samo jedan mali offić - ja sam do sada otkrila da dosta dobro mogu detektirat frajere pomoću pitanja da li vole mačke ? Pa slušam kad pričaju o njima... To puuuuno govori kakav je, puno više nego bi mogli i zamisliti
Uglavnom, od onih koji ih ne vole bježim čim dalje
moj podsjeća malo na pasa kad od gušta zabaci glavu, otvori usta i izbaci jezik pa udari šakom od šta stigne i smije se, još mu samo fali rep da lupa njim od pod, onda mi ne ide u glavu kako bi teoretski moga volit mačke
(šalim se, nisam pitala)





edit: stvarno gušta kad njegovi daju gol :P
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:34   #96
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
ajde onda ti meni reci što je nemoral?
npr hodanje preko leševa da se dođe do cilja, ili objavljivanje u novinama nekog žutila samo radi masne zarade a na uštrb žrtvama ili prodavanje za novac, ma primjera je ko u priči samo što ja zbilja nemam više inspiracije a i vrijeme mi je za krpe.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:35   #97
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
npr hodanje preko leševa da se dođe do cilja, ili objavljivanje u novinama nekog žutila samo radi masne zarade a na uštrb žrtvama ili prodavanje za novac, ma primjera je ko u priči samo što ja zbilja nemam više inspiracije a i vrijeme mi je za krpe.
...mislila sam u vezi/odnosu dvoje ljudi?
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:40   #98
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
...mislila sam u vezi/odnosu dvoje ljudi?
Nemoralno je kršiti dogovore, nemoralno je lagati partneru, nemoralno je zlostavljati partnera, nemoralno je manipulirati osjećajima...

Odnos temeljen na obostrano prihvačenim pravilima igre ne može biti nemoralan.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:42   #99
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Nemoralno je kršiti dogovore, nemoralno je lagati partneru, nemoralno je zlostavljati partnera, nemoralno je manipulirati osjećajima...

Odnos temeljen na obostrano prihvačenim pravilima igre ne može biti nemoralan.
kako možeš manipulirat nečijim osjećajima? baš bi ja to tila znati..
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:43   #100
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Mene jako zanima kako to funkcionira. Dodjes, pojebes se, emotivno ne osecas nista i odes. Ja bih se osecala kao kurva i to jos neplacena...
Bas me interesuje kakve su to osobe koje to mogu i hoce da prihvate, takav ponizavajuci odnos. Zar to nije gubljenje vremena i onemogucavanja sebe da se nadje onaj pravi? Svejedno da li se radi o muskarcima ili o zenama, meni je to prostituiranje ocajnika.
Ne, on dođe, poje.. me i ja njemu platim......Joj tu svi o moralu i ne znam kakvim sve ne bljezgarijama, nije da ne osječam ništa prema njemu, i on prema meni ima nekaj kaj nas jaaako motivira, samo kad dođu black days onda si to obavimo ja i on ak smo free, ak ne ništ, hladni tuš i ok. Držim da je to pametnije nego da sam bila u dvogodišnjoj vezi s nekim i tako sa trojcom četvoricom.... kaj onda nebi bila cadro???? Daj zamisli kaj bi mi HHamischo reko il kak se već zove????
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger