Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2011., 20:47   #41
Cure dal ste vidjele ove hlače/tajce? Kakav je materijal, dal je više kao za tajce il onaj čvrsti, tipa kakve su bile tak slične hlače u zari ako je netko vidio?

iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 20:56   #42
i meni se ove tajice/hlače sviđaju
kebuica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 21:06   #43
Joj meni su zakon, već sam taj model gledala u Zari al nisam kupila a sljedeći put kad sam došla više ih nije bilo

Neću uskoro u Zg pa me zanima kakve su onda bi valjda našla neku dobru dušu da mi ih ode kupit
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 21:32   #44
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Ova koja je na internetu i ova koju sam kupila, ne znam za tanned. :/ I vecinom je ostao samo S. Jedan jedini M.

evo slikica.
Ja sam se isto zalijepila za nju, al kad sam ju probala, zbog polozaja dzepova kao da mi je nabijala bokove
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 21:55   #45
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Ja sam se isto zalijepila za nju, al kad sam ju probala, zbog polozaja dzepova kao da mi je nabijala bokove
Ja i inače imam široke bokove, ali u njoj mi se nekako, ne znam, skoro pa da su manji. Poslikam sutra pa stavim.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 08:44   #46
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
curke !
ja hitno hitno hitno trebam ove cipele



Uploaded with ImageShack.us
Koliko kostaju ove cipele?I postoje li mozda u crnoj boji?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 09:13   #47
Quote:
BezNadimka kaže: Pogledaj post
imali jos u areni ili westu ova torba? koliko je velika, jeli moze posluzit kao putna za kraci put?

Koliko je ta torba u ducanima u HR sada? cisto da usporedim snizenja.Jer kod mene u ESP,je sada ta torba 6 eura
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 09:48   #48
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Koliko kostaju ove cipele?I postoje li mozda u crnoj boji?
postoje. bile su 500kn, pa 300, sada su 200. ali nema ih vise nigdje, samo brojevi do 37


Quote:
mierda kaže: Pogledaj post
Koliko je ta torba u ducanima u HR sada? cisto da usporedim snizenja.Jer kod mene u ESP,je sada ta torba 6 eura
ja neznam za torbu,.....ali 6 eur ???.....ovdije sigurno nije toliko jeftina !!!

mierda , imali ovih cipela u esp jos ???
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 11:05   #49
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post


ja neznam za torbu,.....ali 6 eur ???.....ovdije sigurno nije toliko jeftina !!!

mierda , imali ovih cipela u esp jos ???
spanjolci imaju super snizenja,kako bi trebali i nasi,ali nazalost,nemaju
ma da,skoropa sve torbe iz zimske kolekcije su po 6 eur.ali inace,kod nas u hr su ti ducani u startu jedno 25% skuplji,ako ne i vise(ok,to mi je jos i logicno)

bilo je tih cizmica,znam da sam ih snimila kad sam si isla po maramu(marame i nakit dosta tamo kupujem),i bile su 19,99 ako se dobro sijecam.
ali idem sutra ili preksutra opet pa ti mogu pogledati
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:05   #50
Quote:
mierda kaže: Pogledaj post
spanjolci imaju super snizenja,kako bi trebali i nasi,ali nazalost,nemaju
ma da,skoropa sve torbe iz zimske kolekcije su po 6 eur.ali inace,kod nas u hr su ti ducani u startu jedno 25% skuplji,ako ne i vise(ok,to mi je jos i logicno)

bilo je tih cizmica,znam da sam ih snimila kad sam si isla po maramu(marame i nakit dosta tamo kupujem),i bile su 19,99 ako se dobro sijecam.
ali idem sutra ili preksutra opet pa ti mogu pogledati


ja bi ih platila i pet puta toliko, samo da mi ih je imat

ajd pliz pogledaj !!!! treba mi 40, smede, a ako nema smedih, zadovoljila bih se i sa crnima.

imas pravo, imaju dobre marame, nakit negledam toliko, ali sto sam vidjela, svidjelo mise, ugledala slucajno neke ogrlice, ali marame su im bas lijepe.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:11   #51
Quote:
mierda kaže: Pogledaj post
Koliko je ta torba u ducanima u HR sada? cisto da usporedim snizenja.Jer kod mene u ESP,je sada ta torba 6 eura
oko 10€ ispod se kod nas niti ne stigne snizit jer i ovako sve pokupe po ducanima
ja sam kupila prosle godine kaput u orsay-u za 8€, kod nas je davno prije nestao, cim su ga snizili na 200kn, ocito je nasima to dovoljno
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:14   #52
Quote:
mierda kaže: Pogledaj post
spanjolci imaju super snizenja,kako bi trebali i nasi,ali nazalost,nemaju
ma da,skoropa sve torbe iz zimske kolekcije su po 6 eur.ali inace,kod nas u hr su ti ducani u startu jedno 25% skuplji,ako ne i vise(ok,to mi je jos i logicno)

bilo je tih cizmica,znam da sam ih snimila kad sam si isla po maramu(marame i nakit dosta tamo kupujem),i bile su 19,99 ako se dobro sijecam.
ali idem sutra ili preksutra opet pa ti mogu pogledati


sad tek vidim: 19,99 su kod vas te cizmice ??? na snizenju ? pitam jer su u hr bile 500kn....pa 300, pa na kraju 200.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 17:19   #53
Cure nitko ništa nezna o ovim hlačama i nitko nejde uskoro tamo da mi ih ako će mi odgovarati materijal kupi??

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...4&postcount=41

iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 18:00   #54
Quote:
BezNadimka kaže: Pogledaj post
oko 10€ ispod se kod nas niti ne stigne snizit jer i ovako sve pokupe po ducanima
ja sam kupila prosle godine kaput u orsay-u za 8€, kod nas je davno prije nestao, cim su ga snizili na 200kn, ocito je nasima to dovoljno
To je ziva istina.
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 20:12   #55
Quote:
Blaža85 kaže: Pogledaj post
stvarno je prekrasna
šteta što se nemogu pogledati i druge boje kako izgledaju kakvih je boja bilo kad si ti kupovala?
koja je boja tanned?
U wg ima takve zelene s istim cvjetovima!
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 20:16   #56
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
Cure dal ste vidjele ove hlače/tajce? Kakav je materijal, dal je više kao za tajce il onaj čvrsti, tipa kakve su bile tak slične hlače u zari ako je netko vidio?

Ja probala danas! Meni su ko neke debele tajice! Uzela sam velicnu 36 i 38 i iskreno nisam uopce primijetila razliku izmedju njih! Dodju onako mrvicu iznad gleznja! I manje su od 100 kn, sad dal 99 ili 79 ne sjecam se! Nisam kupila jer su dosta uske, nisu prikladne za moj posao! Ali ako netko vidi takve slicne duzine - malo iznad gleznja - a da su materijal ko za hlace, ne tajice - nek vice!!!
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 13:59   #57
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
Ja probala danas! Meni su ko neke debele tajice! Uzela sam velicnu 36 i 38 i iskreno nisam uopce primijetila razliku izmedju njih! Dodju onako mrvicu iznad gleznja! I manje su od 100 kn, sad dal 99 ili 79 ne sjecam se! Nisam kupila jer su dosta uske, nisu prikladne za moj posao! Ali ako netko vidi takve slicne duzine - malo iznad gleznja - a da su materijal ko za hlace, ne tajice - nek vice!!!
Hvala ti na obavijesti zamolila sam frendicu da mi ih ode kupit, nadam se da će ih još biti u čet/pet... Kolko ih je bilo po prilici ako se sjećaš? Meni isto treba 36/34 il ako kažeš da nema razlike onda može i 38 Jesi bila Areni il WG?
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 19:57   #58
Od kad sam saznala za Stradivarius oduvijek se volim bar prošetati kroza nj!
Ima stvarno melema za oči!
Kupila sam si par stvarčica tamo, al ih na njihovoj web stranici nema više...bit će prošlogodišnja kolekcija.
Kupila sam si i jedne hlače-tajice, slične kao ove gore, a materijal....hm, uopće ne znam kako da ga definiram! Nisu rastezljive, al su udobne mekane kao trenerka, jedino što su mi se od stalnog nošenja napravile one mucice...hehe
Vidim da sad imaju dosta toga na popustu možda ga ubacim u jedan od svojih šoping-izleta!
__________________
I sto ako sam konzerva - nisu samo kisele stvari unutra, ponekad se zna nac i nesto slatko.
hriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 20:30   #59
Quote:
iwa_kc kaže: Pogledaj post
Hvala ti na obavijesti zamolila sam frendicu da mi ih ode kupit, nadam se da će ih još biti u čet/pet... Kolko ih je bilo po prilici ako se sjećaš? Meni isto treba 36/34 il ako kažeš da nema razlike onda može i 38 Jesi bila Areni il WG?
Bilo ih je stolu dosta, ne znam tocno reci kad su 36 i 38 bile na vrhu. U wg! Jesi kupila na kraju?
Sto se tice velicina, mozda je netko jaci isprobavao 36 pa su se rasirile, ne znam, ja stvarno nisam vidjela razliku medju njima :-/
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 20:36   #60
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
Bilo ih je stolu dosta, ne znam tocno reci kad su 36 i 38 bile na vrhu. U wg! Jesi kupila na kraju?
Sto se tice velicina, mozda je netko jaci isprobavao 36 pa su se rasirile, ne znam, ja stvarno nisam vidjela razliku medju njima :-/
Ići će mi frendica u četvrtak/petak kupit, joj nadam se da će ih biti samo ona ide u arenu to joj je bliže.. ja sam ih gledala u zari, takav model, al nisam uzela (bile 199 kn) i kasnije mi bilo žao.. sad dok sam vidjela da oni imaju potpuno iste jednostavno ih moram imat da se mene pita već bi doletjela po njih al kad imam ispit u četvrtak , boljka broj jedan i živim u koprivnici, boljka broj dva
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.