Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 19:00   #21
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Neće, za sve te ''velike'' sportove, prava su otkupile druge kuće kao što je Arena sport i slični, na Sportskoj tv će ti biti ''manji'', olimpijski sportovi kao što je atletika, i slični sadržaji. Na sportskoj ne očekujte nikakav nogomet, rukomet, košarku i slično, jer oni za to niti nemaju novca niti imaju osoblja da to sve pokriju kvalitetno. Inače sport će nam polako postati zabava za povlaštenu manjino, tj samo za one dubljeg džepa, jer ako se bude htjelo gledati ili nogomet ili košarka morat će se platiti onim lešinarima iz t-coma kako bi se moglo pogledati utakmica dvije.

Koncesiju je 16. prosinca lani dobila tvrtka HOO TV doo, koja je u vlasništvu Hrvatskog olimpijskog odbora. Čelnici sportskih saveza pokazali su veliki interes za rad Sportske TV, jer će ona 70 posto programa emitirati u suradnji s nacionalnim savezima.

Petar Čavlović, direktor Sportske televizije, istaknuo je da će program biti prilagođen za sve i bez podjela na velike i male sportove.


Agencija Vlm|Net.hr
21.01.2011.
IVAN 132 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 01:00   #22
rekli su da im je uzor eurosport.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 11:30   #23
samo da bude sto vise kosarke i nogometa (i to po mogucnosti sto vise domaceg)
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 10:43   #24
Jutros na par minuta umjesto Program 1 išla test slika Sportska TV u 16:9 formatu. Sad je situacija po starom, ali čačkaju nešto.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 13:14   #25
Quote:
IVAN 132 kaže: Pogledaj post
Koncesiju je 16. prosinca lani dobila tvrtka HOO TV doo, koja je u vlasništvu Hrvatskog olimpijskog odbora. Čelnici sportskih saveza pokazali su veliki interes za rad Sportske TV, jer će ona 70 posto programa emitirati u suradnji s nacionalnim savezima.

Petar Čavlović, direktor Sportske televizije, istaknuo je da će program biti prilagođen za sve i bez podjela na velike i male sportove.


Agencija Vlm|Net.hr
21.01.2011.
I RTL 2 je trebo biti program pun zabave, i novih serija, pa vidi na šta sad izgleda. Inače ja stvarno ne vidim zašto bi prenosili nogomet i košarku, kad za to prava nemaju, niti će imatu narednih godinu dvije, kad je to Arena sport sve pograbila. Ako i bude košarek i nogometa, može bit jednio druga HNL, ili pak neka juniorska natjecanja.
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 13:45   #26
Kao da moraju biti prijenosi,neka daju snimke,reportaze,emisije pa kosarke skoro da nema nikako da nije Cedevite ne bi je bilo nikako.I mogu prenositi,neke utakmice,koje ne budu prenosene na SK i Areni.
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 17:23   #27
Po riječima njihovog poslovnog savjetnika:
Quote:
- vijesti i javljanja,
- reportaže, komentari i osvrti,
- magazini tjednog ili mjesečnog programa,
- izravni prijenosi,
- i drugi TV-formami.
A čega, tko zna.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 17:28   #28
Quote:
katana12 kaže: Pogledaj post
Kao da moraju biti prijenosi,neka daju snimke,reportaze,emisije pa kosarke skoro da nema nikako da nije Cedevite ne bi je bilo nikako.I mogu prenositi,neke utakmice,koje ne budu prenosene na SK i Areni.
Vjeruj mi i ja bih volio da ima više košarke, ali šta ti vrijedi kad je Arena sve pokupila samo za sebe, i to onda uvaljuje gledateljima u kojekakvim debilnim paketima. Što se tiče drugih prijenosa i repriza, kako mogu prenositi kad za to NEMAJU otkupljena prava.
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 17:45   #29
mene sam zanima kakvi će to biti izravni prijenosi?
u biti još tjedan i pol i onda čemo znati više o sportskoj tv,samo se ne nadam previše jer sve što vrijedi i košta mislim na Arenu Sport,a ovo je ipak free to people...
ali ako im je uzor eurosport onda i ne bi moralo biti loše, ajoj kad se sjetim da je gl.urednik Jura Ozmec, no dobro sve čemo još i vidjeti,tak da nekaj unaprijed govoriti....
slash12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 18:28   #30
Quote:
slash12 kaže: Pogledaj post
mene sam zanima kakvi će to biti izravni prijenosi?
u biti još tjedan i pol i onda čemo znati više o sportskoj tv,samo se ne nadam previše jer sve što vrijedi i košta mislim na Arenu Sport,a ovo je ipak free to people...
ali ako im je uzor eurosport onda i ne bi moralo biti loše, ajoj kad se sjetim da je gl.urednik Jura Ozmec, no dobro sve čemo još i vidjeti,tak da nekaj unaprijed govoriti....
Ni ja se nadam ničemu. Očekujem državna prvenstva u boćanju i šahu, reprize utrka Janice, pa reprize s OI... Da bi bar otkupili samo sažetke Lige Petica kako je bilo u istoimenoj emisiji na HRT2 meni dosta ako ne mogu otkupiti utakmice
crack84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 18:46   #31
da,bilo bi super za sažetke Lige Petica,sam da ne bi na kraju imali sažetke županijske nogometne lige,hehe
slash12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 18:57   #32
evo nam i vaterpola,pročitajte članak

http://www.crowaterpolo.com/index.ph...d=47&Itemid=78
slash12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 19:17   #33
Dobro! Vaterpolo se i najavljivao! Šta je sa rukometnom ligom? To niko nema kupljena prava? Također i odbojkaška liga!
Cufre25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 19:19   #34
Quote:
slash12 kaže: Pogledaj post
da,bilo bi super za sažetke Lige Petica,sam da ne bi na kraju imali sažetke županijske nogometne lige,hehe
Ne virujen da će imati sažetke lige petice jer su prava za te sažetke ne biste virovali jako skupa... Eventualno da neka televizija ne drži prava za neku ligu onda se ona mogu nabaviti jeftinije a s obzirom da većinu prava drži Arena sport i Sport klub teško i nikako da će mo gledati sažetke na Sportskoj televiziji...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 19:21   #35
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Ne virujen da će imati sažetke lige petice jer su prava za te sažetke ne biste virovali jako skupa... Eventualno da neka televizija ne drži prava za neku ligu onda se ona mogu nabaviti jeftinije a s obzirom da većinu prava drži Arena sport i Sport klub teško i nikako da će mo gledati sažetke na Sportskoj televiziji...
I ja isto tako mislim! Pa HRT je rekao da im je to preskupo, a kamoli sportska tv koja tek počinje sa emitiranjem!
Cufre25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 10:44   #36
Quote:
Cufre25 kaže: Pogledaj post
Dobro! Vaterpolo se i najavljivao! Šta je sa rukometnom ligom? To niko nema kupljena prava? Također i odbojkaška liga!
Za odbojkašku ligu nisam siguran da li itko ima prava, ali zato znam da određeni kanal ima prava na rukometnu ligu, da li je to opet Arena sport ili neki slični nisam siguran, nemogu naći temu na jednom sportskom forumu gdje sam to pročitao.
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 11:00   #37
Ovdje će biti veliko razočaranje kad krene program. Ljudi obično ne čitaju ona mala sitna slova na daklaraciji već čim vide SPORTSKA TELEVIZIJA padne im odmah na pamet 10h nogometa dnevno, i to onih iz TOP5 europskih liga. A kad ono dobit će prijenos školskih turnira... nešto tipa crnogorski Atlas TV, oni tako često doslovno prenose klince kako se natjeravaju po dvorani, a komentator se pravo uživi ubacujući prezimena "igrača"

Daleko bolje da smo dobili Nova Sport, pa jedan veći sportski susret da prenose - jedan
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 11:38   #38
Quote:
crack84 kaže: Pogledaj post
Ni ja se nadam ničemu. Očekujem državna prvenstva u boćanju i šahu, reprize utrka Janice, pa reprize s OI... Da bi bar otkupili samo sažetke Lige Petica kako je bilo u istoimenoj emisiji na HRT2 meni dosta ako ne mogu otkupiti utakmice
Sto imas protiv boldanog?
Inace bi bilo pametno da se moze negdje bidjeti sahovski turniri ili pak analize nekih partija.
Meni je vec pun kufer nogometa i ne bih volio da mi na STV stave nogomet.
Vaterpolo, odbojka, rukomet, kosarka, biljar, snooker..... ima sadrzaja.
Inace taj vas nogomet(i ti vasi popularniji sportovi) ne prelazi 10% gledanosti samo da se zna, tj. jedino HNL ima malo preko 10% tako da vam ne stoji da svi gledaju nogomet i druge popularne sportove, a ne bi npr. pogledali odbojku ili kosarku ili emisiju o sahu, automoto natjecanjima....
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 12:02   #39
deset puta radije bih gledao sahovsku analizu nego sav taj silni nogomet... usput, igram svakog tjedna nogomet..
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 12:13   #40
Pa stvarno dosta više i tog nogometa kao da je to jedini sport na svijetu,nemam ništa protiv nogometa ali ima tu i odbojke,rukometa,vaterpola,košarke,boxa,atletike,p a i nekih prijenosa utakmica iz druge lige koje bi roditelji voljeli pogledat tako da za bilo koji prijenos uživo palac gore.Dosta više messija i christiana kao da su oni jedini sportaši na svijetu.Više bih volio vidjet naprimjer naše vitke odbojkašice na tv-u
__________________
Tko zdravo živi,zdrav i umre!!!
Goki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.