Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2011., 22:55   #1
Selce

Jel moze netko rec malo vise o ovom mjestascu? Sta sve nudi, zabava, restorani i to?? Trazila sam o tome, ali nisam nasla temu niti ista konkretno
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:12   #2
ako misliš na selce pokraj crikve, ja tamo imam kuću i uglavnom boravim veći dio ljeta tamo(kako koje god, neki puta dečki preuzmu carstvo)
ja u selce idem od osnovnjaka tako da je meni selce nekako priraslo
zabave ima kako ko voli, uvijek se nešto događa, ali kako tko očekuje zabavu
ja sama sebi napravim zabavu, crikva je blizu pa dosta mladih tamo odlazi, ali koliko čujem nije im nešto, bolje se zabave u selcu u kafićima
restoran koji posjećujem je onaj kod hotela varaždin ili zrinski u crikvi, dosta je skupo, a i ti restorani često mijenjaju osoblje pa nekad bude fino, a znalo se dogoditi da vratimo hranu, ako baš idemo volim otići u zrinski, tam znamo gazdu jer dolazimo još kad su djeca bila mala
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:41   #3
Selce ti je odmorište za penziće i roditelje s djecom, čeha i slovaka ko kelja, ajd ima nešto mladeži, al sve u svemu, ne očekuj ništa spektakularno i Zrčovito.... u 23h nema života ni za lijek, jedino ak ste ekipa pa uzmete cugu pa na plažu

POSEBNO bih te upozorio: ni u kojem slučaju ne odsjedaj u hotelu Slaven, jedino ak voliš nečistoću, žohare, krađu i šupe.... jer se tamo nije preuređivalo još od prve jugoslavije

Inaće.... mjesto je lijepo i ok.... ima se birtija, restorana itd.

eto
__________________
Ružan, tužan i do Boga dužan.... traži ženu suprotnih osobina :)
VenoM984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 06:45   #4
Istina nisam dugo bio ali kad sam zadnji put bio i u 2 ujutro su ulice bile pune stranaca i domaćih ljudi
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 13:05   #5
hrpa ljudi i parkinga nigdje...krkljanac na najjace
trance_energy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 21:44   #6
jel ima u selcu kino?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 19:22   #7
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
jel ima u selcu kino?
Ima, nije Cinestar, al ima
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 15:49   #8
Quote:
VenoM984 kaže: Pogledaj post
Selce ti je odmorište za penziće i roditelje s djecom, čeha i slovaka ko kelja, ajd ima nešto mladeži, al sve u svemu, ne očekuj ništa spektakularno i Zrčovito.... u 23h nema života ni za lijek, jedino ak ste ekipa pa uzmete cugu pa na plažu

eto
a ti bi da sva mjesta budu ko Zrče ili Split, pa da drogirana (da, Zrče je sve više mjesto dilanja droge iako mnogi okreću glavu od toga samo zbog zarade), polugola i napijena teen djeca uralu do koje doba u noći??

možda neko ide na more da se odmori u miru i tišini navečer...a da ne mora slušati "bum-dum-tres" iz svake birtije...
project zwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 15:51   #9
Quote:
trance_energy kaže: Pogledaj post
hrpa ljudi i parkinga nigdje...krkljanac na najjace
al ne more se mjeriti sa "modenom" Crikvom...
project zwo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 17:52   #10
Nema puno policije tamo

Nije lose, ima dobrih mjesta za izlazaka pogotovo onaj kafic gdje pici trance mjuza, ne znam jel jos ziv tamo.

Definitivno nije mrtvilo po noci, bude sve puno ljudi ali opet nije to kao na zrcu recimo, znaci za svakog ima po nesto, plaze su lijepe i uredjene, more cisto, ma milina.

Jel pozna tko Saleta iz Zga koji je svako ljeto tamo? Onak lud celav lik
Sale javi se
chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 18:25   #11
Evo malo prošlo- i ovogodišnjih slika iz Selca:




Rano jutro






Popodne i predvečerje:




STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 11:26   #12
Bok, zanima me ima li Selce, tj. okolica, koju plazu koja nije ovako pitoma nesto malo "prirodnije"
puno hvala...lp
tennessee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 07:51   #13
Quote:
tennessee kaže: Pogledaj post
Bok, zanima me ima li Selce, tj. okolica, koju plazu koja nije ovako pitoma nesto malo "prirodnije"
puno hvala...lp
Imaš šetnicu između Selca i Crikve u duljini nekih 2 km, koja ti ide uz more i cijelo vrijeme su takve plaže.
nvt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 11:51   #14
Puno hvala na informaciji. Ove godine kombiniramo gorski i morski odmor pa nam je podrucje Crikve, Selca i Novog najblize za spustiti se na more... a plazu bi da nam je sto manje slicna onim gradskim :-) hvaaaala
tennessee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 14:49   #15
Izgleda da će dobar dio šume iznad Selca od danas biti zgarište :-(
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 15:50   #16
Sudeci po dogadajima danas i uzasnom pozaru pitanje sto ce ostati. Mi planirali krajem tjedna u Hotel Selce. (ima tko da je bio?)
zelja66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 16:00   #17
Quote:
zelja66 kaže: Pogledaj post
Mi planirali krajem tjedna u Hotel Selce. (ima tko da je bio?)
Nisam bio u hotelu, ali sam često blizu njega jer ima besplatni nekodirani WiFi
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 18:02   #18
Ako netko ima za preporučiti smještaj(povoljan za 3 osobe) u Selcu,, da iznajmljuju na 1 noć- nekl javi na pm!
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 00:47   #19
Bio sam u kolovozu ove godine u Selcu i bilo mi je baš dobro. Nije mi ništa nedostajalo. Ima dovoljno mjesta za šetanje, jer postoji duga šetnica do Crikvenice. Ima i dovoljno zabavnih sadržaja. Nije baš neka ekstra ponuda, ali ja sam bio zadovoljan s odlaskom u kino, s noćnom vožnjom na starom brodu, s vožnjom na pedalinama i s odlaskom u posjet akvariju u obližnjoj Crikvenici. Cijene su dobre. Niže nego u nekim drugim mjestima na Jadranu, a opet zadovoljavajuće kvalitete. Cijene u restoranima su na razini kontinentalne Hrvatske manje-više. Svi hoteli u Selcu su ako ništa drugo barem pristojni, a ima i malo boljih. Plaža je tako-tako. Uglavnom su betonske, ali opet i to je bilo ok. Plaže su jako blizu, ne treba ići daleko, našli smo mjesto i kad je bila najveća navala. Uvijek je bilo ljudi na plaži, ali se uvijek moglo naći neko mjesto. Prednost Selca je što je relativno blizu za one iz kontinentalne Hrvatske. Do nekih drugih mjesta na obali treba voziti i nekoliko sati duže, a nisu bolja mjesta.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 21:21   #20
Kakvo je Selce u predsezoni?! Imate kakav povoljan smještaj za proljeće?!
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.